نقاشی ساختمان کرج

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نقاشان ساختمان کرج را مشاهده کنید.

دسترسی به 555 نقاش ساختمان در کرج

معرفی برترین نقاشان ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان کرج

نقاشی ساختمان در کرج و قیمت اجرای آن

در شهری مانند کرج، نقاشی ساختمان بخش جدا نشدنی از مراحلی است که در حین ساخت، بازسازی ساختمان یا شرکت خود باید انجام دهید؛ چرا که در شهرهایی مثل کرج یا تهران که بیش از باقی شهرهای ایران صنعتی هستند، نقاشی منازل می‌تواند روحیه و حال و هوای شما را در طول روز تغییر دهد. نقاشی ساختمان در کرج، می‌تواند جلایی دوباره به دیوارهای بی‌جان خانه‌تان بخشد؛ و مجدد خانه‌تان را برای لذت بردن بیشتر از زندگی، آماده کند.

در بازار آنلاین "خدمت از ما"، می‌توانید درخواست نقاشی ساختمان کرج خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و از چندین متخصص در کمتر از 20 دقیقه، قیمت تقریبی رنگ آمیزی ساختمان را دریافت کنید. همانطور که در ادامه خواهیم گفت، قیمت نقاشی ساختمان در شهر کرج، وابسته به چندین عامل متفاوت است؛ که برای اینکه بتوانید هزینه نهایی پرداختی به نقاش را تخمین بزنید، باید تمام این عوامل را بدانید.

 

یک نقاش حرفه‌ای وظیفه‌ای بیش از رنگ آمیزی دیوارها دارد؛ او با مهارت خود در نقاشی ساختمان، سعی در جان بخشیدن و دمیدن روح در دیوارهای بی‌جان ساختمان دارد. او مانند خالقی است، که سعی در خلق اثری هنری دارد.  

 

نقاشی ساختمان در کرج

 

نقاشی ساختمان در کرج، شامل چه خدماتی است؟

قطعا اگر به دنبال نقاش ساختمان کرج هستید، برای شما هم این سوال پیش آمده که نقاشان چه خدماتی را ارائه می‌دهند و آیا کارهایی که شما نیاز دارید شامل این خدمات می‌شود یا خیر. یک مزیت مهم در سپردن کار رنگ آمیزی منزل به متخصصین ماهر و باتجربه اینست که ضمن توجه به خواست و سلیقه شما، بهترین و مناسب‌ترین شیوه را در انجام کار انتخاب می‌کنند.

پس بر اساس اینکه شما قصد نقاشی چه مکانی را داشته باشید، چه مقدار بودجه دارید و مدت زمانی که برای کار نقاشی در نظر گرفته اید، خدمات زیر را با مواد اولیه متناسب دریافت خواهید کرد:

 • نقاشی دیوار اتاق در کرج با رنگ روغنی، بلکا یا رنگ اکریلیک
 • رنگ آمیزی سقف منزل با رنگ پلاستیک
 • نقاشی نمای خارجی ساختمان قدیمی در کرج
 • رنگ آمیزی ساختمان های مدرن در شهر کرج (با کنیتکس، رزین، رنگ اپوکسی یا رنگ های نانو)
 • رنگ آمیزی محیط ‌های عمومی در کرج (مثل مدارس، بیمارستان، مراکز تفریحی و تجاری)
 • رنگ آمیزی بخش‌های داخلی ساختمان در کرج
 • رنگ آمیزی درب و پنجره در صورت نیاز
 • زیرسازی و بتونه کاری سطوح، قبل از نقاشی

 

نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان کرج

روش های متعددی برای قیمت گذاری خدمات نقاشی ساختمان در کرج، وجود دارد. برخی از روش ها قدیمی‌تر هستند و این روزها کمتر بین نقاشان ساختمانی در کرج مرسوم هستند. هر کدام از شیوه های تعیین قیمت نقاشی و رنگ آمیزی ساختمانی، مزایا و معایبی دارند.

پس ممکن است بسته به نوع کار و زمان مدنظرتان یکی از این روش‌ها را برگزینید. در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم، اما همانطور که گفتیم عوامل و موارد مختلفی روی هزینه نهایی رنگ آمیزی ساختمان موثر هستند که در ادامه به این موضوع هم می‌پردازیم.

 

قیمت نقاشی ساختمان در کرج

 

تعیین هزینه بر اساس دستمزد روزانه نقاش ساختمان

این روش در تعیین قیمت کار نقاشی منازل قدیمی و محیط های عمومی، منسوخ شده است. یکی از معایب این روش، طولانی شدن بی‌دلیل مدت زمان انجام کار است.

 

اجرت نقاشی و رنگ کاری سطوح براساس متراژ (به ازای هر مترمربع)

قیمت گذاری به روش متری، رایج ترین شیوه در مشخص کردن هزینه کل کار رنگکاری ساختمان (چه فضای داخلی و چه نمای بیرونی) است. معمولاً هزینه اجرای کار نقاشی خانه بسته به نوع رنگ انتخابی است. هزینه زیرسازی و لکه گیری هم براساس متراژ کل سطح مشخص می شود.

 

تعیین قیمت نقاشی ساختمان به صورت پروژه ای

گاهی اوقات هزینه کار نقاشی در کرج، بطور کلی برای انجام تمام مراحل بتونه کاری، زیرسازی و رنگ کاری سطوح (دیوار، سقف، راه پله و نمای بیرونی) یکجا مشخص می شود. قیمت پروژه ای یا چکی، برای پروژه های کوچک و متراژ پایین بیشتر مرسوم است؛ چرا که قیمت‌گذاری متری برای نقاش ساختمان کرج به صرفه نیست.

 

عوامل موثر بر هزینه نقاشی ساختمان در شهر کرج

توجه کنید که قیمت نقاشی ساختمان با مصالح و زیرسازی با هزینه رنگ کردن ساده دیوار و یا سقف متفاوت است. پس برای تخمین هزینه‌ خدمات به شرایط محلی که قصد رنگ کردن آن را دارید، توجه کنید.

در ادامه برای شما از عوامل اثر گذار بر قیمت نقاشی ساختمان در کرج گفته‌ایم:

 • نوع رنگ مورد استفاده توسط نقاش: همان طور که می‌دانید رنگ‌های مختلفی توسط نقاشان برای انجام نقاشی استفاده می‌شود؛ از جمله رنگ پلاستیکی، روغنی، اکریلیک و... که بر هزینه پرداختی اثر دارد.
 • نحوه و روش رنگ کردن: نقاش ساختمان در کرج، می‌تواند از قلم مو و غلطک برای انجام نقاشی استفاده کند. به صورت معمول، نقاشی با غلطک انجام می‌شود؛ اما اگر ظرافت بیشتری مدنظر دارید، نقاشی با قلم مو پیشنهاد ما است.
 • زیر سازی دیوار: اگر در حال بازسازی هستید، احتمالا رنگ‌های دیوار شما پوسته پوسته شده‌اند و طبیعتا باید بازسازی‌های صورت بگیرد و در قدم بعد، رنگ آمیزی دیوارها انجام شود.
 • نیاز به رنگ درب و پنجره ها
 • انجام تکنیک های مختلف رنگ آمیزی ساختمان: اگر تمایل به اجرای تکنیک های مختلف رنگ آمیزی از جمله پتینه کاری دارید، این مورد هم بر هزینه نهایی اضافه می‌شود.

بهترین راه برای اینکه اجرت و هزینه نقاشی در کرج را بدانید اینست که مستقیماً با نقاش ساختمان کرج در ارتباط باشید. 

 

نقاشی ساختمان در شهر کرج

 


برای پیدا کردن متخصص نقاشی ساختمان در مشهد و نقاشی ساختمان در اصفهان تمام مراحل ثبت سفارش مشابه سفارش آنلاین خدمات نقاشی  در شهر کرج است با این تفاوت که باید شهر را در ابتدا، شهر مورد نظر خود انتخاب کنید.


 

سایت خدمات نقاشی ساختمان در کرج

پیشنهاد ما به شما، بهره از بسترهای خدماتی است که امروزه در ایران به وجود آمده‌اند. به عنوان مثال شما در بازار خدمات آنلاین"خدمت از ما"، می‌توانید سوابق هر نقاش را در هر شهری که هست، مشاهده کنید؛ و با بررسی سوابق کاری آن‌ها و گواهی‌های فنی آن‌ها، بهترین نقاش شهر خود، مانند کرج را انتخاب کنید.

خدمت از ما، وب سایتی فراتر از یک سایت نقاشی ساختمان در کرج است؛ چرا که می‌توانید هر خدمتی را بر روی آن جستجو کنید و درخواست خود را بگذارید.

 

شماره نقاش ساختمان در کرج را چطور پیدا کنم؟

یکی از دغدغه های شهروندان کرج اینست که از کجا شماره تلفن نقاش خوب در کرج را پیدا کنند. این روزها با دسترسی مشتری ها و متخصصین هر فن به اینترنت، دیگر نیازی نیست لیستی از شماره تماس نقاش ساختمانی را داشته باشید. در بازارهای آنلاین خدمات، شما با چند کلیک بهترین نقاش ساختمان را در شهرتان پیدا می کنید، درست مانند بازار آنلاین "خدمت از ما" که علاوه بر دسترسی شما به چندین متخصص به صورت همزمان، امکان مشاهده سوابق کاری، نمونه کار و میزان رضایت مشتریان هم در همان لحظه وجود دارد.

 

مزیت نقاشی ساختمان در کرج به صورت آنلاین

همانطور که بیان شد، "خدمت از ما" یک بازار آنلاین خدمات است که، ارتباطی دوسویه بین متخصصین هر خدمت مانند نقاشی ساختمان کرج و مشتریان بوجود می آورد. رنگ آمیزی ساختمان مانند بسیاری از خدمات دیگر، توسط نقاشان بسیاری ارائه می شود، به همین دلیل پیدا کردن یک نقاش خوب و حرفه ای همیشه از دغدغه‌های افراد است. استفاده از بازار خدمات آنلاین تا حدود زیادی این امر را آسان کرده است.

مهمترین دلیل محبوبیت "خدمت از ما" در کنار یافتن و انتخاب بهترین متخصصین، ارائه رایگان قیمت خدمات نقاشی در شهری مثل کرج براساس نرخ اتحادیه همان شهر است. بنابراین نیازی نیست نگران تعیین هزینه رنگکاری ساختمان و عدم آگاهی از تعرفه‌های نقاشی ساختمان باشید.

 

نرخ نقاشی ساختمان در کرج

 


اگر ساکن تهران هستید، برای دریافت خدمات از متخصصین نقاشی ساختمان در تهران و نقاشی ساختمان شیراز کافیست تا در مراحل ثبت سفارش نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان، به ترتیب شهر تهران، شیراز و نام محله خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.


 

چرا استخدام نقاش ساختمان کرج از "خدمت از ما"؟

از مهمترین مزایای استخدام نقاش ساختمان در کرج از طریق سایت "خدمت از ما" دسترسی به نزدیکترین و ماهرترین متخصص در زمانی بسیار کوتاه، بدون رفتن به بازار و پیدا کردن نقاش و یا پرس و جو از افراد مختلف است. علاوه بر آن موارد زیر از مزایای ثبت سفارش به صورت آنلاین است:

 • شما پیش از نهایی کردن ثبت سفارش، می‌توانید از 5 متخصص هزینه نقاشی ساختمان کرج را دریافت کنید.
 • این امکان برای شما وجود دارد که به پروفایل هر متخصص رفته و نمونه کارهای آن، میزان مهارت و تخصص و نظرات مشتریان قبلی را مطالعه کنید.
 • تمامی متخصصین فعال در "خدمت از ما" در نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان و تکنیک های مختلف آن تسلط و مهارت بالا دارند.
 • تیم پشتیبانی "خدمت از ما" پیگیر روند اجرای خدمات و رضایت شما می‌باشد.
 • شما می‌توانید همه روزه، حتی روزهای تعطیل به بهترین نقاش ساختمان در کرج متصل شوید.

 

کار نقاشی ساختمان در کرج

گفتیم که وجود بازارهای خدمات آنلاین مثل "خدمت از ما" به مشتریان کمک کرده است که خیلی راحت متخصصین هر فن مثل نقاش‌های ساختمانی را پیدا کنند. بنابراین در این بازارهای آنلاین تقاضا برای خدمات همیشه وجود دارد.

تقسیم کار و فرستادن سفارش برای رنگ کردن ساختمان به صورت آنلاین در این پلتفرم‌ها به نحوی است که متخصصین ماهر در شهری مثل کرج همیشه سفارش کار را دریافت می کنند.

پس اگر به دنبال خدمات نقاشی ساختمان در کرج هستید، فرصت را از دست ندهید و با ثبت مشخصاتتان در این بازارها، راه رسیدن به مشتریان را برای خود هموار کنید.


 

شماره نقاش در کرج

 

اگر قصد دارید که خانه یا محل کارتان و یا حتی راهروی آپارتمانتان در کرج را رنگ آمیزی کنید، لازمست تا بهترین رنگ ساختمان را انتخاب کنید. یک راه مطمئن و بی دردسر اینست که با یک نقاش در کرج تماس بگیرید و ضمن دادن توضیحاتی درباره کاربری محیط، متراژ کل و بودجه ای که دارید، نظر متخصص نقاشی و رنگ کاری در کرج را بپرسید.

 

شما با ثبت یک درخواست رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" و پاسخ دادن به سوالاتی از قبیل متراژ فضا، نوع رنگ انتخابی، وضعیت کنونی سطوح، نیاز به اجرای تکنیکی خاص و آدرس محل خود، در کمتر از 20 دقیقه از 5 نقاش پیشنهاد قیمت نقاشی ساختمان کرج را دریافت کنید.

پس از آن با بررسی پروفایل هر متخصص و نمونه کارهای هرکدام، بهترین فرد را برای نقاشی ساختمان در کرج انتخاب می کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

شهرام علیا
شهرام علیا
5.0
7 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
صالح موسوی

کار به خوبی انجام شد راهنمایی خوب صورت گرفت و طبق توافق انجام دادن حتما پیشنهاد میشه

محمد صادقی
محمد صادقی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
محمد صادقی

کیفیفت کار عالیی سر موقع تحویل دادند خوش اخلاق و منصف

شهرام علیا
شهرام علیا
5.0
7 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
علیا علیا

باسلام ممنون از آقای علیای عزیز اول اینکه سرموقعه کارو تحویل دادن واینکه کارشون واقعا تمیزو مرتب بود اون چیزی که میخاستم رو تحویل دادن ممنون از رفتارخوبشون

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نقاشی ساختمان، سایر خدمات فعال در کرج را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال کرج
امتیاز دهید

4.93 امتیاز از 559 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نقاشی ساختمان کرج

 • نقاشی ساختمان کرج
 • نقاشی ساختمان کرج
 • نقاش ساختمان در کرج
 • نقاشی ساختمان در کرج
 • قیمت نقاشی ساختمان کرج
 • نقاشی ساختمان مدرن کرج
 • هزینه نقاشی ساختمان کرج
 • نقاشی ساختمان کودکانه کرج
 • نقاشی ساختمان با شابلون کرج
 • نقاشی آپارتمان کرج
 • قیمت نقاشی ساختمان مدرن کرج
 • نقاش ساختمان کرج
loading