صنایع چوب جهان مهر

صنایع چوب جهان مهر

5.0 ( از 5 نظر )
جواز کسب
کمتر از 3 خدمت موفق
معرفی صنایع چوب جهان مهر:

با سلام وعرض ادب ! ساخت و تعمیر انواع مصنوعات چوبی از قبیل مبلمان، ویترین، دکوراسیون، الاچیق وغیره..... زیر نظر اتحادیه درودگران مبلسازان و زیرمجموعه ،ضمانت سفارش بعد از اتمام ک ار در رابطه با چوب و مواد مصرفی.بازدید رایگان در تمامی فاز های شهر جدید پردیس.با کمال تشکر صنایع چوبی جهان مهربیشتر

  • جواز کسب مشاهده
  • با مدیریت حسن جهان مهر
  • تاسیس شده در سال 1379
  • ساخت و تعمیر هر نوع مصنوعات چوبی
مناطق تحت پوشش
  • پردیس
نظرهای مشتریان

مشتریان به صنایع چوب جهان مهر بابت رفتار محترمانه ، کیفیت انجام کار ، دستمزد منصفانه ، خوش قولی ، مهارت و تخصص امتیاز مثبت داده اند.

5.0
از 5 امتیاز
100%
0%
0%
0%
0%
شصتی

هم اخلاقشون هم کارشون هم وقت شناسی عالی

نجاری
کوروش

سلام،آقای جهان مهر سفارش ساخت آلاچیق چوبی بنده رو از روی عکسی که براشون ارسال کردم با مهارت تمام به همون شکل ساختن،حقیقتش اصلا فکر نمی‌کردم که کاملا شبیه به عکس انتخابی من کار درست بشه ولی بدون اغراق میگم کاملا همون چیزی شد که تو عکس فرستاده بودم در ضمن ایشون بینهایت بادقت و محترمانه به تمامی نظرات وسواس گونه من گوش میدادن و من خیلی خوشحالم که کارم رو به آقای جهان مهر سپردم و کاملا راضی هستم خدا به کسب و کارشون برکت بده.

فرانک

با سلام،من نمای ترموود ساختمان رو به آقای جهان مهر سفارش دادم.از ایشون ممنونم بخاطر کیفیت عالی کارشون برای نصب وهمچنین رفتار محترمانه و آن تایم بودن ایشون.درمورد دستمزد دریافتیشون هم باید بگم واقعاً نصبت به مهارتشون دستمزد منصفانه ای داشتن و من واقعا از کار کردن باهاشون کمال رضایت رو دارم.

سید مهرداد علوی

بنده از ایشون خواستم برام ی میز بسازن که خب هم از کیفیت کارشون و هم از خوش قول بودنشون و قیمت کارشون خیلی راضی بودم و بهانه ای شد برای اینکه به همکاریم با ایشون ادامه بدم

مهسا

برخوردشون خیلی خوب و محترمانه بود و سفارشم در زمان مقرر آماده شد و کاملا از کارشون راضی بودم.

دانلود اپلیکیشن خدمت از ما
loading