مقدمه

 • کاربر گرامی توافق نامه‌ای که پیش روی شماست، بین  برند خدمت از ما متعلق به شرکت ایده گزین خدمت افزار مانا به شماره ثبت ۵۲۹۷۷۴ و كاربران گرامی منعقد می گردد كه هدف از آن ایجاد محیطی امن است تا كاربران خدمت گیرنده بتوانند با استفاده از امكانات این سایت و اپلیکیشن های موجود، اقدام به استفاده از سرویس های ارائه شده توسط تامین کنندگان ( خدمت دهندگان ) نمایند. این توافق نامه پس از زمان ثبت نام کاربر در خدمت از ما، در هر زمانی که از سرویس های خدمت از ما استفاده می نماید، معتبر بوده و در صورت عدم توافق با این شرایط قادر به استفاده از سرویس های موجود نخواهد بود.

ماده یک: تعریف واژگان

 • خدمت از ما: پلتفرمی در قالب سایت و اپلیکیشن است که پل ارتباطی بین مشتری و خدمت یار را جهت ارائه و استفاده از سرویس های موجود فراهم آورده است .
 • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که به نحوی از انحاء با سامانه های خدمت از ما در ارتباط می باشد.
 • ارائه دهنده سرویس / خدمت یار: منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان تامین کننده یا ارائه دهنده ی سرویس با خدمت از ما همکاری می نماید و ارائه دهنده سرویس به خدمت گیرنده می باشد و خدمت یار نامیده میشود .
 • خدمت گیرنده / خدمت خواه: منظور متقاضی، مشتری و یا هر شخص حقیقی یا حقوقی که خواهان استفاده از سرویس های ارائه شده در خدمت از ما می باشد که خدمت خواه نامیده می شود.
 • شماره سفارش: کد یکتای ثبت سفارش در سامانه های خدمت از ما می باشد.
 • شرایط خاص: منظور از شرایط خاص در این توافقنامه هر نوع حادثه یا رویداد خارج از اراده ی خدمت از ما خواهد بود.
 • حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از سرویس ها در سامانۀ خدمت از ما  ایجاد کرده‌اند.
 • اعتبار: مبلغی است که مشتریان در حساب کاربری خود به منظور استفاده از سرویس های خدمت از ما  دارند. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانه بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب و طبق شرایط و مقررات حاضر منظور و محاسبه خواهد شد.

ماده دو : شرایط عمومی عضویت

 •  کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و خدمت از ما هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی ارتباطی ندارد.
 • کلیه‌ی کاربران در حین عضویت اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره تلفن تماس، آدرس پست الكترونیكی، آدرس و کدپستی محل ارائه سرویس و شماره سفارش، و برخی مشخصات فردی دیگر از شما درخواست می شود. كه می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در خدمت از ما وارد نمایید. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به ، به روزرسانی آن ها می باشد. و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر است.
 • خدمت از ما می تواند بنا به تشخیص ضرورت و با قصد احراز هویت از کاربران مدارکی دال بر صحت مشخصات اعلامی خود درخواست نماید که ارسال مدارک برای کاربران محترم الزامی می باشد.
 • کلیه کاربران اعم از سرویس دهنده و خدمت گیرنده و سایراعضای خدمت از ما می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خودرا اعلام نموده و درصورت تغییربندهای توافق نامه طبق سیاست های خدمت از ما ملزم به تایید مجدد می باشند .
 • خدمت از ما اطلاعات دریافت شده از كاربران را، فقط در معاملات مورد استفاده خود و یا سایر کاربران طرف قراردادایشان قرار خواهد داد و این اطلاعات محرمانه تلقی شده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد گرفت مگر آنکه در صورت نیاز با كسب اجازه از كاربر در امور تجاری نسبت به بهره برداری از این اطلاعات اقدام گردد و یا در صورت پیگرد قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد.
 • كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه خدمت از ما با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در خدمت از ما انجام می شود مسئول خواهد بود.  خدمت از ما پس از گذشت 24 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.
 • در صورتی كه دسترسی كاربر به خدمت از ما در هرشرایطی حتی شرایط خاص و فورس ماژور امكان پذیر نباشد، خدمت از ما مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی وارد شده نخواهد داشت.
 • کاربر مجاز به نگارش و درج مطالب و تصاویری که به نحوی افشاگر اطلاعات شخصی کاربر دیگر یا مقامات رسمی خدمت از ما است، نمی باشد.
 • آدرس و یا آدرس‌هایی که کاربران اعم از ارائه دهنده سرویس و سرویس گیرنده در حساب کاربری خود درج می نمایند، وابسته به این که در یک عملیات سرویس گیری در نقش ارائه دهنده سرویس باشند یا سرویس گیرنده ، به عنوان محل خدمت مورد استفاده قرار می‌گیرد. و مسئولیت هرگونه اشتباه در آدرس و ضرر ارائه دهنده سرویس بر عهده ی شخص سرویس گیرنده می‌باشد.
 • خدمت از ما برای اطلاع رسانی کاربران به مناسبت‌های گوناگون از جمله بروز مشکل و اختلاف، طرف ذی ربط را از طریق پست الکترونیکی ، پیامک و پنل کاربری مطلع خواهد کرد. خدمت از ما تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی‌دهد.

 

 

ماده سوم : شرایط اختصاصی

 • کاربر می پذیرد (خدمت خواه و خدمت یار) که خدمت از ما مستقیماً هیچگونه خدماتی ارائه نمی نماید، بلکه تنها پل ارتباطی بین خدمت خواه و خدمت یار جهت تسهیل در روند ارائه خدمات است؛ بدین معنا که خدمت یار میان پذیرش درخواست خدمات یا رد آن مخیر است و خدمت خواه نیز پس از ارسال درخواست خدمت و مشخص شدن خدمت یار می تواند از درخواست خود انصراف دهد، لذا هر سفارشی که در قالب خدمت از ما انجام می گردد یک قرارداد مستقل مابین خدمت یار و خدمت خواه بوده و خدمات خدمت از ما تنها زمینه ساز انعقاد این قرارداد میان خدمت خواه و خدمت یار است. کلیه کاربران جهت استفاده از سرویس های خدمت از ما می‌بایست به عضویت خدمت از ما درآیند.
 • خدمت از ما با پیگیری های مداوم و نظارت کامل بر نظرات خدمت خواهان در خصوص خدمات ارائه شده، سعی در فراهم ساختن بستری شفاف و سرعت بخشیدن و تسهیل سفارش گذاری دارد. لیکن باید در نظر داشت، با توجه به نسبی بودن مفهوم کیفیت و مجزا بودن قرارداد خدمت خواه با خدمت یار از توافقات خدمت از ما با کاربران، خدمت از ما هیچگونه مسئولیتی- اعم از مدنی و کیفری- در قبال نوع و میزان کیفیت سرویس ارائه شده و وقایع و مشکلات احتمالی آتی آن، در مقابل کاربران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.
 • کاربر متعهد است که در استفاده از سرویس های خدمت از ما تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، سامانه را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری سرویس های خدمت از ما ، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار سرویس های خدمت از ما را خدشه‌ دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز هرگونه خسارت گردد بر عهده‌ی کاربر است و خدمت از ما در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
 • کاربر خدمت خواه و یا خدمت یار متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از سرویس های ارائه شده به صورتی که به خدمت از ما یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند، استفاده نکنند. در صورتی که کاربر خدمت خواه اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی و یا کاربر خدمت یار نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمت از ما در جهت منافع شخصی و یا آسیب ها اعم از مادی و یا معنوی به منافع سامانه اقدام نماید، خدمت از ما ضمن داشتن حق قطع سرویس های و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات اقدام نماید.
 • خدمت خواه و خدمت یار متعهد می شوند پس از اتمام خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس های خدمت از ما ، از یکدیگرکسب کرده اند ، استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین خدمت از ما خواهد بود. لذا کاربران متعهد خواهند بود ، فقط در شرایط ضروری و در مدت زمان ارائه خدمت از اطلاعات یکدیگر مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.
 • خدمت خواه و خدمت یار تعهد می نمایند ،که از هرگونه ارتباط مستقیم با یکدیگر در خصوص دریافت خدمت اجتناب نمایند . بدیهی است تضمین کنترل کیفیت و گارانتی بازگشت وجه ، مورد تائید خدمت از ما نبوده و خدمت خواه هیچگونه ادعائی دراین خصوص و یا خسارت احتمالی نخواهد داشت و درصورت مطلع شدن ، از این اتفاق خدمت از ما میتواند نسبت به انسداد حساب کاربری طرفین اقدام نماید .
 • مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از سرویس های خدمت از ما به عهده کاربران است.
 • خدمت خواه متعهد می گردد که تنها زمانی که قصد استفاده از خدمت را دارد اقدام به ثبت درخواست نماید.
 • خدمت یار در پذیرش درخواست انجام سرویس یا رد آن مخیر است و اگر پس از ارسال درخواست خدمت و پذیرش ، خدمت را لغو کند، یا در مکان و زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار به خدمت از ما شود، خدمت از ما هزینه‌ای به عنوان جریمه از او کسر یا از نامبرده وصول می کند.
 •  هرگونه تخریبی غیر اصولی که در نتیجه استفاده از خدمت در منزل خدمت خواه ایجاد شود، مشروط بر اثبات قصور از طریق مراجع قانونی توسط خدمت یار، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط بر عهده خدمت یار خواهد بود.
 •  کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در سرویس های خدمت از ما تنها مجوز استفاده‌ی غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از سرویس های آن را دریافت می‌کند و به‌این‌ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به سرویس های خدمت از ما (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مطرح در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و سرویس های نرم‌افزارهای خدمت از ما را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی سامانه نسبت به پلتفرم و ملحقات آن خواهد بود.
 •  کاربر می‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی خدمت از ما است و خدمت از ما می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را متوقف نماید و مانع استفاده‌ی کاربر از سرویس های خدمت از ما گردد.
 • کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط خدمت از ما از طریق پیامک، ایمیل یا سامانه های خدمت از ما در خصوص استفاده از سرویس های موجود و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌گردد مطالعه نماید و در صورت عدم موافقت، ضمن توقف استفاده از سرویس ها، مخالفت خود را بصورت رسمی به اطلاع خدمت از ما برساند. عدم اطلاع رسانی به خدمت از ما و یا استمرار استفاده از سرویس های موجود ، به منزله امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سند مزبور متعهد و ملتزم می‌نماید.
 •  کاربر خدمت خواه و خدمت یار تعهد می‌نمایند کلیه ی موارد اخلاقی را رعایت نموده و از مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و ... در طول انجام سرویس اجتناب نمایند. همچنین استفاده یا در اختیار داشتن ادوات ممنوعه قانونی در حین انجام سرویس ممنوع است و حق لغو حساب کاربری، جریمه و نیز دعوی حقوقی و کیفری علیه وی را برای خدمت از ما ایجاد می‌کند.
 •  خدمت خواه در طول دریافت سرویس ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر می باشد و درنتیجه رعایت مقررات مربوط به حجاب برای بانوان و... ، برای خدمت خواه الزامی است ، که در غیر این صورت مسئولیت کلیه پیشامدهای احتمالی بر عهده خدمت خواه می‌باشد.
 •  خدمت خواه موظف است در زمان مقرر در مبدأ سرویس (نشانی‌ای که در درخواست سرویس ثبت‌شده است) حضور داشته باشد و یا فرد مورد اعتمادی را به خدمت یار جهت نظارت بر انجام صحیح سرویس معرفی نماید، در غیر این صورت خدمت از ما مجاز خواهد بود معادل هزینه‌ی سرویس را از اعتبار او کسر یا از نامبرده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار خدمت از ما برای انسداد حساب کاربری وی موصوف نخواهد بود.
 • خدمت خواه موظف است هزینه‌ی سرویس را به یکی از طرق پیش‌بینی‌شده در سامانه پرداخت نماید. پس از ارسال درخواست سرویس یا پس از پایان سرویس (در فرضی که شرایط سرویس پایان یابد) . خدمت خواه نمی‌تواند به میزان هزینه‌ی سرویس اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت، تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این توافقنامه بنماید. درصورتی‌که خدمت خواه به هر علت ازجمله بروز اشکالات فنی، ارتباطی، قطع شبکه‌ی تلفن همراه، بروز نقص در نرم‌افزار و ... نتواند هزینه‌ی سرویس را پرداخت کند، خدمت از ما مجاز خواهد بود که این هزینه را از اعتبار کاربر در خدمت از ما کسر و یا مبلغ آن را از نام‌برده وصول نماید و خدمت خواه نمی‌تواند نسبت به این اقدام اعتراضی داشته باشد.
 • تبصره: خدمت خواه موظف است برای پرداخت حق الزحمه های مبالغ بالاتر از 5/000/000 ریال (پنج میلیون ریال) صرفا از طریق پرداخت آنلاین داخل اپلیکیشن و یا واریز به حساب های اعلام شده از سمت شرکت اقدام نمایید و از پرداخت نقدی به خدمت یار خودداری نماید؛ در صورت پرداخت نقدی به خدمت یار ، در صورت بروز مشکل و هرگونه اختلاف بین خدمت یار و خدمت خواه توسط خدمت از ما قابل پیگیری نخواهد بود و خدمت خواه حق هرگونه اعتراض یا شکایتی را از خود سلب می نماید.
 • خدمت خواه موظف است جهت انجام خدمات درخواستی از سمت خدمت یار، با ایشان اقدام به عقد قرارداد نماید تا در صورت بروز هرگونه مشکل با خدمت یار در روند کار به مراجع ذی صلاح ارائه نماید؛ شایان ذکر است خدمت از ما هیچگونه مسئولیتی- اعم از مدنی و کیفری- در قبال قرارداد و نوع و میزان کیفیت سرویس ارائه شده و وقایع و مشکلات احتمالی آتی آن، در مقابل کاربران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.
 • دادن وعده های غذایی (ناهار و شام ) از سوی خدمت خواه اجباری نیست و بر اساس منش خود در این خصوص مخیر می باشند، همچنین برای درخواست های ۸ ساعته نظافت مدت ۳۰ دقیقه به منظور صرف ناهار و نماز در نظر گرفته می شود.
 •  هزینه ایاب و ذهاب برای سفارشات نظافتی که بعد از ساعت ۸ شب (20) به پایان می رسد بر عهده خدمت خواه می باشد.
 •  کاربر می‌پذیرد که خدمت از ما ممکن است از ارسال SMS(پیامک) به عنوان راه ارتباطی خود با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
 • کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در خدمت از ما دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که خدمت از ما در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمت ارائه شده توسط خدمت از ما قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
 •  خدمت از ما ممکن است کدهایی به منظور هدیه به خدمت خواهان ارائه کند که با وارد کردن این کدها در سامانه و برنامه های موبایل، تخفیفاتی به خدمت خواه داده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به اعتبار کاربر در خدمت از ما اضافه شود. لذا خدمت خواه می‌پذیرید که اجازه انتقال یا فروش آنها را به افراد دیگر ندارد. همچنین خدمت خواهان مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند (حتی اگر خدمت از ما اقدام به انتشار آنها در فضاهای عمومی کرده باشد) مگر اینکه خدمت از ما رسما این اجازه را به آنها داده باشد.
 • خدمت خواه می‌پذیرد کدهایی که جهت ارائه تخفیف به وی داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که خدمت از ما برای ارائه این کدها هزینه ای از خدمت خواهان دریافت نمی‌کند، این حق برای خدمت از ما محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که خدمت از ما تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته است و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب خدمت خواه اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
 •  کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای خدمت از ما شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
 • کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از خدمت از ما را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزار خدمت یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
 • کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش خدمت از ما انجام دهد.
 •  حضور بانوان در زمان ارائه سرویس های نظافت توسط خدمت یاران خانم الزامیست .
 •  کاربران در زمان اتمام سفارش موظف به بازدید و تحویل گرفتن سرویس های ارائه شده از سوی خدمت یاران می باشند؛ همچنین سرویس های فنی و تعمیرات ارائه شده توسط خدمت یاران دارای 24 ساعت ضمانت (بسته به نوع خدمات) از سوی خدمت یاران خواهد بود. لذا کاربر خدمت خواه در صورت عدم رضایت از سرویس های درخواستی مکلف است ظرف مدت مذکور مراتب را جهت پیگری از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@khedmatazma.com  و یا امور خدمت خواهان اعلام نماید.
 • خدمت یار صرفاً در خصوص خدمت ثبت شده در سیستم و در حیطه وظائف خواسته شده در سفارش، مسئول می باشد و هرگونه حادثه و تخریب احتمالی خارج از آن بر عهده خدمت خواه می باشد.

ماده چهارم: شرایط ثبت اعتراض خدمت خواهان

 • خدمت خواه می تواند در موارد ذیل نسبت به سرویس ارائه شده به خدمت از ما اعلام اعتراض نماید :
 • در صورت عدم رضایت از سرویس های خدمت یار در زمان تعیین شده
 • عدم حضور به موقع خدمت یاران و وجود هرگونه ضرر با توجه به عدم حضور با ارائه دلایل و مستندات
 • در صورت مشاهده ایراداتی که در پس از انجام سرویس که  قابل بررسی نبوده است.( با ارائه دلایل و مدارک مستند )

ماده پنجم : روش  حل اختلاف

1-5- در صورت ثبت اعتراض خدمت خواه از خدمت یاران و بروز مشکلات اعلام شده‌ی دیگر از طرف خدمت خواه یا خدمت یاران در انجام خدمت رسانی، خدمت از ما سامانه‌ای تحت عنوان "سامانه رسیدگی به اعتراض" معرفی کرده است. محور کارکرد این سامانه حول ایجاد فضایی با امکان ارتباط دو طرفه خدمت یاران و خدمت خواهان محترم خدمت از ما با وساطت و حکمیت خدمت از ما در این میان می باشد و سعی بر این است كه دو طرف بتوانند اختلاف ایجاد شده را حل و فصل نمایند. در صورت عدم توافق طرفین نسبت به حل اختلاف به وجود آمده  ، خدمت از ما اجازه مداخله داشته و در صورت حل موضوع قضیه منتفی و در غیر این صورت موضوع اعتراض به شورای حل اختلاف خدمت از ما ارجاع خواهد شد.

2-5- کلیه دعاوی بین خدمت خواهان و خدمت یاران که در شورای حل اختلاف خدمت از ما مطرح می گردد توسط احدی از مدیران خدمت از ما به عنوان حکم و داور مرضی الطرفین انجام می پذیرد و رای صادره برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

3-5- خدمت خواهان و خدمت یاران می بایست در صورت بروز هرگونه مشكل یا داشتن اعتراض از طرف مقابل در امور سرویس دهی با مراجعه به سامانه ثبت اعتراض حساب كاربری خود اقدام به ثبت اعتراض نمایند و با ثبت آن خدمت از ما را آگاه سازند. اقدام به آگاه سازی مدیران خدمت از ما از هر روش دیگر تضمینی برای پیگیری خدمت از ما نسبت به اعتراضات نخواهد داشت.

4-5- در حل اختلاف چنانچه رأی به نفع خدمت خواه صادر شود، توافق موجود فسخ شده و خدمت یار می بایست ظرف مدت حداکثر 48 ساعت كاری پول دریافتی را برگرداند یا خدمت مورد نظر را دوباره با بهترین شکل انجام دهد.

5-5- پس از اعلام فسخ توافق سرویس دهی از طرف خدمت از ما، هزینه ی استرداد وجه بر عهده ی محکوم‌له خواهد بود و در صورت عدم پرداخت هزینه از طرف وی ، خدمت از ما اجازه کسر هزینه استرداد را از اعتبار خدمت یار را خواهد داشت.

6-5- در مرحله حل اختلاف، ارتباط دو طرف خارج از سامانه، تحت پوشش خدمت از ما نبوده و ادعاهای طرفین دعوی نسبت به آن ملاک تصمیم گیری خدمت از ما قرار نمی گیرد.

 ماده شش : سایر موارد

1-6- مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون نیست.

2-6- همچنین در مکاتبه، مکالمه و اظهار نظر در مورد سایر کاربران و مسولین خدمت از ما موظف به رعایت کمال ادب و احترام است.

3-6- تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی، نقض حقوق مصرف کنندگان، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و سوء استفاده از سرویس های خدمت از ما برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.

loading