قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه طراحی و دکوراسیون داخلی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به طراحی و دکوراسیون داخلی نیاز دارید؟

طراحی و دکوراسیون داخلی را به متخصصش بسپار

طراحی و دکوراسیون داخلی یک کار کاملا تخصصی است و اگر طراح و دکوراتور داخلی شما تجربه و دانش کافی را نداشته باشد؛ نمی‌تواند رضایت مشتری خود را جلب نماید. در واقع طراحی داخلی ساختمان، طراحی داخلی آشپزخانه، طراحی داخلی اتاق خواب و طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا بهتر است بگوییم، طراحی داخلی منزل ایرانی باید هم مطابق با سلیقه صاحب خانه و هم طبق اصول پیاده سازی شود. حال اگر می‌خواهید خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی شما در کیفیتی بالا و در کمترین زمان ممکن انجام شود؛ در انتخاب متخصص دقت زیادی خرج دهید.

 

طراحی دکوراسیون داخلی

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی رشته طراحی دکوراسیون داخلی

 

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چگونه است؟

از اکنون شما می‌توانید برای درخواست خدمان طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان اعم از طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه، طراحی و دکوراسیون داخلی پذیرایی، طراحی داخلی اتاق خواب، طراحی داخلی مغازه و ... از طریق فرم سفارش اقدام کنید. شما به راحتی می‌توانید در حین ثبت سفارش سرویس طراحی داخلی، مشخصات و قیمت پیشنهادی دکوراتور‌هایی که به شما معرفی شده اند را به طور رایگان، مشاهده کنید؛ تا بهترین تصمیم خود را بگیرید. پس برای درخواست خدمات دکوراسیون داخلی از تیم طراحان دکوراسیون داخلی، کافیست همین الان به چند سوال ساده در فرم سفارش، پاسخ دهید و در صورت تمایل ثبت سفارش نهایی را انجام دهید.

 

هزینه طراحی داخلی منزل

دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی پذیرایی نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی

 

 

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی و دستمزد به دکوراتور

قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی چقدر است؟ میزان دستمزد برای طراحان داخلی ساختمان و دکوراتور‌ها چگونه تعیین می‌شود؟ هزینه طراحی داخلی به چه عواملی بستگی دارد؟ خدمات طراحی و دکوارسیون داخلی اتحادیه دارد؟ این‌ها رایج‌ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات دکوراسیون داخلی از ما می‌پرسند. حال باید بگوییم که قیمت دستمزد به یک طراح داخلی به عواملی همچون مکان و بخش طراحی یک ساختمان (طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه، طراحی و درکوراسیون داخلی اتاق خواب و ...) تعداد خدمات مورد نیاز برای طراحی داخلی (نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری، نصب لمینت، نصب کابینت و ...) و میزان حجم کار برای روند طراحی داخلی بستگی دارد.

اکنون باید بگوییم که تمامی قیمت گذاری‌ها برای اجرای روند طراحی داخلی ساختمان و ارائه خدمات دکوراسیون منزل، مغازه و ... و قیمت‌هایی یک متخصص پیشنهاد می‌کند بر اساس تعرفه اتحادیه و کاملا شفاف تعیین شده است. شما در روند ثبت سفارش طراحی و بازسازی ساختمان، قیمت پیشنهادی هر یک از متخصصان، طراحان، دکوراتور‌های مجرب را می‌توانید یک جا با هم مقایسه کنید.

 

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی و طراحی داخلی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 

چه خدماتی در طراحی و دکوراسیون داخلی ارائه می‌شود؟

 • ارائه خدمات نقاشی ساختمان
 • ارائه خدمات کابینت سازی
 • ارائه خدمات نصب پرده
 • ارائه خدمات نصب قرنیز
 • ارائه خدمات سقف کاذب
 • ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری
 • ارائه خدمات ساخت کمد دیواری
 • ارائه خدمات نصب پارکت و نصب لمینت 
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی آشپزخانه
 • ارائه خدماتدکوراسیون داخلی اتاق خواب
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی پذیرایی
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی مغازه
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی هتل
 • ارائه خدمات دکوراسیون داخلی شرکت

 

قیمت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل

طراحی و دکوراسیون داخلی درآمد شغل طراحی دکوراسیون داخلی تیم طراحی دکوراسیون داخلی

 

چرا باید کار طراحی و دکوراسیون داخلی را به متخصصش سپرد؟

داشتن بهترین طراحی داخلی، یکی از مهمترین دغدغه‌های هر خانم خانه داری است. بسیاری از این افراد دوست دارند دکوراسیون طراحی داخلی منزلشان را با استفاده از سبک شخصی و اولویت‌های خود طراحی کنند که متاسفانه برخی طراحان به سلیقه صاحب خانه‌ها بی توجه هستند و تماما حرف خود را به کرسی می‌شانند.

ما احترام زیادی برای طراحان داخلی و تمام کارهای سخت آن‌ها قائلیم اما گاهی اوقات افراد نمی‌توانند یک طراح را برای طراحی منزل خود استخدام کنند و همزمان به طور کامل تمام تصمیمات و ایده آل‌های ذهنی خود را در طراحی دکور منزلشان لحاظ کنند. همچنین از سویی دیگر بعضی از طراحان از تفاوت معماری داخلی با طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی آگاه نیستند و بدون دانش و غیر قابل قبولی دست به طراحی داخلی و اجرای آن می‌زنند. به همین دلیل شدیدا توصیه می‌کنیم که در انتخاب طراح داخلی دقت داشته باشید .

 

تعرفه طراحی داخلی /  هزینه طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی منزل 2018 زیباترین دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

 

نکات طلایی برای داشتن بهترین طراحی و دکوراسیون داخلی

 

الهام گرفتن از مجلات و وب سایت‌ها

اکثر افراد خواهان خانه ای با طراحی داخلی شگفت انگیز هستند. وب سایت‌های دکوراسیون داخلی می‌توانند جرقه ای برای شعله خلاقیت شما باشند. استفاده از سایت Pinterest و جمع آوری تصاویر خلاقانه، می‌تواند الهام بخش شما باشد. کافی است سبک مورد علاقه خود را در دکوراسیون داخلی پیدا کنید و از نمونه‌های مشابه آن ایده بگیرد. برنامه ریزی کنید که چگونه می‌توانید این ایده‌ها را متناسب با بودجه و فضای منزل اجرا نمایید و از کجا می‌توانید وسایل مورد نیاز را تهیه و خریداری نمایید.

 

قیمت طراحی منزل /  طراحی دکوراسیون

طراحی داخلی دکوراسیون داخلی مغازه دکوراسیون داخلی منزل کوچک تیم طراحی دکوراسیون داخلی

 

استفاده از سه رنگ یا سایه

زمانی که شما چند ایده خوب از یک سبک طراحی و دکوراسیون داخلی را انتخاب کرده‌اید، قدم بعدی انتخاب رنگ‌های اصلی و فرعی دکوراسیون منزل شماست. انتخاب رنگ بسیار شخصی و مبتنی بر سلیقه و روحیه شما در طراحی داخلی منزل است. در انتخاب رنگ دکوراسیون منزل شما هیچ محدودیتی وجود ندارد شما می‌توانید هر رنگی را که دوست داشتید انتخاب کنید اما برای گرفتن بهترین نتیجه از ترکیب سه رنگ یا سایه استفاده کنید.


 

اضافه کردن بافت به خانه شما

اضافه کردن بافت به طراحی داخلی منزل به اندازه استفاده از رنگ مهم است. خصوصا زمانی که شما تمایل دارید از یک طرح تماما یک رنگ مانند همه سفید و یا همه خاکستری استفاده کنید. یک اتاق در نگاه اول می‌تواند یک طرح رنگی به نظر برسد، اما اگر با دقت نگاه کنید، متوجه سایه‌های درون یک رنگ و بافت پارچه‌ها خواهید شد.

تصور کنید رنگ غالب اتاقی کاملا سفید است طراحان دکوراسیون داخلی منزل برای ایجاد بافت از پارچه‌های کتانی، صندلی مخملی، کوسن‌های ابریشمی براق و یک مبل راحتی پنبه ای استفاده می‌کنند. اضافه کردن همه این عناصر و بافت‌ها به طراحی داخلی منزل باعث ایجاد یک محیط گرم و غنی می‌شود. دکوراسیون منزل می‌تواند شخصیت مالک را توصیف کند. بنابراین با استفاده از بافت‌ها، الگوها و رنگ‌های مختلف می‌توایند یک اتاق ساده و کسل کننده را به آسانی پیچیده و جذاب و دل انگیز کنید.

 

سایت طراحی آنلاین دکوراسیون

دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی آشپزخانه دکوراسیون داخلی پذیرایی

 

استفاده بیش از حد از مبل و صندلی ممنوع

یکی از اشتباه‌های رایج که اکثر صاحبان خانه در طراحی داخلی منزل انجام می‌دهند، استفاده از تعداد زیادی مبل و صندلی در سالن و پذیرایی منزل است. مبلمان و میز بزرگ و حجیم و صندلی‌های اضافه تنها باعث خفه شدن اتاق و شلوغی بیش از حد می‌شود. در عوض سعی کنید برای طراحی چیدمان منزل از یک مبل بزرگ، چند صندلی کلاسیک و یک الی دو مبل کوچک تک نفره استفاده کنید. ایجاد فضای باز در طراحی دکوراسیون داخلی منزل توسط شما دلنوازی و زیبایی بیشتری به طراحی داخلی خانه شما می‌دهد.

 

اضافه کردن گل به هر اتاق

اگر به عکس‌های وبسایت‌های طراحی داخلی دقت کنید، تقریبا درهر عکسی گل یا گیاهان را خواهید دید. استفاده از گل و گیاه در طراحی دکوراسیون داخلی حتی در طراحی دکوراسیون داخلی اداری یک اصل مشترک است. به نظر می‌رسد استفاده از گل و گیاه یک کار ساده و معمولی باشد اما در حقیقیت اضافه کردن گیاهان زینتی، گیاهان زنده و طبیعی و گلدان‌ها به شدت در زیبایی و دلبربایی طراحی داخل منزل شما تاثیر گذار است. بسیاری از گیاهان به مراقبت‌های ساده و آسانی احتیاج دارند و به راحتی در محیط منزل شما به حیات خود ادامه می‌دهند.

 

قیمت طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی منزل طراحی داخلی طراحی دکوراسیون داخلی

 

استفاده از ظروف تزیینی، گلدان و قفسه‌های زیبا

یکی از روش‌های طراحان دکوراسیون داخلی برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل استفاده از ظروف تزیینی، گلدان، قفسه و گاهی اوقات سبدهای بافته شده تزیینی است. استفاده از کتاب در قفسه‌ها، مجسمه‌های زیبا یا کاسه‌های کوچک با سنگ‌های رنگ رنگی نیز می‌تواند ایده خوبی در طراحی داخلی باشد. خلاقیت شما در این مرحله بسیار مهم است مثلا در حمام از یک سینی تزیینی برای گذاشتن صابون و عطر با گل برگ‌های خشک شده استفاده کنید. در این بخش نیز می‌توانید با دیدن عکس‌های وبسایت‌های طراحی داخلی ایده‌های خلاقانه و زیبایی را دریافت کنید.

4.5 امتیاز از 2047 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
طراحی و دکوراسیون داخلی

نظرات

مهران طهماسبی
مهران طهماسبی
5.0 (از 3 نظر)
8 خدمت موفق
طراحی و دکوراسیون داخلی
میلاد غفرانی

واقعا هم کارشون عالیه هم اخلاق و وقت شناس بودنشون با توجه به فضای کوچیک بنده کارشون حرف نداشت موفق باشید

سعید شیرزاد
سعید شیرزاد
5.0 (از 5 نظر)
2 خدمت موفق
طراحی و دکوراسیون داخلی
محمد پورحبیب

به نظر من یکی از بهترین نفراتی که میتونید انتخاب کنید برای طراحی داخلی و بیرون ایشون هستن, 1-سلیقه در طراحی 2-احترام به مشتری 3-سرعت در کار 4-قیمت مناسب

هادی داداش زاده
هادی داداش زاده
5.0 (از 7 نظر)
2 خدمت موفق
طراحی و دکوراسیون داخلی
فرهاد توانا

به موقع اومدن، قیمت منصفانه اعلام کردن و خیلی سریع تحویل دادن. من طراحی برای کابینت میخواستم که کیفیت کارشون هم فوق‌العاده بود. حتما اگه کار دیگه ای داشتم مجدد به ایشون مراجعه میکنم.

در این شهرها می توانید سفارش طراحی و دکوراسیون داخلی را ثبت کنید: