راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

نظافت راه پله و مشاعات
شما در حال مطالعه در مجله "خدمت از ما" هستید
راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

ساختمان‌ها بنابر ساختار خود به نظافت‌های مختلفی نیازمند می‌باشند. از مهمترین کارها در ساختمان‌ها بخصوص آپارتمانها که مدیر آنجا باید در نظر داشته باشد داشتن یک برنامه نظافت ساختمان می‌باشد که موارد زیادی از جمله نظافت راه پله‌ها و مشاعات، نظافت پارکینگ، انتخاب شرکت بر اساس کارایی و لیست قیمت نظافت منزل و … را شامل می‌شود. پس با ما همراه باشید تا با نکات و روش‌ها و راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست شوی آن و روش نظافت راه پله و مشاعات و … به طور کامل آشنا شوید.

اهمیت توجه به راهکارهای نظافت و شست و شوی پارکینگ منزل چیست؟

یکی از عوامل بسیار مهم جهت حراست از سلامتی انسان‌ها، شرایط تمیزی محیط میباشدپارکینگ منزل هم یک بخش مهمی از همین محیط است که عدم توجه به نظافت و شستشوی آن باعث آلودگی ماشین و در نتیجه دو برابر آلوده شدن محیط زندگی میشود و با رفت وآمد روزانه شما این آلودگی به محیط منزل هم کشیده می‌شود و سلامتی شما و اهل منزل را به خطر می‌اندازد ماهم براساس این امر مهم برآن شدیم که در این جا مطالب مفیدی در خصوص راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست شوی آن صحبت کنیم باشد که با مطالعه مطالب این مقاله بیش از بیش به نظافت و شستشوی پارکینگ خود توجه کنید.

 

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن چیست؟

قدم اول: برای نظافت پارکینگ و شست و شوی آن و حتی راه پله‌ها چندین گام نیاز است که انجام شود اولین قدم در نظافت پارکینگ منزل تخلیه کل پارکینگ برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسیله‌ها و همینطور نظافت کردن کل فضا است.

قدم دوم: در نظافت پارکینگ و فضاهایی که سطح دارند جارو زدن و یا گردگیری است. با استفاده از یک جاروی دسته بلند کامل سطح پارکینگ را جارو کنید تا نوبت به مرحله بعد در نظافت پارکینگ برسد اما توجه کنید نقاطی که روغن ریخته و یا چیزی به سطح چسبیده بیهوده با جارو تلاش نکنید و پرزهای جارو را خراب نکنید.

قدم سوم: استفاده از شلنگ آب و سایر تجهیزات مورد نیاز جهت خیس کردن کف پارکینگ است دقت کنید تمام گوشه‌ها و قسمت‌های پارکینگ خیس شود البته از فشار مناسب آب استفاده کنید و اگر پوشش دیوارهای پارکینک از جنس مواد قابل شستشو مانند سرامیک و ... نیست از خیس کردن آن خودداری کنید چون به مرور زمان باعث پوسیدگی و خرابی دیوار می‌شود.

قدم چهارم: استفاده از مواد شوینده مناسب با توجه به نوع آلودگی موجود در پارکینگ است اگر آلودگی کف پارکینگ از نوع چربی و یا لکه‌های سخت بودند علاوه بر مایع شوینده از محلول‌های جرم گیر استفاده کنید.

قدم آخر: قدم پایانی زمانی است که هیچ اثری از کثیفی و مخصوصا لکه‌های روغنی مثل روغن ترمز و روغن موتور بعد از نظافت پارکینگ برجای نمانده باشد. اگر نظافت پارکینگ و حتی نظافت راه پله‌ها و مشاعات به بهترین شکل صورت بپذیرد ولی نشانی از لکه یا کثیفی باقی مانده باشد، جلوه و وجه تمیزی از بین می‌رود و در اینجاست که میتوان گفت تمام راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن را به درستی انجام شده است.

 

مواد لازم جهت بکار گیری راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

با توجه به نوع و میزان آلودگی از مواد و وسایل مختلفی استفاده می‌شود اگر پارکینگ منزل شما کوچک است جارو،شلنگ آب، مقداری پودر شستشو و مایع جرم گیر میتواند لوازم و مواد شما برای نظافت پارکینگ منزل و شستشوی آن باشد اما اگر پارکینگ منزل شما بزرگ باشد یا پارکینگ یک مجتمع مسکونی بزرگ باشد باید از دستگاه‌های مجهز تری مانند دستگاه تمیز کننده یا scrubber استفاده کنید

 

شستوشوی پارکینگ خانه

 

خدمات آنلاین یکی از راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

در گذشته استفاده از راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن یک کار سخت و وقت گیر برای اهالی منزل بود و مدیر مجتمع مجبور به استفاده از کارگر برای نظافت پارکینگ می‌شد به دلیل عدم شستشوی با کیفیت کارگر، ماندگاری پاکیزگی برای پارکینگ پایین بود و فاصله زمانی تا نظافت بعدی کم می‌شد و همین امرباعث می‌شد تا مدیر مجتمع یکی از راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن به طور مرتب را افزایش شارژ ساختمان دید و این باعث نارضایتی اهالی مجتمع می‌شد.

امروزه خدمات آنلاین نظافت برای رفع چنان مشکلاتی ایجاد شده است و شما می‌توانید تنها با یک تماس با خدمات آنلاین نظافت خدمت از ما هم از نظافت پارکینگ منزل و شستشوی آن بهره مند شوید وهم در وقت و هزینه خودتون صرفه جویی کنید.

 

نظافت راه پله و مشاعات

نظافت راه پله و مشاعات نیز باید جدی گرفته شود. اولین جایی که به محض ورود به ساختمان دیده می‌شود مشاعات و راه پله‌ها است عدم نظافت راه پله و مشاعات نشانه عدم نظم و آرامش در مجتمع و منازل ساختمان می‌تواند باشد.

اصول نظافت راه پله و مشاعات به طور معمول با جارو زدن راه پله‌ها از طبقات بالا به پایین شروع می‌شود تی کشیدن و دستمال کشیدن پله‌ها و نرده‌های ساختمان همه از طبقات بالایی شروع می‌شود برای شستشو و نظافت پله‌ها و مشاعات از سطل و دستمال خیس استفاده شده و سپس باید همه راه پله خشک شود تا آثار آب باقی نماند.

3.00 امتیاز از 7 رای

نظافت راه پله و مشاعات

برای سرویس نظافت راه پله و مشاعات از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

مطالب مرتبط با نظافت راه پله و مشاعات

مطالب مرتبط با نظافت

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین
banner
loading