شما در کدام شهر به طراحی کابینت آشپزخانه نیاز دارید؟

طراحی کابینت آشپزخانه را به متخصصش بسپار

ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه کاری تخصصی است که توسط طراح کابینت باتجربه انجام می‌شود. آن‌چه که هنگام طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مطرح است، استفاده حداکثری از فضای آشپزخانه، قیمت‌های مناسب و کیفیت بالای طراحی و ساخت است. طراحی کابینت آشپزخانه به شکل‌های مختلفی وجود دارد؛ مثلا هر چند سال یک بار مد و ترندها دستخوش تغییرات می‌شود. کابینت آشپزخانه MDF، کابینت ممبران و های گلاس این روزها جز جدیدترین مدل‌های طراحی کابینت آشپزخانه هستند. "خدمت از ما" برای طراحی کابینت آشپزخانه، طراحی کابینت آشپزخانه‌ ام دی اف و هر نوع دیگری، طراحان کابینت در شهر را به شما معرفی می‌کند. قیمت ساخت کابینت و طراحی کابینت آشپزخانه را می‌توانید همین الان به رایگان بگیرید.

 

طراحی کابینت آشپزخانه

 

 

قیمت ساخت کابینت و طراحی کابینت آشپزخانه چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه چقدر است؟ چه فاکتورهایی برای تعیین قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد؟ آیا برای طراحی کابینت آشپزخانه باید بیعانه‌ای پرداخت کرد؟ آیا قبل از سفارش ساخت کابینت آشپزخانه می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ 

این‌ها رایج‌ترین سؤالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه می‌پرسند. قیمت ساخت کابینت و طراحی کابینت به عواملی نیز بستگی دارد که قبل از اینکه عوامل تأثیر گذار بر قیمت ساخت کابینت آشپزخانه را با هم بخوانیم باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه‌ ام دی اف از سوی اتحادیه کابینت سازان تعیین شده است و قیمت گذاری‌ها کاملاً شفاف است.

 

ساخت کابینت آشپزخانه

 

آیا می‌توان قبل از سفارش نهایی از قیمت ساخت کابینت آشپزخانه مطلع شد؟

بله پس از ثبت سفارش طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه علاوه بر این‌که به بهترین نیروها برای طراحی کابینت آشپزخانه دسترسی دارید، می‌توانید از قیمت ساخت کابینت آشپزخانه که توسط نیروها اعلام می‌شود؛ مطلع شوید.


 

آیا باید قبل از طراحی کابینت آشپزخانه بیعانه‌ای پرداخت کرد؟

خیر شما تا زمانی که متخصص کار طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را به اتمام نرسانده است نیازی نیست که بیعانه‌ای پرداخت کنید. اما پس از آن‌که سفارش شما ثبت شد، در مورد پرداخت بیعانه با طراح کابینت به توافق نهایی برسید.


 

عوامل موثر بر قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

متریال و جنس کابینت دیواری آشپزخانه: استفاده از متریال‌های متفاوت در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مثل چوب، MDF، هایگلاس، سنگ گرانیت یا مرمر، وینیل و شیشه و فلز


متراژ و اندازه کابینت آشپزخانه: یکی از موارد مهمی که در قیمت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر می‌گذارد ابعاد و متراژ فضای آشپزخانه است.


ابزار و تجهیزات موردنیاز: تعداد اتصالات و ابزار یراق در طراحی کابینت اعم از قفسه بندی، مکانیزم‌های باز و بسته شدن کشوها و درهای کابینت، لولاها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، مگنت‌ها وجود جک‌های کابینت و سینک ظرفشویی و ...


صفحه‌ی روی کابینت: تاثیر صفحه‌ی روی کابینت در قیمت طراحی کابینت آشپزخانه

 

طراحی و ساخت کابینت

 

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه

  • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف
  • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه هایگلاس
  • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک
  • طراحی و ساخت کابینت ممبران ساخت کابینت آشپزخانه
  • طراحی کابینت دیواری آشپزخانه و زمینی، ایستاده، ویترین دار و کانتردار

 

روند طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

روند طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به دو قسمت تقسیم می‌‌شود. مرحله اول شامل طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز...) است. مرحله دوم طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه شامل استانداردهای طراحی کابینت آشپزخانه بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آن‌جا نصب شود.

اگر قصد دارید سیستم کابینت آشپزخانه در هر شرایطی کیفیت خود را حفظ نماید؛ باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه خود به جنس کابینت‌ها دقت کافی داشته باشید. هنگامی که خیال شما از مرحله ساخت کابینت آشپزخانه آسوده شد، باید استانداردهای طراحی کابینت آشپزخانه را مدنظر قرار دهید. برای این منظور باید عوامل زیر را بررسی کرد:

  • ارتفاع کابینت آشپزخانه
  • متراژ آشپزخانه و دیوارهای آن
  • نسبت اندازه شیرآب و سینک ظرفشویی
  • اندازه استاندارد وسایل مختلف آشپزخانه

 

طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

 

طراحی کابینت آشپزخانه mdf و چوبی

کابینت‌ها در طرح و بافت و رنگ بسیار متنوع طراحی می‌شوند و جنس ماده اولیه مهمترین عامل اثرگذار در قیمت گذاری است. بر همین اساس و با توجه به کیفیت ساخت و طراحی است که قیمت کلی طراحی و اجرای کابینت مشخص می‌شود. نکته دیگر در طراحی و سفارش ساخت کابینت انتخاب بین انواع متریالی است که به عنوان پیشخوان یا کانتر آشپزخانه استفاده می‌شود که با توجه به اینکه از یکی از انواع سنگ استفاده شود یا انواع مختلف چوب می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت کلی کار داشته باشد.


 

ساخت کابینت ممبران

کابینت ممبران تحت عنوان پرس وکیوم، کابینت کلاسیک، کابینت انزو و یا حتی ۳D نامیده می‌شوند. کابینت ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش پی وی سی است که بر روی متریال‌های‌ گوناگون مانند چوب، نئوپان یا ام دی اف کشیده‌ می‌شود. قیمت کابینت ممبران و نرخ تمام شده طراحی کابینت ممبران برحسب متر محاسبه می‌شود. وجود طرح‌های گوناگون و اعمال آن‌ها بر چوب نرخ جداگانه‌ای دارد و معمولا قیمت بالایی دارند. در فرآیند ساخت کابینت ممبران، درب‌ها ابتدا بر روی صفحه MDF و توسط دستگاه CNC حکاکی می‌کنند و پس از آن توسط دستگاه پرس وکیوم روکش می‌شوند.


 

چرا "خدمت از ما" را برای ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را درخواست داده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان از سرویس طراحی کابینت آشپزخانه، ساخت کابینت آشپزخانه و نصب کابینت آشپزخانه، شفافیت در قیمت گذاری بوده است. حال اگر شما هم می‌خواهید با مناسبترین قیمت ساخت کابینت آشپزخانه این خدمات را دریافت کنید پس همین حالا از طریق ثبت سفارش و پاسخ به چند سوال کوتاه، خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را درخواست دهید. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه نصابی، در چه زمان و مکانی برای شما اعزام شود.