تخلیه چاه فاضلاب رستوران

ثبت درخواست "تخلیه چاه "
تخلیه چاه فاضلاب رستوران

تخلیه چاه فاضلاب رستوران چگونه انجام می‌شود؟

تخلیه چاه فاضلاب رستوران به کمک تانکرهای مکنده قدرتمند انجام می‌شود. این تانکرها قادرند حجم زیاد روغن و غذای انباشته در چاه فاضلاب رستوران‌ها را تخلیه نمایند. معمولا باقی مانده غذاها در چاه فاضلاب رستوران‌ها جمع شده که تخلیه این نوع فاضلاب با تخلیه چاه فاضلاب خانگی متفاوت است. معمولا تخلیه چاه فاضلاب خانگی با استفاده از پمپ لجن کش انجام می‌شود اما چاه فاضلاب رستوران‌ها حاوی روغن‌های غلیظ و باقی مانده غذا هستند که باید توسط مکنده مخصوص تخلیه شوند.

تخلیه چاه فاضلاب رستوران

رستوران‌های قدیمی برای دفع فاضلاب از چاه‌های فاضلاب استفاده می‌کنند که این مواد باید از چاه تخلیه شده و در محل مخصوصی رها شوند اما در رستوران‌هایی که به شبکه فاضلاب متصل هستند مستقیما وارد شبکه فاضلاب می‌شود. این رستوران‌ها به جای تخلیه چاه لازم است از چربی گیر برای جلوگیری از ورود حجم زیاد روغن و چربی به شبکه فاضلاب استفاده نمایند تا تصفیه فاضلاب را دچار مشکل نکنند. رستوران‌هایی که به شبکه فاضلاب دسترسی ندارند نیز از چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب استفاده می‌کنند.

 

تخلیه چاه فاضلاب

پر شدن چاه فاضلاب اتفاقی کاملا طبیعی می‌باشد که باید نسبت به تخلیه آن اقدام نمود. پر شدن چاه فاضلاب عوامل بسیاری دارد که البته تخلیه چاه فاضلاب با استفاده از دستگاه‌های مخصوص تخلیه چاه انجام می‌شود. با استفاده از تانکرهای مکنده مخصوص تخلیه چاه آسان شده و روند اجرای آن سریع‌تر می‌شود. ابزار دیگری که برای فاضلاب‌های کوچک خانگی استفاده می‌شود پمپ لجن کش است که در «تخلیه چاه با پمپ لجن کش» به آن پرداختیم.

5 امتیاز از 7 رای

تخلیه چاه

برای سرویس تخلیه چاه از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با لوله بازکنی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading