قیمت دکوراسیون آشپزخانه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه دکوراسیون آشپزخانه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به دکوراسیون آشپزخانه نیاز دارید؟

دکوراسیون آشپزخانه را به متخصصش بسپار

دکوراسیون آشپزخانه، مانند دکوراسیون دیگر قسمت‌های منزل با چالش‌های متعددی روبه‌روست. اگر دکوراسیون آشپزخانه جدید شما باید با دکوراسیون قسمت‌های دیگر هماهنگ باشد. یا دکوراسیون آشپزخانه کوچک از حل کردن جدول سودوکو سخت‌تر است! با این حال واقعیت این است که بسیاری از خانه‌ها آشپزخانه کوچکی دارند. چیزی که شما به آن نیاز دارید آشپزخانه بزرگ‌تر نیست بلکه علم و تجربه متخصص برای دکوراسیون آشپزخانه شماست.

در واقع یک دکوراتور داخلی می‌تواند با طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه یا انتخاب رنگ‌های مناسب، مشکل کوچک بودن آشپزخانه را رفع کند. با کمک یک طراح و رکوراتور باتجربه نیازی به جستجو در مورد جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون آشپزخانه مدرن، دکوراسیون آشپزخانه ترکیه و ... ندارید. کافیست سفارش خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید و از متخصصان برتر در شهر خودتان کمک بگیرید.

 

دکوراسیون آشپزخانه (Kitchen decoration)

 

 

قیمت دکوراسیون آشپزخانه چگونه تعیین می‌شود؟

شاید اولین سوالی که برایتان پیش آمده این است که برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه چقدر بودجه کنار بگذاریم؟ قیمت دکوراسیون آشپزخانه چگونه و توسط چه کسی تعیین می‌شود؟ برآورد قیمت دکوراسیون آشپزخانه، از دو جهت قابل بررسی است. قیمت طراحی دکور آشپزخانه و قیمت اجرای دکوراسیون آشپزخانه؛ که هر کدام به شکل‌های مختلفی تعیین می‌شود.

قیمت دکوراسیون آشپزخانه بسیار متغیر است و به صورت پروژه‌ای یا به صورت موردی محاسبه می‌شود. برای دریافت قیمت دکوراسیون آشپزخانه و برآورد حدودی خدمات، می‌توانید سفارش خود را در "خدمت از ما" ثبت کنید. قیمت توسط برترین متخصصان دکوراسیون به شما اعلام می‌شود.

 

دکوراسیون آشپزخانه شامل چه خدماتی می‌شود؟

 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه
 • اجرای دکوراسیون آشپزخانه
 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه
 • طراحی و ساخت دکورهای چوبی برای آشپزخانه
 • کاشی کاری یا نقاشی دیوارهای آشپزخانه
 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن
 • بازسازی دکوراسیون کوچک
 • اپن کردن آشپزخانه‌های ایرانی

 

دکوراسیون آشپزخانه جدید

 

عوامل موثر بر هزینه دکوراسیون آشپزخانه

عوامل مختلفی بر هزینه دکوراسیون آشپزخانه تاثیر می‌گذارد. اندازه و متراژ آشپزخانه، مواردی که به تعمیر و تعویض نیاز دارند، نصب کابینت، رنگ آمیزی یا کاشی کاری و ... تعدادی از موارد هستند. فقط باید بدانید چه هدفی را برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه در ذهن خود دارید. آن را با یک طراح باتجربه در میان بگذارید و بر سر هزینه‌ها با یکدیگر به توافق برسید.

در ادامه برای این‌که راحت‌تر تصمیم بگیرید؛ به بررسی جزیی‌تر هر یک از این عوامل پرداخته‌ایم. 

 

بازسازی و تعمیرات دکوراسیون آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه بدین معناست که تمام اجزای دکوراسیون آشپزخانه از کف تا سقف تعمیر و نو شوند. نصب کابینت، نصب کفپوش یا سرامیک، تغییر رنگ دیوارها یا کاشی کاری و ... همه این موارد در قیمت نهایی بازسازی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر می‌گذارند.

 

متراژ آشپزخانه

این‌که آشپزخانه شما چند متر است تاثیر مستقیمی بر هزینه تمام شده دکوراسیون آشپزخانه دارد. زیرا به همان میزان که آشپزخانه بزرگ‌تر باشد، متریال و مواردی که استفاده می‌شوند بیشتر می‌شود. هنگام ثبت سفارش لازم نیست به طور دقیق متراژ آشپزخانه را اندازه بگیرید. در صورتی که کارشناس به صورت حضوری از پروژه بازدید کند؛ اقدام به محاسبه اندازه آشپزخانه می‌کند.

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

کابینت سازی، جز جدایی ناپذیر بازسازی دکوراسیون آشپزخانه است. اگر آشپزخانه شما کوچک است یکی از راه‌های بزرگ‌تر نشان دادن آن تغییر درب چند کابینت به درب‌های شیشه‌ای است. نوع کابینت و متراژ کابینت تعیین می‌کنند که برای این قسمت از دکوراسیون آشپزخانه به چه میزانی بودجه کنار بگذارید.

 

تغییر رنگ دکوراسیون آشپزخانه

اگر در هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه تصمی دارید رنگ دکوراسیون آشپزخانه و دیوارهایش تغییر کند، این موضوع را در نظر بگرید که با رنگ دیگر قسمت‌های خانه هماهنگی داشته باشد. اختلاف کوچک و هماهنگی بین رنگ دیوارها، آشپزخانه، کابینت و پرده و وسایل آشپزخانه باعث می‌شود که فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. منظور از اختلاف کم رنگ، یعنی رنگ‌ها از یک خانواده باشند. استفاده از نور طبیعی هر فضایی را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. پنجره‌هارا باز کنید و پرده را کنار بکشید تا نور روز آشپزخانه شما را روشن کند. 

 

دکوراسیون آشپزخانه سفید

 

مزایای استفاده از خدمات دکوراسیون آشپزخانه در "خدمت از ما"

 • دریافت رایگان تخمین قیمت از متخصصان دکوراسیون آشپزخانه
 • دسترسی رایگان به متخصصان دکوراسیون داخلی در شهر و محدوده خودتان
 • تعیین زمان و مکان بازدید و اجرای خدمات بازسازی دکوراسیون آشپزخانه توسط خودتان

 

روند سفارش خدمات دکوراسیون آشپزخانه در "خدمت از ما" چگونه است؟

ثبت سفارش خدمات دکوراسیون آشپزخانه در "خدمت از ما" کاملاً رایگان است. شما با پاسخ دادن به چند سؤال ساده می‌توانید سفارشتان را ثبت کنید. با مشخص کردن متراژ آشپزخانه و قید مواردی که می‌خواهید بازسازی شود، می‌توانید متخصص مناسب‌تری برای بازسازی دکوراسیون اشپزخانه خود پیدا کنید. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش به پایان می‌رسد و می‌توانید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها بمانید.

 

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

زمانی که آشپزخانه کوچکی دارید بسیار مهم است که دکوراسیون آشپزخانه و ابزار و وسایل شما در ابعاد کوچک باشند. استفاده از میز و صندلی‌های باریک، قفسه‌های باریک و در کل ابزارهای کوچک و جمع و جور باعث می‌شود علاوه بر اشغال فضای کمتر، محیط آشپزخانه شلوغ و به هم ریخته نباشد.

آشپزخانه‌های کوچک برخلاف آشپزخانه‌های بزرگ شدیداً نیاز به دکور و لوازم جانبی دارند. استفاده از قفسه و فضاهای مخفی و خلاقیت شما می‌تواند راهکاری عالی برایبزرگ‌تر به نظر رسیدن فضای کوچک شما باشد. تجربه ثابت کرده است که آشپزخانه‌های متوسط رو به کوچک معمولاً کارایی بیشتری نسبت به آشپزخانه‌های بزرگ دارند. طراحی فضا و دکوراسیون آشپزخانه‌ی زیبا و خوب، منحصر به آشپزخانه‌های بزرگ نیست.

 

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

 

نکاتی برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک

 • انتخاب صحیح کابینت: اگر از کابینت‌های شیشه‌ای استفاده کنید باعث می‌شود دکوراسیون آشپزخانه شما عمق پیدا کند، بنابراین دیوارها دورتر به نظر می‌رسند. درب‌های شیشه‌ای فضا را باز و گسترده نشان می‌دهند. انعکاس نور در شیشه نیز باعث روشن‌تر شدن فضای آشپزخانه شما می‌شود. اگر شما کابینت‌های تیره رنگ خود را دوست دارید، برای بزرگ‌تر جلو دادن فضای آشپزخانه می‌توانید از انواع مختلف نور را اضافه کنید.
  نکته دیگری که در مورد انتخاب کابینت وجود دارد استفاده از کابینت‌های بلند است. زمانی که از کابینت‌های بلند استفاده کنید؛ می‌توانید تمام وسایل خود را در آن قرار دهید و دیگر نگران کمبود جا نباشید. هرچقدر وسایل کمتری در محیط آشپزخانه شما باشد آشپزخانه خلوت‌تر، تمیزتر و به دنبال آن بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. استفاده از کابینت‌های بلند باعث می‌شود چشم‌ها را به سمت بالا کشیده شود و ارتفاع بیشتر کابینت‌ها از لحاظ بصری فضا را بزرگ‌تر می‌کند.


 • استفاده از قفسه برای ابزار آشپزخانه: از آشپزخانه‌های شلوغ رستوران‌ها ایده بگیرید. آشپزخانه رستوران‌ها برای جبران کمبود فضا از آویز کردن وسایل آشپزخانه و قفسه‌های اضافی بر روی دیوار استفاده می‌کنند. طراحان دکوراسیون داخلی منزل در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن از این ترفند برای زیباتر کردن آشپزخانه‌ها استفاده می‌کنند.
  برای حداکثر کردن قابلیت و فضای کوچک آشپزخانه خود، مکان‌هایی برای اضافه کردن قفسه پیدا کنید. برخی از قفسه‌ها می‌توانند به دیوار وصل شوند. یک ردیف از قفسه‌های باریک می‌تواند جای مناسبی برای کتاب آشپزی‌های شما باشد.

 • استفاده از رنگ‌های روشن‌تر: اگر دقت کرده باشید فضاهای تاریک کوچک‌تر به نظر می‌رسند. این نکته برای آشپزخانه هم صادق است. استفاده از وسایل و دکوراسیون رنگ روشن باعث می‌شود آشپزخانه شما بزرگ‌تر به نظر برسد.  پس باید به فکر اجرای دکوراسیون آشپزخانه سفید باشید. رنگ سفید بهترین دوست آشپزخانه‌های کوچک است.
  استفاده از رنگ سفید و رنگ‌های روشن در دیوار، کابینت و دکوراسیون آشپزخانه شما باعث می‌شود احساس کنید فضای شما بزرگ‌تر است. اطمینان حاصل کنید که نور آشپزخانه مناسب دکوراسیون آشپزخانه شماست.

4.5 امتیاز از 1754 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
دکوراسیون آشپزخانه

نظرات

افشین افکاری
افشین افکاری
5.0 (از 30 نظر)
46 خدمت موفق
دکوراسیون آشپزخانه
شادی کاظمی

سلام ایشون سروقت ک من گفتم تحویل دادن و هرانچه ک خواستیم ب بهترین شکل ممکن اجرا کردن بنده بار دومه ک ب ایشون کار دادم

ابوالفضل ساری
ابوالفضل ساری
5.0 (از 16 نظر)
16 خدمت موفق
دکوراسیون آشپزخانه
.مشتری زمانی

بسیار حرفه ای و متهد و مشاوره عالی آیی به من دادن که کلی در هزینه هام تاثیر داشت و خیلی خوش برخورد هستن آقای ساری

علی رضا سروریان
علی رضا سروریان
5.0 (از 87 نظر)
124 خدمت موفق
دکوراسیون آشپزخانه
پويان قاسم زاده

آقاي سروريان بسيار حرفه اي و داراي تخصص بالا در ضمن بسيارمنصف، خوش برخورد و تحويل كار با كيفيت بالا. حتما پيشنهاد مي كنم از تخصص ايشان استفاده كنيد.

در این شهرها می توانید سفارش دکوراسیون آشپزخانه را ثبت کنید: