حسین بختیاری

حسین بختیاری

4.3 ( از 17 نظر )
21 خدمت موفق
معرفی حسین بختیاری:

سلام ۲۰ساله کارتاسیسات انجام میدم باانواع لوله اجرای مجتمعهای مسکونی دراصفهان شاهین شهر فولادشهر سپاهان شهروغیره سرعت عمل وکیفیت بالا شعارمنه فاضلاب باتست پر لوله های اب باتست استانداردهای شرکتهای سا زنده لوله اجراطبق نقشه ونظرنظام مهندسی واستانداردهای معمول .بازسازی وترمیم سازه (اشپزخانه وسرویسهای بهداشتی وخانه های قدیمی)بیشتر

مناطق تحت پوشش
  • اصفهان
نظرهای مشتریان

مشتریان به حسین بختیاری بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.3
از 17 امتیاز
59%
29%
6%
0%
6%
محسن

بنده دکترای سازه دارم و کارم ساختمان هست. آقای بختیاری تخصص و مهارت خوبی دارند و به تبع آن قیمت بالایی هم می گیرند. توصیه میکنم برای کارهای مهم از ایشون استفاده کنید وگرنه برای خرده کاری براتون از لحاظ هزینه صرف نمی کنه ولی تخصص و مهارت خوبی دارند. دو روز در یکی از ساختمان های تحت مدیریت بنده کار کردند فرد دست پاک هستند و من موردی در این رابطه از ایشون در این دو روز ندیدم.

لوله کشی فاضلاب
داود

بسیار متخصص عالی و خوش قول

تشخیص ترکیدگی لوله
احمدی

فقط یه کلمه عالی همچی

لوله کشی آب و ساختمان
محمد

آقای بختیاری مرد محترمی است . ویژگی منحصر بفرد ایشان اینست که می خواهد کار با دقت و با رعایت جزییات آن به نتیجه مطلوب برسد حتی اگر قرار باشد چند مرتبه رفت و آمد جهت تهیه لوازم داشته باشد . مشکل ما شیر ظرفشویی بود که در مجموع چند مشکل را همزمان داشت ایشان با حوصله همه مشکلات را شناسایی کرده و کار را اصولی انجام داد . شاید اگر کس دیگری بود از همان ابتدا مجبور بودم کل شسیر را تعویض کنم و هزینه ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومانی را متحمل شوم . در مجموع قابل اعتماد ،دلسوز و متعهد به کار است و کار را تا رسیدن به نقطه مطلوب پیش می برد .

تعمیر و نصب شیرآلات
پيمان

راضي بوديم ممنون

لوله کشی آب و ساختمان
"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. برای مشاهده خدمات فعال شهرتان و دسترسی به متخصصین بیشتر، با ما همراه شوید
مشاهده خدمات فعال اصفهان
کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید
loading