نعیم جنادله

نعیم جنادله

2.4 ( از 7 نظر )
7 خدمت موفق
مناطق تحت پوشش
  • اهواز
نظرهای مشتریان

مشتریان به نعیم جنادله بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه امتیاز مثبت داده اند.

2.4
از 7 امتیاز
29%
0%
14%
0%
57%
مریم

امنه احمدی هستم ممنون کار عالی بود

لوله بازکنی
آفرین

ایشان کلاه بردار واقعی ست که می نویسند کل کار ۱۱۰ تومان ، بعد میگن فنری که زدیم متری ۱۱۰ تومان ، یعنی کار ۱۱۰ تومانی را حددودا ۷۰۰ ، ۸۰۰ تومان می گیرند . البته ابن افراد چند نفر هستند که با قیمت پرت دادن به مشتری پشتیبان کار اشتباه خودشان هستند ، بعد هم با فحش و ناسزار جواب مشتری را می دهند .

تخلیه چاه
آفرین

آقای موسوی که ایشان زیر نظر این دفتر کار می کنند بسیار کلاه بردار است و به هیچ عنوان با ایشان کار نکنید . چون همون ابتدا به شما قیمت رو نمیگه و میگه باید کار را انجام بدیم ببینیم چه قدر میشه ، کار ۸۰ هزار تومانی را، ۷۲۰ هزار تومان از شما می گیرند و میگن متری ۱۱۰ تومان ( در صورتی که نوشتن کل کار ۱۱۰ تومان ) . از اونجا که اتحادیه‌ی مخصوصی ندارند هر چه قدر که دلشون بخواد جیب مردم بی چاره را میچاپند

لوله بازکنی
احمد رضا

به جای خودشون کارگر رو فرستادند با تاخیر واضح دسید تقریبا هیچ کاری انجام نداد و سعی کرد از عدم اطلاع تخصصی من سو استفاده کن و کار رو ناقص تحویل داد. بعدم وقتی به سایت مراجعه کردم و شکایت کردم، فقط بهش اطلاع دادند که ایشون شاکی شماست و هیچ پیگیری جدی از طرف سایت خدمت از ما نشد. در کل شما هیچ تضمینی برای دریافت خدمت درست و کافی ندارید. به نظرم اگرم سراغ سایر اپلیکیشن ها نرفتید، سراغ این آقا و مجموعه اش نیاید.

لوله بازکنی
احمد

تو سايت يك قبمت ميزنن وقتي ميان خونه و كار تموم ميشه ١٠ برابر قيمتي كه دادن حساب ميكنن ابن هم نوعي كلاه برداري است.

لوله بازکنی
دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading