تخلیه چاه

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

برای تخلیه چاه های فاضلاب از فضولات زیادی که گاهی سبب گرفتگی آن می شود می توان از پمپ لجن کش استفاده نمود که این دستگاه به راحتی لجن و فضولات درون چاه را مکش می کند و از چاه خارج می کند. در ادامه به تخلیه چاه با پمپ لجن کش می پردازیم.

بنر خدمت از ما

تخلیه چاه های فاضلاب خانگی به راحتی به وسیله پمپ لجن کش انجام می شود. برای تخلیه چاه های بزرگ و حجیم باید از تانکر مکنده تخلیه چاه استفاده نمود.

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

یکی از پمپ های مخصوص تخلیه چاه پمپ لجن کش است که از آن برای تخلیه چاه فاضلاب غلیظ، لجن فاضلاب و فضولات درون چاه استفاده می شود.

روش کار پمپ لجن کش به این صورت است که دهانه مکنده درون فاضلاب قرار داده می شود تا لجن و فضولات چاه را به بیرون از چاه هدایت کند. پمپ لجن کش وسیله ای مناسب برای تخلیه چاه های فاضلاب خانگی است که به سرعت فضولات و لجن درون چاه را تخلیه می کند. شرکت های تخلیه چاه از پمپ لجن کش استفاده می کنند.

چاه های کوچک و خانگی را می توان پس از پر شدن چاه فاضلاب مورد نطر به آسانی و با کم ترین خرابی بدون نیاز به تانکرهای مکنده فاضلاب، به وسیله پمپ لجن کش تخلیه کرد. استفاده از پمپ های لجن کش توسط شرکت های تخلیه چاه برای تخلیه چاه های خانگی و کوچک در کوچه ها، آسان تر بوده و مزاحمت کمتری برای همسایه ها و ساکنین به دنبال خواهد داشت.

 

تخلیه چاه با پمپ لجن شکن

 

عوامل بسیاری در پر شدن چاه فاضلاب موثر هستند برای تخلیه چاه های بزرگ و چاه مجتمع ها باید تانکر مکنده مخصوص به کار گرفته شود. برای تخلیه این نوع چاه ها به کمک پمپ کف کش به علت حجم زیاد فاضلاب و لجن، زمان زیادی لازم است اما با تانکر مکنده در کمترین زمان تمام فاضلاب با سرعت تخلیه می شود.

مزایای پمپ لجن کش

پمپ لجن کش وسیله ی مناسبی برای تخلیه چاه های فاضلاب خانگی می باشد که با سرعت تمام و به راحتی فضولات و لجن درون چاه را تخلیه می کند. استفاده از پمپ لجن کش توسط شرکت های تخلیه چاه به شدن رواج دارد به طوری که یکی از ابزار های مهم آنها پمپ لجن کش می باشد. از مزایای مهم پمپ لجن کش توانایی تخلیه لجن و فاضلاب غلیظ را می توان نام برد. استفاده از پمپ لجن کش بسیار ساده و آسان می باشد که از آن برای تخلیه چاه های کوچک و خانگی استفاده می شود که با استفاده از پمپ لجن کش و بدون استفاده از تانکر های مکنده فاضلاب تخلیه این چاه ها امکان پذیر است. این پمپ برای تخلیه هیچگونه مزاحمتی برای همسایه ها و... به همراه ندارد. البته این نکته را باید مد نظر داشته باشید که چاه های بزرگ را نمی توان با پمپ لجن کش تخلیه نمود و برای آن ها باید از تانکر های مکنده استفاده کرد.

روش های مختلفی برای تخلیه چاه وجود دارد که بسته به نوع چاه می توان از آن استفاده کرد، به عنوان مثال روشی که در تخلیه فاضلاب رستوران استفاده می شود، با روشی که برای تخلیه فاضلاب خانگی استفاده می شود، با هم متفاوت هستند.

 

5 امتیاز از 8 رای

مطالب مرتبط

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

برای تخلیه چاه های فاضلاب از فضولات زیادی که گاهی سبب گرفتگی آن می شود می توان از پمپ لجن کش استفاده...
loading