قیمت طراحی کابینت آشپزخانه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طراحی کابینت آشپزخانه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طراحی کابینت آشپزخانه نیاز دارید؟

طراحی کابینت آشپزخانه را به متخصصش بسپار

ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است که توسط طراح کابینت باتجربه انجام می‌شود. آن‌چه که هنگام طراحی کابینت آشپزخانه مطرح است، استفاده حداکثری از فضای آشپزخانه، قیمت‌های مناسب و کیفیت بالای متریال هنگام طراحی است. طراحی کابینت آشپزخانه به شکل‌های مختلفی وجود دارد؛ مثلا هر چند سال یک بار مد و ترندها دستخوش تغییرات می‌شود. 

کابینت آشپزخانه MDF، کابینت ممبران و های گلاس این روزها جز جدیدترین مدل‌های طراحی کابینت آشپزخانه هستند. "خدمت از ما" برای ساخت کابینت آشپزخانه، سفارش طراحی کابینت آشپزخانه‌ ام دی اف و هر نوع دیگری، طراحان کابینت در شهر را به شما معرفی می‌کند. قیمت کابینت سازی آشپزخانه را می‌توانید همین الان به رایگان بگیرید و بهترین طراح کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید.

 

طراحی کابینت آشپزخانه (Cabinet designing)

 

 

قیمت طراحی کابینت آشپزخانه، چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه طراحی کابینت آشپزخانه چقدر است؟ چه فاکتورهایی برای تعیین قیمت ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد؟ آیا برای طراحی کابینت آشپزخانه باید بیعانه‌ای پرداخت کرد؟ آیا قبل از سفارش ساخت کابینت آشپزخانه می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ قیمت کابینت آشپزخانه چقدر است؟

این‌ها رایج‌ترین سؤالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه می‌پرسند. قیمت طراحی کابینت آشپزخانه، به عواملی نیز بستگی دارد که قبل از اینکه عوامل تأثیر گذار بر قیمت ساخت کابینت آشپزخانه را با هم بخوانیم باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه‌ ام دی اف از سوی اتحادیه کابینت سازان تعیین شده است و قیمت گذاری‌ها کاملاً شفاف است.

 

قیمت طراحی کابینت آشپزخانه (Cabinet designing price) ، هزینه طراحی کابینت

 

آیا می‌توان قبل از سفارش نهایی از قیمت ساخت کابینت آشپزخانه مطلع شد؟

بله. پس از ثبت سفارش طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه علاوه بر این‌که به بهترین نیروها برای طراحی کابینت آشپزخانه دسترسی دارید، می‌توانید از قیمت ساخت کابینت آشپزخانه که توسط نیروها اعلام می‌شود؛ مطلع شوید.

 

آیا باید قبل از سفارش طراحی کابینت آشپزخانه بیعانه‌ای پرداخت کرد؟

خیر. شما تا زمانی که متخصص کار طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را به اتمام نرسانده است نیازی نیست که بیعانه‌ای پرداخت کنید. اما پس از آن‌که سفارش طراحی کابینت ثبت شد، در مورد پرداخت بیعانه با طراح کابینت به توافق نهایی برسید. حتی این امکان وجود دارد که قیمت کابینت آشپزخانه را از متخصصین و طراحان بپرسید.

 

عوامل موثر بر قیمت طراحی کابینت آشپزخانه

 • متریال و جنس کابینت دیواری آشپزخانه: قیمت کابینت آشپزخانه ارتباط مستقیم با کیفیت و جنس کابینت دارد. استفاده از متریال‌های متفاوت در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مثل چوب، MDF، هایگلاس، سنگ گرانیت یا مرمر، وینیل و شیشه و فلز
 • متراژ و اندازه کابینت آشپزخانه: یکی از موارد مهمی که در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر می‌گذارد ابعاد و متراژ فضای آشپزخانه است.
 • ابزار و تجهیزات موردنیاز: تعداد اتصالات و ابزار یراق در طراحی کابینت اعم از قفسه بندی، مکانیزم‌های باز و بسته شدن کشوها و درهای کابینت، لولاها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، مگنت‌ها وجود جک‌های کابینت و سینک ظرفشویی و ...
 • صفحه‌ی روی کابینت: تاثیر صفحه‌ی روی کابینت در قیمت طراحی کابینت آشپزخانه

 

ساخت کابینت آشپزخانه توسط کابینت ساز ماهر

 

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی کابینت آشپزخانه

 • طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف
 • طراحی کابینت آشپزخانه هایگلاس
 • طراحی کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک
 • طراحی کابینت ممبران ساخت کابینت آشپزخانه
 • طراحی کابینت دیواری آشپزخانه و زمینی، ایستاده، ویترین دار و کانتردار

 

روند طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

روند طراحی کابینت آشپزخانه، به دو قسمت تقسیم می‌‌شود. مرحله اول شامل طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز ...) است. مرحله دوم طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه شامل استانداردهای ساخت کابینت آشپزخانه بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آن‌جا نصب شود.

اگر قصد دارید سیستم کابینت آشپزخانه در هر شرایطی کیفیت خود را حفظ نماید؛ باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه خود به جنس کابینت‌ها دقت کافی داشته باشید. هنگامی که خیال شما از مرحله ساخت کابینت آشپزخانه آسوده شد، باید استانداردهای طراحی کابینت آشپزخانه را مدنظر قرار دهید. برای این منظور باید عوامل زیر را بررسی کرد:

 • ارتفاع کابینت آشپزخانه
 • متراژ آشپزخانه و دیوارهای آن
 • نسبت اندازه شیرآب و سینک ظرفشویی
 • اندازه استاندارد وسایل مختلف آشپزخانه

 

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

 

طراحی کابینت آشپزخانه mdf و چوبی

کابینت‌ها در طرح و بافت و رنگ بسیار متنوع طراحی می‌شوند و جنس ماده اولیه مهمترین عامل اثرگذار در قیمت گذاری است. بر همین اساس و با توجه به کیفیت ساخت و طراحی است که قیمت کلی طراحی و اجرای کابینت مشخص می‌شود. نکته دیگر در طراحی و سفارش ساخت کابینت انتخاب بین انواع متریالی است که به عنوان پیشخوان یا کانتر آشپزخانه استفاده می‌شود که با توجه به اینکه از یکی از انواع سنگ استفاده شود یا انواع مختلف چوب می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت کلی کار داشته باشد.

 

ساخت کابینت ممبران

کابینت ممبران تحت عنوان پرس وکیوم، کابینت کلاسیک، کابینت انزو و یا حتی 3D نامیده می‌شوند. کابینت ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش پی وی سی است که بر روی متریال‌های‌ گوناگون مانند چوب، نئوپان یا ام دی اف کشیده‌ می‌شود. قیمت کابینت ممبران و نرخ تمام شده طراحی کابینت ممبران برحسب متر محاسبه می‌شود.

وجود طرح‌های گوناگون و اعمال آن‌ها بر چوب نرخ جداگانه‌ای دارد و معمولا قیمت بالایی دارند. در فرآیند ساخت کابینت ممبران، درب‌ها ابتدا بر روی صفحه MDF و توسط دستگاه CNC حکاکی می‌کنند و پس از آن توسط دستگاه پرس وکیوم روکش می‌شوند.

 

مهارت‌های طراح کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه با استفاده از نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه می‌توانید کابینت را مطابق سلیقه کارفرما و رعایت استانداردها  و نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه طراحی کند. طراح کابینت باید با انواع طرح کابینت آشپزخانه، جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه آشنا شود. سایر مواردی که طراح باید مسلط باشد عبارتند از طراحی کابینت آشپزخانه کوچک، طراحی کابینت آشپزخانه مستطیل، طراحی کابینت آشپزخانه ایرانی، طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک، طراحی کابینت آشپزخانه 3در3.

 

مزیت ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه با "خدمت از ما"

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات طراحی کابینت آشپزخانه و ساخت کابینت آشپزخانه را درخواست داده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان از سرویس طراحی کابینت آشپزخانه، ساخت کابینت آشپزخانه و نصب کابینت آشپزخانه، شفافیت در قیمت گذاری بوده است. حال اگر شما هم می‌خواهید با مناسب‌ترین هزینه کابینت آشپزخانه این خدمات را دریافت کنید پس همین حالا از طریق ثبت سفارش و پاسخ به چند سوال کوتاه، خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید کدام طراح کابینت، در چه زمان و مکانی پروژه شما را آغاز کند و برای هماهنگی‌ها با شما تماس بگیرد.

 

سفارش طراحی کابینت ، سفارش آنلاین طراحی کابینت آشپزخانه

 

هدف ما در اینجا، ارائه مطالب کلی در رابطه با طراحی کابینت آشپزخانه و نحوه تعیین قیمت کابینت و هزینه طراحی دکوراسیون آشپزخانه بود. امیدواریم با دانستن این نکات بتوانید طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید و به یک طراح و کابینت ساز ماهر و خوش ذوق بسپارید. همانطور که بیان کردیم، می‌توانید با ثبت سفارش طراحی کابینت در بازار آنلاین "خدمت از ما"، به رایگان قیمت کابینت و هزینه طراحی و اجرای آن را بپرسید. همچنین این امکان وجود دارد که سوابق هر متخصص و نظرات مشتریان قبلی آن‌ها را در طراحی دکور آشپزخانه مطالعه و بررسی کنید و برای انتخاب بهترین متخصص کار از آن بهره ببرید.

4.5 امتیاز از 1756 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طراحی کابینت آشپزخانه

نظرات

مظفر اسدی
مظفر اسدی
5.0 (از 16 نظر)
19 خدمت موفق
طراحی کابینت آشپزخانه
مریم حسنی

بسیار خوش قول بودن و سر تایم سر کار حاضر شدن بسیار باسلیقه و کار بلد بودن و سرعت عمل بسیار بالایی داشتن قطعا اگه کار مرتبط با چوب و ام دی داشته باشم جناب اسدی رو دوباره انتخاب خواهم کرد

امیر ایمانی
امیر ایمانی
5.0 (از 88 نظر)
112 خدمت موفق
طراحی کابینت آشپزخانه
علیرضا صفری

من حدودا 12 متر کابینت هایگلاس سفارش دادم با یه tv wall که ایشون تمام و کمال زحمت کشیدن و توی یک هفته انجام دادن . تیمشون عالیه مخصوصا پدر محترمشون که یه جورایی به عنوان سرپرست بالاسر بچه ها بودن

محمد سهرابی
محمد سهرابی
5.0 (از 8 نظر)
13 خدمت موفق
طراحی کابینت آشپزخانه
حجار

ایشون ی تیم دارن که کارهای مختلفی انجام میدن. در این راستا آقای جباری رو به بنده معرفی کردم که من به دلایل زیر راضی بودم. 1- از نظر فنی پیشنهادات خوبی دادن که ما همون رو اجرا کردیم و هم از نظر زیبایی با نفعمون شد و هم از نظر هزینه 2- از نظر فنی هم کارشون خوب بود 3- از نظر قیمت هم، قیمتشون معقول بود 4- خوش قول هم بودن و کار رو به موقع تحویل دادن ی سفارش جا کفشی هم میخوایم دوباره بدیم ولی سرشون شلوغ 😅

در این شهرها می توانید سفارش طراحی کابینت آشپزخانه را ثبت کنید: