خدمت از ما، بازار آنلاین خدمات

خدمت از ما بازار آنلاین خدمات است. مکانی که در آن تمامی خدمات روزمره به مشتریان ارائه می‌شود و افراد متخصص در حرفه‌های بسیاری می‌توانند در آن کسب درآمد کنند. برای همه ما پیش آمده که برای انجام کارهای روزمره خود، به دلیل نداشتن زمان یا تخصص کافی، به کمک دیگران نیاز داشته‌ایم. کمک برای نظافت منزل، بردن ماشین به کارواش، تعمیر لوازم منزل، مراقبت و پرستاری از کودک یا سالمند، آماده شدن برای مهمانی، نگهداری از حیوانات خانگی و کارهای بسیار دیگری که در طول روز با آن مواجه هستیم. خدمت از ما برای تمامی خدمات به شما کمک می کند تا راحت‌تر و سریع‌تر فرد متخصص را پیدا کنید.
 

خدمت از ما چگونه کار می کند؟

در حال حاضر خدمت از ما در 222 خدمت فعال است. درخواست شما در هر خدمت، برای بهترین متخصصین شهرتان ارسال می‌شود و چند متخصص برایتان پیشنهاد قیمت ارسال می‌کنند. شما با مشاهده سوابق حرفه‌ای هر متخصص، قیمت پیشنهادی، امتیاز و نظر مشتریان قبلی می‌توانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید. تیم پشتیبانی خدمت از ما از ابتدا تا پایان کار، راهنما و همراه شماست.


در کدام شهر هستید؟

خدمت از ما در حال حاضر در بیش از 45 شهر در ایران فعالیت دارد که با افزایش متخصصین، تعداد شهرهای فعال در حال افزایش است.

 

مجله خدمت از ما

مجله خدمت از ما در جهت افزایش اطلاعات عمومی و پیدا کردن راهکار برای انجام بسیاری از کارها، به شما کمک می‌کند. می‌توانید جواب بسیاری از سوالات خود را در مجله خدمت از ما پیدا کنید.

 


کسب درآمد خدمت از ما

پیوستن متخصصین

با هر تخصصی که دارید، بیشتر دیده شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

به "خدمت از ما" بپیوندید

 

خدمت از ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

loading