کسب و کار ما کمک می کند تا افراد بتوانند یکدیگر را پیدا کنند. شما می توانید یک مشتری باشید که به دنبال افراد متخصص برای انجام کار خود هستید یا یک متخصص یا صاحب مشاغل کوچکتر که به دنبال مشتری های باکیفیت هستید. ارائه خدمات ما، کامل در ارتباط با افراد است. اما در این زمان که کارشناسان بهداشت از ما می خواهند که ارتباط ها را کم کنیم و فاصله خود را با هم حفظ کنیم، حل این مسئله چالش برانگیز است. همه چیز به سرعت در حال تغییر است و همه ما در هفته های آینده با ابهام و بلاتکلیفی روبه‌رو هستیم.

در "خدمت از ما" سلامتی و ایمنی جامعه‌ ایی که در آن خدمت می کنیم، اولویت اصلی ما است.بنابراین ما در حال سازگاری با شرایط موجود هستیم و به فکر روش هایی که بتوانیم در این سازگاری به شما کمک کنیم. مهمتر از همه، ما در اینجا برای خدمت رسانی به شما هستیم تا در کنار مشتریان و کارفرمایان با انتخاب های ایمن و رعایت نکات بهداشتی، بتوانیم با هم از این شرایط عبور کنیم.

اطلاعات مربوط به متخصصین "خدمت از ما"

الان چه اقداماتی باید انجام دهم؟

  • اگر می خواهید ملاقات ها را به تعویق بیاندازید، در اسرع وقت با مشتریان خود تماس بگیرید.
  • پروفایل های خود را به روز کنید تا به مشتری اطلاع دهید که اقدامات احتیاطی را انجام می دهید.
  • از ماسک و دستکش استفاده کنید.
  • در هنگام کار فاصله خود را با مشتری حفظ کنید.
  • اگر سوالی یا ابهامی در رابطه با نحوه کار در این شرایط وجود داشت با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. آنها در کنار هم آماده‌اند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما باشند و شما را راهنمایی کنند.
  • در هنگام ارسال پیام به مشتریان اطمینان دهید که تمامی موارد ایمنی و بهداشتی را رعایت می کنید.

اطلاعات برای مشتریان

در این شرایط چگونه کارهایم را انجام دهم؟

اگر خدمتی که به آن نیاز دارید ضروری نیست ما به شما توصیه می کنیم تا ایمن شدن شرایط آن را به تعویق بیندازید. اما خدمات مورد نیازتان را با رعایت شرایط زیر می توانید سفارش دهید.

فاصله خود را با فرد متخصص حفظ کنید.

از روش های پرداخت دیجیتال به جای پول نقد استفاده کنید.

ویروس کرونا چیست؟

کرونا، ویروسی است که باعث عفونت های تنفسی می شود. covid-19 نوعی بیماری عفونی است که اخیراً کشف شده است. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی ، شایع ترین علائم ویروس کرونا تب ، خستگی و سرفه خشک است. در بیماری کرونا، افراد مسن و افرادی که دارای مشکلات پزشکی اساسی هستند نسبت به سایر افراد، بیشتر در معرض خطر هستند. افراد مبتلا به تب، سرفه و مشکلات تنفسی باید به دنبال مراقبت پزشکی باشند.

چگونه جلوی انتشار را بگیریم؟

در اینجا آنچه سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند:

  • دستان خود را بشویید. حداقل 30 ثانیه با آب و صابون بشویید تا ویروس از بین برود. اگر بیرون هستید و به آب و صابون دسترسی ندارید دستان خود را با الکل ضدعفونی کنید.
  • فاصله خود را با سایر افراد حفظ کنید.
  • صورت خود (چشم، بینی و دهان) را لمس نکنید. این یک راه سریع است که ویروس شما را بیمار کند یا اگر بیمار هستید، ویروس را به هر سطحی که لمس کنید منتقل خواهید کرد.
  • سرفه یا عطسه خود را با دستمال بپوشانید و بلافاصله آن را دور بیندازید. اگر دستمال در دسترستان نبود از آرنج خود استفاده کنید.

در این شرایط سرویس های نظیر ضدعفونی منزل و ساختمان و ضدعفونی خودرو از خدمات فعال و ویژه برای مشتریان است.

مطالب مرتبط با ویروس کرونا:

loading