نظافت منزل تهران

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

09124909930 - 02122880704

نظافت منزل تهران

شرکت خدماتی

دنبال نظافتچی ماهر هستی؟ همین الان زنگ بزن. خدمات ما فقط در تهران ، شیراز و کرج

  09124909930 ☎ 02122880704 

دنبال نظافتچی ماهر هستی؟ همین الان زنگ بزن. خدمات ما فقط در تهران ، شیراز

تماس با خدمت از ما

نظافت منزل در تهران خدمت از ما تامین کننده نیروی خدماتی انواع خدمات نظافتی در تمامی مناطق تهران است. بنابرین شما با استفاده از خدمات نظافت منزل تهران می توانید به بهترین نیروی نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم جهت نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت محل کار ، نظافت پارکینگ و … آسانتر و راحت تر و مطمئن تر از همیشه دسترسی داشته باشید.

نظافت منزل تهران

مناطق تحت پوشش نظافت منزل در تهران

✔️  نظافت منزل غرب تهران 

✔️ خدمات نظافت منزل شمال تهران 

✔️  نظافت منزل شرق تهران 

✔️ نظافت منزل جنوب تهران و…

 

نظافت منزل توسط خانم یا نظافتچی آقا ؟

✔️ شما در زمان تماس یا تکمیل فرم اینترنتی می توانید به کارشناسان ما تمام ویژگی و انتظارات و تاریخ و زمان مدنظرتان را اعلام کنید تا نظافتچی خانم یا کارگر نظافت منزل کاملا متناسب با نیاز و در خواست شما انتخاب و اعزام شود.

 

✔️ اما عموما بسیاری از افراد برای نظافت منزل متقاضی نظافت منزل توسط خانم هستند بنابرین ما نیز با در نظر گرفتن دغدغه و نیاز مشتریان در زمان انتخاب و گزینش نظافتچی خانم به گزینش نظافتچی های خانم جوان ، تمیز ، سریع و امانت دار پرداخته ایم.

✔️ همچنین درخواست نظافتچی آقا و کارگر نظافت برای نظافت ساختمان ، نظافت پارکینگ ، نظافت راه پله و آسانسور به دلیل داشتن بنیه بدنی قوی تر بیشتر است.

 

مزایای استفاده از خدمات نظافت منزل تهران خدمت از ما 

انتخاب نظافتچی خانم و نظافتچی آقا از میان بهترین نظافتچی ها

پاسخگویی همه روزه و اعزام نظافتچی منزل به تمام مناطق تهران

پشتیبانی و پیگیری لحظه ای توسط کارشناسان

مناسب ترین تعرفه نظافت منزل یا قیمت نظافت منزل

ارائه راههای ارتباطی تماس و فرم اینترنتی برای پوشش تمامی سلیقه ها

قیمت نظافت منزل

قیمت نظافت منزل خدمت از ما در تهران :

نظافتچی آقا
ساعت کاری مبلغ (تومان)
4          50,000
6          65,000
8          80,000
نظافتچی خانم
ساعت کاری مبلغ(تومان)
4          70,000
6          80,000
8          90,000

چرا نظافت منزل تهران را به صورت منطقه ای ارائه می دهیم؟

ما با شما خانم های عزیز همراه هستیم تا در صورتی که نمی توانید کارهای منزل و نظافت را انجام دهید، شما را یاری کنیم. خانم هایی که شاغل هستند یا به هر دلیلی زمان مناسب نظافت منزل را ندارند و در تهران زندگی می کنند به راحتی می توانند با یک تماس با خدمت از ما، نظافتچی را برای نظافت منزل تهران سفارش دهند. ما با ارائه خدمات در شمال، جنوب، شرق و… همراه شما هستیم.

  • نظافت منزل غرب تهران
  • نظافت منزل شمال تهران
  • نظافت منزل شرق تهران
  • نظافت منزل جنوب تهران

 

نظافت منزل غرب تهران همراه با نظافت منزل توسط خانم غرب تهران

ما برای رفاه حال شما عزیزان، در غرب تهران نیروی مستقر داریم؛ تا پس از اعلام درخواست شما؛ نزدیکترین نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا را به منزل شما اعزام کنیم. نظافت منزل توسط خانم و آقا در غرب تهران از بیشترین درخواستهایی است که توسط ما انجام می شود و جهت رفاه حال مشتری ها، ما بهترین نیرو ها نظافت منزل در غرب تهران را به منزل شما میفرستیم.

 

نظافت منزل شمال تهران

خدمت از ما در تمامی نقاط تهران فعالیت خود را گسترش داده است، ارائه خدمات نظافت منزل شمال تهران با نظافتچی های مختلف و آموزش دیده، توسط شرکت خدماتی و نظافتی خدمت از ما، خیالی آسوده را برای شما به همراه خواهد داشت و از تمیزی منزل خود لذت خواهید برد. ما با شما یک تماس فاصله داریم

 

نظافت منزل شرق تهران

نظافت منزل شرق تهران نیز مانند غرب و شمال از جمله مناطق تحت پوشش نیروهای نظافتچی آقا و خانم ماست و ما با اعزام نزدیک ترین نیروی نظافت منزل توسط خانم شرق تهران و اقا به منزل شما، پاکیزگی منزل شما را تضمین می کنیم. اگر شما هم درخواست نظافت منزل در شرق تهران را دارید ما را مطلع کنید.

 

نظافت منزل جنوب تهران

همان طور که گفته شد خدمت از ما در تمام سطح شهر تهران نیروی خدماتی را اعزام می کند؛ ما برای نظافت منزل جنوب تهران هم نیروی نظافتچی خانم و اقا مستقر در جنوب تهران داریم که با توجه به نیاز و درخواست شما، به آدرس شما آمده و خدمات نظافت منزل شما را انجام می دهند.

 

نظافت منزل تهران

نظافت منزل تهران
5 امتیاز از 2 رای