نقاشی ساختمان تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نقاشان ساختمان تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 2280 نقاش ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان در تهران | نقاش ساختمان تهران | شرکت نقاشی ساختمان تهران

یکی از بهترین و پردرخواست ترین خدمات ارائه شده در "خدمت از ما"  نقاشی ساختمان تهران است. فرقی نمی‌کند، نقاشی ساختمان در تهران یا سایر شهرها، این کار باید با کیفیت مطلوب و در کمترین زمان ممکن انجام شود. آسان ترین، بهترین و موثرترین کار برای تغییر دکوراسیون داخلی، نقاشی ساختمان است، چرا که این رنگ‌ها هستند که به خانه ها روح و جان می‌دهند.

یکی از دشواری‌های نقاشی ساختمان تهران پیدا کردن بهترین نقاش ساختمان تهران یا دسترسی به شرکت نقاشی ساختمان در تهران است. افراد زیادی در پی آن هستند که با دیدن آموزش نقاشی و شناخت انواع رنگ ها بتوانند یک نقاش ساختمان حرفه ای شوند بنابراین کم نیستند کسانی که با کمترین تجربه خود را نقاش ساختمان معرفی می‌کنند.

 


در شهر آهنی تهران، شاید فقط بتوان با ایجاد تغییراتی کوچک؛ زندگی را بیش از پیش در آن جاری ساخت و روحی دوباره در آن دمید تا شعله‌های نشاط کم فروغش، دوباره زبانه بکشند. نقاشی ساختمان تهران، قدمی کوچک، اما اثربخش برای جاری کردن زندگی در خانه‌ها و شرکت‌هایمان است.


 

نقاشی ساختمان در تهران

 

نقاشی ساختمان تهران را به چه کسی بسپاریم؟

برای اینکه یک نقاش ساختمان را برای نقاشی ساختمان تهران استخدام نمایید بهتر است از وی نمونه کار نقاشی ساختمان درخواست نمایید. انتخاب یک نقاش ساختمان حرفه‌ای، تاثیر به‌سزایی بر خروجی کار دارد. برخی نقاشان به تازگی شروع به کار کرده‌اند و تجربه کمی دارند، پس از اتمام نقاشی، شما شاهد شره‌هایی بر روی دیوار هستید که چندان مطلوب نیست و نشان از ناشی بودن نقاش ساختمان دارد.

نقاشی ساختمان مدرن و نقاشی ساختمان کودکانه از جمله سبک های نقاشی در درخواست‌های همشهریان عزیز تهرانی هستند. بنابراین توجه کنید که نقاش ساختمان، سبک مدنظر شما برای نقاشی و رنگ آمیزی دیوارها را بلد باشد.

نکته مهم دیگر، که باید در انتخاب نقاش ساختمان ماهر در تهران، به آن دقت کنید، خدماتی است که لازم است یک نقاش ساختمان کاربلد در تهران انجام دهد. این خدمات بطور کلی شامل ساخت رنگ، زیرسازی و رنگ آمیزی سقف، دیوار و انواع درب هاست. دقت کنید تا نیاز شما با مهارت فردی که به کار می گمارید همخوانی داشته باشد.

 

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

قیمت نقاشی ساختمان تهران و یا هر شهر دیگر به عوامل متعددی از جمله اجرت نقاش ساختمان بستگی دارد. دستمزد نقاش بر اساس موارد زیر متفاوت است:

 1. رنگ آمیزی روی سطح رنگ نخورده باشد (کار نو) یا خیر.
 2. محیط مدنظر مسکونی، اداری، نما یا راهرو و راه پله باشد.
 3. نوع رنگ (اجرت کار با رنگ حلال آب قیمت کمتری دارد)
 4. رنگ آمیزی درب آهنی یا چوبی، پنجره و چهارچوب درب

 

علاوه براین، مصالح و مواد به کار رفته برای بتونه کاری، زیرسازی و خود رنگ آمیزی هم در قیمت نقاشی ساختمان در تهران تأثیرگذارند. برای دریافت اطلاع دقیق تر از قیمت هر نوع رنگ و اجرت اجرای آن‌ها به صفحه قیمت نقاشی ساختمان سری بزنید.

البته اگر تمایل دارید مستقیماً با یک نقاش ساختمان در تهران و یا هر شهر دیگری صحبت کنید، می‌توانید از بالای صفحه روند ثبت سفارش را دنبال کنید. فرقی ندارد در تهران هستید و نقاش ساختمان تهران می‌خواهید یا در دیگر شهرها، شما در این صفحه، می‌توانید سوابق فعال‌ترین نقاشان ساختمان تهران را ببینید و درباره هزینه نقاشی دیوار اتاق و راه پله یا سقف از با آن‌ها صحبت کنید.

 

نقاشی ساختمان ارزان در تهران

 

انتخاب رنگ‌ در کار نقاشی ساختمان تهران

شاید برایتان جالب باشد بدانید نقاشی ساختمان تهران سبک‌ها و راهکارهای خاص خود را دارد. در هر سبک نقاشی دیوار یا نما، نوع رنگ در کار نقاشی ساختمان در تهران باید با شرایط جغرافیایی و نوع کاربری اداری، تجاری و یا مسکونی متناسب باشد.

این روزها رنگ‌های به بازار آمده دارای تنوع زیادی هستند و علیرغم اینکه دستمان را برای انتخاب باز می گذارند، مشتری را دچار تردید نیز می‌کنند. در ادامه پرکاربردترین رنگ های نقاشی ساختمان را خیلی کوتاه و مفید به شما معرفی میکنیم.


رنگ روغن

قدیمی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین رنگ برای نقاشی ساختمان، رنگ روغنی است. در هر سبک نقاشی ساختمان در تهران، نقاشی ساختمان مدرن یا کودکانه، می‌توان از رنگ روغنی استفاده کرد. مهمترین ویژگی مثبت رنگ های روغنی، قابلیت شستشوی آنهاست. البته در کنار قیمت بالا، بوی بسیاری تندی هم دارند و اجرای آن در مقایسه با سایر انواع رنگ نقاشی ساختمان زمانبر است.


رنگ اکرولیک

جوتن یکی از رنگ‌هایی است که به تازگی وارد بازار شده و از خانواده رنگ‌های اکرولیک هستند. این رنگ‌ها بسیار گران قیمت هستند و بیشتر برای مکان‌های عمومی مناسب‌اند.


رنگ اپوکسی

رنگ‌های اپوکسی یکی دیگر از رنگ‌های به روز است که استقامت بالایی که دارند و برای نمای ساختمان‌ها و استخرها به کار می‌روند.


رنگ مولتی کالر

از دیگر رنگ‌ها رنگ مولتی کالر است که از رنگ‌های خوب به حساب می‌آیند و دارای طیف‌های مختلفی می‌باشد. یکی از رنگ‌های پر طرفدار، رنگ‌های پتینه هستند و از بهترین رنگ‌های روز دنیا به حساب می‌آیند. این رنگ‌ها دارای تنوع زیادی هستند و بستگی به هنر و سلیقه کننده کار دارد که با خلاقیت، بهترین کار را ارائه دهد.

رنگ مولتی کالر، روی تمامی سطوح قابل اجرا هستند. به علت بافت ویژه‌ی این رنگ که مات و کم جلا است، خرابی‌های سطح زیر خود را می‌پوشاند. رنگ مولتی کالر از آن جایی که دودها و ذرات معلق در هوا را به خودش جذب نمی‌کند، برای محیط‌های پر رفت و آمد مثل راه پله‌ها مناسب است.


رنگ پلاستیک

سقف ساختمان‌ها را به طور معمول با رنگ پلاستیک رنگ آمیزی می‌کنند تا تفاوت در سقف و دیوار به خوبی مشخص شود. رنگ پلاستیک نور را منعکس نمی‌کند و به همین دلیل گزینه‌ی خوبی برای رنگ آمیزی سقف است تا سقف را دل بازتر کند و بلندتر از چیزی که هست نمایش دهد. رنگ پلاستیک نسبت به رنگ روغنی، در طول زمان تغییر کمتری می‌کند و همچنین قیمت کمتر رنگ پلاستیک، دلیل دیگری برای استفاده این رنگ در سقف است.


درست است که برای افزایش آگاهی شما، سعی کردیم اطلاعات کلی درباره هر نوع رنگ وکاربرد آن بیان کنیم، اما این را می دانیم که ممکن است این اطلاعات زیاد باعث سردرگمی و تردید بیشتر شما در انتخاب رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان در تهران شود. در چنین شرایطی، بهترین و آسان‌ترین کار دریافت مشاوره رایگان از یک نقاش خوب ساختمان در تهران است.

 

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

یافتن شرکت نقاشی ساختمان در تهران که بتواند کار نقاشی ساختمان را برای شما به موقع انجام دهد؛ قدم مهمی در اجرای خوب پروژه نقاشی محسوب می‌شود. تعداد زیادی شرکت نقاشی ساختمان در تهران وجود دارد که، از چندین نقاش ساختمان در تهران تشکیل شده‌اند.

ممکن است بخواهید برای پروژه خود از دو یا سه نقاش بهره ببرید تا کار زودتر به اتمام برسد، به همین منظور بهتر است یک شرکت خدمات نقاشی ساختمان در تهران بیابید که بتواند در تامین نیروی انسانی باتجربه نقاشی ساختمان تهران به شما کمک کند.

 

شرکت نقاشی ساختمان شرق تهران

از نارمک، تهرانپارس تا افسریه و سایر محله های شرق تهران، تحت پوشش خدمات نقاشی و رنگ امیزی ساختمان خدمت از ماست. شرکت های نقاشی ساختمان فعال در شرق تهران، تمامی خدمات را طبق تعرفه اتحادیه نقاشان ساختمان تهران به شما ارائه خواهند داد.

 

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

 


برای پیدا کردن نقاش ماهر در سایر شهرهای بزرگ و کوچک، روی متخصصین «خدمت از ما» که در هر شهر فعال هستند، حساب کنید. از جمله خدمات پردرخواست ما در حوزه رنگ آمیزی ساختمان، نقاشی ساختمان در مشهد و نقاشی ساختمان در کرج است.


 

شرکت نقاشی ساختمان غرب تهران

اگر ساکن یکی از محله های غرب تهران مثل پونک، صادقیه، گیشا، چیتگر یا شهرک اکباتان هستید و به دنبال پیدا کردن یک نقاش ساختمان ماهر و خوش قول باشید، بهترین انتخاب شما بازار آنلاین «خدمت از ما» و شرکت‌های نقاشی ساختمان تهران در این منطقه است.

 

شرکت رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در شمال تهران

مناطق شمالی تهران، به دلیل مجاورت با البرز یکی از خوش آب و هواترین مناطق پایتخت است. برای پیدا کردن شماره تلفن شرکت نقاشی ساختمان که خدمات نقاشی را در این محدود از تهران ارائه می دهند، کافیست در زمان ثبت سفارش رایگان در وب سایت یا اپلیکیشن، نام محله خود (ولنجک، اقدسیه، زعفرانیه، تجریش یا سعادت آباد) را در قسمت مربوطه درج کنید.

 

سفارش آنلاین نقاشی ساختمان تهران

برای دریافت خدمات نقاشی ساختمان تهران، کافیست درخواست خود را در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید. مراحل ثبت درخواست بسیار ساده است و گزینه‌های لازم برای اینکه شما نیازتان را به متخصص انتقال دهید، در نظر گرفته شده است.این مراحل به این صورتند:

 1. انتخاب شهری که در آن قصد دریافت خدمات دارید.
 2. مشخص کنید که چه مکانی باید رنگ آمیزی شود؛ سقف، نرده، چهارچوب درب، ... .
 3. گزینه‌ای که متراژ تقریبی سطوح دیوار یا سقف را مشخص می‌کند، انتخاب کنید.
 4. نوع رنگ را مشخص کنید. اگر مطمئن نیستید گزینه مشورت با متخصص را بزنید.
 5. گزینه‌ی وضعیت فعلی سطح موردنظر را بزنید.
 6. تاریخ و زمان دلخواهتان را انتخاب کنید.
 7. محله یا خیابان را مشخص کنید.

در مدت زمان کوتاهی پس از ثبت درخواست شما، چند نقاش ساختمان تهران فعال در «خدمت از ما» قیمت نقاشی ساختمان را براساس موارد خود را ارسال می کنند.

شما می توانید با مراجعه به پروفایل هر یک از نقاش ساختمان تهران از میزان تخصص و مهارت وی اطلاعات خوبی به دست آورید و همچنین نظرات دیگر کاربران را در مورد آنها بخوانید.از بین 5 نقاش ساختمان در تهران که برای شما قیمت ارسال کرده اند، بهترین نقاش ساختمان تهران را انتخاب نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم حتما نظرات مثبت و منفی مشتریان را قبل از انتخاب نقاش خوب ساختمان مدنظرتان مشاهده کنید؛ و همچنین از امکان چت "خدمت از ما"، برای تعامل با نقاش ساختمان در تهران، استفاده کنید؛ همچنین می‌توانید درخواست نمونه کارهای بیشتری کنید.

 

نقاشی ساختمان در غرب تهران

 

در پایان لازم است تأکید کنیم، اجرای تمیز و اصولی نقاشی ساختمان تاثیر خیلی زیادی در جلوه دکوراسیون منزل و محیط مورد نظر شما دارد، پس به هیچ عنوان از کیفیت کار نقاشی ساختمان تهران غافل نشوید. برای اینکه از دردسرهای سروکله زدن با افراد سودجو خلاص شوید، با کمی دقت و صرف وقت، از بهترین نقاش ساختمان تهران در این زمینه کمک بگیرید.

گفتیم که در کنار نقاشان ساختمان که به صورت انفرادی کار نقاشی انجام می دهند، شرکت هایی هم هستند که نیروی ماهر خدمات نقاشی ساختمان را در اختیار شما قرار می دهند. در شهر پرجمعیتی مثل تهران، پیدا کردن نقاش ساختمان تهران از طریق شرکت نقاشی ساختمان در تهران راحت تر و سریع تر است.

معرفی برترین نقاشان ساختمان در تهران

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

قدرت عليزاده
قدرت عليزاده
4.8
27 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
حسین نژاد

بسیار کارشون و اخلاقشون خوب و عالی بود. و قیمت بسیار منصفانه و کارشون بسیار تمیز بود

مقصود قاسمی
مقصود قاسمی
4.2
52 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
رمیصا رحمانی

با سلیقه و تمیزکار بودند کارمون خیلی عجله بود انجام دادند خیلی ممنون

امید یوسف پور
امید یوسف پور
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
نقاشی ساختمان
هاشم جنتی

بسیار پسر خوب وبا ادبی هست قیمتش بسیار منصفانه است ولی تو کارش حرفه ای نیست

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نقاشی ساختمان، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.92 امتیاز از 289 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نقاشی ساختمان تهران

 • نقاشی ساختمان تهران
 • نقاشی ساختمان تهران
 • نقاش ساختمان در تهران
 • نقاشی ساختمان در تهران
 • قیمت نقاشی ساختمان تهران
 • نقاشی ساختمان مدرن تهران
 • هزینه نقاشی ساختمان تهران
 • نقاشی ساختمان کودکانه تهران
 • نقاشی ساختمان با شابلون تهران
 • نقاشی آپارتمان تهران
 • قیمت نقاشی ساختمان مدرن تهران
 • نقاش ساختمان تهران
loading