ما به شما کمک می‌کنیم درآمد کسب کنید

با هر تخصصی که دارید

شما هم به دنبال یک کار دائم و پردرآمد هستید؟ همین الان با انتخاب تخصص خود شروع کنید و همیشه و هر جا سفارش کار بگیرید. کافیست اپلیکیشن "خدمت از ما" را نصب کنید.

ثبت‌نام سریع و رایگان

کسب درآمد یکی از دغدغه‌های افراد جویای کار است. گاهی نیز به دنبال کسب درآمد بدون سرمایه هستیم. از سویی بسیاری از ما، علاقه‌مند به افزایش درآمدهای خودمان هستیم. در این میان، اپلیکیشین کاریابی، اپلیکیشن شغل یاب و اپلیکیشن استخدام می‌توانند کمک شایانی در افزایش کسب درامد خانگی و کسب درآمد بدون سرمایه کنند. اپلیکیشن متخصصین خدمت از ما، برترین اپلیکیشن کاریابی تهران، سعی بر آن دارد تا علاوه بر افزایش درآمد شما، بتواند رضایت درخواست دهندگان بر بستر خود را حفظ و افزایش دهد. با نصب اپلیکیشن کاریابی ios و ثبت نام در بهترین برنامه کاریابی (اپلیکیشن متخصص خدمت از ما)، از همان روز اول، شاهد فرصتهای شغلی جدید بشوید و امور خودتان را در دست بگیرید.با ما در ادامه همراه بمانید تا به شرح اپلیکیشن استخدام و کاریابی برای کسب درآمد بپردازیم.

 

کسب درآمد در ایران:

با توجه به شرایط اقتصادی ایران، یافتن روش‌ها و راههای کسب درآمد در ایران، هر روز محدودتر می‌شود. در این میان اپلیکیشن‌های کاریابی، نقش بسیار پر رنگ‌تری در ایجاد شغل با حداقل سرمایه دارند. به خصوص برای نوجوانان که خواهان ورود به بازار کار هستند و سابقه کاری چندانی ندارند، فعالیت بر بستری که به آن‌ها فرصت انجام کار می‌دهد و متناسب با سطح کیفی کارهایشان، فعالیت‌شان را ادامه دهند.

 

راههای کسب درآمد در ایران:

روش‌های متفاوتی برای کسب درآمد در ایران پیش روی شما است. مهم‌ترین عامل اثرگذار بر روش‌های کسب درآمد، مهارت‌ها و دانشی است که برخوردارید. فردی که متخصص تعمیر پکیج، تعمیر آبگرمکن، تعمیر شوفاژ و ... است با فردی که دارای تحصیلات بازرگانی است یا یک اینفلوئنسر در توییتر، اینستاگرام یا تلگرام، روش‌های متفاوتی پیش روی دارند.

با شناخت مهارت‌ها و دانشی که برخوردار هستید، با کمی جستجو می‌توانید در ماه، درآمد چند میلیونی کسب کنید و میلیونر شوید.

 

کسب درآمد خانگی (کسب درآمد از اینترنت در منزل):

در صورتی که خانه‌دار هستید و علاقه‌مند به فعالیت در بازار کسب و کار و کسب درآمد، اپلیکیشن متخصصین خدمت از ما، کنار شما است تا با بهره از بستر فراهم شده، ابتدا پیشنهاد ارسال شده به خودتان را بررسی کنید و در صورت معقول بودن آن، برای انجام دادن آن، به محل مشخص شده بروید.

 

کسب درآمد اینترنتی مطمئن:

حصول اطمینان از قابل اعتماد بودن یک کسب و کار، یکی از عوامل مهم در ادامه همکاری شما است. اپلیکیشن متخصص خدمت از ما، با ایجاد بستری شفاف و بدون دخالت، سعی در اتصال درخواست‌های ثبت شده به متخصصین فعال بر بستر خود دارد.

بدین شکل شما می‌توانید با خیالی آسوده از کسب درآمد اینترنتی اطمینان حاصل کنید و به فعالیت در بستر اپ خدمت از ما، بپردازید.

 

اپلیکیشن کاریابی:

اپلیکیشن کاریابی، به شما در یافتن شغل مدنظرتان کمک شایانی می‌کند. تنها با 5 دقیقه، می‌توانید پروفایل خودتان را تکمیل کنید. پس از آن، کارفرمایان با جستجو فرد مدنظرشان، پروفایل‌ها را مشاهده خواهند نمود. در صورتی که تمامی مراحل ذکر شده در اپلیکیشن کاریابی را انجام دهید، با احتمال بالایی، توسط فردی انتخاب خواهید شد و می‌توانید برای انجام کار، استخدام شوید.

 

اپلیکیشن کاریابی تهران:

اپلیکیشن‌های کاریابی متفاوتی هم‌اینک فعالیت می‌کنند. از جمله این اپ‌ها، می‌توان به خدمت از ما اشاره نمود که بیش از 3 سال، از آغاز فعالیتش گذشته است.

همانند اپلیکیشن کاریابی، شما با ثبت اطلاعات خود در اپلیکیشن کاریابی تهران، می‌توانید در شهر تهران و همچنین شهرهای اطراف تهران، همچون اسلامشهر، اندیشه، پردیس و ... شروع به کسب درآمد کنید.

 

اپلیکیشن کاریابی ios (اپلیکیشن شغل یاب ایفون):

با توجه به این موضوع که بیشتر اپلیکیشن‌های کاریابی برای سیستم عامل اندروید نگاشته می‌شوند، اپلیکیشن کاریابی ios (اپليكيشن كاريابي براي ايفون) به ندرت در دسترس است.

از سویی برترین اپ‌های کاریابی همچون خدمت از ما که کمک به کسب درآمد می‌کنند، هم‌اینک از اپ کاریابی ios (اپلیکیشن شغل یاب ایفون) بهره نمی‌برند.

 

بهترین برنامه کاریابی:

اپلیکیشن متخصصین خدمت از ما، بهترین برنامه کاریابی است. شما به راحتی و با 5 دقیقه زمان، می‌توانید در اپ ثبت نام کنید و درآمد میلیونی در ماه کسب کنید. اپلیکیشن متخصصین خدمت از ما، شما را در یافتن کار متناسب با مهارت‌تان یاری می‌کند و همچنین با دارا بودن پشتیبانی، شما را در جهت افزایش نرخ تبدیل برای کسب درآمد و کارهای بیشتر، یاری می‌رساند.

 

اپلیکیشن شغل یاب:

اپلیکیشن شغل یاب همانند اپلیکیشن کاریابی است. یکی از مزایای اپلیکیشن شغل یاب، توانایی به اشتراک گذاری آن با همکارانتان و دریافت هدایای ویژه است. شما با انجام این کار، علاوه بر اشتغال زدایی برای افرادی دیگر و ایجاد فرصتهای شغلی جدید، مبلغی به صورت شارژ دریافت خواهید نمود که می‌توانید از آن برای دریافت کارهای بیشتر بر بستر اپ، بهره ببرید.

تفاوتی ندارد به دنبال اپلیکیشن شغل یاب هستید یا اپلیکیشن شغل یاب ایفون. با بهره از هر دوی این اپ‌ها، می‌توانید شروع به کسب درآمد کنید و در چند ماه، رشد چشم‌گیری در درآمدتان مشاهده کنید.

 

دانلود اپلیکیشن استخدام و کاریابی:

هم‌اینک به راحتی می‌توانید اپلیکیشن متخصصین خدمت از ما را از کافه بازار و گوگل پلی دانلود کنید و شروع به کسب درآمد با این اپلیکیشن استخدام و کاریابی کنید.

 

سخن پایانی:

امیدواریم اپ خدمت از ما منجر به افزایش کسب درآمد شما شود و این اپلیکیشن کاریابی را به دیگران نیز معرفی کنید.

با ما کار کنید

کار با خدمت از ما

کار دلخواهت رو پیدا کن

شما میتوانید در سریعترین زمان درخواست هایی که متناسب با حرفه و منطقه ی مورد نظرتان است را دریافت و با بررسی آنها به دلخواه کار(ها) را بپذیرید.

بررسی کن و قیمت بده

با دریافت، بررسی و انتخاب سفارش مشتری، با وی تماس بگیرید و قیمت پیشنهادی خود را با مشتری نهایی نموده و کار را ازآن خود کنید.

با زمانبندی زندگیت رو اداره کن

" خدمت از ما " برای آسودگی بیشتر شما، این امکان را میدهد که مطابق میل خود روز و ساعت فعالیت تان را مشخص کنید.


چگونه؟

چطور شروع کنید؟

خدمت از ما» به شما نزدیکترین کارها رو پیشنهاد میده»
شما هرکدوم رو که خواستید انتخاب می‌کنید
پیشنهاد قیمت می‌دید و مشتری شما رو تایید می‌کنه
کار رو انجام میدید و پول رو تحویل میگیرید

به تیم ما بپیوندید

"با خدمت از ما همیشه کار داری"

ثبت نام آنلاین

دریافت پیشنهاد کار در شهر خودتان

دانلود اپلیکیشن و دریافت اولین کار

loading