قیمت تعمیر کابینت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر کابینت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (کل کار)
  • 300,000 تومان
  • 500,000 تومان
  • 1,000,000 تومان
  • 1,500,000 تومان
(به روز رسانی در اردیبهشت 1403)

شما در کدام شهر به تعمیر کابینت نیاز دارید؟

تعمیر کابینت را به متخصصش بسپار

تعمیر کابینت آشپزخانه، یکی از ارزان‌ترین راه‌ها برای وقتی است که کابینت فلزی یا ام دی اف شما، دچار زنگ زدگی یا آب خوردگی می‌شود. اگر کمدها عیبی پیدا کرده‌اند و به تعمیر کابینت ام دی اف، فلزی و ... نیاز دارید، تعمیرات کابینت فوری مشکل شما را رفع می‌کند.

اگر قصدتان تغییر دکوراسیون است، احتمالا می‌توانید با تعمیر کابینت و رنگ‌آمیزی از آنها در دکور جدید استفاده کنید. نمی‌توان تعمیرات کابینت را عقب انداخت، چراکه کابینت یکی از اجزای مهم و البته کاربردی در دکوراسیون آشپزخانه است.

از طرفی، تعمیر رویه کابینت، تعمیر کابینت باد کرده، و سایر تعمیرات اساسی و جزئی (مانند رنگ آمیزی کابینت، تغییر متریال آن و یا تعویض روکش کابینت mdf) را باید به دست تعمیرکار متخصص سپرد.

در بازار آنلاین «خدمت از ما» به راحتی می‌توانید متخصصان تعمیرات کابینت را پیدا کنید. با ثبت سفارش رایگان و صرف کمترین زمان، می‌توانید تعمیرکاران کابینت فعال در شهرتان را ببینید و قیمت تعمیر کابینت و همینطور هزینه تعویض روکش کابینت mdf را از آنها استعلام کنید.

 

جدول قیمت خدمات تعمیر کابینت

نوع خدمات  قیمت ارائه خدمات (به روزرسانی تیر 1402)
 تعمیر و هزینه تعویض روکش کابینت mdf  300.000 تا 700.000 تومان
 اجرت تعمیر لولا کابینت (هر عدد)  25.000 تا 50.000 تومان
 اجرت تعویض ریل‌های کابینت  50.000 تا 100.000 تومان
 تعویض پایه کابینت (هر عدد)  300.000 تا 500.000 تومان
 تعویض و جابه جایی دستگیره کابینت(هر عدد)  50.000 تا 100.000 تومان

 

 

قیمت تعمیر کابینت چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر کابینت بسته نوع کابینت (فلزی، چوبی، ام دی اف و ...)، نوع آسیب دیدگی کابینت (باد کردگی رویه، لولا، رنگ و جنس) و یا تغییر دکوراسیون کابینت (رنگ آمیزی و تغییر جنس رویه) بستگی دارد.

ممکن است ابهامات زیادی درباره هزینه تعمیر کابینت داشته باشید، یا اصلا تعمیر کابینت را مقرون به صرفه ندانید. برای اینکه مطمئن شوید، می‌توانید با ثبت سفارش در «خدمت از ما» و استعلام رایگان هزینه تعمیرات کابینت، به ابهامات ایجاد شده در ذهن‌تان درباره قیمت تعمیر کابینت پایان دهید.

به هر نوع تعمیراتی که نیاز داشته باشید، از تعمیر کابینت باد کرده و تعمیر یا تعویض روکش کابینت mdf و سایر مدلهای دیگر گرفته، تا تعمیر کابینت فلزی، تعمیر کابینت ام دی اف و یا مدل‌های های‌گلاس، متخصصان پس از مشاهده درخواست، حدود هزینه را تعیین کرده و برای شما ارسال می‌کنند.

 

وتعمیرات کابینت فوری

 

جدول قیمت خدمات تعمیرات کابینت

بعد از بررسی عوامل موثر بر قیمت تعمیر کابینت، ما در اینجا یک جدول از قیمت خدمات مختلف که جزء تعمیرات کابینت می‌شود را برایتان آورده ایم. تعمیر کابینت، شامل خدمات مختلفی است که در ادامه به شرح آنها پرداخته ایم.

 

تعمیرات کابینت فوری

زمانی که از تعمیر کابینت صحبت به میان می‌آید، انتظار متقاضیان این خدمات یک خروجی باکیفیت و هزینه مناسب است. تعمیرات کابینت با توجه به افزایش قیمت متریال و وجود مدل‌های جدید، برای کاهش هزینه‌ها (مخصوصا در مواردی مانند تعمیر کابینت ام دی اف یا تعمیر کابینت باد کرده چوبی) بسیار مناسب است.

بنابراین، داشتن مهارت کافی درباره اصول تعمیر رویه کابینت، کمدها، یراق‌آلات آنها و همینطور تعویض روکش کابینت mdf بسیار مهم است. نداشتن اطلاعات و عدم دسترسی به افراد متخصص، مشتریان تعمیر کابینت فلزی، ام دی اف و سایر مدل‌ها را با خروجی نامطلوب و پرداخت هزینه بیش از حد مواجه می‌کند.

این مسئله زمانی که به تعمیرات کابینت فوری نیاز داشته باشیم مهم‌تر هم می‌شود. با این حال، «خدمت از ما» تمام این نگرانی‌ها را برای شما رفع می‌کند. می‌پرسید چطور؟ بخش بعد را مطالعه کنید. 

(مطلب پیشنهادی: انواع کابینت ام دی اف)

 

تعمیر کابینت ام دی اف (Cabinet repair)

 

مزایای «خدمت از ما» برای تعمیر کابینت در منزل

«خدمت از ما» دسترسی شما به یک تعمیرکار کابینت را همیشه ساده‌تر کرده، و تمامی مشکلات احتمالی مواجه با افراد غیر متخصص را خاتمه داده است. این پروسه به سادگی و با ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در اپلیکیشن و یا وبسایت «خدمت از ما» انجام می‌شود.

از دیگر مزایای ثبت سفارش تعمیر کابینت ام دی اف، تعمیر کابینت فلزی و ... در «خدمت از ما» می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  امکان استعلام قیمت رایگان از تعمیرکاران برای درخواست خودتان است. بدین معنی که شما می‌توانید قیمت خدمات خاصی مانند تعمیر کابینت باد کرده یا تعمیر رویه کابینت را نیز تا حد مناسبی تخمین بزنید.
  •  مشاهده نظرات کاربران قبلی، درباره نحوه عملکرد متخصصان تعمیرات کابینت.
  • دسترسی راحت به خدمات تعمیر کابینت به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل.
  • پشتیبانی روند خدمات تعمیر کابینت و رضایت کاربر، توسط تیم پشتیبانی "خدمت از ما".
  • دسترسی به متخصصین حرفه‌ای و باتجربه در زمینه تعمیرات کابینت فوری.
  • انجام خدمات تعمیر کابینت در منزل و هر مکان دیگر به درخواست خودتان.

 

حالا با بررسی موارد بالا، می‌توانید با خیالی آسوده کار خود را به افراد کاردان در این زمینه بسپارید. همین امروز، بدون صرف زمان و هزینه اضافی، با مشاهده پروفایل کاری متخصصان تعمیر کابینت قدیمی و جدید فعال در این بازار خدمات، بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب کنید.

 

تعمیرات کابینت فوری

 

آشنایی با انواع خدمات تعمیرات کابینت

تعمیر کابینت وابسته به نوع کابینت، ایرادات به وجود آمده در نحوه عملکرد و تغییرات ظاهری کابینت انجام می‌شود. افراد زیادی هنگام دکوراسیون منزل یا نقاشی ساختمان، تمایلی به تعویض کابینت‌های آشپزخانه ندارند، و در همین حالت ماندن آنها هم وصله‌ای ناجور در منزل خواهد بود.

بنابراین بهترین انتخاب در این حالت استفاده از روش‌های مختلف تعمیر کابینت و در مواردی که کمدها غیر قابل تعمیر هستند، کابینت سازی است. روش‌های مختلف تعمیر کابینت با توجه به نوع کابینت و آسیب وارده به روش‌های زیر انجام می‌شوند:

 

تعمیر رویه کابینت و برچسب کابینت

تغییر رویه کابینت و یا تعویض روکش کابینت mdf، در فرآیند تعمیر کابینت ام دی اف، چوبی، فلزی و ... قابل انجام است. این کار زمانی انجام می‌شود که خود کابینت‌ها و چارچوب آنها سالم است، اما به دلیل پوسته پوسته شدن رنگ رویه یا سایش آن، ظاهر کمدها کاملا تحت تاثیر قرار گرفته‌اند.

در این حالت تعمیرکار با اعمال رنگ و یا با استفاده از برچسب‌های متنوع این مشکل را برطرف می‌کند. تعمیر رویه کابینت و تعویض برچسب کابینت در شرایطی که دکوراسیون را تغییر داده‌اید نیز به شدت کاربردی هستند.

 

تعمیر لولای کابینت و تعویض درب

صدای لولای کابینت، درست باز و بسته نشدن درب کابینت‌های مختلف، شکستگی و ... نیاز به تعمیر لولای درب کابینت را به وجود می‌آورد. تجهیزات انجام این سبک از تعمیرات کابینت وابسته به نوع آن متفاوت است.

اگر به تعمیرات کابینت دیوار و سایر یراق‌آلات نیاز دارید، نگران نباشید؛ متخصصان تعمیرات کابینت فوری در «خدمت از ما» این خدمات را نیز پوشش می‌دهند و در صورت خرابی زیاد، تعویض درب کابینت را هم انجام می دهند.

 

تعمیر کابینت زنگ زده

تعمیر کابینت زنگ زده، همان‌طور که از نامش پیداست، برای انواع کابینت‌های فلزی در نظر گرفته می‌شود. هدف انجام این کار در تعمیر کابینت فلزی، از بین بردن ظاهر نامناسب کابینت زنگ زده است. رنگ آمیزی و یا استفاده از روکش مصنوعی کابینت در این نوع تعمیرات کابینت کاربرد زیادی دارد.

 

تغییر رنگ کابینت آسیب دیده

از بین رفتن رنگ کابینت اصلا ظاهر مطلوبی ندارد. تعمیر کابینت در این حالت، با تغییر رنگ و روکش کابینت انجام می‌شود. گاهی برای ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون منزل و آشپزخانه نیز از این روش در تعمیر کابینت ام دی اف، تعمیر کابینت باد کرده و زنگ زده و ... استفاده می‌شود.

 

تعمیر رویه کابینت قدیمی و هزینه تعویض روکش کابینت mdf

 

نحوه انتخاب بهترین تعمیرکار کابینت در «خدمت از ما»

برای دریافت خدمات تعمیرات کابینت فوری کافی است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از ثبت سفارش و جزئیات مورد نیاز آن، متخصصان تعمیر کابینت ام دی اف، فلزی یا ... در این بازار آنلاین خدمات، قیمت پیشنهادی خود را برای ما ارسال می‌کنند.

در کنار بررسی مبالغ پیشنهاد شده، می‌توانید به پروفایل هریک از متخصصان مراجعه کنید، و از تخصص و مهارت آنها مطمئن شوید. نظرات و امتیازات مشتریان پیشین نیز به شما برای انتخاب بهترین تعمیرکار کابینت ام دی اف، های گلاس یا فلزی کمک می‌کند.

در حال حاضر، خدمات تعمیرات کابینت تهران، شیراز، تبریز، اصفهان، کرج، اهواز، رشت و ... توسط «خدمت از ما» پوشش داده می‌شوند. لیست کامل شهرهای تحت پوشش جهت تعمیر کابینت قدیمی و جدید را پایین صفحه می‌توانید ملاحظه کنید.

4.5 امتیاز از 1421 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر کابینت

نظرات

نریمان نصیری
نریمان نصیری
4.0 (از 7 نظر)
7 خدمت موفق
تعمیر کابینت
مسلم حامدی

شیوه برخورد با مشتری خوب است . اعلام هزینه خدمت انجام شده منصفانه است در کل از کار ایشان راضی هستم

علیرضا تقی زاده
علیرضا تقی زاده
5.0 (از 11 نظر)
10 خدمت موفق
تعمیر کابینت
علی اصغر باقری استاد

جناب تقی زاده با صبر وحوصله ومشاوره وانجام کار خوب (دراصل خرابکاری آقای مجید جعفری را اصلاح کردن)ممنونم از اقای تقی زاده

مصطفی نظامی
مصطفی نظامی
5.0 (از 16 نظر)
29 خدمت موفق
تعمیر کابینت
اکرم پسندیده

سلام. آقای نظامی جوانی مسلط به کار، صبور ، باسلیقه و کاردان هستند.من با مشاوره با ایشون تعمیرات کابینتم رو به بهترین شکل ممکن و با هزینه مناسب انجام دادم.

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر کابینت را ثبت کنید: