نمونه طرح های پارکت

ثبت درخواست " نصب پارکت و لمینت "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
نمونه طرح های پارکت

برای ایده گرفتن در مورد نمونه طرح های پارکت، این مطلب را از دست ندهید. انتخاب کفپوش مناسب یکی از اقدامات مهم در راستای طراحی داخلی منازل و دفاتر کار است. یکی از آپشن‌های خوب به عنوان کفپوش منزل، استفاده از پارکت و لمینت است. در این مقاله تصمیم داریم تصاویری از بهترین مدل‌ های لمینت را به نمایش بگذاریم تا بتوانید با الهام از آن‌ها، طرح پارکت خود را انتخاب کنید.

پارکت امروزه در دو نوع لمینتی و چوبی در سطح بازار موجود است. البته پارکت چوبی همیشه طرفداران خاص خود را دارد ولی با این حال بهبود کیفیت محسوس لمینت‌ها باعث شده که مشتریان به این قسمت از بازار نیز توجه کنند. لمینت از یک مغزی اصلی از جنس فیبر به نام HDF تشکیل شده که روی آن روکش چوب یا روکش طرح چوب با رزولوشن و کیفیت بالا قرار می‌گیرد.

جالب است بدانید این روکش‌ها صرفا با طرح چوب نیستند، می‌توانند با طرح سرامیک، سنگ و حتی کفپوش بتنی باشد. این که کدام یک از مدل های پارکت را انتخاب می‌کنید، بستگی به سلیقه شخصی و همین طور طراحی دکوراسیون داخلی شما دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع مختلف طرح های پارکت آشنا شوید.

نمونه مدل ‌های پارکت مورد استفاده در پذیرایی منزل

نکته جالبی که وجود دارد این است که شما ملزم نیستید از یک کفپوش ثابت و طرح پارکت یکسان برای کل منزل استفاده کنید. بسته به سبک طراحی داخلی خانه شما، می‌توانید از مدل های لمینت متفاوتی برای فضاهای مختلف استفاده کنید یا به طور کلی استفاده از طرح های پارکت را به یک فضای خاص مثلا پذیرایی محدود کنید. در ادامه تعدادی از طرح های پارکت برای پذیرایی را مشاهده می‌فرمایید.

 

انتخاب بهترین طرح پارکت و مدل های لمینت

 

انتخاب مدل های پارکت و طرح پارکت

 

طرح های پارکت و مدل های لمینت

 

نمونه طرح های پارکت برای اتاق خواب

همان طور که در بخش قبل ذکر شد، استفاده از یک طرح پارکت می‌تواند محدود به یکی از فضاهای خانه باشد. اتاق خواب‌ها بخش‌هایی از خانه هستند که به آرامش و گرمای محیطی بیشتری احتیاج دارند. استفاده طرح پارکت چوبی می‌تواند به خوبی این حس را به اعضای خانواده منتقل کند. در ادامه مدل های پارکت و مدل های لمینت را که مناسب استفاده در اتاق خواب‌هاست، با هم می‌بینیم.

 

بهترین طرح های پارکت برای اتاق خواب

 

مدل های لمینت و طرح پارکت برای اتاق خواب

 

بهترین طرح های پارکت برای کفپوش منزل

 

نمونه طرح پارکت برای دفاتر کار

استفاده از انواع مختلف طرح های پارکت فقط به منازل محدود نمی‌شود. می‌توان بسته به موقعیت، از مدل های پارکت به عنوان کفپوش دفاتر اداری و تجاری و محل کار نیز استفاده کرد؛ نمونه این موارد را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

 

مدل های لمینت برای محل کار

 

کفپوش محل کار و طرح پارکت

 

مدل های پارکت زیبا

 

سخن آخر

در مطلب فوق، تصاویر مختلفی از طرح های پارکت را جمع آوری کردیم تا الهام بخش شما عزیزان در راستای انتخاب مدل های لمینت باشد. مدل های پارکت در طرح‌های متفاوت و متنوعی تولید می‌شوند که هر کدام از آن‌ها بسته به موقعیت می‌تواند گزینه خوبی برای کفپوش منزل یا محل کار شما باشد.

در هنگام انتخاب طرح پارکت باید به سبک طراحی و رنگ‌های مورد استفاده در دکوراسیون خود توجه لازم را داشته باشید تا بهترین مورد را برگزینید. امیدواریم نکات بیان شده و تصاویر جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان در زمینه انتخاب طرح های پارکت، مفید و مورد استفاده واقع شود.

4.5 امتیاز از 1004 رای


نصب پارکت و لمینت
برای سرویس نصب پارکت و لمینت از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین