شما در کدام شهر به نصب پارکت و لمینت نیاز دارید؟

نصب پارکت و لمینت را به متخصصش بسپار

بسیاری گمان ‌می‌کنند نصب پارکت و نصب لمینت یک کار ساده‌ای است که از عهده هر کسی بر می‌آید؛ ولی باید بگوییم که یک نصاب پارکت و لمینت لازم است مهارت زیادی در نصب پارکت لمینت داشته باشد. بی‌شک پیدا کردن یک نصاب لمینت حرفه‌ای که بتواند خدمات نصب کفپوش لمینت را انجام دهد؛ کمی سخت شده است. به همین دلیل "خدمت از ما" همه تلاشش را می‌کند تا نصاب پارکت و لمینت متخصص در شهرتان را به شما معرفی کند. شما با پر کردن فرم ثبت سفارش و پاسخ به چند سوال کوتاه می‌توانید از متخصصان قیمت نصب لمینت یا قیمت نصب پارکت را به رایگان بگیرید. 

در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی نحوه تعیین قیمت، خدمات نصب پارکت و لمینت که ارائه می‌شود و موارد دیگری که باید در زمینه نصب پارکت و لمینت بدانید؛ بپردازیم. 

 

نصب پارکت

 

 

قیمت نصب پارکت و لمینت چگونه تعیین می‌شود؟

رایج‌ترین سؤالات مشتریان هنگام درخواست برای نصب پارکت و لمینت، در مورد اجرت نصب لمینت و نحوه محاسبه قیمت نصب پارکت یا قیمت نصب لمینت است. قیمت نصب پارکت و لمینت به عوامل مختلفی از جمله متراژ کف، محل نصب لمینت کفپوش، میزان حجم کار، مواد و تجهیزات لازم، محاسبه قیمت پارکت و لمینت و نوع پارکت و لمینت و … بستگی دارد. شما می‌توانید در روند ثبت سفارش، قیمت‌ پیشنهادی توسط متخصصان معرفی شده را به طور کاملاً رایگان با هم مقایسه کنید. تمامی قیمت گذاری‌ها به‌طور کاملاً شفاف و قبل از انجام کار تعیین می‌شود.

 

نصب لمینت

 

چه خدماتی در نصب لمینت و نصب پارکت ارائه می‌شود؟

  • نصب پارکت و نصب لمینت در ساختمان‌های مسکونی
  • نصب پارکت و نصب لمینت در شرکت، سازمان‌ها و ادارات
  • نصب پارکت و نصب لمینت در کافی شاپ، رستوران، هتل و ...
  • نصب پارکت و نصب لمینت روی پله‌های دوبلکس
  • تعمیر و لق گیری لمینت و پارکت
  • نصب پارکت چوبی و تمام چوب
  • تعمیر و تعویض کفپوش‌های خراب و پوسیده
  • زیرسازی و کف سازی برای نصب پارکت و نصب لمینت

 

"خدمت از ما" کدام نصاب لمینت و نصاب پارکت را برای شما می‌فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری عزیز برای نصب لمینت یا نصب پارکت از طریق فرم سفارش، چند نصاب لمینت و نصاب پارکت به شما معرفی می‌شوند؛ که هریک از آن‌ها مطابق با خواسته شما قیمت نصب پارکت یا لمینت را اعلام می‌کنند. نصابان لمینت فعال در "خدمت از ما" با به همراه داشتن تجهیزات کامل و مهارت و دانش بالا، کار خود را بدون نقص انجام می‌دهند به‌طوری که توسط پشتیبانی روند اجرای کار نصب لمینت پیگیری می‌شود.


 

چرا "خدمت از ما" را برای نصب پارکت و لمینت انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات نصب پارکت و لمینت را دریافت کرده‌اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان شفافیت در قیمت نصب لمینت و پارکت و مشخص بودن روند کار اجرایی آن است. پس کافیست همین حالا از طریق ثبت سفارش و پاسخ به چند سؤال کوتاه خدمات نصب لمینت یا نصب پارکت را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه متخصصی، در چه زمان و کجا برای شما اعزام شود.

 

قیمت نصب پارکت

 

عوامل موثر بر قیمت نصب لمینت و پارکت

فرقی نمی‌کند قیمت نصب لمینت یا قمیت نصب پارکت به جنس پارکت یا لمینت، چسب‌دار یا بدون چسب بودن آن و میزان زیرسازی مورد نیاز برای کفپوش، متراژ و میزان حجم کار بستگی دارد. 

 

جنس و نوع پارکت یا لمینت

قطعا جنس و نوع پارکت و لمینت انتخابی در هزینه موثر است. برای این کار باید بدانید قیمت پارکت چوبی یا قیمت انواع لمینت چقدر است.

 


میزان کار لازم و متراژ کف

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت نصب لمینت یا قیمت نصب پارکت، میزان حجم کار نصاب و متراژ کف است. هنگام ثبت سفارش و درخواست خدمات نصب پارکت و لمینت و برای شفافیت سازی باید متراژ کف ساختمان موردنظر را دقیق وارد کنید. در نظر داشته باشید که بیشتر نصاب‌‌ها حداقلی برای متراژ کار قائل هستند که متراژهای پایین‌تر از آن با همان قیمت متراژ حداقلی محاسبه می‌شوند.


 

زیرسازی و تعمیرات

یکی از مواردی که در مورد نصب لمینت و نصب پارکت باید در نظر گرفته شود؛ احتمال نیاز به زیرسازی کف قبل از نصب است. در اکثر اوقات نیازی به زیرسازی وجود ندارد؛ اما به عنوان مثال در مورد ساختمان‌هایی که دارای سیستم گرمایشی از کف هستند؛ موضوع زیرسازی قبل از نصب پارکت لمینت اهمیت پیدا می‌کند و آماده‌سازی کف برای نصب کمی زمان‌بر است و هزینه‌ای جداگانه دارد.


 

نصب قرنیز

اغلب مشتریان پس از نصب کفپوش لمینت و کفپوش پارکت به فکر تعویض قرنیزهای ساختمان خود می‌افتند. هزینه خرید قرنیز ام دی اف یا چوبی متفاوت است و نصب قرنیز هم هزینه جداگانه دارد. پس هنگام محاسبه و برآورد قمیت‌های خود به این نکته توجه کنید که آیا به نصب قرنیز نیاز دارید یا خیر.

 

قیمت نصب لمینت

 

چگونه سفارش نصب پارکت و لمینت به‌صرفه‌ای داشته باشیم؟

یکی از مواردی که روی قیمت نصب پارکت و لمینت تأثیر می‌گذارد، برداشتن کفپوش‌های قبلی است. در واقع برخی از متخصصین کار جمع کردن کفپوش قدیمی شما را هم انجام می‌دهند. گاهی نصاب پارکت برای برداشتن کفپوش‌های قبلی، اجرت دریافت می‌کند. بنابراین برای شفاف شدن قیمت نصب لمینت حتماً این مورد را با نصاب لمینت در میان بگذارید. اگر می‌خواهید نصب پارکت یا نصب لمینت به‌صرفه‌تری داشته باشید، خودتان از قبل کفپوش‌های قدیمی را جدا کنید.


 

چرا نصب پارکت یا نصب لمینت طرفدار زیادی پیدا کرده است؟

چند سالی است که نصب کفپوش لمینت و پارکت مورد توجه افراد قرار گرفته است. مثلا لمینت از کفپوش‌های مدرنی است که هم زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را چندین برابر می‌کند هم در مقایسه با پارکت چوبی دوام بهتری دارد. همچنین نصب پارکت لمینت نیازی به کنده‌کاری و عملیات تخریبی معمولا ندارد و نصب کفپوش لمینت هم در زمان کوتاهی به اتمام می‌رسد. قیمت نصب لمینت و دستمزد نصاب لمینت با توجه به ماندگاری و طول عمر این کفپوش، بسیار مقرون به صرفه است.


 

مهم‌ترین نکات قبل از نصب لمینت و پارکت

نکته اول: قبل از نصب پارکت و لمینت باید محیط پیرامون را کاملاً تمیز کنید تا عاری از هر گونه مواد زائد و گرد و خاک باشد. گرد و خاک باعث ایجاد اختلال در فرایند نصب می‌شود.

نکته دوم: قبل از نصب لمینت یا پارکت به وسیله یک تراز کف منزل یا محل کار خود را بررسی کنید تا صاف باشد. برای نصب پارکت لمینت کف حتماً باید صاف یا به عبارتی همباد باشد در غیر این صورت باید زیرسازی شود.

نکته سوم: هنگام نصب به این نکته باید توجه داشته باشد که دمای محیط باید بین ۲۲ تا ۲۸ درجه سانتی‌گراد و رطوبت بین ۴۵ تا ۶۵ درصد باشد. پس بهتر است زمانی برای نصب اقدام کنید که هوا نه گرم و نه سرد باشد.

 

مراحل نصب پارکت لمینت 

مراحل نصب لمینت هم بسیار مشابه نصب پارکت چوبی است. برای نصب پارکت و لمینت، هم اقدامات اولیه‌ای را پیش از شروع به کار توسط نصاب لمینت و پارکت انجام می‌شود؛ تا محیط کف برای نصب لمینت یا نصب پارکت کاملاً آماده شود.

مرحله اول: نصاب بهتر است حداقل 48 ساعت قبل از شروع نصب لمینت، بسته‌های حاوی پارکت لمینت را در همان محلی که قرار است نصب شوند، بگذارد تا لمینت‌ها با دمای محیط کم کم مطابقت پیدا کنند.

مرحله دوم: قبل از نصب تایل‌ها باید کف را به دقت تمیز کرده و کاملاً خالی شوند به‌طوری که هیچ روی کف نباشد.

مرحله سوم: توجه کنید که اگر کف خانه با موکت پوشانده شده، باید جدا شود. ولی اغلب نصب پارکت و نصب لمینت بر روی سطح کفپوشی که روی آن از سرامیک، سنگ و حتی چوب پوشیده شده، مشکلی ایجاد نمی‌کند.

مرحله چهارم: زیرسازی قبل از نصب لمینت مهم‌ترین کار است. در واقع با وجود مقاوم بودن جنس پارکت لمینت، برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و اطمینان صد در صد از کیفیت کار، بهتر است زیرسازی برای کف زمین انجام شود.

مرحله پنجم: بعد از انجام زیرسازی می‌توان نصب تایل‌های پارکت لمینت‌ها را شروع کرد. برای نصب آن‌ها باید یک به یک به دقت با زاویه 45 درجه در کنار یکدیگر قرار داده و به آرامی با کمک چکش این اتصال محکم شود.

مرحله آخر: بعد از قرار گیری تایل‌ها و قفل شدن آن‌ها در نهایت بخش‌های اضافی آخرین قطعات پارکت و لمینت، با استفاده از اره بریده و کوتاه می‌شوند.