ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در خانه

لوله بازکنی
ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در خانه

باز کردن لوله فاضلاب در خانه با ترفندهای ساده

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلات شایع برخی ساختمان ها است که با انتشار بوی نامطبوع در محیط سبب آزار ساکنین می شود اما می توان با چند ترفند ساده این مشکل را حل کرد و از گرفتگی مجدد لوله ها در فاصله های زمانی کوتاه جلوگیری نمود.

همان طور که پیش تر گفته شد می توانیم از لوله بازکن های شیمیایی استفاده کنیم اما این مواد شیمیایی و اسیدی خود مشکلات دیگری به دنبال خواهند داشت که توصیه می کنیم تا حد امکان برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه روش های زیر را امتحان کنید. بخصوص اگر کودکان در معرض این مواد شیمیایی باشند لازم است بیشتر دقت کنید.اگر گرفتگی لوله ها زیاد نیس ما به شما روش های خانگی را پیشنهاد می کنیم.

 

بنر خدمت از ما

مواد اسیدی و شیمیایی که برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده می شوند حتی برای بزرگترها هم می توانند خطرناک باشند و عارضه تنفسی ایجاد کنند یا به سیستم گوارشی آسیب برسانند. بنابراین برای استفاده از روش های غیر شیمیایی و ساده خانگی دلیل کافی داریم. اما باز کردن لوله فاضلاب در خانه به چه صورتی انجام می شود؟

  • کتری آب جوش که مهم ترین عضو هر آشپرخانه است در باز کردن لوله فاضلاب به شما کمک می کند. آب جوش را در لوله فاضلاب بریزید.
  • در ابزار خود به دنبال یک سیم باشید که بتوانید آن را وارد لوله فاضلاب کنید پس لازم است یک سیم انعطاف پذیر انتخاب کنید. با حرکت سیم در لوله اگر مواد زائد سبب گرفتگی آن شده باشد جابجا شده و راه لوله باز می شود.
  • احتمالا شما هم جوش شیرین و سرکه در آشپرخانه خود داشته باشید ترکیب جوش شیرین و سرکه می تواند مواد درون لوله را بشوید و یک لوله باز کن ایفا کند.توجه داشته باشید که در لوله را بعد از ریختن این محلول ببندید.
  • دوباره در لوله آب جوش بریزید و از سیم برای تکمیل عملیات استفاده کنید.
  • تکرار این ترفند ساده و ریختن آب جوش در لوله مواد اضافی حرکت می کنند و از این به بعد کمتر با معضل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواهید شد.


اگر روش های ذکر شده در بالا برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه موثر نبود و  گرفتگی لوله فاضلاب جدی باشد وقت آن است که با متخصص لوله بازکنی تا برای رفع گرفتگی لوله ها به منزل شما بیایند.

خدمت از ما در تمام محله های تهران از جمله محله های زیر، آماده خدمت رسانی می باشد:

5.00 امتیاز از 9 رای

لوله بازکنی

برای سرویس لوله بازکنی از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با لوله بازکنی

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading