جواد بتویی

جواد بتویی

4.6 ( از 29 نظر )
42 خدمت موفق
معرفی جواد بتویی:

با سلام.من نزدیک به ۱۸سال هست که به این حرفه مشغولم.ضمانت من برای ارائه خدمات از بهترین نوع اجناس موجود در بازار استفاده میکنم و برای خرید لوازم حتی النقدورفاکتور تهیه میکنم و با بروزترین ابزار برای پ یشبرد کارم استفاده میکنم تا مشتری از من راضی باشد.در این چند سال که به مشتریان عزیزم خدمات دادم نارضایتی نداشتم.بیشتر

  • 17 سال سابقه کار
  • ارائه فاکتور با مهرو امضاخرید قطعات مورد نیازبازدید رایگانمشاوره تلفنیگارانتی خدماتتخفیف ویژه برای افراد کم بضاعت
مناطق تحت پوشش
  • کرج
نظرهای مشتریان

مشتریان به جواد بتویی بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

4.6
از 29 امتیاز
86%
7%
7%
0%
0%
فریده

من در ابتدا به ایشون امتیاز ۵ دادم چون امتیاز در اپلیکیشن خیلی براشون مهم بود و اصرار بر ثبت امتیاز داشتند هر چند هزینه ای که ایشون بعد از پذیرش درخواست اعلام می کنند مربوط به ده سال پیشه برای جذب مشتری و بعد مثل بقیه اجرت می گیرند. از اونجایی که با اینکه هزینه کارشونو بدون هیچ تخفیفی کامل و کمی هم بیشتر پرداخت کردیم اما بعد از چند روز مجدد همون مشکل حتی بدتر بوجود اومد و بهشون اطلاع دادیم با گذشت سه روز هیچ مراجعه ای نداشتند و مجدد تعمیرکار دیگه ای برای اصلاح کار ایشون تشریف آوردند امتیاز خودمو اصلاح می کنم. امتیاز ۵ برای کار کامل و بی نقصه از هر جهت.

تعمیر و نصب شیرآلات
وحید

همچی عالی بود

سرویس کولر آبی
سحر

عاای بودن هم از نظر برخورد و هم کیفیت کارشون هم عالی بودن

تعمیر اجاق گاز
اندیشه

کارشون عالی 🙏🙏🙏برخوردشون عالی 👌👌👌سر وقت اومدن. سپاس

تعمیر آبگرمکن و سرویس آبگرمکن
صالح

همه چیز عالی بود به موقع اومدن و خیلی تو کارشون حرفه ای بودن

تعمیر و نصب شیرآلات
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading