قیمت نقاشی ساختمان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نقاشی ساختمان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 20,000 تومان
 • 25,000 تومان
 • 40,000 تومان
 • 55,000 تومان

شما در کدام شهر به نقاشی ساختمان نیاز دارید؟

نقاشی ساختمان را به متخصصش بسپار

نقاشی ساختمان نه تنها اولین قدم برای زیباسازی ساختمان‌های نوساز است، بلکه روشی کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون نیز می‌یاشد. نقاشی ساختمان می‌توانند تاثیر قابل توجهی روی فضا و روحیه شما بگذارد، به همین دلیل، کمک گرفتن از برترین متخصصین نقاشی منزل برای اجرای جدیدترین تکنیک‌های نقاشی ساختمان از جمله طرح های کودکانه و یا مدرن، اهمیت بالایی دارد. «خدمت از ما» به شما کمک می‌کند تا چنین متخصصانی را پیدا کنید.

فقط کافی است، درخواست خود را به رایگان ثبت کنید و از متخصصان فعال در شهر خود، قیمت نقاشی ساختمان را بگیرید، برای اطلاعات کامل‌تر در مورد فرآیند انتخاب متخصص جهت نقاشی منزل‌تان، این مطلب را مطالعه کنید.

 

لیست قیمت خدمات مختلف نقاشی ساختمان

نوع خدمات قیمت به ازای هر متر مربع (به روز رسانی سال 1401)
قیمت نقاشی ساختمان با مصالح (زیرسازی) + رنگ روغن  35.000 تا 50.000 تومان
هزینه نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک + زیرسازی 30.000 تا 45.000 تومان
قیمت رنگ کاری ساختمان با رنگ پلاستیک + زیرسازی 25.000 تا 35.000 تومان
هزینه نقاشی منزل با رنگ مولتی کالر + زیرسازی 50.000 تا 70.000 تومان
قیمت نقاشی منزل با رنگ بلکا + زیرسازی 50.000 تا 65.000 تومان
قیمت نقاشی نرده 150.000 تا 200.000 تومان
قیمت نقاشی درب حیاط ( نیاز به بازدید متخصص دارد) 150.000 تا 200.000 تومان

 

یک نقاش حرفه‌ای وظیفه‌ای بیش از رنگ آمیزی دیوارها دارد؛ او با مهارت خود در نقاشی ساختمان، سعی در جان بخشیدن و دمیدن روح در دیوارهای بی‌جان ساختمان دارد. او مانند خالقی است، که سعی در خلق اثری هنری دارد.  

 

 

 

عوامل اثرگذار بر قیمت نقاشی ساختمان

در وهله اول، قیمت نقاشی ساختمان برای بیشتر افرادی که به دنبال نقاش برای اجرای طرح‌های کودکانه یا مدرن هستند، اهمیت دارد. قیمت نقاشی ساختمان مانند خدمات دیگر، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین مورد تاثیرگذار در تعرفه نقاشی ساختمان، نوع رنگیست که برای رنگ کردن دیوار، سقف و... استفاده می‌شود.

مورد دیگر تکنیک اجرای رنگ و نقاشی است. برای مثال، هزینه نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری با هزینه نقاشی منزل به روش مدرن یا ساده متفاوت است.

 

نقاشی ساختمان (Building painting)

 

اما عوامل دیگری هم هست که روی قیمت نقاشی ساختمان موثر است، از جمله:

 • میزان و متراژ سطوح که نیاز به رنگ آمیزی دارد، شامل دیوار، سقف و ... با توجه به وجود یا عدم وجود گچ‌بری
 • قیمت نقاشی ساختمان با مصالح یا بدون مصالح (نیاز به زیرسازی، بتونه‌کاری یا تعمیرات)
 • نوع رنگ و مصالح موردنیاز برای نقاشی سطوح مختلف 
 • تکنیک و طرح درخواستی شما شامل نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری، ساده و ...
 • اجرت نقاش با توجه به مهارت و سابقه حرفه‌ای او

 

نحوه دریافت هزینه نقاشی ساختمان 1401

نوسانات اخیر بازار، حوزه رنگ و نقاشی ساختمان را نیز بی‌نصیب نگذاشته است. به همین دلیل، قیمت نقاشی ساختمان در غرب تهران، همچنین سایر مناطق پایتخت و شهرهای کشور حداقل سالیانه تغییر می‌کند. برای دریافت قیمت نقاشی ساختمان در سال 1401 با شروع ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" و پاسخ به چند سوال پیرامون نوع تکنیک، رنگ، متراژ فضا و ... 5 نقاش ساختمان، هزینه اجرای خدمات را مناسب با درخواست شما برایتان ارسال می‌کنند.

 

قیمت نقاشی ساختمان با مصالح

 

اگر هم که می خواهید بدانید که نقاشی ساختمان متری چند است؟به راحتی می‌توانید با مراجعه به نمودار و جدولی که در بالای صفحه قرار داده‌ایم، لیست قیمت تقریبی خدمات مختلف را برای هر متر مربع فضا مشاهده کنید.

 


"برای دریافت قیمت نقاشی ساختمان در شیراز، کلیک کنید"


 

نقاشی ساختمان شامل چه خدماتی است؟

شاید تابه‌حال نمی‌دانستید، اما نقاشی ساختمان از جدیدترین تا قدیمی‌ترین روش‌ها، بسته به نوع نیاز شما می‌تواند شامل مراحل و خدمات مختلفی باشد. در ادامه این خدمات را برای شما معرفی کرده‌ایم.

 

زیرسازی و بتونه ‌کاری سقف

زیرسازی اولین قدم برای نقاشی و رنگ آمیزی منزل است. در فرآیند زیرسازی، برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های تمامی سطوح با بتونه کاری صاف و یکدست می‌شود تا نتیجه نهایی خوب و بی نقص باشد.

 

رنگ ‌آمیزی و نقاشی سقف

در کنار نقاشی سطوح و دیوارها، رنگ ‌آمیزی و نقاشی سقف نیز از خدمات پرطرفدار در اجرای رنگ و نقاشی ساختمان است. بین نقاش‌های ساختمان، نقاشی سقف ساختمان با استفاده از غلطک بسیار رایج است.

 

زیرسازی و بتونه‌ کاری دیوار

زیرسازی و بتونه‌ کاری دیوار نیز مانند زیرسازی و بتونه ‌کاری سقف و با اهدافی مثل از بین بردن جای میخ و خرابی‌ها، توسط متخصص نقاشی انجام می‌شود. این آماده‌سازی‌ها در نتیجه پایانی کار نقش بسیار مهمی دارند و نباید از آنها چشم پوشید.

 

خدمات نقاشی ساختمان

 

رنگ ‌آمیزی و نقاشی دیوار

رنگ ‌آمیزی و نقاشی دیوار را می‌توان پرطرفدارترین خدمت در حوزه رنگ آمیزی ساختمان دانست. نقاشی دیوارهای ساختمان با غلطک یا قلم‌مو و رنگ آمیزی دیوار با شابلون از رایج‌تریندرخواست‌هاست.

 

نقاشی درها و پنجره‌های ساختمان

در کنار رنگ امیزی سطوح مختلف، رنگ امیزی پنجره اهنی، چوبی و انواع درب، از جمله خدماتی است که توسط متخصصین و نقاشان فعال در "خدمت از ما" ارائه می‌شود؛ چرا که هماهنگی رنگ سطوح با درب و پنجره بسیار مهم است. 

 

پتینه‌ کاری

پتینه کاری در واقع پوششی هنری روی دیوار است. در پتینه کاری از یک رنگ پس‌زمینه به عنوان رنگ اصلی استفاده می‌کنند، سپس طرح درخواستی شما بصورت برجسته یا مسطح روی آن اجرا می‌شود، پتینه این روزها یکی از پرطرفدارترین تکنیک و طرح ها، جهت نقاشی سطوح مختلف ساختمانی است.

 

 

انواع رنگ ساختمانی مناسب برای نقاشی ساختمان

همان‌طور که هنگام بررسی قیمت نقاشی ساختمان گفتیم، نوع رنگ مورد نظر شما، جهت رنگ آمیزی سطوح، در تعیین هزینه مهم است. در این بخش محبوب‌ترین و مناسب‌ترین رنگ‌ها برای جدیدترین مدل‌های نقاشی ساختمان را معرفی می‌کنیم.

 

رنگ روغن

چه درخواست اجرای طرح‌های کودکانه را داشته باشید و چه طرح‌های مدرن، رنگ روغن یکی از بهترین گزینه‌هاست. رنگ روغن در مقابل فرسودگی، غبار و ترک مقاوم بوده، و مدل‌های براق و نیمه براق آن تقریبا قابل شستشوست. با این وجود، پیش از اجرای رنگ و نقاشی ساختمان با رنگ روغنی، حتما باید زیرسازی کرد، زیرا این رنگ معایب سطوح را به‌خوبی نمی‌پوشاند.

 

نقاشی ساختمان قیمت

 

رنگ آکریلیک مناسب نقاشی ساختمان

احتمالا رنگ آکریلیک را در سایت‌های نقاشی ساختمان دیده‌اید. رنگ آکریلیک هم مانند رنگ روغن در 3 نوع مات، براق و نیمه براق برای جدیدترین مدل‌های رنگ کاری ساختمان توسط نقاشان به‌کار می‌رود. رنگ آکریلیک را می‌توانید با دستمالی مرطوب تمیز کنید. سایر مزایای نقاشی ساختمان با رنگ آکریلیک، عبارت است از: مقاوت در برابر رطوبت، اجرای سریع، پوشش‌دهی و دوام بالا.

(محتوای پیشنهادی: رنگ آکریلیک چیست)

 

رنگ پلاستیکی

رنگ پلاستیکی نیز در نقاشی ساختمان برای دیوار و سایر سطوح کاربرد بالایی دارد، زیرا که با وجود پوشانندگی مطلوب، این رنگ سریعا اجرا و خشک می‌شود. اما از مهمترین معایب رنگ کاری ساختمان با رنگ پلاستیک این است که تمیز کردن آن کار سختی است، پس هنگام انتخاب رنگ به میزان دسترسی به سطوح و کثیف شدن آن بخش دقت کنید.

 

رنگ پلاستیکی برای نقاشی منزل

 

نقاشی ساختمان با رنگ بلکا

رنگ بلکا نوعی پوشش طبیعی سلولزیست که برای نقاشی منزل در جدیدترین طرح‌ها استفاده می‌شود. استفاده از رنگ بلکا حقیقتا مزایای قابل توجهی دارد؛ از جمله بدون بو و بدون حساسیت بودن، مقاومت عالی در برابر آتش و ضربه، قابلیت شستشو و ترمیم، کمترین نیاز به زیرسازی و پوشش‌دهی بالا می‌باشد.

 

رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر از چند رنگ مختلف تشکیل شده است، که در نقاشی دیوار ساختمانها، همزمان اجرا می‌شود. رنگ‌های مولتی کالر بیشتر کاربردی ترئینی دارند. اجرای این نوع رنگ، می‌تواند فضا را کوچک‌تر نشان دهد؛ اما مزایایی از جمله چسبندگی بالا و جذب پایین غبار این رنگ را در نقاشی ساختمان بسیار محبوب کرده است.

 

رنگ اپوکسی

کاربرد رنگ اپوکسی در نقاشی ساختمان با رنگ‌های قبل متفاوت است. رنگ اپوکسی روکشی حلال و مقاوم برای رنگ زدن کف آشپزخانه، طبقات و حتی پارکینگ است. رنگ اپوکسی با دوام بالایی که دارد، درخشش زیبایی به سطوح می‌دهد و از آنها در برابر رد تایر، لکه‌های نفت و ترک محافظت می‌کند. اجرای این رنگ به نقاشی ساختمان محدود نشده، و در صنعت نیز کاربرد دارد.

 

برندهای مطرح رنگ، برای نقاشی ساختمان

 

برندهای معتبر و مطرح رنگ ساختمانی

پس از تصمیم در مورد نوع رنگ برای نقاشی سقف و دیوارهای ساختمان، باید برند مورد نظرتان را مشخص کنید. برای این کار، می‌توانید به سایت‌ها یا فروشگاه‌های رنگ مراجعه کنید. همچنین، می‌توانید با متخصصی که به کمک «خدمت از ما» استخدام کرده‌اید، مشورت کرده و برای نقاشی ساختمان قیمت بگیرید.

وجود برندهای مختلف رنگ برای نقاشی ساختمان می‌تواند گیج‌کننده باشد، بنابراین، یا می‌توانید کار را کاملا به متخصص منطقه و شهر خود بسپارید، یا می‌توانید با استفاده از روش‌هایی که یاد کردیم، اطلاعات‌تان را افزایش دهید.

برای شروع، برخی از برندهای معتبر را معرفی می‌کنیم: رنگ هاویلوکس، رنگ پیکو، رنگ پارس، رنگ سحر و رنگ هادی. از بین این‌ها سحر، هادی و هاویلوکس در دسته بهترین مارک رنگ روغن برای نقاشی ساختمان هستند. ترکیب این رنگ‌ها با مهارت یک متخصص متبحر، نتیجه اجرای نقاشی ساختمان را شگفت‌انگیز خواهد کرد.

 

ابزارآلات مورد نیاز برای نقاشی ساختمان

احتملا در جستجوهایتان در مورد نقاشی ساختمان، با عباراتی مانند نقاشی ساختمان با غلطک و یا شابلون برخورده‌اید. ابزار مورد نیاز برای نقاشی سطوح مختلف ساختمان، با توجه به تکنیک انتخابی شما، متفاوت خواهد بود. در حالت عادی، مهمترین ابزار آلات مورد نیاز برای نقاشی ساختمان عبارت‌اند از:

 • نردبان: برای تسلط بهتر نقاش هنگام رنگ آمیزی دیوار و مخصوصا سقف‌ها
 • پلاستیک ضخیم: برای پوشاندن زمین و جلوگیری از کثیف شدن بخش‌های دیگر
 • نوار نقاشی: برای پوشاندن و رنگی نشدن چارچوب‌ها، قرنیزها و ...
 • غلطک یا قلم‌مو: برای رنگ زدن به صورت سریع و یکدست
 • کاردک: برای تمیز کردن لکه‌های رنگ پس از پایان کار

 

ابزارآلات نقاشی ساختمان

 

موارد بالا، از اصلی‌ترین ابزارها، برای نقاشی ساختمان از جدیدترین تا قدیمی‌ترین متدها هستند، با این وجود، در برخی شرایط ابزارآلات لازم برای اجرای رنگ و نقاشی سطوح متفاوت است. برای مثال، رنگ مولتی کالر تنها‌ با استفاده از اسپری و دستگاه مخصوص قابل اجراست.

یکی از سوالات رایج در بخش ابزارآلات نقاشی ساختمان، انتخاب میان غلطک و قلم‌مو است. در ادامه، پاسخ این پرسش را برایتان آورده‌ایم.

 

برای نقاشی ساختمان، قلم‌مو بهتر است یا غلطک؟

اینکه برای نقاشی دیوارها و سطوخ مختلف، قلم‌مو بهتر است یا غلطک، یکی از سوالات اصلی هنگام رنگ کردن ساختمان است. هرکدام از تکنیک‌های رنگ آمیزی با غلطک یا قلم‌مو، مزایا و معایب خود را دارد.

نقاشی ساختمان با غلطک برای افراد کم‌تجربه بسیار مناسب است. رنگ آمیزی سطوح با غلطک در زمانی کوتاه، سطحی یکدست را به شما تحویل می‌دهد؛ اما رنگ زدن گوشه‌ها و گچ‌بری‌ها با آن دشوار است. در مقابل، قلم‌مو برای چنین سطوحی عالیست، اما به تجربه بالایی نیاز دارد تا نتیجه کار، خوب باشد. بنابراین، ترکیب نقاشی ساختمان با قلم مو و غلتک احتمالا بهترین روش برای اجرای رنگ است. 

 

نقاشی ساختمان با قلم‌مو

 

روش‌های محاسبه هزینه نقاشی ساختمان

به طور کلی، دو روش برای محاسبه میزان قیمت رنگ کاری وجود دارد. گاهی اوقات شما میخواهید بدانید نقاشی یک منزل 80 متری چقدر است، اما گاهی اوقات فقط تصمیم به رنگ آمیزی دو دیوار دارید، در چنین مواقعی سوال شما این است که، نقاشی ساختمان متری چند؟

به طور کلی هزینه نقاشی منازل و سطوح با دو روش محاسبه می‌شود که در نهایت به نوع کار شما بستگی دارد.

 • روش کنتراتی: نقاش از محیط بازدید کرده و بعد از انتخاب رنگ توسط شما، قیمت کلی رنگ آمیزی سطوح و بخش های مختلف اعلام می‌شود و هیچ یک از دو طرف درگیر جزئیات نمی‌شوید.
 • روش متری: در این روش جزئیات اهمیت دارد و هزینه نهایی بر اساس متری مربع تعیین می‌شود. حالا اگر می‌خواهید بدانید نقاشی ساختمان متری چند؟ به جدول بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

راهنمای انتخاب رنگ برای نقاشی ساختمان

همان طور که گفتیم هنگام نقاشی ساختمان انتخاب رنگ یکی از مراحل مهم است. شاید هنگام نقاشی خانه میان این همه رنگ سردرگم شوید، چون رنگ انتخابی باید هم با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگی داشته باشد هم بر طبق سلیقه خودتان باشد (رنگ پرده، مبلمان و فرش را هنگام انتخاب رنگ در نظر بگیرید).

 • رنگ گرم یا سرد: اگر ساختمان شما شمالی است، بهتر است از رنگ‌های گرم که بازتاب کننده نور هستند، استفاده کنید.
 • رنگ روشن یا تیره: رنگ‌های روشن برای خانه‌هایی که سقف بلندی ندارند مناسب است. زیرا رنگ روشن فضای خانه را بازتر و بلندتر جلوه می‌دهد.

 

نقاشی ساختمان متری چند

 

رنگ آبی: آرامش بخش

رنگ آبی آرامش خاصی دارد و طیف‌های مختلف آن برای ایجاد فضایی آرام، بسیار مناسب است. به‌ویژه رنگ آبی کم‌ رنگ یادآور آسمان است و فضا را آرامش بخش می‌کند. این رنگ مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب و پذیرایی می‌باشد.

 

رنگ سبز: شاداب و یادآور طبیعت

قطعا می‌دانید که رنگ سبز آرامش بخش و القا کننده تازگی و شادابی است. انتخاب رنگ سبز روشن برای رنگ آمیزی اتاق خواب به همراه چیدن گل و گیاهان بسیار چشم نواز است. این رنگ مناسب برای اتاق خواب بزرگسالان، پذیرایی است.

 

نمونه کار نقاشی منزل به رنگ سبز

 

رنگ سفید: سازگار با همه رنگ‌ها

شاید سفید را بتوانیم بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان معرفی کنیم. زیرا به راحتی با تمام رنگ‌ها در دکوراسیون منزل سازگاری دارد. این رنگ مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه است.

 

بنفش کم رنگ یا یاسی: استرس زدا

رنگ بنفش باعث می‌شود استری و تنش از ما جدا شود. رنگ بنفش کم رنگ و یاسی برای رنگ اتاق خواب بسیار مناسب هستند؛ اما هیچ گاه رنگ بنفش تند را برای دیوار اتاق خواب انتخاب نکنید. این رنگ مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب کودک و بزرگسال است.

 

نقاشی ساختمان با رنگ بنفش با غلطک

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص نقاشی ساختمان

بهترین گزینه برای پیدا کردن یک متخصص ماهر و خوش قول در هر شهر، بازار آنلاین خدمات است. شما در این بازارها، قبل از نهایی کردن سفارش آنلاین، از هزینه نقاشی ساختمان مطلع می‌شوید.

برای استفاده از این خدمات، درخواست خود را در سایت یا اپ «خدمت از ما» به صورت کاملا رایگان ثبت کنید و به سوالات ابتدایی پیرامون، نوع خدمات، متراژ فضا، نوع رنگ و تکنیک و.. با دقت پاسخ دهید.

پس از چند دقیقه، 5 متخصص فعال، بر اساس نوع خدمات مورد نیاز شما، پیشنهاد قیمت نقاشی ساختمان را برای شما ارسال می‌کنند. حالا نوبت شماست که به پروفایل آنها در سایت سر بزنید، میزان تخصص، نظرات کاربران در مورد پروژه‌های قبلی آنها و نمونه کار هر یک را بررسی کنیدو نهایتا بهترین فرد را برای نقاشی ساختمان خود انتخاب کنید.

 

با نقاشی ساختمان، جانی دوباره به منزل و شرکت خود بدهید و زندگی را در آن جاری کنید.

امتیاز دهید

4.81 امتیاز از 1004 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نقاشی ساختمان

نظرات

احسان رشیدی
احسان رشیدی
4.9
4 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
احمدخانی

سلام برخورد و اطلاعات و مشاوره ایشون عالی بود ولی متاسفانه به خاطر پاره ای از مشکلات در ساختمان نشد کارشون رو انجام بدهند.

بیرام ایمانپور
بیرام ایمانپور
5.0
3 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
فرشاد عراقی

حضور به موقع واخلاق بسیار خوب وکارتمیز وباحوصله وقیمت بسیار مناسب

سید محمد موسوی
سید محمد موسوی
4.5
62 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
آرش کیانی

سلام ی واحد ۱۸۰ متری از ۶ واحدو دادم ب این سید سقف و دیواراشو رنگ کنه امتحانی، بقیه واحد ها رو هم دادم بهش، واسه ی عیب کوچیک جزئی کل دیوارارو رنگ کرد مجدد بنده خدا، واقعا حلال خور و با وجدانه بدون اغراق هر کی هم خواست ادرس ازش بگیره بیاد سر پروژه من ببینه کارشو سمت پیروزی

در این شهرها می توانید سفارش نقاشی ساختمان را ثبت کنید:

 • نقاشی ساختمان تهران
 • نقاشی ساختمان کرج
 • نقاشی ساختمان اصفهان
 • نقاشی ساختمان مشهد
 • نقاشی ساختمان شیراز
 • نقاشی ساختمان تبریز
 • نقاشی ساختمان اهواز
 • نقاشی ساختمان نسیم شهر
 • نقاشی ساختمان ارومیه
 • نقاشی ساختمان وحیدیه
 • نقاشی ساختمان اندیشه
 • نقاشی ساختمان بندرعباس
 • نقاشی ساختمان رباط کریم
 • نقاشی ساختمان شهر قدس
 • نقاشی ساختمان هشتگرد
 • نقاشی ساختمان گرگان
 • نقاشی ساختمان شهر گلستان
 • نقاشی ساختمان نظرآباد
 • نقاشی ساختمان قزوین
 • نقاشی ساختمان قائم شهر
 • نقاشی ساختمان لاهیجان
 • نقاشی ساختمان فردیس
 • نقاشی ساختمان اردبیل
 • نقاشی ساختمان محمدشهر
 • نقاشی ساختمان مشکین دشت
 • نقاشی ساختمان شهریار
 • نقاشی ساختمان پاکدشت
 • نقاشی ساختمان آمل
 • نقاشی ساختمان رشت
 • نقاشی ساختمان بومهن
 • نقاشی ساختمان چهارباغ
 • نقاشی ساختمان همدان
 • نقاشی ساختمان پرند
 • نقاشی ساختمان باغستان
 • نقاشی ساختمان کرمانشاه
 • نقاشی ساختمان بابل
 • نقاشی ساختمان ساری
 • نقاشی ساختمان ری
 • نقاشی ساختمان کرمان
 • نقاشی ساختمان ملارد
 • نقاشی ساختمان اراک
 • نقاشی ساختمان شاهین شهر
 • نقاشی ساختمان رودهن
 • نقاشی ساختمان لواسان
 • نقاشی ساختمان قم
 • نقاشی ساختمان اسلامشهر
 • نقاشی ساختمان گلبهار
 • نقاشی ساختمان قرچک
 • نقاشی ساختمان دماوند
 • نقاشی ساختمان ورامین
 • نقاشی ساختمان پردیس
 • نقاشی ساختمان کمال شهر
loading