چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019

ثبت درخواست "نقاشی ساختمان"
چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019

با توجه به استقبال مردم از نقاشی ساختمان لذا افرادی که در زمینه طراحی با رنگ تخصص دارند سعی کرده اند چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019 را ارائه کنند تا رنگ آمیزی ساختمان از حالت خشک و ساده خود خارج شده و جذابیت بیشتری داشته باشد.

این مسئله به ویژه برای نقاشی ساختمان مدرن اهمیت بیشتری دارد زیرا همان گونه که می دانید دکوراسیون داخلی منزل به شدت می تواند خلق و خوی شما را متاثر نماید لذا هر چه نقاشی ساختمان زیباتر و به روزتر باشد، آرامش بیشتری را با خود به همراه خواهد داشت.

 

چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019

برخی از نقاشان تنها از همان روش ها و ایده های قدیمی و ساده خود برای رنگ آمیزی ساختمان استفاده می کنند و به دنبال ترفندهای جدید برای این منظور نیستند اما ما توصیه می کنیم که رنگ آمیزی ساختمان را به فرد باتجربه و خلاق بسپارید که سلیقه و ذوق هنری زیادی داشته باشد در این صورت خواهید دید که رنگ آمیزی زیبایی را به شما تحویل خواهد داد.

در این مقاله ما چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019 را به شما پیشنهاد خواهیم داد:

  1. از غلطک های طرح دار استفاده کنید.
  2. دستگیره ها، کلید برق را از رنگی شدن در امان نگه دارید.
  3. استفاده از کاتر در نقاشی ساختمان را فراموش نکنید.
  4. قلمو و غلطک را داخل یخچال نگهداری نمایید.
  5. نقاشی ساختمان مدرن را به روش W انجام دهید.
  6. یک دستمال مرطوب با خود به همراه داشته باشید.

 

1- از غلطک های طرح دار استفاده کنید

حتما تا به حال با انواع رنگ آمیزی ساختمان طرح دار مواجه شده اید. اگر شما نیز تمایل دارید طرح های مورد نظر خود را در رنگ آمیزی ساختمان خود داشته و از یک منظره دیدنی لذت ببرید، می توانید از غلطک های طرح دار استفاده کنید. برای این منظور ابتدا در داخل کاتالوگ، طرح هایی که بر روی غلطک وجود دارد را بررسی نموده و متناسب با محل، بهترین طرح را انتخاب کنید.

برای مثال در داخل سالن خانه، نباید طرح های اسپرت و نقاشی های کودکانه را به کار برد. البته نکته بسیار مهم در نقاشی ساختمان با غلطک این است که در هر بار کشیدن غلطک بر روی دیوار، نباید آن را از رنگ اشباع نمایید چرا که طرح آن خراب می شود. این یکی از چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019 است.

 

2- حفاظت از رنگی شدن وسایل هنگام نقاشی با اسپری

قطعا در زمان رنگ آمیزی ساختمان به دلیل شره کردن رنگ، دستگیره ها و کلید و پریز رنگی می شوند. حال باید از حلال رنگ برای تمیز کردن آن ها استفاده نمود که در این صورت ممکن است یا رنگ ها به درستی تمیز نشده و یا این که منجر به از بین رفتن رنگ بدنه این قطعات شود.

لذا در زمان رنگ آمیزی ساختمان یا باید این قطعات را از جای خود خارج کرده و بعد از اتمام نقاشی ساختمان آن ها را در سر جای خود وصل کنید و یا این که بای استفاده از چسب و روکش، دستیگره ها و کلید و پریز برق را کاملا بپوشانید تا رنگ به آن ها اصابت نکند. این روش ساده تر است به شرطی که پوشش این قطعات به صورت کامل انجام شود.

 

چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019

 

3- استفاده از کاتر در رنگ آمیزی ساختمان را فراموش نکنید

زمانی که قرار است یک ساختمان رنگ شود، باید ابتدا قسمت هایی که نباید رنگ شوند را بپوشانیم. برای این منظور معمولا روزنامه یا پلاستیک بر روی آن کشیده شده و با چسب به دیوار محکم می کنند.

مشکلی که غالبا در این شرایط رخ می دهد این است که بعد از کندن چسب از روی دیوار، رنگ ها هم کنده می شود که این اتفاق، در مورد رنگ پلاستیکی رخ می دهد. برای این که نقاشی ساختمان شما در اثر این چسب ها خراب نشود، باید برای کندن چسب از کاتر استفاده کنید. این نیز یکی از چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019 است.

 

4- قلمو و غلطک را داخل یخچال نگهداری نمایید

یکی از فاکتورهایی که باید در رنگ آمیزی ساختمان به آن توجه داشت، زمان است. هر چه محیط مورد نظر بزرگتر باشد، مدت زمانی بیشتری را برای رنگ آمیزی نیاز خواهد داشت.

فرض کنیم که نقاش ساختمان تخمین می زند نزدیک یک ماه می تواند نقاشی ساختمان را به اتمام برساند. اما متاسفانه این یک ماه نمی تواند ادامه دار و هر روز کار را انجام دهد و مسلما به استراحت نیاز دارد. حال در مدتی که نقاشی را انجام نمی دهد، رنگ ها به قلمو و غلطک خشک شده و پاک کردن آن سخت خواهد شد.

پس بهتر است شما قلمو و غلطک را داخل یک پلاستیک گذاشته و آن را در یخچال نگهداری نمایید، از خشک شدن رنگ ها بر روی این ادوات جلوگیری نموده اید. این یکی از چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019 است.

 

5- نقاشی ساختمان مدرن را به روش W انجام دهید.

آیا تا به حال این مشکل برای شما رخ داده است که بعد از اتمام کار رنگ آمیزی ساختمان ، دیوارها موج داشته و یا این که برخی از قسمت ها پر رنگ تر از قسمت های دیگر به نظر می رسد؟ متاسفانه اگر نقاش مهارت کافی برای رنگ آمیزی دیوارها نداشته باشد، این مشکل رخ می دهد اما نقاشان حرفه ای از روش W استفاده می کنند.

در این روش ابتدا نقاش یک W بر روی دیوار می کشد که طول هر بازوی W ، با طول دست نقاش برابر است. سپس دور تا دور آن را یک مستطیل کشیده و اکنون داخل مستطیل را رنگ می کند. برای رنگ آمیزی سایر قسمت های دیوار هم باید از همین روش استفاده نمود.

 

6- یک دستمال مرطوب با خود به همراه داشته باشید.

مشکلی که همیشه نقاشان در نقاشی ساختمان با ان مواجه بوده و هستند، شره کردن رنگ از روی قلمو و یا دیوار بر روی زمین است. اگر این رنگ ها در اولین فرصت پاک نشوند، خشک شده و پاک کردنشان سخت خواهد بود.

برای پیشگیری از این اتفاق باید هر نقاش یک دستمال مرطوب با خود به همراه داشته باشد تا اگر در حین رنگ آمیزی ساختمان رنگ ها روی زمین ریخت، سریعا آن را پاک کند. این نیز ترفندی از چند ترفند برای نقاشی ساختمان در سال 2019 است.

4.00 امتیاز از 9 رای

نقاشی ساختمان

برای سرویس نقاشی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نقاشی ساختمان

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading