رفوگری فرش اهواز

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین متخصصین رفوگری فرش اهواز را مشاهده کنید

دسترسی به 10 متخصص رفوگری فرش در اهواز

معرفی برترین متخصصین رفوگری فرش در اهواز

جمشید سهرابی نیا همدانی

جمشید سهرابی نیا همدانی

5.0 (از 1 نظر)
گواهی عدم سوء پیشینه
کمتر از 3 خدمت موفق
گواهی عدم سوء پیشینه

"سلام بنده جمشید همدانی هستم با بیش از 30سال سابقه کار مرمت فرش اعلا تمام کارهای بنده تضمینی انجام می" "شه و با بهترین کیفیت وتنها رفوگردراهواز که دارای جواز از اتحادیه می باشد" بیشتر

مناطق تحت پوشش: امانیه، کوروش، کیانپارس، فرهنگشهر، کوی فرهنگیان، اروند (کیان‌آباد)

رفوگری فرش اهواز | رفوگری فرش در اهواز

رفوگری فرش اهواز را به متخصص آن بسپارید

یکی از خدمات ما برای شهروندان اهوازی، رفوگری فرش اهواز است. رفوگری فرش اهواز یا در محل مشتری یا در کارخانه قالیشویی اهواز انجام می‌شود. همچنین شیرازه دوزی، تغییر ابعاد فرش و ریشه دوزی فرش هم جز خدمات رفوگری فرش اهواز حساب می‌شود.

 

رفوگری فرش در اهواز توسط افراد خبره

رفوگری فرش اهواز از اهمیت بسیاری برخوردار است و انتخاب یک رفوگری فرش نامناسب می‌تواند آسیب بیشتری به فرش‌های شما وارد کند. در نتیجه باید در انتخاب رفوگر فرش اهواز خود دقت بسیاری داشته باشید. رفوگری فرش شمال اهواز و رفوگری را می‌توان به عنوان بهترین رفوگری‌ها درنظر گرفت را که در خدمت رسانی به مشتریان نهایت سرعت و دقت عمل را دارند. شما می‌توانید برای آسودگی خاطر از کیفیت کار رفوگری فرش غرب اهواز با مشتریانی که فرش‌های خود را به این رفوگری سپرده‌اند تبادل اطلاعات داشته باشید و نظر آن‌ها در رابطه با کیفیت کار رفوگری فرش غرب اهواز جویا شوید. یکی از مواردی که این موسسه را از سایر موسسات رفوگری فرش اهواز متمایز کرده است تعهد آن‌ها در قبال تعمیر فرش در اهواز می‌باشد که به سرعت و با دقت بسیار رفوی فرش را انجام می‌دهند و فرش‌های شما مانند روز اول سالم خواهند شد.

 

ویژگی‌های یک رفوگری فرش خوب

یک رفوگری فرش در اهواز باید ویژگی‌هایی را که در ادامه بیان می‌کنیم داشته باشد تا شما با اطمینان خاطر کار رفوگری فرش خود را به آن‌ها بسپارید. قیمت مناسب مهم‌ترین مسئله می‌باشد، شرکت‌های رفوگری با مشاهده قسمت‌های آسیب دیده فرش قیمتی را به عنوان هزینه پایه برای تعمیر و رفو فرش شما بیان می‌کنند.

به موارد دیگری مانند:

 • ترمیم دائمی مشکل فرش شما
 • دقت در رفع مشکل و تعمیر فرش
 • تحویل سریع و به موقع سفارشات شما
 • استفاده از مواد اولیه باکیفیت برای رفوگری فرش‌ها
 • توجه به نظر و سلیقه شما در ایجاد تغییرات به روی فرش‌ها

 

رفوگری فرش در اهواز چگونه است؟

رفوگری فرش در اهواز یکی از هنرهای خاص و منحصر به فرد کشورمان است. خوشبختانه شهر اهواز در زمره مراکز مهم این هنر است یک هنرمند رفوگر فرش حرفه‌ای برای مرمت فرش به توانمندی‌های زیادی نیازمند است و به گونه ای باید به همه زیروبم فرش آگاه باشد، جنس فرش در رفوگری فرش بسیار مهم است. مرکزیت آن را بداند و به نوع گره و بافت فرش مشرف باشد.

توانایی انتخاب رنگ و مصالح فرش را داشته باشد و به نقش‌ها و طرحهای فرش تسلط کافی داشته باشد و بتواند به نحوی تار و پود و بافت فرش را درهم بیامیزد که فرش بعد از پایان کار سالم جلوه نماید. یک رفوگر فرش در اهواز معمولا فردی دقیق، باحوصله، باتجربه و خوش سلیقه است.

 

اهمیت رفوگری فرش در اهواز

مراقبت و نگهداری از فرش‌ها کار پیچیده‌ای است. تنها نزدیک عید فرش‌ها را به قالیشویی می‌سپاریم. اما مشکلات بسیاری ممکن است برای فرش‌ها پیش آید و ما از آنها بی خبر بمانیم تا زمانی که به بافت فرش ما آسیب بزنند. 

ساییدگی؛ رفوگری فرش اهواز: جا انداختن وسایل سنگین به روی فرش‌ها می‌تواند از مهم‌ترین دلایل ساییدگی فرش باشد. پس از مدتی پرز فرش از میان می‌رود و چله نمایان می‌شود. در این صورت نیز با کمک گرفتن از یک رفوگر حرفه‌ای می‌توانید فرش‌های خود را ترمیم کنید. در چنین شرایطی با رفوگری فرش اهواز تماس بگیرید.

بیدخوردگی؛ رفوگری فرش اهواز: فرش‌هایی که از آن‌ها استفاده کمتری می‌شود و در یک فضای بسته مانند انباری و یا اتاق تاریک نگهداری می‌شوند به صورت جدی در معرض بید خوردگی قرار دارند. در چنین شرایطی با رفوگری فرش اهواز تماس بگیرید.

پوسیدگی؛ رفوگری فرش اهواز: ممکن است لکه‌ای روی فرش‌ها بیفتد و شما متوجه آن نشوید و یا پس از شست و شوی فرش‌ها در حالی که هنوز رطوبت دارند آن‌ها را روی زمین پهن کنید این دو از مهم‌تریم عواملی هستند که موجب پوسیدگی فرش‌ها می‌شوند. عدم اهتمام به شست و شوی دوره‌ای به صورت منظم نیز می‌تواند سبب پوسیدگی شود. در چنین شرایطی با رفوگری فرش اهواز تماس بگیرید.

تعمیر فرش سوخته، تعمیر فرش پاره و پوسیده، خرابی ریشه‌ها، رنگ و لکه، شیرازه و چرم دوزی لبه‌ها همگی مشکلاتی هستند که با کمک یک رفوگر فرش حرفه‌ای رفع خواهند شد.

 

نحوه ثبت سفارش رفوگری فرش اهواز

شما می‌توانید درخواست رفوگری فرش در اهواز خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست رفوگری فرش در اهواز متخصصین حاضر در "خدمت از ما" با بررسی درخواست شما و توضیحات شما به شما قیمت پیشنهادی خود را برای رفوگری فرش در اهواز اعلام می‌کنند. شما می‌توانید به پروفایل هر یک از رفوگران مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت آن‌ها اطلاعات خوبی به دست آورید و با توجه به پروفایل آنها و نظر مشتریان قبلی خودتان انتخاب نمایید با کدام رفوگر فرش کار خود را انجام دهید. از بین بهترین رفوگری فرش اهواز بهترین رفوگری فرش اهواز را برای خود انتخاب نمایید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

سید هادی امانی
سید هادی امانی
5.0 (از 53 نظر)
97 خدمت موفق
رفوگری فرش
داود نورچه ای

با سلام ... چند روز پیش مشکلی برای فرش منزل ایجاد شد پس از مراجعه به سایت و انتخاب کارشناس مربوطه .. آقای امانی مراجعه نمودند و با دقت و سرعت کار را انجام دادند . سرعت عمل و مراجعه در زمان مقرر بسیار خوب بود

احمد عاقریان
احمد عاقریان
5.0 (از 8 نظر)
9 خدمت موفق
رفوگری فرش
الهام صفاری

خیلی ادم باانصاف وخوش برخوردی هستندکار ایشون بسیار بسیار تمیز وعالی بود فرش من نو بود وایشون جوری درستش کرد که هیچ اثری از سوختگی روی فرش اصلا پیدانیست کسایی که مثل من حساس هستید بهتون پیشنهاد میکنم ممنون کارتون عالی بودجناب عاقریان

سید هادی امانی
سید هادی امانی
5.0 (از 53 نظر)
97 خدمت موفق
رفوگری فرش
نیلوفر ارادتمندی

کیفیت کار عالی بود و به موقع اومدن و سر همون تاریخ تحویل دادن و نحوه‌ی برخوردشون عال بود ممنونم ازتون .

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر رفوگری فرش، سایر خدمات فعال در اهواز را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال اهواز

4.2 امتیاز از 1239 رای