قیمت تعمیر کابینت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر کابینت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
  • 150,000 تومان
  • 200,000 تومان
  • 350,000 تومان
  • 500,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر کابینت نیاز دارید؟

تعمیر کابینت را به متخصصش بسپار

هنگام آسیب دیدگی کابینت‌ها، تعمیر کابینت آشپزخانه در جهت تعمیر اجزای سازنده و یا تغییر دکوراسیون به کار می‌آید. اما چرا تعمیرات کابینت اهمیت دارد؟ این روزها کابینت یکی از اجزای مهم و ضروری در دکوراسیون است. با استفاده از روش‌های اصولی و کاربردی تعمیرات برای انواع کابینت به راحتی می‌توان با صرف هزینه کمتر آشپزخانه‌تان را نو و به‌روز کنید. همچنین با تعمیر کابینت در هنگام تغییر دکوراسیون، برای هماهنگی دکور جدید با ترکیبات به کار رفته در کابینت آشپزخانه بسیار کاربرد دارد.

تعمیرات اساسی و جزیی کابینت (مانند رنگ آمیزی کابینت و تغییر متریال کابینت‌های قدیمی به جدید) تنها با دست تعمیرکار متخصص انجام می‌شود. بازار آنلاین "خدمت از ما" به راحتی امکان یافتن متخصصین تعمیرات کابینت را برای کاربران فراهم می‌کند. با ثبت سفارش رایگان و صرف کمترین زمان، با تعمیرکاران کابینت فعال در "خدمت از ما" دسترسی دارید.

 

تعمیر کابینت (به انگلیسی: Cabinet repair)

 

 

هدف از انجام پروژه تعمیر کابینت چیست؟

زمانی که از تعمیر کابینت صحبت به میان می‌آید، هدف اکثر افراد متقاضی انجام این کار، مشاهده و دریافت یک خروجی کار با کیفیت مطلوب و صرف هزینه مناسب است. تعمیر کابینت با توجه به افزایش قیمت مواد سازنده و همین طور سبک‌های جدید کابینت، برای جلوگیری از خرج و هزینه اضافی بر روی انواع کابینت‌ها قابل اعمال است.

بنابراین تخصص و داشتن مهارت کافی درباره اصول انجام کار تعمیرات کابینت وابسته به جنس و نوع ایرادات وارده در این امر بسیار اهمیت دارد. ممکن است نداشتن اطلاعات و سطح دسترسی مناسب افراد متخصص، مشتریان تعمیر کابینت را با مشکلاتی مثل نداشتن کیفیت مطلوب کار در قبال پرداخت هزینه بیش از حد معمول مواجه کند. اما با چه اطمینانی و چگونه به تعمیرکاران کابینت دسترسی داشته باشیم؟

 

قیمت تعمیر کابینت (به انگلیسی: Cabinet repair price)

 

قیمت تعمیر کابینت چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر کابینت وابسته به عواملی مثل نوع کابینت (فلزی، چوبی، ام دی اف و...) و همین‌طور نوع آسیب دیدگی کابینت (باد کردگی رویه، لولا، رنگ و جنس) و یا تغییر دکوراسیون کابینت (رنگ آمیزی و تغییر جنس رویه) بستگی دارد. موارد بیان شده در تعمیر کابینت به طور مستقیم بر نوع متریال استفاده شده برای انجام کار تاثیر داشته است. بنابراین تا حدودی تعیین کننده قیمت انجام کار تعمیر کابینت هستند.

 

تعمیرات کابینت

 

ممکن است ابهامات زیادی برای تعیین هزینه تعمیر کابینت وجود داشته باشد. حتی بعضی افراد انجام کار تعمیر کابینت را از نظر هزینه به صرف ندانند. برای داشتن اطلاعات دقیق در این خصوص به راحتی با استعلام رایگان، پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" به ابهامات ایجاد شده در ذهنتان را در مورد قیمت تعمیر کابینت پایان دهید.

افراد متخصص در زمینه تعمیر انواع کابینت مانند تعمیر کابینت باد کرده، تعمیر کابینت فلزی، تعمیر کابینت‌های گلاس، تعمیر رویه کابینت یا ... با مشاهده نحوه سفارش و درخواست مشتریان و بررسی وضعیت کابینت‌ها، یک قیمت حدودی را تعیین می‌کنند و با کاربران متقاضی در میان می‌گذارند.

 

تعمیر کابینت باد کرده

 

آشنایی با نمونه و انواع تعمیرات کابینت وابسته به نوع کابینت

تعمیر کابینت وابسته به نوع کابینت و ایرادات به وجود آمده در نحوه عملکرد و تغییرات شکل ظاهری کابینت صورت می‌گیرد. افراد زیادی در هنگام انجام تغییر دکوراسیون منزل و یا نقاشی ساختمان، تمایل به تعویض کابینت‌های آشپزخانه ندارند و در همین حالت ماندن آنها هم وصله‌ای ناجور در منزل به شمار می‌آید.

  • تعمیر کابینت باد کرده
  • تعمیر رویه کابینت
  • تعمیرات کابینت دیوار
  • تعمیر کابینت زنگ زده
  • تعویض برچسب کابینت
  • اعمال تغییرات کابینت

بنابراین بهترین انتخاب در این حالت استفاده از روش‌های مختلف تعمیر کابینت و در مواردی که شدت خرابی غیر قابل تعمیر باشد، کابینت سازی است. روش‌های مختلف تعمیر کابینت با توجه به نوع کابینت و آسیب وارده به صورت زیر قابل انجام است:

 

تعمیر رویه کابینت و برچسب کابینت

تغییر رویه کابینت در تعمیر کابینت چوبی، انواع مختلف ام دی اف، فلزی و ... قابل انجام است. در این حالت به دلیل پوسته پوسته شدن رنگ رویه و یا از بین رفتن کیفیت جنس رویه کابینت با وجود چارچوب سالم آن رویه کابینت با روش‌ها و مواد اولیه مختلف تغییر می‌کند. این امر در ایجاد هماهنگی در دکوراسیون نیز کاربرد دارد.

 

تعمیر رویه کابینت و برچسب کابینت

 

تعمیر لولای کابینت

صدای لولای کابینت، درست باز و بسته نشدن درب کابینت در انواع مختلف نیاز به تعمیر لولای درب کابینت را به وجود می‌آورد. تجهیزات انجام این سبک از تعمیر کابینت وابسته به نوع آن متفاوت است.

 

تعمیر لولای کابینت

 

تعمیر کابینت زنگ زده

تعمیر کابینت زنگ زده همان طور که از نامش پیداست برای انواع کابینت‌های فلزی در نظر گرفته می‌شود. هدف انجام این کار از بین بردن ظاهر نامناسب کابینت زنگ زده است. رنگ آمیزی و یا استفاده از روکش مصنوعی کابینت در این نوع تعمیرات کاربرد دارد.

 

تعمیر کابینت زنگ زده

 

تغییر رنگ کابینت آسیب دیده

از بین رفتن رنگ و رویه کابینت ممکن است با ایجاد ظاهری نامناسب هماهنگ باشد. در این حالت تعمیر کابینت با تغییر رنگ و روکش کابینت همراه است. گاها برای ایجاد هماهنگی بین تغییرات دکوراسیون منزل و آشپزخانه از این روش تعمیر کابینت استفاده می‌کنند.

 

تغییرات کابینت

 

مزایای ثبت سفارش تعمیرات کابینت "خدمت از ما"

"خدمت از ما" با ارائه دسترسی به تعمیرکار کابینت برای مشتریان متقاضی تمامی مشکلات احتمالی مواجه با افراد غیر متخصص را خاتمه داده است. همه چیز در این انتخاب به راحتی یک ثبت سفارش آنلاین از طریق تلفن همراه در اپلیکیشن و یا وب سایت "خدمت از ما" صورت می‌گیرد. بدون از دست دادن زمان و هزینه اضافی و با مشاهده پروفایل و مشخصات متخصصین تعمیر کابینت فعال "خدمت از ما" یک انتخاب اصولی برای انجام سفارش خود داشته باشید.

از دیگر مزایای ثبت سفارش تعمیر کابینت "خدمت از ما" امکان استعلام قیمت رایگان از تعمیرکاران مناسب با درخواست مشتریان است. علاوه بر این با مشاهده نظرات کاربران درباره نحوه عملکرد متخصصین تعمیرات کابینت، می‌توانند با خیالی آسوده کار خود را به افراد کاردان در این زمینه سپرده و نتیجه دلخواه خود را دریافت کنند.

 

نحوه انتخاب بهترین تعمیرکار کابینت در "خدمت از ما"

انتخاب یک متخصص کاربلد برای تعمیر کابینت از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. با یک ثبت سفاریش رایگان پس از ارتباط با متخصص مورد نظر در زمینه تعمیرات کابینت درخواست خود را نهایی کرده و کار را به یک کاربلد بسپارید.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر کابینت

نظرات

صنایع چوبی الماسی
صنایع چوبی الماسی
5.0
3 خدمت موفق
تعمیر کابینت
فرزاد شهزاد

خوش قولی 'ادب'دقت وقیمت عالی تقریبا ۲۰درصد از بقیه کمتر قیمت دادند وبامشتری کاملا همگام بودند دراینجاازایشان تشکر میکنم

نصیر رودبارانی
نصیر رودبارانی
4.8
4 خدمت موفق
تعمیر کابینت
احسان زیورعالم

بسیار خوش برخورد و پرحوصله و تا انتهای کار با دقت زیاد کار کردند

علی رضا سروریان
علی رضا سروریان
4.4
51 خدمت موفق
تعمیر کابینت
صادقی صادقی

در کل همه چیز عالی بود هم به موقع آمدن و هم به موقع کار را تحویل دادند و بسیار با حوصله بودند

loading