کاغذ دیواری | انواع کاغذ دیواری

ثبت درخواست "نصب کاغذ دیواری"
کاغذ دیواری | انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری عامل زیبایی منزل شما

کاغذ دیواری و انخاب یک نصاب کاغذ دیواری یک امر اجتناب ناپذیر در طراحی دکوراسیون منزل شماست. شما با همراهی با ما می توانید از قیمت مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران مطلع شده و بهترین نصاب را انتخاب کنید.

ما با محاسبه مناسب ترین قیمت به شما جهت انتخاب کاغذ دیواری مناسب از بین آلبوم کاغذ دیواری کمک خواهیم نمود. همچنین ما هر گونه نصب مربوط به کاغذ دیواری ایرانی بیتا، کاغذ دیواری پذیرایی 2020 را به نسبت لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی را انجام می دهیم. ما قیل از نصب قیمت ها را به شما گزارش می دهیم این قیمت ها بازه های متفاوتی دارند به طور مثال قیمت کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت کاغذ دیواری آمریکایی یکسان نیست.انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها به طور کلی به دو نوع پوستری و سه بعدی تقسیم می شوند. انتخاب یک کاغذ دیواری پوستری منظره میتواند تداعی گر یک محیط شاداب و با طراوت باشد. یک کاغذ دیواری سه بعدی پیچیده خاص میتواند از لحاظ ذهنی افراد را قوی کند و یا برای یک محیط کوچک می تواند نقش مهمی را جهت بزرگتر جلوه دادن آن محیط حداقل از لحاظ فکری و تلقینی ایفا کند تا محیط دلگیر نباشد. امروزه مدل های مختلفی از کاغذ دیواری از رنگ ها و جنس های متفاوتی در بازار موجود است.

 اساسا کاغذهایی که دارای پوشش وینیل هستند بادوام‌ترین انواع کاغذها محسوب می‌شوند. این نوع از کاغذ دیواری ها هم‌چنین قابل شست‌وشو و ضد آب هستند.

 

کاغذ دیواری

 

هزینه و قیمت "کاغذ دیواری"

قیمت کاغذ دیواری‌ها مقداری گیج کننده است. قیمتی که در آلبوم‌ها برای هر نوع از آن ها قید شده است برای یک رول از کاغذ است. در حالی که رول‌های کاغذها برای فروش دو برابر یا سه برابر یک رول تکی تولید می‌شوند. این کار سبب گمراهی افراد در محاسبه هزینه‌ها می‌شود؛ اما این کار دلیل دارد.

فروش کاغذها در رول‌های دو برابر و سه برابر، می‌تواند متراژ بیشتری کاغذ را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. یک رول واحد تنها دارای ۴ متر و ۱۱٫۵ سانتی‌متر (۱۳٫۵ فوت) کاغذ است در حالی که رول‌های دو برابر دارای ۸ متر و ۲۳ سانتی‌متر ( ۲۷ فوت) کاغذ هستند. بنابراین اگر طول دیوار شما ۲ متر و ۷۵ سانتی‌متر (۹فوت) است، شما تنها می‌توانید سه ردیف کاغذ از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید.

رول‌های کاغذ دیواری دارای عرض‌های مختلفی نیز هست. انواع اروپایی آنها دارای عرض ۵۲ سانتی‌متر (۲۰٫۵ اینچ) است در حالی که رول کاغذهای آمریکایی عرض ۶۸٫۵ سانتی‌متر (۲۷ اینچ) دارد. یعنی مسلما شما می‌توانید مقدار بیشتری از دیوار را با یک رول کاغذ دیواری آمریکایی نسبت به یک رول کاغذ دیواری اروپایی بپوشانید.


 

نصب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری در طراحی نمای داخلی ساختمان و دکوراسیون منزل جایگاه ویژه ای دارد و در بین عموم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اکنون اگر شما هم می‌خواهید با نصب کاغذ دیواری تغییری چشمگیر به فضای داخلی منزل خود بدهید روی ما حساب کنید. اگر در مورد قیمت نصب کاغذ دیواری یا نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قبلی خود سوالی دارید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و از چند نصاب کاغذ دیواری بپرسید. پس از ثبت رایگان سفارش نصب کاغذ دیواری، در یک چشم به هم زدن چندین نصاب کاغذ دیواری در شهر خودتان اعلام آمادگی خواهند کرد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

  1. ابتدا باید زیر کاری دیوار را مناسب کنیم.
  2. معمولا با زدن روغن بر روی دیوار یا چسب چوب به همراه مقداری آب رقیق این کار را انجام میدهند.
  3. کاغذ دیواری را به اندازه ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش می زنیم و روی میز کار قرار می دهیم، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید؛ زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ باید برش بزنید، بهتر است تا در اینجا یک مورد بسیار مهم را توضیح دهیم و آن جوری طرح است،
  4. جوری طرح یعنی اینکه پس از چسباندن قواره اول به دیوار، اگر کاغذ دیواری ما طرح دار باشد و به طور کلی، ساده نباشد، مجبور هستیم قواره دوم را طوری ببریم تا طرح ها در ادامه هم قرار بگیرند، از انجام این کار با عنوان جوری طرح یاد می کنیم، حالا روش نصب را ادامه می دهیم،
  5. برای برش دادن قواره دوم، باید جوری طرح را در نظر بگیرید و ممکن است لازم باشد که این قواره را تا ۶۰ سانتیمتر بزرگتر برش بزنید، پس از برش دادن کاغذها به اندازه یک رول کامل، بهتر است آنها را چسب بزنید و نصب کنید و سپس به سراغ رول های بعدی بروید، چون ممکن است نصب کاغذها طول بکشد و چسب آنها خشک شود، برای چسب زدن کاغذها با قلموی بزرگ از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبه ها این کار را انجام بدهید و لبه ها را زیاد چسبی نکنید،
  6. بعد از چسب زدن، قسمت های چسب خورده را روی هم بگذارید تا ۱۰ دقیقه بماند و بعد از آن کاغذ دیواری را از سمت بالای دیوار به سمت پایین شروع به نصب کنید، اولین قواره را که عمود نصب کنید، باقی قواره ها خود به خود عمود نصب خواهند شد،
  7. با کاردک پلاستیکی چسب کاغذ را از مرکز به سمت بیرون کاغذ هدایت کنید، پس از چسب زدن یک قواره، با تیغ و به کمک همان کاردکی که در دست دارید و یا با قرار دادن خط کش بلند، لبه بالایی کاغذ را که اضافی است را برش بزنید، اگر کاغذهایی که چسب زده اید و به حال خود رها کرده اید بیشتر از ۱۵ دقیقه به همان شکل باقی بمانند، خراب می شوند یا به عبارت دیگر انقدر کش می آیند که دیگر قابل استفاده نمی باشند،

نکته مهم دیگر این است که کاغذ دیواری هایی را که جنس آنها نانوون یا پیپر است و نازک هستند را طبق دستورالعمل دیگری باید نصب کنید، به این شکل که باید چسب را به دیوار بزنید و کاغذ را نصب کنید و اگر چسب را به پشت خود کاغذ دیواری ها بزنید، خراب می شوند.

 

مطلب پیشنهادی: از بین بردن حباب زیر برچسب

 

سخن پایانی

همان‌طور که گفته شد، شما به راحتی می‌توانید درخواست نصب کاغذ دیواری خودتان را ثبت کنید و با بررسی پیشنهادات، بهترین نصاب را انتخاب کنید. 

3.33 امتیاز از 8 رای

نصب کاغذ دیواری

برای سرویس نصب کاغذ دیواری از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب کاغذ دیواری

مطالب مرتبط با دکوراسیون

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
loading