نقاشی ساختمان اصفهان

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نقاشان ساختمان اصفهان را مشاهده کنید.

دسترسی به 426 نقاش ساختمان در اصفهان

معرفی برترین نقاشان ساختمان در اصفهان

نقاشی ساختمان اصفهان

نقاشی ساختمان اصفهان+ (دسترسی به بهترین نقاش در اصفهان)

همان طور که می‌دانید، یکی از لزومات خلق فضایی گرم و دوست داشتنی و مهیای محیطی مناسب برای دکور کردن، نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی دیوارهاست. نقاشی ساختمان اصفهان، از جمله کارهایی است که باعث نوسازی و بهبود فضای خانه ها می‌شود.

برای نقاشی ساختمان در اصفهان و هر شهر دیگر، باید آگاهی کاملی نسبت به اصول دکوراسیون، رنگ‌ها و همچنین تسلط به تکنیک های رنگ آمیزی داشت؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌شود از یک نقاش ساختمان مجرب برای انجام کار خود بهره ببرید.

شما می‌توانید برای دسترسی به بهترین نقاش ساختمان اصفهان، بدون نگرانی از محله‌ای که در آن ساکن هستید، از طریق سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به بهترین متخصصین متصل شوید.

 

مراحل نقاشی ساختمان اصفهان چیست؟

قبل از هرچیز، شما باید محل مورد نظر را بررسی کنید و تکنیک و روش رنگ آمیزی مورد نظرتان را با توجه به میزان بودجه و دکوراسیون محل انتخاب کنید. سپس به مهمترین مرحله در نقاشی ساختمان می‌رسید، که مربوط به انتخاب نوع رنگ می‌باشد.

 مهم است رنگ انتخابی، مناسب با فضا و نوع کاربرد آن محل انتخاب شود؛ پس لازم است قبل از هرچیز با انواع رنگ‌ها و ویژگی مثبت و منفی هرکدام آشنا شوید، که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

شما می‌توانید از یک نقاش ساختمان اصفهان، که مسلط به کار و حرفه خود هست مشاوره بگیرید، تا مناسب‌ترین رنگ را برای محیط انتخاب کنید. بعد از انتخاب نقاش ساختمان، نوبت به مرحله اجرا می‌رسد که شامل زیرسازی، بتونه کاری و رنگ آمیزی بخش های مورد نظر و اجرای تکنیک‌های مختلف می‌باشد.

 

نقاشی ساختمان اصفهان

 

انواع رنگ برای نقاشی ساختمان در اصفهان

همانطور که گفتیم یکی از اصلی‌ترین مراحل نقاشی ساختمان، مربوط به انتخاب نوع رنگ می‌باشد. به همین دلیل ما برای آشنایی بیشتر شما، انواع رنگ های مصرفی در نقاشی ساختمان اصفهان را با ویژگی ها و معایب هر کدام را در ادامه شرح داده ایم. مهم است که شما، با توجه به محل مورد نظر و میزان رفت و آمد، نوع مصرف و... رنگ مناسب را انتخاب کنید.

ممکن است یک رنگ مناسب کمد و دیوارهای انباری باشد، اما مناسب رنگ راهروها، که جایی پر رفت و آمد است نباشد. پس باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید و با توجه به بودجه خود، بهترین رنگ را انتخاب کنید.

 

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک، رنگی است که به سرعت خشک می‌شود، هزینه نسبتا مناسبی دارد و قدرت پوشانندگی بالایی دارد، به همین دلیل معمولا نقاشان ساختمان اصفهان، آن را برای سقف به کار می‌برند. از معایب آن، غیر قابل شستشو بودن آن است؛ پس بهتر است از آن برای محل هایی استفاده کنید که نیاز به شست و شو ندارند.

 

اجرای رنگ روغن توسط نقاش ساختمان اصفهان

رنگ روغن، گران‌تر از رنگ پلاستیک است؛ اما کیفیت و مرغوبیت بیشتری دارد و معمولا برای نقاشی دیوارها از آن استفاده می‌شود. از ویژگی مهم آن می‌توان به مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و تنوع رنگی زیاد آن اشاره کرد. به دلیل خاصیت ضد رطوبت، از این نوع رنگ می‌توانید برای محل هایی که رطوبت زیادی دارند استفاده کرد.

ازمعایب این نوع رنگ در نقاشی ساختمان اصفهان و سایر شهرهای دیگر، می‌توان به دیر خشک شدن آن، بوی زیاد و نمایان شدن ایرادها در گچ کاری اشاره کرد. این نوع رنگ به سه دسته، براق، مات و نیمه مات در بازار موجود می‌باشد.

 

رنگ بلکا در نقاشی ساختمان اصفهان

رنگ بلکا، نوعی پوشش سلولزی است که به دلیل جنس آن به جای کاغذ دیواری و رنگ برای پوشش دیوارها استفاده می‌شود. از ویژگی های مهم آن، هزینه مناسب، پوشش خیلی سریع، مقاوم بودن در برابر رطوبت و حرارت و قابل ترمیم بودن آن است.

اما، نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در صورت پاشش آب به صورت مستقیم روی این نوع رنگ، موجب کنده شدنش از سطح دیوار می‌شوید. 

 

نقاشی ساختمان در اصفهان

 

رنگ اکریلیک برای نقاشی ساختمان در اصفهان

رنگ اکریلیک دیوار، به دلیل ویژگی های خوبی که دارد، امروزه، یک جایگزین مناسب برای رنگ های روغنی است. از مهمترین ویژگی‌های آن، خشک شدن سریع، بوی بسیار کم، عدم جذب آلودگی و کثیفی‌ها، غلظت زیاد و در نتیجه پوشانندگی خوب و قابل شستشو بودن آن است. 

بسیاری از متخصصین جهت نقاشی ساختمان در اصفهان و سایر شهرهای دیگر، این نوع رنگ را پیشنهاد می‌دهند.

محتوای پیشنهادی: رنگ اکریلیک چیست)

 

رنگ مولتی کالر

رنگ های مولتی کالر هم، نوعی پوشش هستند که دارای رنگ زمینه ای متفاوت و رگه ها و نقش های مختلفی می‌باشند. از مزایای آنها، عدم جذب آلودگی، مقاومت بالا در برابر شستشو، پوشاندن ایرادات دیوار، عدم نیا به حلال و بوی بسیار کم انهاست.

رنگ مولتی کالر، مناسب برای فضاهای شلوغ و پر رفت و آمد مثل اتاق‌ها می‌باشد. از معایب آن می‌توان به، قابل ترمیم نبودن و عدم اجرای آن توسط قلم مو و غلطک اشاره کرد.

 

نقاش ساختمان اصفهان

 

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان چگونه است؟

از آنجایی که هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان با سایر شهرها متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت هزینه نقاشی ساختمان در شهر اصفهان، در سایت "خدمت ازما" ثبت سفارش کنید و از 5 نقاش ساختمان اصفهان، به رایگان قیمت بگیرید.

در واقع نقاشان فعال در "خدمت از ما" با بررسی پاسخ‌های شما به سوالاتی که در هنگام ثبت سفارش پیرامون متراژ فضا، نوع رنگ و تکنیک، محل شما و سایر خدمات دیگر پرسیده می‌شود، قیمت های پیشنهادی را ارسال می‌کنند.

در ادامه تمامی عواملی که روی هزینه نقاشی ساختمان اصفهان موثر هست را بررسی می کنیم، که شما از قبل اطلاعاتی داشته باشید. همچنین می‌توانید از طریق نمودار پایین همین صفحه، حداقل و حداکثر هزینه اجرای رنگ آمیزی را مشاهده کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت نقاشی ساختمان اصفهان

اما باید بدانید قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان، به موارد زیر بستگی دارد و بر اساس همین موارد، متخصصین قیمت خدمات را برای شما ارسال می‌کنند.

 • اجرت نقاش ساختمان
 • میزان متراژی که نیاز به نقاشی دارد
 • نوع رنگ مورد استفاده برای نقاشی و قیمت آن در بازار اصفهان
 • استفاده از تکنیک های خاص، برای بخش هایی از خانه مانند کنتکس
 • نیاز به بتونه کاری و زیرسازی
 • هزینه ایاب و ذهاب
 • نیاز به رنگ آمیزی درب و پنجره ها

یک مزیت ثبت سفارش آنلاین نقاشی منزل اصفهان در «خدمت از ما» اینست که شما قبل از نهایی کردن سفارش از هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان مطلع می شوید.

 

نقاش ساختمان اصفهان چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یک نقاش خوب با بررسی محل مورد نظر برای نقاشی و با توجه به نوع نیاز شما، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • زیرسازی و بتونه کاری دیوار در صورت نیاز
 • نقاشی و رنگ آمیزی سقف
 • نقاشی دیوار های داخلی و بیرونی ساختمان
 • نقاشی در و پنجره ساختمان در صورت نیاز
 • اجرای پتینه کاری و سایر تکنک های دیگر، برای نقاشی ساختمان در اصفهان و سایر شهرهای دیگر .

 

علاوه بر خدمات مربوط به نقاشی ساختمان، شما می توانید برای دسترسی به متخصصین جهت خدمات مختلف، از صفحه  خدمت از ما اصفهان کمک بگیرید.

 

نقاشی ساختمان در اصفهان

 

چرا نقاشی ساختمان در اصفهان با "خدمت از ما"

بازار آنلاین "خدمت از ما" شما را به نزدیکترین نقاش ساختمان اصفهان در نزدیکی محل زندگیتان متصل می‌کند، از همین رو روند اجرای خدمات سریعتر است و هزینه نقاشی ساختمان هم به دلیل کم شدن هزینه رفت و آمد نقاش، برای شما کمتر می‌شود. اما علاوه بر این، ثبت سفارش نقاشی ساختمان اصفهان در "خدمت از ما" مزایای زیر را دارد:

 • پیش از نهایی کردن ثبت سفارش خود، می توانید از 5 متخصص هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان را دریافت کنید.
 • تمامی نقاشان فعال در "خدمت از ما" مهارت و تجربه بالا در ارائه خدمات نقاشی ساختمان دارند.
 • تیم پشتیبانی "خدمت از ما" همه روزه، پیگیر خدمات ارائه شده توسط نقاشان ساختمان در اصفهان و رضایت شما از نتیجه کار هستند.
 • شما می‌توانید برای دریافت خدمات، هر روز هفته و به صورت 24 ساعته در سایت ثبت سفارش کنید.

 

نحوه انتخاب نقاش ساختمان در اصفهان

همانطور که گفتیم، شما ابتدا وارد سایت "خدمت از ما" شده و با انتخاب شهر خود، به سوالات کوتاهی که پرسیده می‌شود پاسخ دهید. پس از چند دقیقه با توجه به پاسخ شما به سوالات، 5 نقاش ساختمان در اصفهان، قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند.

حالا کافی است به پروفایل هر متخصص رفته و با بررسی نمونه کار هر کدام و خواندن نظرات مشتریان قبلی، بهترین فرد را برای نقاشی ساختمان اصفهان انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که علاوه بر نقاش ساختمان اصفهان، شما می توانید برای دسترسی به متخصصین نقاشی ساختمان شیراز، نقاشی ساختمان مشهد، نقاشی ساختمان در تهران، تبریز و سایر شهرهای دیگر از متخصصین "خدمت از ما" که در شهرتان فعال هستند کمک بگیرید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

داود سعیدی
داود سعیدی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
حمید صالحی

بسیار با اخلاق بسیار با حوصله قبل از شروع کار توضیح کامل از شرایط کار و تغییرات قیمت با توجه به خواست بنده دادن کار واقعا با کیفیت مواد درجه یک و با کیفیت دارند تمام مراحل با وسواس انجام شد واقعا راضی بودم دوستان همه صادقانه نظر بدن تا انتخاب متخصص بهتر انجام بشه

محمد دهکردی
محمد دهکردی
4.8
60 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
سروش مظلومی

دستشون درد نکنه چون کارشون و اخلاقشون رو دوستداشتیم خواستم اینجا هم بهشون خسته نباشید بگم و خدا بهشون قوت و سلامتی بده

محمد دهکردی
محمد دهکردی
4.8
60 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
نرگس سعادتمند

اخلاقشون برخوردشون عالی و انصاف خوبی که واسه من قاعل شدن ازشون سپاسگذارم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نقاشی ساختمان، سایر خدمات فعال در اصفهان را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال اصفهان
امتیاز دهید

4.92 امتیاز از 506 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نقاشی ساختمان اصفهان

 • نقاشی ساختمان اصفهان
 • نقاشی ساختمان اصفهان
 • نقاش ساختمان در اصفهان
 • نقاشی ساختمان در اصفهان
 • قیمت نقاشی ساختمان اصفهان
 • نقاشی ساختمان مدرن اصفهان
 • هزینه نقاشی ساختمان اصفهان
 • نقاشی ساختمان کودکانه اصفهان
 • نقاشی ساختمان با شابلون اصفهان
 • نقاشی آپارتمان اصفهان
 • قیمت نقاشی ساختمان مدرن اصفهان
 • نقاش ساختمان اصفهان
loading