قیمت تعمیر کابینت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر کابینت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 150,000 تومان
  • 200,000 تومان
  • 350,000 تومان
  • 500,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر کابینت نیاز دارید؟

تعمیر کابینت را به متخصصش بسپار

وقتی کابینت فلزی یا ام دی اف دچار زنگ زدگی یا آب خوردگی می‌شود، ارزان‌ترن راه تعمیر کابینت آشپزخانه است.

اگر کمدها عیبی پیدا کرده‌اند و به تعمیر کابینت ام دی اف، فلزی و ... نیاز دارید، تعمیرات کابینت فوری مشکل شما را رفع می‌کند. اگر هم قصدتان تغییر دکوراسیون است، احتمالا می‌توانید با تعمیر کابینت و رنگ‌آمیزی از آنها در دکور جدید استفاده کنید.

نمی‌توان تعمیرات کابینت را عقب انداخت، چراکه کابینت یکی از اجزای مهم و البته کاربردی در دکوراسیون آشپزخانه است. از طرفی، تعمیر رویه کابینت، تعمیر کابینت باد کرده، و سایر تعمیرات اساسی و جزئی (مانند رنگ آمیزی کابینت و یا تغییر متریال آن) را باید به دست تعمیرکار متخصص سپرد.

در بازار آنلاین «خدمت از ما» به راحتی می‌توانید متخصصان تعمیرات کابینت را پیدا کنید. با ثبت سفارش رایگان و صرف کمترین زمان، می‌توانید تعمیرکاران کابینت فعال در شهرتان را ببینید و قیمت را از آنها استعلام کنید.

 

تعمیر کابینت ام دی اف (Cabinet repair)

 

 

قیمت تعمیر کابینت چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر کابینت بسته نوع کابینت (فلزی، چوبی، ام دی اف و ...)، نوع آسیب دیدگی کابینت (باد کردگی رویه، لولا، رنگ و جنس) و یا تغییر دکوراسیون کابینت (رنگ آمیزی و تغییر جنس رویه) بستگی دارد.

ممکن است ابهامات زیادی درباره هزینه تعمیر کابینت داشته باشید، یا اصلا تعمیر کابینت را مقرون به صرفه ندانید. برای اینکه مطمئن شوید، می‌توانید با ثبت سفارش در «خدمت از ما» و استعلام رایگان هزینه تعمیرات کابینت، به ابهامات ایجاد شده در ذهن‌تان درباره قیمت تعمیر کابینت پایان دهید.

به هر نوع تعمیراتی که نیاز داشته باشید، از تعمیر کابینت باد کرده و تعمیر رویه کابینت گرفته، تا تعمیر کابینت فلزی، تعمیر کابینت ام دی اف و یا مدل‌های های‌گلاس، متخصصان پس از مشاهده درخواست، حدود هزینه را تعیین کرده و برای شما ارسال می‌کنند.

 

تعمیرات کابینت فوری

 

تعمیرات کابینت فوری

زمانی که از تعمیر کابینت صحبت به میان می‌آید، انتظار متقاضیان این خدمات یک خروجی باکیفیت و هزینه مناسب است. تعمیرات کابینت با توجه به افزایش قیمت متریال و وجود مدل‌های جدید، برای کاهش هزینه‌ها (مخصوصا در مواردی مانند تعمیر کابینت ام دی اف یا تعمیر کابینت باد کرده چوبی) بسیار مناسب است.

بنابراین، داشتن مهارت کافی درباره اصول تعمیر رویه کابینت، کمدها و یراق‌آلات آنها بسیار مهم است. نداشتن اطلاعات و عدم دسترسی به افراد متخصص، مشتریان تعمیر کابینت فلزی، ام دی اف و سایر مدل‌ها را با خروجی نامطلوب و پرداخت هزینه بیش از حد مواجه می‌کند.

این مسئله زمانی که به تعمیرات کابینت فوری نیاز داشته باشیم مهم‌تر هم می‌شود. با این حال، «خدمت از ما» تمام این نگرانی‌ها را برای شما رفع می‌کند. می‌پرسید چطور؟ بخش بعد را مطالعه کنید. 

 

مزایای «خدمت از ما» برای تعمیر کابینت در منزل

«خدمت از ما» دسترسی شما به یک تعمیرکار کابینت را همیشه ساده‌تر کرده، و تمامی مشکلات احتمالی مواجه با افراد غیر متخصص را خاتمه داده است. این پروسه به سادگی و با ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در اپلیکیشن و یا وبسایت «خدمت از ما» انجام می‌شود.

از دیگر مزایای ثبت سفارش تعمیر کابینت ام دی اف، تعمیر کابینت فلزی و ... در «خدمت از ما»، امکان استعلام قیمت رایگان از تعمیرکاران برای درخواست خودتان است. بدین معنی که شما می‌توانید قیمت خدمات خاصی مانند تعمیر کابینت باد کرده یا تعمیر رویه کابینت را نیز تا حد مناسبی تخمین بزنید.

علاوه بر این، با مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصصان تعمیرات کابینت، می‌توانند با خیالی آسوده کار خود را به افراد کاردان در این زمینه بسپارید. همین امروز، بدون از صرف زمان و هزینه اضافی، با مشاهده پروفایل کاری متخصصان تعمیر کابینت قدیمی و جدید فعال در این بازار خدمات، بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب کنید.

 

تعمیر کابینت باد کرده

 

آشنایی با انواع تعمیرات کابینت

تعمیر کابینت وابسته به نوع کابینت، ایرادات به وجود آمده در نحوه عملکرد و تغییرات ظاهری کابینت انجام می‌شود. افراد زیادی هنگام دکوراسیون منزل یا نقاشی ساختمان، تمایلی به تعویض کابینت‌های آشپزخانه ندارند، و در همین حالت ماندن آنها هم وصله‌ای ناجور در منزل خواهد بود.

بنابراین بهترین انتخاب در این حالت استفاده از روش‌های مختلف تعمیر کابینت، و در مواردی که کمدها غیر قابل تعمیر هستند، کابینت سازی است. روش‌های مختلف تعمیر کابینت با توجه به نوع کابینت و آسیب وارده به روش‌های زیر انجام می‌شوند:

 

تعمیر رویه کابینت و برچسب کابینت

تغییر رویه کابینت در فرآیند تعمیر کابینت ام دی اف، چوبی، فلزی و ... قابل انجام است. این کار زمانی انجام می‌شود که خود کابینت‌ها و چارچوب آنها سالم است، اما به دلیل پوسته پوسته شدن رنگ رویه یا سایش آن، ظاهر کمدها کاملا تحت تاثیر قرار گرفته‌اند.

در این حالت تعمیرکار با اعمال رنگ و یا با استفاده از برچسب‌های متنوع این مشکل را برطرف می‌کند. تعمیر رویه کابینت و تعویض برچسب کابینت در شرایطی که دکوراسیون را تغییر داده‌اید نیز به شدت کاربردی هستند.

 

تعمیر لولای کابینت و تعویض درب

صدای لولای کابینت، درست باز و بسته نشدن درب کابینت‌های مختلف، شکستگی و ... نیاز به تعمیر لولای درب کابینت را به وجود می‌آورد. تجهیزات انجام این سبک از تعمیرات کابینت وابسته به نوع آن متفاوت است.

اگر به تعمیرات کابینت دیوار و سایر یراق‌آلات نیاز دارید نیز نگران نباشید؛ متخصصان تعمیرات کابینت فوری در «خدمت از ما» این خدمات را نیز پوشش می‌دهند و در صورت خرابی زیاد، تعویض درب کابینت را هم انجام می دهند.

 

تعمیر کابینت زنگ زده

تعمیر کابینت زنگ زده، همان‌طور که از نامش پیداست برای، انواع کابینت‌های فلزی در نظر گرفته می‌شود. هدف انجام این کار در تعمیر کابینت فلزی، از بین بردن ظاهر نامناسب کابینت زنگ زده است. رنگ آمیزی و یا استفاده از روکش مصنوعی کابینت در این نوع تعمیرات کاربرد دارد.

 

تغییر رنگ کابینت آسیب دیده

از بین رفتن رنگ کابینت اصلا ظاهر مطلوبی ندارد. تعمیر کابینت در این حالت، با تغییر رنگ و روکش کابینت انجام می‌شود. گاهی برای ایجاد هماهنگی بین دکوراسیون منزل و آشپزخانه نیز از این روش در تعمیر کابینت ام دی اف، تعمیر کابینت باد کرده و زنگ زده و ... استفاده می‌شود.

 

تعمیر رویه کابینت قدیمی

 

نحوه انتخاب بهترین تعمیرکار کابینت در «خدمت از ما»

برای دریافت خدمات تعمیرات کابینت فوری کافی است درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن «خدمت از ما» ثبت کنید. پس از ثبت سفارش و جزئیات مورد نیاز آن، متخصصان تعمیر کابینت ام دی اف، فلزی یا ... در این بازار آنلاین خدمات، قیمت پیشنهادی خود را برای ما ارسال می‌کنند.

در کنار بررسی مبالغ پیشنهاد شده، می‌توانید به پروفایل هریک از متخصصان مراجعه کنید، و از تخصص و مهارت آنها مطمئن شوید. نظرات و امتیازات مشتریان پیشین نیز به شما برای انتخاب بهترین تعمیرکار کابینت ام دی اف، های گلاس یا فلزی کمک می‌کند.

در حال حاضر، خدمات تعمیرات کابینت تهران، شیراز، تبریز، اصفهان، کرج، اهواز، رشت و ... توسط «خدمت از ما» پوشش داده می‌شوند. لیست کامل شهرهای تحت پوشش جهت تعمیر کابینت قدیمی و جدید را پایین صفحه می‌توانید ملاحظه کنید.

امتیاز دهید

4.97 امتیاز از 212 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر کابینت

نظرات

محسن بهروش
محسن بهروش
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
تعمیر کابینت
مهدی داننده

کارشون خیلی خوب و عالی بود و در زمان توافقی کار رو تحویل دادند

محمود رسولی
محمود رسولی
4.8
106 خدمت موفق
تعمیر کابینت
قادری رضا

از کارکرد آقای رسولی رضایت کامل داشتم ، ایشان سر موعد مقرر حضور پیدا کردند و با صرف حوصله تمام تعدادی از لولا های درب و پمپ لولا ها ی کابینت آشپزخانه را تعویض نمودن و در آخر کار هم تمامی درب ها را ریگلاژ نمودند. درکل نحوه برخورد و رفتار ایشان کاملا محترمانه بود و از انتخاب ایشان از طریق اپلیکیشن "خدمت از ما" کاملا راضی و خوشنود هستم . با سپاس

مجتبی بخشعلیزاده
مجتبی بخشعلیزاده
5.0
16 خدمت موفق
تعمیر کابینت
یوسفی نژاد

از هر نظر: اخلاق ، خوش قولی ، تعهد به کار ، تمیزی ، سرعت ، مسوولیت پذیری ، منصف بودن و.... عالی هستند. با استاد کارهای کابینت زیادی سر و کار داشتیم ولی به جرات میگم هیچکدوم در حد ایشون نیستند. به همه ایشون رو توصیه میکنم . براشون آرزوی توفیق و روزی پر برکت داریم.

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر کابینت را ثبت کنید:

loading