قیمت تعمیر و بازسازی ساختمان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و بازسازی ساختمان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر و بازسازی ساختمان نیاز دارید؟

تعمیر و بازسازی ساختمان را به متخصصش بسپار

تصمیم به بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان اصلا ساده نیست. چرا که کارهای زیادی باید انجام شود تا وضعیت نابسامان یک خانه قدیمی مثل روز اول شود. با توجه به این مورد، بهتر است بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان را به صورت پروژه در نظر گرفت. قابل ذکر است که برای تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان باید شخصی را انتخاب کرد که تجربه و مهارت قابل قبولی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مناسب ترین راه حل‌ها را برای خدمات تعمیرات منزل و بازسازی ساختمان به شما پیشنهاد دهد؛ و از بهترین مصالح استفاده کند. به گونه ای که هزینه بازسازی ساختمان رشد بسیاری نسبت به برآورد بودجه مورد نیاز پیدا نکند.

اکنون اگر برای تعمیرات و بازسازی ساختمان خود به دنبال معتبرترین شرکت‌های بازسازی ساختمانی هستید؛ به راحتی می‌توانید با شرح آنچه مدنظر دارید در فرم درخواست رایگان «تعمیر و بازسازی ساختمان»، از برترین متخصصین تعمیر و بازسازی ساختمان، به رایگان برآورد هزینه بازسازی ساختمان دریافت کنید؛ و با مقایسه سوابق هر یک از متخصصین، بهترین متخصص یا شرکت تعمیرات و بازسازی ساختمان را برگزینید. 

 

بازسازی ساختمان

 

منظور از بازسازی ساختمان چیست؟

بازسازی ساختمان کاری فراتر از تعمیر ساختمان است که معمولا به تعمیر دیوار، تعمیر کاشی و دیگر کارهای جزئی تر تعمیراتی محدود نمی‌شود. با توجه به گروه مهندسین تعمیرات ساختمان و شرکت بازسازی ساختمان که انتخاب می‌کنید، کار تعمیر و بازسازی ساختمان می‌تواند از قسمت‌های اساسی و از زیربنای ساختمان شروع شود و تا طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل ادامه یابد و به طور کلی ساختمان شما را از نو بسازد.

آپارتمان‌های مسکونی یکی از ساختمان‌هایی هستند که به خاطر رفت و آمد زیادی که در آن‌ها وجود دارد نیاز به نوسازی دارند. درخواست صاحبان ساختمان در بازسازی آپارتمان، بیشتر مربوط به تعمیرات کلی‌تر آپارتمان، بهینه سازی فضا برای استفاده بهتر از آپارتمان‌های‌کوچک و تغییر دکوراسیون داخلی می‌باشد. اما بازسازی آپارتمان محدود به این کارها نمی‌شود و می‌تواند بسیار گسترده تر باشد. به طور کلی باید بگوییم که هر تغییری در جهت بهتر شدن استحکام، مقاوت و ظاهر ساختمان صورت بگیرد، بازسازی و نوسازی ساختمان محسوب می‌شود. 

 

نحوه برآورد هزینه بازسازی ساختمان و تعمیر ساختمان 

هزینه بازسازی ساختمان از مواری است که حتما در ابتدای کار باید مشخص و طبق نظر شما بودجه بندی شود. هزینه بازسازی خانه با توجه به نوع تغییراتی که قرار است انجام شود؛ تعیین می‌شود. یعنی به طور خلاصه هرچه تغییرات بیشتر باشد هزینه بازسازی ساختمان و آپارتمان بیشتر خواهد بود. به طور کلی چون تعداد مراحل بازسازی ساختمان و حجم تعمیر ساختمان (تعمیرات ساختمان) در مقدار هزینه بازسازی منزل تاثیر زیادی دارد و برای هر پروژه ای متفاوت است، به همین دلیل، نمی‌توان قیمت بازسازی ساختمان را به صورت دقیق مشخص نمود.

خرابی های موجود در پیکره ساختمان، اتصالات و نشتی های ساختمان، مشکلات تاسیساتی ساختمان مؤثر است. بطور کلی هزینه بازسازی خانه و منازل قدیمی با توجه به فعالیت‌هایی که انجام می‌شود تعیین می‌گردد. بازسازی ساختمان در واقع یک راهکار اقتصادی در مقایسه با تخریب و ساخت یک ساختمان جدید است (به خصوص اگر فرصت کوتاهی برای اعمال تغییرات دارید).

هزینه دستمزد متخصصان هم به میزان حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد و به طور روزمزدی تعیین می‌شود. به طور مثال برای پروژه بازسازی منزل تعداد کل روزهای کار و میزان حجم کار را مشخص کرده و به مشتری اعلام می‌کنند. اکنون برای تخمین قیمت بازسازی منزل، بازسازی ساختمان، بازسازی آپارتمان همین حالا قیمت بگیرید.

 

عوامل موثر هزینه بازسازی ساختمان

 

عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

در یک پروژه بازسازی ساختمان، باید قبل از شروع پروژه به صورت دقیق برآورد شود. بازسازی ساختمان شامل در بخش‌های مختلفی از ساختمان مانند بازسازی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و یا کل ساختمان انجام می‌شود. عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان عبارتند از:

 

متراژ پروژه بازسازی ساختمان

یکی از معیارهای مهم در برآورد هزینه بازسازی ساختمان، متراژ پروژه است. 

 

هزینه بیمه بازسازی ساختمان

بعضی از پیمانکاران در پروژه بارسازی ساختمان، آن ساختمان را بیمه می‌کنند که هزینه‌ای را در برمی‌گیرد.

 

هزینه بازسازی توالت و سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی یکی از قسمت‌هایی است که ممکن است تحت عنوان یک پروژه مجزا انجام شود. پس اگر هدف از بازسازی ساختمان، تنها بازسازی سرویس بهداشتی است، بهتر است بدانید که هزینه بازسازی توالت و سرویس بهداشتی متناسب با متراژ و نوع مصالحی که استفاده می‌شود؛ تعیین می‌شود.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه نیز یکی از مراحل بازسازی و تعمیرات ساختمان محسوب می‌شود. در صورتی که در نظر دارید که تنها آشپزخانه را بازسازی کنید؛ هزینه بازسازی آشپزخانه متناسب با نوع دکوراسیون، متراژ کابینت موردنیاز، هزینه کاشی کاری آشپزخانه تعیین می‌شود.

 

چطور می‌توانیم بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان را پیدا کنیم؟

همانطور که متوجه شدید، هنگام درخواست خدمات بازسازی و تعمیر ساختمان و آپارتمان در بازار آنلاین "خدمت از ما" خیلی راحت به تمامی شرکت‌های بازسازی ساختمان دسترسی پیدا می‌کنید. حال ممکن است در این حین انتخاب یکی از آن‌ها سخت باشد به همین دلیل ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده پروفایل و سوابق هر یک از متخصصان و شرکت‌‌های بازسازی ساختمان و همچنین مقایسه قیمت‌های پیشنهادی هر یک از آنان، بتوانید بهترین تصمیم خود را بگیرید.


 

خدمات شرکت بازسازی ساختمان

برای ارائه خدمات بازسازی ساختمانهای قدیمی، بازسازی نمای داخلی ساختمان، بازسازی نمای بیرونی، بازسازی خانه‌های کلنگی، تعمیرات و بازسازی آپارتمان، ویلا، باغ و ... ممکن است چنیدن سرویس ساختمانی به حالت مطلوب مورد نظر شما تبدیل شود. این سرویس‌ها شامل موارد زیر است که به صورت یک پروژه ساختمانی و یا تک سرویس می‌تواند ارائه شود.

 

سرویس‌هایی که توسط شرکت بازسازی ساختمان و آپارتمان ارائه می‌شود:

 • تخریب و گودبرداری ساختمان
 • آجرکشی، دیوارکشی، ساخت دیوار پیش ساخته
 • کچکاری، سیمان کاری، سفید کاری دیوار
 • کاشی کاری، سرامیک کاری کف و دیوار
 • سنگ کاری راه پله، سنگ کاری نمای بیرونی ساختمان
 • ارائه خدمات دکوراسیون بعد از بازسازی ساختمان اعم از نقاشی، نصب سقف کاذب و ... .

 

تعمیر ساختمان

 

قبل از بازسازی ساختمان و تعمیر ساختمان به این سوالات پاسخ دهید.

قبل از این که برای بازسازی ساختمان و تعمیرات منزل خود دست به کار شوید، لیستی از کارهایی که قرار است انجام دهید و یا اگر ایده ای دارید، تهیه کنید و به پیمانکار یا شرکت ساختمانی مورد نظر خود بدهید. این لیست می‌تواند در قالب پرسش‌های زیر باشد:

 • هدف از بازسازی ساختمان چیست؟
 • کدام قسمت‌های ساختمان نیاز به تعمیر دارد؟
 • کدام قسمت‌ها را می‌خواهید تغییر دهید؟
 •  چقدر می‌توانید برای بازسازی ساختمان هزینه کنید؟
 •  سبک دکوراسیون مورد نظر برای خانه یا ساختمان چیست؟
 •  در هر قسمت از ساختمان چه مواردی اضافه شوند؟
 •  و در آخر سقف بودجه ما برای بازسازی چقدر است؟

پیشنهاد می‌کنیم با این پرسش و پاسخ را با بقیه افراد در منزل به بحث بنشینید.

 

تعمیر ساختمان با بازسازی ساختمان چه تفاوتی دارد؟

انجام تعمیرات ساختمان بیشتر برای حفظ امنیت و راحتی افرادی که در ساختمان هستند لازم می‌شود. برای خیلی از ماها پیش آمده است که مشکلی کوچک مانند ترک خوردگی قسمتی از دیوار خانه، شکستگی کاشی‌های کف و ... به وجود آید؛ اما اعضای خانه زمان و دانش کافی برای انجام تعمیرات نداشتند و این خرابی به مرور زمان تبدیل به یک مشکل بزرگ تر در ساختمان شده است. قابل ذکر است که اگر کار خدمات تعمیرات منزل را در کمترین زمان با یک شرکت تعمیرات ساختمانی در میان گذاشته شود، نه تنها مشکل بزرگتر نمیشود بلکه هزینه تعمیرات ساختمان را برای شما به صورت کلی در آینده پایین خواهد آورد. 

 

4 نکته مهم برای تعمیر آپارتمان قبل از بازسازی 

 • تا حد امکان از تخریب دیوارهای اصلی بپرهیزید.
 • اگر در آپارتمان مسکونی هستید با همسایه‌های خود قبل از شروع کار صحبت کنید.
 • برای تعمیر دیوارها و رفع نم از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • برای تغییر رنگ دیوار‌ها از طراح و دکوراتور مشورت بگیرید.

 

تعمیر ساختمان

 

آیا بازسازی ساختمان یک کار ضروری است؟

جواب این سوال خیلی روشن است. هر ساختمانی بعد از گذشت چند سال و استفاده ساکنان از آن به تعمیرات و بازسازی ساختمان نیاز پیدا می‌کند. بازسازی ساختمان تنها در دکوراسیون و نمای ساختمان تغییر ایجاد نمی‌کند. گاهی این نیاز هست که زیرساخت ساختمان تا حد مجازی تغییر کند و گاهی یک تغییر کوچک و تعمیرات آپارتمان نیاز هست و اینجاست که برای ایمنی ساختمان هم که شده بازسازی آن یک کار ضروری به‌حساب می‌آید.

 

بازسازی آپارتمان قدیمی را فرصتی برای بهتر کردن فضای زندگی

آپارتمان‌های قدیمی برای افرادی که در آن زندگی می‌کنند دنیایی از خاطرات است و خیلی از این افراد دوست ندارند از آن خانه نقل مکان کنند. ولی اکثر این خانه‌ها نیاز به بازسازی منزل و تعمیرات دارند. بازسازی آپارتمان قدیمی راه حل خوبی برای این افراد است. در واقع بازسازی داخلی و بازسازی اساسی و زیر ساختی باید انجام شود تا هم از لحاظ ایمنی ساختمان بیمه شود و هم ظاهر آپارتمان بهتر شود.

 

سخن پایانی

امیدواریم این نوشته که پیرامون تعمیر ساختمان و بازسازی ساختمان بود، برای شما مفید واقع شود؛ و موجب تصمیم گیری بهتر شما به هنگام درخواست تعمیر ساختمان یا بازسازی ساختمان شود. 

امتیاز دهید

4.56 امتیاز از 69 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و بازسازی ساختمان

نظرات

فریدون راستخیز
فریدون راستخیز
5.0
3 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
سید احمد تبریزی

هرچند اقای راستخیز قرار شد از شنبه کار رو شروع کنه ، اما از همین امروز که جهت مشاوره و بازدید رایگان اومده بودن ، خوش قولی و تعهدشون به کار مشخص بود . در عرض یکساعت تمامی مصالح مورد نیاز را با تلفن تهیه و تامین کردند و موجب کلی صرفه جویی مالی برای بنده شدند . ایده هاشونم برای تغییر دکوراسیون و پارتیشن بندی واقعا عالیه . دقیقا مثل یک معمار با تجربه . تشکر از ایشان و برنامه خوب خدمت از ما. .

ابوذر کریمی
ابوذر کریمی
4.5
13 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
علی مومن

اقای کریمی برای سرویس بهداشتی سرامیک روی کاشی های قدیمی چسبی کار کردند و کاسه توالت و سرامیک کف را گذاشتند و با سنگ فرز کار نمیکنند و سرامیک ها را با سیم چین شکستند که باعث اتلاف وقت شد ولی خودشون گفتند کار تمیز در میاد و تضمین کردند ۱۰۰در صد سرامیک چسبی ها نخواهد افتاد

عین الله گنجی تبار
عین الله گنجی تبار
4.9
32 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
امیرحسین خالویی

کیفیت کارشون عالی بود. خوش قول و سر وقت. با قیمت مناسب. همه کارهایی که داشتم رو تمیز و عالی انجام دادن ازشون ممنونم

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر و بازسازی ساختمان را ثبت کنید:

loading