نکات قبل از رزرو نظافتچی

نظافت منزل
نکات قبل از رزرو نظافتچی

امروزه در میان انواع مشغله‌های فکری و شغلی کمتر کسی پیدا می‌شود که بتواند تمام‌کارهای تمیزکاری منزل و یا محل کار را خودش به‌تنهایی انجام دهد، ازاین‌رو مراجعه به شرکت‌های خدماتی به امری رایج تبدیل گشته است. درحالی‌که شما می‌توانید با دانستن نکات قبل از رزرو نظافتچی، قبل از اینکه بخواهید به این شرکت‌ها سری بزنید،بهترین خدمات را با کمترین زمان و هزینه به دست آورید!

نکات نظافت منزل آقا یا خانم؟

سؤالی که همه در خصوص رزرو نظافتچی از خود می‌پرسند این است که: نظافتچی خانم بهتر است یا آقا؟ درصورتی‌که شما می‌توانید، با رعایت نکات قبل از رزرو نظافتچی به این موضوع که نظافتچی باید آقا باشد یا خانم و یا هر دو، به‌راحتی پی ببرید!

 

در نظر گرفتن نوع و حجم کار قبل از رزرو نظافتچی

مطمئناً برای تمیزکاری‌های کوچک و با دقت بالا، استفاده از آقایان چنگی به دل نمی‌زند! و بهتر است برای نظافت داخل منزل از نظافتچی خانم کمک بگیرید چون عموماً خانم‌ها در این زمینه دارای تجربه بالایی هستند و دقت زیادی در کاردارند. نظافتچی خانم، معمولاً کارهای روتین منزل و اموری مانند گردگیری خانه، شستشوی مبل، نظافت سرویس بهداشتی و نظافت حمام و آشپزخانه و... را انجام می‌دهد، ولی بهتر است انجام امور سنگین‌تر مانند نظافت راه‌پله و نرده‌ها، حیاط و نمای ساختمان را به نظافتچی آقا بسپارید تا نتیجهٔ مطلوب‌تری به دست آورید.

پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که خانه‌تکانی و یا حجم بالایی از کارهای نظافتی رادارید، بهتر است از ترکیب نظافتچی خانم و آقا استفاده کنید.

حضور و رزرو نظافتچی را از قبل برنامه‌ریزی کنید

قبل از هر چیزی به‌صورت واضح و شفاف مشخص کنید که از رزرو نظافتی چه اهدافی دارید. نظافت دیوارها؟ شستن حیاط منزل؟ گردگیری خانه؟ و... تا نیروی ماهر و مناسب برای انجام آن کارها، از سوی شرکت خدماتی فرستاده شود.

برای جلوگیری از هدر رفت وقت و درنتیجه کاهش هزینه رزرو نظافتچی شما می‌بایست قبل از رزرو نظافتچی، نقاطی را که می‌خواهید تمیز کنید از اشیاء اضافی خالی کنید. به‌عنوان‌مثال اگر شستشوی دیوارهای اتاق‌ها مدنظرتان است بهتر است با جابه‌جا کردن لوازم و مبلمان مای دست و پاگیر، دور دیوارها را خالی کنید، به‌طوری‌که کارگر نظافتچی بتواند کار خود را بهتر انجام دهد.

همچنین تمام لوازم موردنیاز کار را از قبیل انواع جارو، مواد شوینده، چهارپایه و... را در صورت امکان قبل از حضور نظافتچی مهیا کنید یا این‌که قبل از رزرو نظافتچی، از شرکت بخواهید نظافتچی لوازم موردنیاز را به همراه داشته باشد.

 

هزینه‌های رزرو نظافتچی را به‌آسانی مدیریت کنید!

نحوه محاسبه دستمزد نیروهای نظافتچی به‌صورت ساعتی و یا روزانه محاسبه می‌شود بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن وقت، کارهایتان را حتماً قبل از درخواست دسته‌بندی کنید. با این کار، حدود ساعتی که نیاز به نظافتچی دارید و اینکه به نظافتچی خانم و یا آقا نیاز دارید پی خواهید برد، چنانچه حجم کارتان مشخص نیست، بهتر است به‌صورت ساعتی خدمات را دریافت کنید و زمانی که کار تمام شد، تعداد ساعات را محاسبه کنید.

همچنین جهت حفظ حریم خصوصی‌تان، قبل از رزرو نظافتچی وسایل شخصی و گران‌بهایتان را، جمع‌وجور کنید تا از ایجاد هرگونه سوءظن و یا مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

 

چه زمانی برای رزرو نظافتچی مناسب‌تر است؟

لطفاً جزو آن دسته از افرادی که کارهای خود را به لحظه آخر موکول می‌کنند نباشید! معمولاً همه ما در پایان سال، مشغول خانه‌تکانی و نظافت می‌شویم؛ اما وقتی خانه و یا محل کارمان به‌طور منظم مورد نظافت قرار بگیرد، دیگر نیاز نیست در روزهای آخر سال باعجله به تمیز کردن زمین تا آسمان بپردازید!

این مطلب را نیز در نظر بگیرید که معمولاً در روزهای پایانی سال به دلیل زیادشدن افرادی که نیاز به نظافتچی دارند، تراکم درخواست و رزرو نظافتچی زیاد می‌شود. پس بنابراین بهتر است، نیروی نظافتچی موردنیاز خود را از قبل برای زمان موردنیاز با کمک سامانه آنلاین درخواست خدمات رزرو کنید تا به مشکلی برنخورید. همچنین می‌توانید، با انجام چند نوبت تمیزکاری در طول سال، استرس و فشارهای خانه‌تکانی پایان سال را تا حد زیادی کاهش دهید.

 

نکات قبل از رزرو نظافتچی

 

چه نوع شرکت‌های خدماتی را برای رزرو نظافتچی انتخاب کنیم؟

انجام خدمات نظافت، بسیار حساس است؛ زیرا نظافتچی وارد خصوصی‌ترین حریم زندگی‌تان می‌شود. پس لازم است رزرو نظافتچی را از طریق شرکتی معتبر و باسابقه و مطمئن از نیروهایشان انجام دهید. متخصصین نظافت باید از فیلترهای مختلف آموزشی و رفتاری عبور کنند تا بتوانند به‌عنوان یک نیروی خدماتی ماهر امور نظافت را انجام دهند.

یادتان باشد نظافتچی‌ها باید کارت بهداشت، معرفی‌نامه دارای مهر و سربرگ شرکت را حتماً همراه داشته باشند و قبل از شروع کار به شما ارائه دهند، لذا در نظر داشته باشید فقط از مؤسسات خدماتی که مجوز دارند، تقاضای رزرو نظافتچی داشته باشید.

 

سامانه آنلاین، درخواست خدمات راهی آسان برای دریافت خدماتی مطمئن

برای هرچه راحت‌تر شدن درخواست رزرو نظافتچی در سامانه آنلاین خدمت از ما امکان رزرو نظافتچی از قبل برای روز و ساعت مشخص برای مشتریان عزیز فراهم گردیده است تا بتوانند از طریق سایت خدمت از ما از قبل رزرو نظافتچی را انجام دهند تا دیگر نگران روز انجام نظافت نباشند.

 

با خدمت از ما خیال خود را راحت کنید

شما می‌توانید بهترین خدمات نظافت منزل و محل کار را از سامانه آنلاین خدمت از ما دریافت کنید. هر زمان که نیاز به نظافتچی داشته باشید ما در کنار شما خواهیم بود، تنها کافی ست روز و ساعت موردنظر خود را تعیین کنید تا بهترین نظافتچی‌ها را سر ساعت مقرر در محل موردنظرتان در اختیار داشته باشید.

5 امتیاز از 5 رای

نظافت منزل

برای سرویس نظافت منزل از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نظافت منزل

مطالب مرتبط با نظافت

تمیز کردن آشپزخانه
نظافت منزل شرق تهران
خدمات کفسابی و قیمت آن

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading