نقاشی ساختمان مشهد

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نقاشان ساختمان مشهد را مشاهده کنید.

دسترسی به 177 نقاش ساختمان در مشهد

نقاشی ساختمان مشهد

نقاشی ساختمان در مشهد | نقاش ساختمان مشهد

نقاشی ساختمان مشهد یک مرحله بسیار مهم از پروسه ساخت و ساز یا بازسازی ساختمان است، که در بازار آنلاین "خدمت از ما" قابل سفارش است. نقاشی ساختمان در مشهد یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین قسمت‌های پایان کار ساختمان می‌باشد. اگر شما از منزل خود خسته شدید و نیاز به تنوع در محیط خود دارید می‌توانید با کمترین هزینه با انجام نقاشی ساختمان در هر منطقه از شهر مشهد، کار نوسازی محیط کار یا زندگیتان را انجام دهید.

البته پیدا کردن یک نقاش ساختمان در مشهد که هم ماهر باشد و هم کار نقاشی ساختمان را به موقع تحویل دهد. کار آسانی نیست. با ما همراه باشید تا یک راه خوب برای انجام کارهای نقاشی ساختمان به بهترین شکل و با قیمت مناسب، پیشنهاد دهیم. ویژگی خوب ثبت سفارش آنلاین اینست که شما قیمت نقاشی ساختمان در مشهد را قبل از نهایی کردن سفارش دریافت می کنید.

 

قیمت مناسب نقاشی ساختمان در مشهد

نقاشی ساختمان مشهد به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نوع رنگ مصرفی، متراژ کار، عملیت قبل از نقاشی (زیرسازی)، هزینه اجرت نقاش و ... از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نقاشی ساختمان در مشهد می‌باشد. علاوه بر این، در ابتدای هر سال یک میزان افزایش قیمت (حدود 30 تا 40 درصد) در دستمزد و مواد نقاشی ساختمان اعمال می‌شود. 

شما می‌توانید پس از ثبت سفارش در بازار آنلاین "خدمت از ما" از چندین نقاش ساختمان مشهد به رایگان هزینه و اجرت نقاشی ساختمان در مشهد را در هر سال بپرسید. همچنین میتوانید با نقاش پیشنهادی مشورت کنید و علاوه بر شرایط محلی که می خواهید نقاشی و رنگ آمیزی شود، براساس قیمت نقاشی رنگ پلاستیک در مشهد و یا انواع دیگر رنگ ساختمانی، رنگ مناسب را انتخاب کنید.

 

نقاشی ساختمان در مشهد

 


علاوه بر خراسان رضوی، در سایر استان ها و شهرهای بزرگ ایران از جمله تهران و کرج هم می توانید خدمات نقاشی ساختمان و منازل را دریافت کنید. برای ارتباط با بهترین متخصصین نقاشی ساختمان کرج و شرکت نقاشی ساختمان در تهران کافیست در مراحل ثبت سفارش آنلاین رنگکاری و نقاشی، شهر و محله خود را انتخاب کنید.


 

شماره نقاش مشهد را چطور پیدا کنم؟

احتمالاً برای اینکه کار نقاشی دیوار یا سقف خانه را به یک نقاش بسپارید، به این فکر افتاده اید که شماره تماس نقاش در مشهد را پیدا کنید. با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت، دیگر نیازی نیست تا با تماس تلفنی متخصصین مورد نیازتان را پیدا کنید.

شما تنها با چند کلیک، از طریق بازار آنلاین خدمات، می توانید مشخصات بهترین متخصصین شهرتان را ببینید و حتی نظرات سایر مشتریان آن ها را بخوانید.

 

از چه رنگ‌هایی می‌توان در نقاشی ساختمان مشهد استفاده کرد؟

دو نکته در ارتباط با انتخاب رنگ برای نقاشی دیوار اتاق، راه پله یا سقف مهم است. اول اینکه تنوع زیادی از نوع رنگ ساختمانی تولید می شود؛ سعی کنید به دنبال ارزانی نباشید.

نکته مهم دوم اینست که، باید با توجه به کاربری محیط در انتخاب رنگ دقت کنید. نوع رنگ در نقاشی ساختمان (دیوار یا سقف) مشهد باید با توجه به شرایط جغرافیایی و نوع کاربری اداری، تجاری و یا مسکونی متناسب باشد.

4 نوع رنگ ساختمانی پرکاربرد توسط نقاش های ماهر ساختمان در مشهد عبارتند از:

 


رنگ جوتن

از رنگ‌هایی است که جدیدا وارد بازار شده است. این رنگ از خانواده رنگ‌های اکرولیک می‌باشد و بسیار گران قیمت هستند و برای مکان‌های عمومی استفاده می‌شود.


رنگ اپوکسی

از دیگر رنگ‌های پر مصرف این روزها می‌باشد. این رنگ با استقامت بالایی که دارند برای نمای ساختمان‌ها و استخرها به استفاده می‌شود.


رنگ پتینه

از دیگر رنگ‌های پر طرفدار و کاربردی این روزها هستند. می‌توان گفت جز بهترین رنگ‌های روز دنیا به شمار می‌آیند. این رنگ‌ها دارای تنوع زیادی هستند و بستگی به هنر و سلیقه نقاش به وسیله این رنگ می‌توان بهترین کار را ارائه دهد.


رنگ مولتی کالر

نوع دیگر از رنگ های نقاشی ساختمان هستند که پس از اجرا، چندین رنگ به صورت مجزا در آن مشاهده می‌شود. در واقع دارای یک رنگ زمینه بوده و چند رنگ دیگر به صورت رگه‌های مختلف در آن به چشم می‌آید.


 

درست است که با داشتن آگاهی نسبی از انواع رنگ های ساختمانی، کار انتخاب رنگ مناسب نقاشی ساختمان بهتر انجام می شود، اما توصیه می کنیم در نهایت نوع رنگ را با نظر نقاش ماهر برگزینید.

براساس تجربه بسیاری از مشتریان، زمانی که نیاز به نقاش ساختمان مشهد دارید، حتماً در ابتدا محل مدنظر را بررسی کنید و اگر به زیرسازی نیاز است نقاش را در جریان بگذارید یا اینکه از متخصص بخواهید از محل بازدید کند. این نکته در انتخاب رنگ مناسب نقاشی دیوار در مشهد یا رنگی که مخصوص نقاشی سقف باشد، هم بسیار موثر است.

 

ابزارهای لازم رنگ کاری ساختمان مشهد

شروع هر کاری، با مهیا کردن ابزار و مواد لازم آن کار است. برای اینکه کار نقاشی و رنگ آمیزی دیوار یا سقف را آغاز کنید باید وسایل و ابزار رنگ کاری ساختمان در مشهد را متناسب با نیازتان آماده کنید.

لیست وسایل مورد نیاز رنگ کردن دیوار، سقف یا نمای ساختمان:

 • قلمو
 • غلطک
 • پیستوله
 • کاردک
 • سطل درست کردن نمونه رنگ
 • نردبان یا داربست برای ارتفاعات و نما
 • پلاستیک برای پوشش کف، پارکت یا موکت
 • چسب کاغذی برای پوشاندن چهارچوب پنجره ها

 

نیاز به نقاش ساختمان مشهد

 

خدمات رنگ آمیزی ساختمان در مشهد

نقاشی و رنگکاری سطوح، از جمله خدماتیست که نیاز به آن همیشه و همه جا وجود دارد. رنگ دیوارها و یا سقف به علت گذشت زمان، کثیف شدن، نم دادن و ترکیدگی لوله ها و ... خراب می شود و لازمست تا سطوح، مجدداً نقاشی و رنگ آمیزی شود.

متخصصین ماهر نقاشی، براساس تجربه زیادی که در انتخاب رنگ مناسب و اجرای نقاشی ساختمان در مشهد دارند، همیشه بهترین و مناسبترین روش و مواد اولیه را برای کار برمیگزینند.

متناسب با کاربری محیط و بودجه کارفرما، نقاش ساختمان در مشهد، خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • نقاشی ساختمان پروژه ای برای انبوه سازان و شهرک های مسکونی
 • رنگ آمیزی محیطهای عمومی مثل مدارس، مراکز آموزشی، بیمارستان ها و مراکز تجاری
 • رنگ کردن نمای ساختمان قدیمی در مشهد
 • نقاشی دیوار ساختمان لوکس در مشهد
 • رنگکاری دیوار راه پله و پارکینگ آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی مشهد

 

ثبت سفارش آنلاین نقاشی ساختمان در مشهد

اولین قدم برای ثبت درخواست نقاشی ساختمان دیوار مشهد، دریافت و نصب اپلیکیشن "خدمت از ما" است که برای راحتی بیشتر می توانید برای دریافت نقاشی ساختمان مشهد از طریق اپلیکیشن "خدمت از ما" اقدام کنید. البته امکان ثبت سفارش از طریق وب سایت "خدمت از ما" هم وجود دارد.

سپس می‌توانید برای ثبت سفارش نقاشی ساختمان در مشهد بصورت آنلاین، بدون هیچگونه هزینه‌ای درخواست خودتان را ثبت کنید، چندین نقاش در مشهد براساس شرایط انتخابی شما، قیمت نقاشی ساختمان مشهد را با توجه به مصالح و نوع رنگی که مدنظرتان است، به شما پیشنهاد خواهند داد. شما با خواندن پروفایل آن‌ها و هم‌چنین خواندن نظرات افرادی که از خدمات متخصصین استفاده کردند، نقاش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

نقاشی ساختمان مشهد با قیمت مناسب

 

اولین مرحله نقاشی خانه، انتخاب بهترین رنگ درب و پنجره و رنگ مناسب درب حیاط است. شما می توانید با مطالعه و پرس و جو، رنگ مناسب را پیدا کنید اما راه سریع و راحت اینست که این کار را به نقاش ساختمان در مشهد بسپارید.

نقاشان ماهر، تمام جوانب کار را در نظر می گیرند؛ از کاربری محیط گرفته تا مدت زمان لازم برای زیرسازی و بعد خشک شدن رنگ و همینطور بودجه شما برای پرداخت قیمت نقاشی ساختمان در مشهد.

اگر برای رنگکاری و نقاشی دیوار اتاق و سالن، سقف، دیوار راه پله یا نمای خارجی ساختمان، نیاز به متخصصین نقاشی ساختمان در مشهد دارید، با چند کلیک در قسمت ثبت سفارش رایگان، کار پیدا کردن اهل فن را به ما بسپارید.

معرفی برترین نقاشان ساختمان در مشهد

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

محمدحسین غیرتمند
محمدحسین غیرتمند
5.0
9 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
هادی خوش رفتار مقدم

کارش مرتب و تمیز بود خوش قولی هم کرد به شما توصیه می کنم

سید محمد موسوی
سید محمد موسوی
4.7
11 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
علیرضا قدوسی

خیلی سریع تشریف اوردن و کار ما یک هفته جلو افتاد، خیلی تمیز و باحوصله و دقیق کار کردن اقای موسوی

امید جعفری
امید جعفری
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
مهدی خزاعی

بسیار وقت شناس و متعهد و کاربلد. خدا خیرش بده،کار ما رو تمیز و به موقع انجام داد. شدیداً پیشنهاد میکنم.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نقاشی ساختمان، سایر خدمات فعال در مشهد را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال مشهد
امتیاز دهید

4.92 امتیاز از 289 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نقاشی ساختمان مشهد

 • نقاشی ساختمان مشهد
 • نقاشی ساختمان مشهد
 • نقاش ساختمان در مشهد
 • نقاشی ساختمان در مشهد
 • قیمت نقاشی ساختمان مشهد
 • نقاشی ساختمان مدرن مشهد
 • هزینه نقاشی ساختمان مشهد
 • نقاشی ساختمان کودکانه مشهد
 • نقاشی ساختمان با شابلون مشهد
 • نقاشی آپارتمان مشهد
 • قیمت نقاشی ساختمان مدرن مشهد
 • نقاش ساختمان مشهد
loading