خدمات کفسابی و قیمت آن

کفسابی
خدمات کفسابی و قیمت آن

خدمات کفسابی و قیمت آن

در این مقاله قبل از هر چیز برای شما توضیحات جامعی از خدمات کفسابی را ارائه می‌دهیم و کاربرد خدمات کفسابی را برای شما شرح می‌دهیم و در ادامه‌ی بحث خدمات کفسابی و قیمت آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم. بهترین متخصصان خدمات کفسابی ساختمان را با سامانه آنلاین خدمت از ما، همیشه در کنار خود داشته باشید.

خدمات کفسابی چیست؟

اولین سوالی که در ذهن شما ممکن است پیش بیاید این است که خدمات کفسابی چیست؟ و کفساب به چه کسانی گفته می‌شود؟

ما زمانی عملیات کفسابی را انجام می‌دهیم که سرامیک‌ها و موزاییک‌های ساختمان در یک سطح نباشد و یا از هر نوع مواد خارجی همانند: سیمان، چسب و ... پوشیده شده باشد.

پس از اتمام کار سنگ فرش ساختمان سنگ‌هایی که استفاده شده از نظر رنگ، کیفیت سنگ‌ها و همچنین پستی و بلندی کار چهره‌ی جالبی به ساختمان نمی‌دهد و با توجه به هزینه‌ای که برای سنگ فرش‌های ساختمان شده است به دلیل ریختن مصالح روی سنگ‌ها نازیبایی خاصی به ساختمان شما می‌دهد.

کفساب با دستگاه‌های مخصوص تمامی نواقص و ایرادهای کار سنگ فرش را از بین می‌برد و به شما سنگ فرشی تمیز و براق ارائه می‌دهد.

 

اکنون که با خدمات کفسابی آشنا شده‌اید برای شما می‌گوییم کفساب کیست؟

کفساب به فردی گفته می‌شود که به کمک دستگاه کفسابی و به همراه داشتن دانش و تخصص کفسابی که در طی سال‌ها تجربه به دست آورده است خدمات کفسابی را انجام می‌دهد.

در نتیجه‌ی نهایی خدمات کفسابی میزان تخصص کفساب بسیار موثر است زیرا کفساب قرار است حالت سنگ را با استفاده از دستگاه کفسابی اصلاح نماید. کفسابی سرامیک ظرافت خاصی را طلب می کند.

 

چگونه می‌توان کفساب خوب را تشخیص داد؟

قبل از اینکه به بحث خدمات کفسابی و قیمت کفسابی بپردازیم این را بگوییم که یک کفساب خوب را چه خصوصیاتی دارد؟

 •  اولین امر در مورد انتخاب کفساب باید در نظر داشته باشیم نحوه به کار گیری دستگاه می‌باشد(قیمت دستگاه ساب پارکت از بقیه گران تر است.) و کفساب باید جوری با دستگاه کار کند که تمام کف محیط را با استفاده از دستگاه کفسابی، ساب بزند.
 •  دومین امری که باید به آن توجه داشته باشیم این است که کفساب بداند از چه نقطه‌ای عملیات کفسابی را شروع کند و در هر مرحله از چه نوع سنگ دستگاه کفسابی استفاده نماید.

 

خدمات کفسابی و قیمت آن

 

عوامل موثر در قیمت خدمات کفسابی

عوامل متعددی در قیمت خدمات کفسابی موثر می‌باشد که در این بخش می‌خواهیم بدانیم چه عواملی در خدمات کفسابی و قیمت کفسابی موثر است؟

 • موثرترین عامل وسعت محیط کار می‌باشد

همانند بیشتر کارهای خدماتی دیگر خدمات کفسابی با وسعت محیط کار ارتباط کاملا مستقیم دارد. معمولا به این صورت است که زیر صدمتر به صورت کنتراتی حساب می‌شود و قیمت کفسابی برای بالای 100 متر را به صورت متری حساب می‌کنند.

 

 • میزان راحتی و دسترسی به نقاط مختلف کفسابی

دومین عامل موثر در خدمات کفسابی و قیمت کفسابی می‌باشد. و هر چه دسترسی به قسمت‌های مختلف کف ساختمان راحت‌تر باشد، قیمت پروژه هم کاهش می‌یابد. زیرا در برخی از موارد امکان استفاده از دستگاه کفسابی نیست و عملیات کفسابی باید به صورت دستی انجام گیرد مانند راه پله‌ها که تماما باید به صورت دستی انجام گیرد.

 

 • مهمترین عامل موثر در قیمت کفسابی جنس سنگ‌ها می‌باشد

هر چه سختی سنگ بیشتر باشد به ابزارهای پیشرفته تر و صرف زمان و دقت بیشتر برای کفسابی احتیاج خواهیم داشت و بر همین اساس مهمترین عامل در قیمت کفسابی جنس سنگ می‌باشد.

به عنوان مثال: کفسابی سنگ‌هایی که از جنس موزاییک هستند با سه مرحله کفسابی به ایده آل مورد نظر می‌رسیم اما سنگی مانند گرانیت بیش از 20 مرحله برای کفسابی احتیاج دارد تا به سنگ‌های درخشان و براق برسیم.

 

کفسابی چیست؟ قیمت کفسابی چقدر است؟ کفساب کیست؟

 

 • مدت زمان استفاده شده از سنگ‌ها

هر چه عمر سنگ‌هایی که قرار است کفسابی شوند بیشتر باشد جرم و آلودگی بیشتری را به خود گرفته است بنابراین زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد تا تمیز و براق شود در نتیجه هزینه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد.

 

مهمترین نکات مورد توجه در کفسابی:

 • در نظر داشته باشید که استفاده از مواد شیمیایی، نمک و اسید توسط برخی کفساب‌ها صورت می‌گیرد که به تدریج باعث خورده شدن و مات شدن سنگ می‌شود.
 • دستگاه مخصوص کفسابی در دو نوع برق سه فاز و تک فاز وجود دارد، دستگاه کف سابی با برق سه فاز قوی تر و حاصل کارش با کیفیت تر است ساختمان‌هایی که مجهز به آسانسور هستند، مجهز به برق سه فاز است.
 • یکی از ترفندهایی که ساختمان سازهای حرفه‌ای به کار می‌برند خرید سنگی است که براق نشده است و قیمتی ارزانی دارد، چرا که با کفسابی و سنگ سابی آتی دوباره شفاف خواهد شد و این کار باعث می‌شود که از صرف هزینه دوباره برای کفسابی و سنگ سابی جلوگیری بعمل آید.
 • در نظر داشته باشید که فاضلاب کفسابی به تدریج به مواد سفتی تبدیل می‌شوند که اگر وارد کفشور آشپزخانه یا هال و … بشوند منجر به گرفتن لوله‌ها در طی زمان می‌شوند.
 • یک نفر با یک دستگاه کفسابی می‌تواند روزانه 50 تا 60 متر کف را ساب بزند که البته در برخی شرایط این مقدار قابل تغییر است.

5.00 امتیاز از 6 رای

کفسابی

برای سرویس کفسابی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با کفسابی

مطالب مرتبط با نظافت

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading