مصطفی جمشیدی

مصطفی جمشیدی

4.7 ( از 28 نظر )
گواهی عدم سوء پیشینه گواهینامه مهارت
28 خدمت موفق
معرفی مصطفی جمشیدی:

سلام من حدود ۲۰ سال هست که فعالیت دارم در زمینه عایق هایه رطوبتی قیر و ایزوگام . در کارم از بهترین موادها استفاده میکنم از قیره درجه یک اصفهان و ایزوگام هایه استاندارده موجود در بازار . کارم رو پس از اتمام به صورت کتبی ضمانت میکنم و با درخواست شما با آب تست میکنم‌.در صورت نارضایتی شما هیچ وجه ای از شما دریافت نمیکنم.در اسرع وقت آماده پذیرش سفارش هایه شما چه خورده کاری و چه پروژه هایه بزرگ هستم با تشکر. تلفن تماس:۹-۷-۸-۰-۰-۲-۶-۳بیشتر

  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • گواهینامه مهارت مشاهده
  • 21 سال سابقه کار
  • بازدید و مشاوره کار رایگان✔حمل اجناس رایگان✔نظافت(در حده سر جارو) رایگان✔تشخیص صحیح محل خرابی کار✔رفع تجمع آب با اصلاح شیب بندی سطح و تسهیل عبور آب به داخل ناودان✔ارائه ضمانت نامه معتبر ۱۰ ساله✔ارائه فاکتور با مهر و امضا✔
مناطق تحت پوشش
  • مشهد
نظرهای مشتریان

مشتریان به مصطفی جمشیدی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.7
از 28 امتیاز
89%
7%
0%
0%
4%
حمید

با تشکر از جناب جمشیدی. به موقع اومدن و خوش برخورد بودن و کارشون خیلی خوب و تمیز انجام شد.

ایزوگام
رسول

مردی با اخلاق. از ایزوگام جنس خوب استفاده کرد و سعی کرد به بهترین نحو کار انجام بشه. و شد. خدا بهش برکت بده

ایزوگام
محمد

کیفیت انجام کار عالی .قیمت خوب و با انصاف .سر وقت اومدندو اینکه کارشون عالی بود.

ایزوگام
سيد محمد حسين

به نام خدا کارشون خیلی خوب است وبا دلسوزی انجام دادند.باحوصله وصبور وخوش اخلاق هستند.درکارشون هم وارد ودقیق هستند. کارما خورده کاری بود که به نحو احسن در اسرع وقت انجام شد.خوش قول هستند.برای ایشون آرزوی توفیق دارم.ایشانرا به دیگران توصیه می کنم.

ایزوگام
قوام

سلام.برای ایزوگام پشت بام مدتها جستجو کردم تا با سایت خدمت از ما اشناشدم.اینجا که بررسی کردم و نظرات رو خوندم آقای جمشیدی روانتخاب کردم. بسیار عالی بودند. هم از لحاظ رفتاری و هم کاری... چون کارمند هستیم هیچ کدوم از همسایه ها نتونست نظارت کنه...اما ایشون خودشون صفرتا صد کاررو با وجدان کامل انجام دادن و کارتکمیل شده رو تحویل دادند. بسیار راضی هستیم و به دیگران هم پیشنهاد میدهیم.

ایزوگام
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading