نظافت منزل تهران


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

نظافت منزل تهران

شرکت خدماتی

نظافت منزل تهران

نظافت منزل نظافت منزل تهران شرکت خدماتی نظافت منزل تهران شرکت خدماتی نظافتی نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل نظافت منزل تهران شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل شرق تهران نظافت منزل تهران مرکز خدمات پرستاری نظافت منزل تهران نظافت منزل شمال تهران نظافت منزل تهران شرکت خدماتی نظافتی در تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل در تهران نظافت منزل تهران  نظافت منزل غرب تهران  شرکت نظافت منزل نظافت منزل تهران شرکت خدماتی نظافتی منزل نظافت منزل تهران شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران نظافت راه پله غرب تهران نظافت منزل تهران شرکت نظافتی در تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل توسط خانم شرق تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل توسط خانم غرب تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل شرق تهران نظافت منزل تهران نظافت ساختمان غرب تهران نظافت منزل تهران شرکت خدمات نظافت منزل در شیراز شرکت نظافت منزل در غرب تهران نظافت منزل تهران شرکت خدمات نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران موسسه نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل تهران نظافت منزل تهران شرکت نظافت منزل غرب تهران نظافت منزل تهران شرکت نظافت منزل در غرب تهران شرکت خدمات نظافت منزل نظافت منزل تهران نظافت منزل شمال تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل پونک نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل سعادت آباد نظافت منزل تهران خدمات نظافت منزل جنوب تهران نظافت منزل تهران نظافت منزل ستارخان نظافت منزل تهران نظافت منزل تهرانسر نظافت منزل تهران نظافت منزل توسط خانم جوان نظافت منزل غرب تهران

 

با شاغل شدن خانم و بیشتر شدن دغدغه آنها در زندگی، دیگر زمان کمتری را صرف تمیز کردن منزل می کنند. در این شرایط افرادی هستند که با تمیز کردن منزل شما و دریافت مبلغی به عنوان دستمزد، جای نگرانی را برای شما باقی نخواهند گذاشت. ما با نیاز های شما آشنایی داریم و در تلاشیم با خدمات خود دغدغه شما را کمتر کنیم. در این آموزش می خواهیم گردگیری و رهایی از گرد و غبار را به شما آموزش دهیم، اگر می دانید زمان کافی برای نظافت منزل را ندارید، خدمات ما در کل مناطق شهر های  ایران از جمله نظافت منزل تهران را از دست ندهید.

نظافت منزل تهران

 

گرد و غبار از کجا می آیند؟

گرد و غباری که روی میز، صندلی، مبل و… می نشیند، معمولا از درز در و پنجره ها وارد منزل می شوند. البته زمانی که شما از بیرون می آیید گرد و غباری که روی لباس هایتان نشسته نیز روی وسایل منزل می نشیند. برای جلوگیری از ورود گرد و غبار می توانید در و پنجره ها، کنال کولر و تمامی درز هایی که فکر می کنید هوا از آنها منتقل می شود را ببندید.

 

چگونه گردگیری کنیم؟

لباس های کهنه معمولا در دست خانم های منزل تبدیل به دستمالی برای گردگیری می شوند، اما هر پارچه ای مناسب گردگیری نمی باشد، مخصوصا بعضی از پارچه بیشتر عامل پخش پرز و گرد و خاک در منزل هستند. دستمال های مخصوصی برای گردگیری در بازار موجود می باشد که به خوبی گرد و خاک را مانند آهن ربا به خود جذب  کرده و عامل پخش گرد و غبار در منزل نیستند. دستمال های میکروفیبر یا الکترواستاتیکی بهترین نوع پارچه برای گردگیری می باشند. برای نظافت منزل تهران با ما تماس بگیرید.

 

اول جارو کنیم یا گردگیری؟

اگر اول گردگیری کنید و سپس جارو، فقط دو سوم گرد و خاک را جمع کرده اید چون زمانی جارو کردن گرد و غبار بسیاری روی وسایل منزل می نشیند و شما باید بعد از جارو کردن، دوباره گردگیری کنید، پس بهتر است اول خانه را جارو کرده و سپس به گردگیری بپردازید. برای نظافت منزل تهران با ما تماس بگیرید.

 

نکات کلی گردگیری خانه

هر از چندگاه خانه‌تان را با جاروبرقی تمیز کنید. لازم است که جاروبرقی‌تان مجهز به فیلتر هپا (جذب کننده بالا ذرات) باشد.

 به طور مرتب قسمت‌های از کف منزل‌تان که فرش نشده است را با «تی» مرطوب تمیز کنید. از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن وسایل الکترونیک استفاده کنید.

 برای پاک کردن مبلمان‌تان از پارچه مرطوب و نه محصولات پاک کننده شیمیایی، استفاده کنید.

قسمت‌های که ممکن است گرد و غبار نفوذ کند را به گونه‌ای مهر و موم کنید.

 نواحی از منزل را که بچه‌ها چهار دست و پا می‌روند، می‌نشینند یا بازی می‌کنند به دقت گردگیری و تمیز کنید.

در صورت آلرژی داشتن نسبت به گرد و غبار، از فرد دیگری بخواهید که خانه‌تان را تمیز کند.

 

نظافت منزل تهران

ما با شما خانم های عزیز همراه هستیم تا در صورتی که نمی توانید کارهای منزل و نظافت را انجام دهید، شما را یاری کنیم. خانم هایی که شاغل هستند و در تهران زندگی می کنند به راحتی می توانند با یک تماس با خدمت از ما، نظافتچی را برای نظافت منزل تهران ، سفارش دهند. ما با ارائه خدمات در شمال، جنوب، شرق و… همراه شما هستیم.

 نظافت منزل تهران

نظافت منزل تهران
5 امتیاز از 2 رای
برای تماس کلیک کنید