شما در کدام شهر به تعمیر و بازسازی ساختمان نیاز دارید؟

تعمیر و بازسازی ساختمان را به متخصصش بسپار

تصمیم به بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان اصلا ساده نیست. چرا که کارهای زیادی باید انجام شود تا وضعیت نابسامان یک خانه قدیمی مثل روز اول رو به راه شود. با توجه به این گفته، بهتر است کار بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان را به صورت پروژه ای در نظر گرفته شود.

قابل ذکر است که برای تعمیرات ساختمان و بازسازی آن باید شخصی را انتخاب کرد که تجربه و مهارت قابل قبولی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مناسب ترین راه حل‌ها را برای خدمات تعمیرات منزل به شما پیشنهاد دهد و از بهترین مصالح استفاده کند، به گونه ای که هزینه خدمات تعمیرات منزل زیادی روی دست شما نگذارد. "خدمت از ما" با کمک تیم حرفه‌ای خود بهترین افراد را برای شما به استخدام در آورده تا نگرانی‌های شما را برای پیدا کردن تیمی مجرب و متخصص از بین ببرد.

اکنون اگر برای تعمیرات و بازسازی ساختمان خود به دنبال معتبرترین شرکت‌های بازسازی ساختمانی می‌گردید؛ پس بدون هیچگونه دردسری در بازار آنلاین "خدمت از ما" این شرکت‌ها را پیدا کنید. در واقع با درخواست برای دریافت خدمات تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان شما در کمترین زمان ممکن بدون تلف کردن وقت، به بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمانی دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

بازسازی ساختمان

 


نحوه برآورد هزینه بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان در "خدمت از ما" 

هزینه بازسازی ساختمان از مواری است که حتما در ابتدای کار باید مشخص و طبق نظر شما بودجه بندی شود. هزینه بازسازی خانه با توجه به نوع تغییراتی که قرار است انجام شود؛ تعیین می‌شود. یعنی به طور خلاصه هرچه تغییرات بیشتر باشد هزینه بازسازی ساختمان و آپارتمان بیشتر خواهد بود. به طور کلی چون تعداد مراحل بازسازی ساختمان و حجم تعمیرات ساختمان در مقدار هزینه بازسازی منزل تاثیر زیادی دارد و برای هر پروژه ای متفاوت است، پس نرخ دقیقی وجود ندارد.

هزینه دستمزد استادکاران هم به میزان حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد و به طور روزمزدی تعیین می‌شود. به طور مثال برای پروژه بازسازی منزل تعداد کل روزهای کار و میزان حجم کار را مشخص کرده و به مشتری اعلام می‌کنند. اکنون برای تخمین قیمت بازسازی منزل، بازسازی ساختمان، بازسازی آپارتمان همین حالا قیمت بگیرید.چطور می‌توانیم بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان را پیدا کنیم؟

همانطور که متوجه شدید، هنگام درخواست خدمات بازسازی ساختمان و آپارتمان در بازار آنلاین "خدمت از ما" خیلی راحت به تمامی شرکت‌های بازسازی ساختمان دسترسی پیدا می‌کنید. حال ممکن است در این حین انتخاب یکی از آن‌ها سخت باشد به همین دلیل ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده پروفایل و سوابق هر یک از متخصصان و شرکت‌‌های بازسازی ساختمان و همچنین مقایسه قیمت‌های پیشنهادی هر یک از آنان، بتوانید بهترین تصمیم خود را بگیرید.خدمات شرکت بازسازی ساختمان 

برای ارائه خدمات بازسازی ساختمانهای قدیمی، بازسازی نمای داخلی ساختمان، بازسازی نمای بیرونی، بازسازی خانه‌های کلنگی، تعمیرات و بازسازی آپارتمان، ویلا،باغ و ... ممکن است چنیدن سرویس های ساختمانی انجام شود تا ساختمان رو به راه شود. این سرویس‌ها شامل موارد زیر است که به صورت یک پروژه ساختمانی و یا تک سرویس می‌تواند ارائه شود.

سرویس‌هایی که توسط شرکت‌های بازسازی ساختمان و آپارتمان ارائه می‌شود:

 • تخریب و گودبرداری ساختمان
 • آجرکشی، دیوارکشی، ساخت دیوار پیش ساخته
 • کچکاری، سیمان کاری، سفید کاری دیوار
 • کاشی کاری، سرامیک کاری کف و دیوار
 • سنگ کاری راه پله، سنگ کاری نمای بیرونی ساختمان
 • ارائه خدمات دکوراسیون بعد از بازسازی ساختمان اعم از نقاشی، نصب سقف کاذب و ... .

 

تعمیرات ساختمان


قبل از بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان به این سوالات پاسخ دهید.

قبل از این که برای بازسازی ساختمان و تعمیرات منزل خود دست به کار شوید، لیستی از کارهایی که قرار است انجام دهید و یا اگر ایده ای دارید، تهیه کنید و به پیمانکار یا شرکت ساختمانی مورد نظر خود بدهید. این لیست می‌تواند در قالب پرسش‌های زیر باشد:

 • هدف از بازسازی ساختمان چیست ؟
 • کدام قسمت‌های ساختمان نیاز به تعمیر دارد؟
 • کدام قسمت‌ها را می‌خواهید تغییر دهید؟
 •  چقدر می‌توانید برای بازسازی ساختمان هزینه کنید؟
 •  سبک دکوراسیون مورد نظر برای خانه یا ساختمان چیست؟
 •  در هر قسمت از ساختمان چه مواردی اضافه شوند ؟
 •  و در آخر سقف بودجه ما برای بازسازی چقدر است ؟

پیشنهاد می‌کنیم با این پرسش و پاسخ را با بقیه افراد در منزل به بحث بنشینید.


 

تعمیرات ساختمان با بازسازی ساختمان چه تفاوتی دارد؟

انجام تعمیرات ساختمان بیشتر برای حفظ امنیت و راحتی افرادی که در ساختمان هستند لازم می‌شود. برای خیلی از ماها پیش آمده است که مشکلی کوچک مانند ترک خوردگی قسمتی از دیوار خانه، شکستگی کاشی‌های کف و ... به وجود آید؛ اما اعضای خانه زمان و دانش کافی برای انجام تعمیرات نداشتند و این خرابی به مرور زمان تبدیل به یک مشکل بزرگ تر در ساختمان شده است. قابل ذکر است که اگر کار خدمات تعمیرات منزل را در کمترین زمان با یک شرکت تعمیرات ساختمانی در میان گذاشته شود، نه تنها مشکل بزرگتر نمیشود بلکه هزینه تعمیرات ساختمان را برای شما به صورت کلی در آینده پایین خواهد آورد. منظور از بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان کاری فراتر از تعمیرات ساختمان است که معمولا به تعمیر دیوار، تعمیر کاشی و دیگر کارهای جزئی تر تعمیراتی محدود نمی‌شود. با توجه به گروه مهندسین تعمیرات ساختمان و شرکت بازسازی ساختمان که انتخاب می‌کنید، کار بازسازی و تعمیرات ساختمان می‌تواند از قسمت‌های اساسی و از زیربنای ساختمان شروع شود و تا طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل ادامه یابد و به طور کلی ساختمان شما را از نو بسازد.

آپارتمان‌های مسکونی یکی از ساختمان‌هایی هستند که به خاطر رفت و آمد زیادی که در آن‌ها وجود دارد نیاز به نوسازی دارند. درخواست صاحبان ساختمان در بازسازی آپارتمان، بیشتر مربوط به تعمیرات کلی‌تر آپارتمان، بهینه سازی فضا برای استفاده بهتر از آپارتمان‌های‌کوچک و تغییر دکوراسیون داخلی می‌باشد. اما بازسازی آپارتمان محدود به این کارها نمی‌شود و می‌تواند بسیار گسترده تر باشد. به طور کلی باید بگوییم که هر تغییری در جهت بهتر شدن استحکام، مقاوت و ظاهر ساختمان صورت بگیرد، بازسازی و نوسازی ساختمان محسوب می‌شود. 

 

تعمیر ساختمان

 

آیا بازسازی ساختمان یک کار ضروری است؟

جواب این سوال خیلی روشن است. هر ساختمانی بعد از گذشت چند سال و استفاده ساکنان از آن به تعمیرات و بازسازی ساختمان نیاز پیدا می‌کند. بازسازی ساختمان تنها در دکوراسیون و نمای ساختمان تغییر ایجاد نمی‌کند. گاهی این نیاز هست که زیرساخت ساختمان تا حد مجازی تغییر کند و گاهی یک تغییر کوچک و تعمیرات آپارتمان نیاز هست و اینجاست که برای ایمنی ساختمان هم که شده بازسازی آن یک کار ضروری به‌حساب می‌آید.

 

بازسازی آپارتمان قدیمی را فرصتی برای بهتر کردن فضای زندگی

آپارتمان‌های قدیمی برای افرادی که در آن زندگی می‌کنند دنیایی از خاطرات است و خیلی از این افراد دوست ندارند از آن خانه نقل مکان کنند. ولی اکثر این خانه‌ها نیاز به بازسازی منزل و تعمیرات دارند. بازسازی آپارتمان قدیمی راه حل خوبی برای این افراد است. در واقع بازسازی داخلی و بازسازی اساسی و زیر ساختی باید انجام شود تا هم از لحاظ ایمنی ساختمان بیمه شود و هم ظاهر آپارتمان بهتر شود.

4نکته مهم برای تعمیر آپارتمان قبل از بازسازی 

 • تا حد امکان از تخریب دیوارهای اصلی بپرهیزید.
 • اگر در آپارتمان مسکونی هستید با همسایه‌های خود قبل از شروع کار صحبت کنید.
 • برای تعمیر دیوارها و رفع نم از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • برای تغییر رنگ دیوار‌ها از طراح و دکوراتور مشورت بگیرید.