نصب پارکت و لمینت تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین نصابان پارکت و لمینت تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 1205 نصاب پارکت و لمینت در تهران

معرفی برترین نصابان پارکت و لمینت در تهران

نصب پارکت و لمینت تهران

نصاب پارکت و لمینت در تهران | نصب لمینت در تهران

نصب پارکت تهران، از جمله خدمات دکوراسیون داخلی است که متخصصین نصاب پارکت و لمینت، "خدمت از ما" آن را با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌دهند. تفاوتی ندارد قبلا لمینت نصب کرده و به دنبال ترمیم آن هستید یا اینکه قصد نصب پارکت در تهران را برای بار اول دارید.

نصب لمینت و پارکت، نیاز به ظرافت زیادی دارد، چرا که تمامی زیبایی کار به مرتب نصب شدن پارکت و لمینت است، به همین دلیل کمک گرفتن از یک نصاب لمینت و پارکت، باتجربه و خوب بسیار مهم است. 

شما با ثبت سفارش نصب لمینت تهران در "خدمت از ما"، می‌توانید به راحتی به بهترین و نزدیکترین نصاب لمینت غرب تهران، شرق تهران، شمال، جنوب و سایر بخش ‌های دیگر پایتخت دسترسی داشته باشید و برای ترمیم کفپوش فعلی و یا استخدام نصاب پارکت جهت اجرای کفپوش جدید بدون نگرانی از خدمات بهترین لمینت کارها کمک بگیرید.

 

چرا استخدام نصاب پارکت و لمینت باتجربه اهمیت دارد؟

در رکوراسیون و بازسازی ساختمان، کف سازی ساختمان از آن مواردی است که در زیبایی و بهتر شدن فضا تاثیر بسیار زیادی دارد؛ به همین دلیل است که درست اجرا شدن آن و انتخاب بهترین نصاب پارکت لمینت، از اهمیت زیادی برخوردار است. 

علاوه بر این مورد، گاهی اوقات به مرور زمان، شما احساس می‌کنید که پارکت های کف فرسوده شده و نیاز به تغییراتی دارد. ممکن است در اثر رطوبت خراب شده باشند و نیاز به ترمیم لمینت یا پارکت کف داشته باشید، یا کافی است نصاب لمینت و پارکت با یک ساب و لاک یا پلیش کفپوش‌ها، خرابی و فرسودگی آنها را از بین ببرد.

به همین دلیل انتخاب بهترین نصاب پارکت، اهمیت زیادی دارد و لازم است قبل از هرگونه تغییر، فضا و کفپوش‌ها توسط یک نصاب لمینت کارشناسی شود، تا بهترین تصمیم گرفته شود.

 

قیمت نصب پارکت و لمینت تهران

لمینت یک کفپوش مدرن است که توسط دستگاه به شکل مستطیل یا مربع ساخته می‌شود. یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر هزینه نصب لمینت و پارکت، قیمت قطعات است که باتوجه به ساخت و ضخامت آن متفاوت است. 

قیمت نصب پارکت تهران و قیمت نصب لمینت تهران، براساس موارد زیر محاسبه می شود:

 • هزینه هر متر لمینت یا پارکت با توجه به متراژ فضا
 • حجم کار و میزان سختی کار
 • اجرت نصاب پارکت لمینت تهران 
 • نصب لمینت کف یا نصب پارکت و لمینت روی پله
 • نوساز بودن یا قدیمی بودن ساختمان هم در قیمت نصب لمینت تهران موثر است. زیرا شیوه نصب لمینت برای ساختمان‌های نوساز و قدیمی که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشن، متفاوت است.
 • ضخامت لمینت: اجرت نصاب لمینت برای نصب لمینت های 12 میل بیشتر از دستمزد نصب لمینت 8 میل است.
 • هزینه ترمیم و زیرسازی کف برای نصب پارکت و لمینت در صورت مناسب نبودن کف برای انجام لمینت یا پارکت.
 • شیوه و روش نصاب پارکت لمینت در نصب پارکت: در مورد پارکت، قطعات با چسب نصب می شود، اما تایل‌های لمینت به این صورت هستند که در کنار هم چفت می‌شوند.

برای دانستن قیمت حدودی خدمات نصب لمینت تهران، می‌توانید از طریق نمودار پایین صفحه، حدود هزینه نصب را مشاهده کنید؛ اما برای دانستن قیمت دقیق‌تر، کافی است در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" به رایگان ثبت سفارش کنید و از نصاب پارکت و لمینت فعال در "خدمت از ما" حدود قیمت را دریافت کنید.

 

نصاب پارکت و لمینت در تهران

 

تفاوت نصب پارکت و نصب لمینت

بطور کلی، پارکت یک کفپوش لوکس و گران قیمت است که مستقیماً از چوب تهیه می شود؛ بدین صورت که الوار مرغوب درخت را بصورت مستطیل یا مربع برش می دهند و سپس با چسب به کف می‌چسبانند. پس از مرحله خشک شدن چسب، لازم است تا با دستگاه ساب و سپس لاک مخصوص بر روی سطح پارکت زده شود.

لمینت از چند لایه چوب به هم فشرده تهیه می شود و اطراف آن یک شیار (به این شیار کلیک گفته می شود) دارد که کار نصب آن را بسیار ساده می کند. بنابراین نصب لمینت نیازی به چسب ندارد و در نتیجه سریعتر، راحت تر و با قیمت کمتری نسبت به نصب پارکت در تهران اجرا می شود. در اصطلاح رایج، بسیاری از افراد به لمینت، "پارکت لمینت" هم می گویند.

علاوه بر قیمت نصب لمینت، سهولت نگهداری، مقاومت در برابر آب و اجسام نوک تیز و همچنین امکان ترمیم، باعث شده است تا نصب لمینت در تهران پرطرفدارتر از نصب پارکت در تهران باشد.

 

نصاب پارکت لمینت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

بطور کلی، نصب پارکت و نصب لمینت علاوه بر زیبایی، به دلیل سهولت در پیاد سازی و نصب باعث شده است تا کاربردهای متعددی در دکوراسیون داخلی خانه و محیط های اداری داشته باشد.

در ادامه کارهایی که توسط یک نصاب لمینت برای خدمات نصب لمینت در تهران ارائه می‌دهند، را شرح داده ایم :

 • نصب پارکت چوبی 
 • نصب لمینت کفپوش تهران 
 • نصب لمینت بر روی پله
 • نصب پارکت پلاستیکی 
 • ترمیم پارکت‌های آسیب دیده
 • اجرای مجدد پارکت برای فضاهایی که کفپوش آسیب دیده است.
 • نصب لمینت روی سیستم گرمایشی

 

نصاب لمینت شرق تهران و غرب تهران

 

پیدا کردن بهترین نصاب لمینت و پارکت در تهران

شهر تهران، در مقایسه با سایر شهرها، بزرگتر و پرجمعیت تر است. این وسعت و شلوغی شانس یافتن افراد خبره و ماهر در هر فن و تخصصی را هم سخت و هم آسان می‌کند.

از طرفی تعداد لمینت کار و نصابان پارکت که کاربلد، خوش قول و خوش ذوق باشند بیشتر است، اما احتمال یافتن بهترین نصاب لمینت و پارکت در تهران وسیع بین این همه متخصص، کم است. راه حل این مسئله، با شکل گیری و رونق بازار خدمات آنلاین در دست همه مشتریان قرار گرفته است.

بازارهای خدمات آنلاین پلتفرمی دوسویه هستند که راه ارتباط مشتری و متخصص را هموار می کنند. "خدمت از ما" یکی از بهترین پلتفرم ها در این حوزه است که همواره تلاش می‌کند بهترین نصاب لمینت شرق تهران، غرب، شمال، جنوب و سایر بخش‌های دیگر پایتخت را برای ارائه خدمات به مشتریان معرفی کند.

 

نصاب لمینت غرب تهران

اگر در هر یک از محله‌های غرب تهران، مثل ستارخان، پونک، چیتگر، شهرک اکباتان، سعادت آباد یا شهرک غرب هستید، بهترین نصاب لمینت غرب تهران را به راحتی در بازار خدمات "خدمت از ما" خواهید یافت. کیفیت کار نصاب لمینت و پارکت در غرب تهران را با توجه به تجربه مشتریان قبلی آن‌ها تضمین می‌کنیم.

 

نصاب پارکت و لمینت شرق تهران

اگر به نصاب لمینت شرق تهران در محله های تهرانپارس، حکیمیه، نارمک، لویزان، پاسداران، مجیدیه و ... نیاز دارید، می‌توانید به راحتی، نزدیک‌ترین نصاب لمینت شرق تهران فعال در "خدمت از ما" را پیدا کنید، کافی است یک ثبت سفارش رایگان در سایت انجام داده تا در کوتاهترین زمان، نصاب جهت ارائه خدمات حضور پیدا کند.

 

چگونه از خدمات نصب لمینت تهران در "خدمت از ما" استفاده کنیم؟

برای دسترسی به نصاب لمینت غرب تهران، نصاب لمینت شرق تهران و سایر بخش‌های دیگر تهران، کافی است وارد سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" شده و بعد از انتخاب شهر خود، به سوالات اولیه مثل، مشخص کردن متراژ تقریبی سطحی که قصد نصب پارکت یا لمینت بر روی آن دارید، پاسخ دهید، با این کار نصاب لمینت در تهران تخمین دقیق تری از هزینه نصب لمینت ارائه خواهد داد.

پس از چند دقیقه 5 نصاب پارکت در تهران قیمت نصب پارکت تهران را برای شما ارسال می‌کنند.  پس از این مرحله، شما می توانید با بررسی پروفایل متخصصین و خواندن نظرات مشتریان قبلی در مورد کار آنها، بهترین نصاب پارکت تهران را انتخاب کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

حسین چوپانی
حسین چوپانی
4.6
18 خدمت موفق
نصب پارکت و لمینت
کیانی

بسیار دقیق و خبره و ماهر و با اخلاق کارشون واقعا عالی بود خیلی ازشون راضی هستم ممنونم از آقای چوپان و همکار محترمشون واقعا خسته نباشن از همینطور از سایتتون ممنونم ک با معرفی افراد ماهر خیالم راحت کرد

حسین اردنجی
حسین اردنجی
4.3
83 خدمت موفق
نصب پارکت و لمینت
وحید تهرانی

با سلام کارشون عالی وبه موقع اومدن قیمتشون یخرده نسبت به بقیه زیاد بود .ولی اونم وقتی که رو کارشون و دیدم قانع شدم خدواند بهشون بیشتر بده👍

حسین اردنجی
حسین اردنجی
4.3
83 خدمت موفق
نصب پارکت و لمینت
ناهید جواهری

قیمتشون نثبت به بقیه یخرده بیشتر بود ولی حلالشون باشه من۳۰۰تومانم هم بخاطر رضایت که داشتم بهشون بیشتر دادم. همین که سر موقع میان و خیلی حساس و. وسواس هستن تو کارشون و با وجدان کار میکنن تو این شرایط.هیچی از کارشون کم نمیزارن بخاطر همینم من بهشون ۵تا ستاره روهم میدم و خیلیم ازشون راضیم

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر نصب پارکت و لمینت، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.98 امتیاز از 63 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای نصب پارکت و لمینت تهران

 • نصب پارکت تهران
 • نصب لمینت تهران
 • قیمت نصب پارکت در تهران
 • قیمت نصب لمینت در تهران
 • قیمت نصب پارکت لمینت تهران
 • خدمات نصب پارکت تهران
loading