شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمان فقط در تهران ،شیراز، کرج و اصفهان  02162829000 ☎ 02122880704 

 

خدمات بازسازی ساختمان در شیراز ،تهران، کرج و اصفهان

 

بازسازی ساختمان از مواردی است که نه تنها کسانی که خانه های کلنگی و  قدیمی دارند باید به آن  توجه کنند بلکه باید مورد توجه کسانی که چندسال بیشتر از ساخت خانه آنها  نمی گذرد و نیاز به تغییر دکوراسیون دارند هم باشد.

ما تصمیم گرفتیم این بار مقاله ای تحت عنوان بازسازی ساختمان برای شما عزیزان ارائه دهیم تا هم شما را با یک تیم بازسازی کار بلد آشنا کنیم و هم اینکه شما را مرحله به مرحله به داشتن یک خانه نو و تمیز نزدیک کنیم.

 

بازسازی ساختمان

 

 فهرست مطالب به موضوع بازسازی ساختمان

 

 هزینه بازسازی ساختمان در مجموعه خدمات بازسازی خدمت از ما

 راه ارتباط با تیم بازسازی منزل خدمت از ما

 هدف از بازسازی ساختمان چیست ؟

 بازسازی ساختمان یک نیاز ضروری و لازم از دیروز تا به امروز

 بازسازی ساختمان شامل چه کارهایی است؟

 تنها با 9 مرحله یک خانه نو و ساختمانی زیبا داشته باشید

 سایر خدمات خدمت از ما در بازسازی ساختمان

 

 هزینه بازسازی ساختمان در مجموعه خدمات بازسازی خدمت از ما

 

هزینه بازسازی خانه و ساختمان شما در تیم بازسازی خدمت از ما با توجه به میزان نیازمندی خانه شما به تعمیرات و تخریب سنجیده می شود قطعا داشتن یک خانه زیبا و جدید ارزش پرداخت هزینه را نیز دارد البته منظور هزینه گزاف و بیهوده نیست ، بلکه مقصود هزینه مناسب و عادلانه است .

 

تیم خدمت از ما این اطمینان را به شما می دهد که بعد از بازسازی ساختمان شما نه تنها از کیفیت و زیبایی خانه خود لذت می برید بلکه از هزینه تعمیرات و بازسازی منزل خود راضی خواهید بود. 

 

 راه ارتباط با تیم بازسازی منزل خدمت از ما

 

تیم بازسازی ساختمان خدمت از ما راه های مختلفی را جهت رفاه حال شما عزیزان و دسترسی سریع تر به خدمات بازسازی خانه در نظر گرفته است.

اولین راه ارتباطی : تماس مستقیم با شماره های زیر و پاسخگوی سریع ورسیدن فوری تیم تعمیرات و بازسازی خدمات از ما

📱 02162829000  

📱 02122880704 

دومین راه ارتباطی : تکمیل و ارسال فرم درخواست تعمیر و بازسازی ساختمان

سومین راه ارتباطی : دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که یک خدمت هوشمند برای رفاه و راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان ساخته شده و میتوانید از خدمات بازسازی منزل خدمت از ما استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما

 

 هدف از بازسازی ساختمان چیست ؟

 

هدف بازسازی ساختمان با توجه به معیارهای مختلفی مثلا قدیمی بودن ساختمان ، تخریب کامل ساختمان ، تعمیرات برخی بخش های ساختمان یا تغییر دکوراسیون ساختمان تعیین می شود در واقع هدف اصلی بازسازی ساختمان وابسته به میزان نیاز ساختمان برای بازسازی است اما هدف کلی از بازسازی خانه داشتن یک خانه تمیز  و زیبا و ایمن است.

 

بازسازی ساختمان خود را به تیم خدمت از ما بسپارید و با خیال راحت به داشتن یک خانه ی نو و زیبا و ایمن بیندیشید. 

 

 بازسازی ساختمان یک نیاز ضروری و لازم از دیروز تا به امروز

 

بازسازی ساختمان علی الخصوص بازسازی خانه های قدیمی ، سابقه ای دیرینه در کشورمان دارد . بررسی ها حاکی از آن هستند که از عصر ایران باستان، بازسازی منزل و نوسازی نمای ساختمان عملی بسیار مرسوم بوده است و سنت خانه تکانی که هرساله احیا می گردد نیز ریشه در آداب و رسوم آن زمان دارد.

 نياز به نوسازی نمای ساختمان و تعمیرات و بازسازی ساختمان در هر خانه‌اي هميشه و در هر زمان احساس مي‌شود در اين ميان رفع ايرادهاي اساسي دكوراسيون قديمي خانه و تغییرات دکوراسیون داخلی منزل و همچنین تعمیرات و نوسازی نمای ساختمان هميشه از دغدغه‌هاي اعضاي خانواده بوده است . اينكه در ابتدا ايراد اصلي خانه را دريابيم و بعد دست به زير و رو كردن خانه بزنيم، نكته مهمي است که بیشتر افراد رعایت نمی کنند .

 

اگر مایلید هم از خدمات با کیفیت بازسازی ساختمان و هم از کد تخفیف بهرمند بشید ایمیل خودتون رو ارسال کنید 👇

 

 

 بازسازی ساختمان شامل چه کارهایی است؟

 

بازسازی ساختمان از مجموعه خدمات ساختمان خدمت از ما می باشد که شامل بازسازی ساختمان های اداری ، بازسازی ساختمان های قدیمی و کلنگی ، تعمیرات ساختمان ، بازسازی خانه های قدیمی ، تغییر دکوراسیون داخلی ، تغییر دیزاین منزل و تعمیر و بازسازی دیوار های جدا کننده ی اتاق های خانه ، با به کارگیری بهترین مصالح موجود در بازار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد .

 

بازسازی ساختمان

 

 مراحل بازسازی ساختمان

 

1- مشاوره از یک تیم حرفه ای در بازسازی ساختمان 

برای قسمت هایی از فضای داخلی یا نمای ساختمان که میخواهید در پروسه ی بازسازی منزل حذف شوند و یا نیاز به تخریب دارند مشاوره بگیرید تیم های مشاوره خدمت از ما  با توجه به نوع دیوارها و مواد و مصالح به کار رفته در آن ها به شما خواهند گفت چه کارهایی باید انجام دهید و چه قسمت هایی برای تخریب و یا بازسازی مورد تایید هستند .


اگر نیازمند به یک تیم بازسازی کاربلد بودید هم می توانید با مرکز مشاوره تیم خدمت از ما در میان بگذارید.

 

2- تخریب و ساخت ساختمان 

قسمت هایی از ساختمان و معماری داخلی در بازسازی ساختمان های قدیمی که نیاز به تخریب دارند و یا میخواهید که در بازسازی منزل ، از طراحی داخلی ساختمان حذف شوند را با توجه به مشاوره ی تیم بازسازی انتخاب و اقدام به تخریب کنید .

 مرحله ساخت از بازسازی برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل به کار می رود و معمولا با کم کردن یا تغییر مکان دیوارهایی از خانه انجام می شود در این بخش از بازسازی خانه امکان پیاده سازی طرح های مختلف دکوراسیون داخلی منزل خواهد بود و همچنین این مرحله زمان زیادی نخواهد برد.


3- گچ کاری و سقف کاذب

در این مرحله قسمت های بازسازی شده ی خانه ، با استفاده از بهترین و مرغوب ترین گچ ، گچ کاری می شوند و در ادامه در صورت نیاز ، از سقف کاذب در مناطق مورد نیاز و برای تکمیل طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید.


4- نورپردازی  

با توجه به زاویه های اتاق ها و فضای داخلی ، از نورها و در واقع لامپ های مناسب برای هر نقطه از خانه استفاده کرده و اقدام به نورپردازی خانه کنید یکی از قسمت های جذاب بازسازی منزل همین بخش یعنی نورپردازی ساختمان می باشد .


5- کف سازی 

طراحی کف را با توجه به نوع طراحی و معماری داخلی ساختمان و چیدمان سایر بخش های خانه با استفاده از کف پوش ها ، سرامیک ها و کاشی های مخصوص هر قسمت انجام دهید.


6- بازسازی آشپزخانه

در این مرحله از بازسازی کابینت آشپزخانه را در صورت نیاز و یا در صورت تمایل تعویض کرده و کابینت آشپزخانه جدید را نصب کنید و همچنین شیرآلات قدیمی را تعویض و از یک طراحی مدرن و جدید برای دیوار ها و قسمت پیشخوان آشپزخانه استفاده کنید.


7- بازسازی سرویس بهداشتی و حمام در خانه

شیرآلات سرویس بهداشتی ، شیر حمام و سایر لوازم  نظافتی و بهداشتی و قطعات داخلی سرویس بهداشتی را در صورت تمایل تعویض کرده و از جدیدترین تکنولوژی در زمینه قطعات داخلی  و شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.


8- رنگ امیزی دیوار ها و پوشش کاغذ دیواری

یکی از مراحلی که واقعا نشان می دهد شما بازسازی منزل انجام داده اید ، رنگ اتاق ها پذیرایی پله ها و.. است پس با وسواس خاصی رنگ دیوار را انتخاب کنید اجرای قرنیز چوبی و یا سنگ برای پای دیوارها پس از بازسازی جلوه ی بسیار زیبایی به خانه می دهد.

در مرحله پوشش کاغذ دیواری از بازسازی منزل تصمیم میگیرید که چه طرحی از کاغذ دیواری برای پوشش دیوار ها مناسب است این پوشش ها باید متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه و  معماری داخلی آپارتمان به کار گرفته شوند.


9- دکوراسیون داخلی 

شما به آخرین مرحله از مجموع مراحل بازسازی ساختمان رسیدید شما در این مرحله می توانید از یک فرد متخصص در طراحی دکوراسیون منزل کمک بگیرید تا به راحتی یک دکوراسیون و چیدمان زیبا و مناسب برای منزلتان داشته باشید.


 

اهمیت چیدمان وسایل  و طراحی دکوراسیون منزل کمتر از بازسازی آن نیست طراحی دکوراسیون منزل خود را به متخصصان خدمت از ما بسپارید  تا پایان شیرین و لذت بخشی برای بازسازی خانه خود داشته باشید

 

 سایر خدمات خدمت از ما در بازسازی ساختمان

 • بازسازی خانه های قدیمی ، بازسازی آپارتمان و منزل
 • کابینت آشپزخانه ( تعویض و یا تعمیر و نوسازی )
 • نمای ساختمان ( تعمیر و ترمیم و نوسازی )
 • طراحی و دکوراسیون داخلی منزل
 • تعمیرات ساختمان
 • سقف کاذب پی وی سی
 • بازسازی ساختمان اداری
 • کاشی کاری
 • بنایی ساختمان ( تخریب ساختمان ، ساخت و دیزاین منزل  )

 

جمع بندی مطالب

همانطور که متوجه شدید بازسازی ساختمان یک نیاز از دیروز تا به امروز بوده است و همانطور که  به سلامت جان خود اهمیت می دهید به سلامت ساختمان و محل زندگی خود نیز اهمیت دهید و خانه خودرا بازسازی کنید تیم تعمیرات و بازسازی منزل در خدمت از ما با دارا بودن از بهترین و کار بلد ترین نیروها بهترین گزینه برای بازسازی منزل شما است.

 

منتظر شنیدن صدای گرمتان برای درخواست خدمات مورد نیازتان هستیم.

 02162829000 📱 02122880704 

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

بازسازی ساختمان
5 امتیاز از 8 رای

2 Comments

 1. مهدی گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید شما در استان البرز هم خدمات ارائه میدین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *