قیمت تعمیر و بازسازی ساختمان در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر و بازسازی ساختمان" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به تعمیر و بازسازی ساختمان نیاز دارید؟

تعمیر و بازسازی ساختمان را به متخصصش بسپار

تعمیرات و بازسازی ساختمان یک کار جدی و چالش‌برانگیز است. برای رفع مشکلات یک ساختمان و نو کردن آن باید مراحل مختلفی را طی کرد. به همین دلیل، باید به تعمیرات ساختمان به چشم یک پروژه نگاه کنیم. انجام تعمیرات در این مقیاس جایی برای اشتباه باز نمی‌گذارد. برای بازسازی ساختمان باید شخصی را انتخاب کرد که تجربه و مهارت کافی را در این حوزه دارد. چنین فردی می‌تواند بهترین راه حل‌ها را برای خدمات تعمیرات منزل و بازسازی ساختمان به شما پیشنهاد دهد، و از بهترین مصالح استفاده کند. بدین ترتیب، هزینه بازسازی ساختمان از بودجه برآوردشده شما نیز بیشتر نخواهد شد.

اگر برای تعمیر ساختمان خود به دنبال معتبرترین شرکت‌های بازسازی ساختمانی هستید؛ به راحتی می‌توانید با شرح ایده‌تان در فرم درخواست رایگان «تعمیر و بازسازی ساختمان»، از برترین متخصصان تعمیرات و بازسازی آپارتمان، به رایگان برآورد هزینه بازسازی ساختمان دریافت کنید؛ و با مقایسه سوابق هریک از متخصصان، بهترین متخصص یا شرکت تعمیرات و بازسازی ساختمان را برگزینید.

 

بازسازی ساختمان

 

 

منظور از بازسازی ساختمان چیست؟

بهتر است همین ابتدا تفاوت بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان را روشن کنیم. بازسازی ساختمان از تعمیر ساختمان بسیار گستره‌تر است، و به مرمت دیوار و تعویض کاشی محدود نمی‌شود. پس از انتخاب گروه مهندسین تعمیرات ساختمان و شرکت بازسازی ساختمان، ممکن است کار تعمیر و بازسازی ساختمان از بخش‌های اساسی و زیربنای آن شروع شود، و تا طراحی و دکوراسیون داخلی ادامه پیدا کند؛ و عملا ساختمان شما از نو ساخته شود.

تعمیرات و بازسازی آپارتمان به دلیل حجم بالای رفت‌وآمد در آنها بسیار مهم است. صاحبان آپارتمان مسکونی، بیشتر مایل هستند که کار در تعمیرات و بازسازی آپارتمان به صورت کلی انجام شود. همچنین، آنها می‌خواهند دکوراسیون داخلی تغییر پیدا کند، و فضا برای استفاده بهتر از آپارتمان‌های کوچک بهینه شود. با این حال، تعمیرات و بازسازی آپارتمان به این موارد محدود نشده، و می‌تواند بسیار گسترده‌تر باشد. اید اینطور بگوییم بهتر باشد: کلیه تغییراتی که برای بهبود استحکام، مقاوت و ظاهر ساختمان انجام می‌شود، همان بازسازی و نوسازی ساختمان است.

 

نحوه برآورد هزینه بازسازی ساختمان و تعمیر ساختمان 

هزینه بازسازی ساختمان باید در ابتدای پروژه مشخص شده، و بودجه آن با توجه به نظر شما بسته شود. هزینه بازسازی خانه با توجه به تغییرات که قرار است انجام شود؛ تعیین می‌شود. مشخصا هرچه هرچه تغییرات در فرآیند تعمیرات ساختمان بیشتر باشد، هزینه بازسازی ساختمان و آپارتمان افزایش خواهد یافت. در حالت کلی، به دلیل اینکه مراحل بازسازی ساختمان و حجم تعمیرات ساختمان در میزان هزینه بازسازی منزل تاثیر قابل توجهی دارد و برای هر پروژه متفاوت است، نمی‌توان قیمت بازسازی ساختمان را به صورت دقیق مشخص نمود.

هرگونه خرابی موجود در بدنه ساختمان، نشتی‌ها و مشکلات تاسیساتی آن در قیمت تعمیرات ساختمان موثر هستند. مانند قبل، هزینه بازسازی خانه و منازل قدیمی نیز طبق کارهایی که باید انجام شود، تعیین می‌گردد. در واقع بازسازی ساختمان یک راهکار اقتصادی در مقایسه با تخریب و ساخت یک ساختمان جدید است؛ به خصوص اگر فرصت کوتاهی برای اعمال تغییرات دارید.

دستمزد مجریان و متخصصان بازسازی ساختمان نیز به حجم کار و تعداد روزهای کار آن‌ها بستگی دارد، و به صورت روزمزدی محاسبه می‌شود. به طور مثال، آنها برای پروژه بازسازی منزل تعداد کل روزهای پروژه و میزان حجم کار را مشخص، و به مشتری اعلام می‌کنند. برای تخمین قیمت بازسازی منزل، بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان می‌توانید همین حالا قیمت بگیرید.

 

تعمیر ساختمان

 

عوامل موثر بر هزینه بازسازی ساختمان

در یک پروژه تعمیر و بازسازی ساختمان، باید هزینه قبل از شروع پروژه به صورت دقیق برآورد شود. بازسازی ساختمان شامل بخش‌های مختلفی مانند بازسازی سرویس بهداشتی، آشپزخانه و یا کل ساختمان می‌شود. عوامل موثر بر هزینه تعمیر و بازسازی ساختمان عبارتند از:

 

متراژ پروژه بازسازی ساختمان

یکی از معیارهای مهم در برآورد هزینه بازسازی ساختمان، متراژ پروژه است.

 

هزینه بیمه بازسازی ساختمان

بعضی از پیمانکاران در پروژه بارسازی ساختمان، آن ساختمان را بیمه می‌کنند. این کار هزینه‌ای را علاوه بر هزینه تعمیرات و بازسازی آپارتمان در برمی‌گیرد.

 

هزینه بازسازی توالت و سرویس بهداشتی

در پروژه‌های تعمیرات ساختمان، ممکن است بازسازی سرویس بهداشتی تحت عنوان یک پروژه مجزا انجام شود. بنابراین اگر قصد شما از بازسازی ساختمان تنها بازسازی سرویس بهداشتی است، توجه داشته باشید که هزینه بازسازی توالت و سرویس بهداشتی متناسب با متراژ و نوع مصالحی که استفاده می‌شود، تعیین خواهد شد.

 

هزینه بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه یکی دیگر از مراحل بازسازی و تعمیرات ساختمان است. اگر می‌خواهید تنها آشپزخانه را بازسازی کنید؛ هزینه بازسازی آشپزخانه با توجه به مواردی همچون متراژ کابینت مورد نیاز، دکوراسیون طراحی‌شده، هزینه کاشی کاری آشپزخانه و ... تعیین می‌شود.

 

چطور می‌توانیم بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان را پیدا کنیم؟

همان‌طور که ملاحظه کردید، هنگام درخواست خدمات بازسازی و تعمیر ساختمان و آپارتمان در بازار آنلاین «خدمت از ما» خیلی راحت می‌توانید به تمامی شرکت‌های بازسازی ساختمان دسترسی پیدا کنید. ممکن است انتخاب یکی از آن‌ها کمی دشوار باشد. به همین دلیل، ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده پروفایل و سوابق هر یک از متخصصان و شرکت‌‌های بازسازی ساختمان و مقایسه قیمت‌های پیشنهادی هریک از آنها، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.


 

خدمات شرکت بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمانهای قدیمی، بازسازی نمای داخلی ساختمان، بازسازی نمای بیرونی، بازسازی خانه‌های کلنگی، تعمیرات و بازسازی آپارتمان، ویلا، باغ و ... ممکن است چندین سرویس ساختمانی مطلوب شما را داشته باشد. این سرویس‌ها شامل موارد زیر است که به صورت یک پروژه ساختمانی و یا تک سرویس می‌تواند ارائه شود.

 

خدماتی که توسط شرکت بازسازی ساختمان و آپارتمان ارائه می‌شود:

 • تخریب و خاکبرداری ساختمان
 • آجرکشی، دیوارکشی، ساخت دیوار پیش ساخته
 • کچکاری، سیمان کاری، سفید کاری دیوار
 • کاشی کاری، سرامیک کاری کف و دیوار
 • سنگ کاری راه پله، سنگ کاری نمای بیرونی ساختمان
 • ارائه خدمات دکوراسیون بعد از بازسازی ساختمان اعم از نقاشی، نصب سقف کاذب و ...

 

تعمیر ساختمان

قبل از بازسازی ساختمان و تعمیر ساختمان به این سوالات پاسخ دهید

قبل از این که برای بازسازی ساختمان و تعمیرات منزل خود دست به کار شوید، لیستی را از کارهایی که قرار است انجام دهید و ایده‌هایی که دارید تهیه کنید، و به پیمانکار یا شرکت ساختمانی مورد نظر خود بدهید. این لیست می‌تواند شامل پرسش‌های زیر باشد:

 • هدف از تعمیر و بازسازی ساختمان چیست؟
 • کدام قسمت‌های ساختمان نیاز به تعمیر دارد؟
 • کدام قسمت‌ها را می‌خواهید تغییر دهید؟
 •  چقدر می‌توانید برای بازسازی ساختمان هزینه کنید؟
 •  سبک دکوراسیون مورد نظر برای خانه یا ساختمان چیست؟
 •  در هر قسمت از ساختمان چه مواردی اضافه شوند؟
 •  و در آخر، سقف بودجه ما برای بازسازی چقدر است؟

پیشنهاد می‌کنیم با بقیه افراد در منزل به بحث بنشینید و درباره این سوالات و پاسخ‌هایشان تبادل نظر کنید.

 

تعمیر ساختمان با بازسازی ساختمان چه تفاوتی دارد؟

بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان با هدف بهبود امنیت و راحتی ساکنان آن انجام می‌شود. این سناریو برای بسیاری از ما کاملا آشناست: یک مشکل کوچک مانند ترک قسمتی از دیوار، شکستن کاشی‌های کف و ... به وجود می‌آید، اما ساکنان زمان و دانش کافی برای تعمیر آن را ندارند. در نتیجه این خرابی کم کم تبدیل به مشکلی بزرگ‌تر در ساختمان می‌شود.

در این حالت کافی می‌بود که کار تعمیرات و بازسازی آپارتمان با یک شرکت فعال در زمینه تعمیرات ساختمان در میان گذاشته شود. آنها در کوتاه‌ترین زمان مشکل را حل می‌کردند. بدین ترتیب نه تنها مشکل بزرگتر نمی‌شد، بلکه هزینه تعمیرات جدی ساختمان در آینده از روی دست‌تان برداشته می‌شد. 

 

4 نکته مهم برای تعمیر آپارتمان قبل از بازسازی 

 • تا حد امکان از تخریب دیوارهای اصلی بپرهیزید.
 • اگر در آپارتمان مسکونی هستید، با همسایه‌های خود قبل از شروع کار صحبت کنید.
 • برای تعمیر دیوارها و رفع نم از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • برای تغییر رنگ دیوار‌ها از طراح و دکوراتور مشورت بگیرید.

 

ابزارآلات تعمیرات ساختمان

 

آیا بازسازی ساختمان یک کار ضروری است؟

جواب این سوال کاملا واضح است. هر ساختمانی بعد از گذشت چندسال و استفاده ساکنان به تعمیرات و بازسازی ساختمان نیاز پیدا می‌کند. بازسازی ساختمان تنها در دکوراسیون و نمای ساختمان تغییر ایجاد نمی‌کند. گاهی لازم است تا زیرساخت ساختمان تا حد مجازی تغییر کند. گاهی نیز تنها یک تغییر کوچک در تعمیرات آپارتمان لازم است. اینجاست که برای ایمنی بنا هم که شده، بازسازی ساختمان یک کار ضروری به‌حساب می‌آید.

 

بازسازی آپارتمان قدیمی فرصتی برای بهبود فضای زندگی

خانه‌های قدیمی برای ساکنان چندین و چندساله آنها پر از خاطره است. به خاطر همین ارزش معنوی، بسیاری از آنها دوست ندارند از آن خانه به یک خانه دیگر اسباب‌کشی کنند و بروند. اما بسیاری از این خانه‌ها به بازسازی منزل و خدمات تعمیرات و بازسازی آپارتمان نیاز دارند، و بازسازی آپارتمان قدیمی راه حل خوبی برای این افراد است. در واقع بازسازی داخلی و بازسازی اساسی و زیر ساختی باید انجام شود تا هم از لحاظ ایمنی ساختمان بیمه شود، و هم ظاهر آپارتمان بهتر شود.

 

سخن پایانی

امیدواریم این نوشته که پیرامون تعمیر ساختمان و بازسازی ساختمان و مهمترین نکات آن بود، برای شما مفید واقع شده باشد؛ و موجب تصمیم‌گیری بهتر شما هنگام درخواست تعمیر و بازسازی ساختمان شود.

امتیاز دهید

4.56 امتیاز از 70 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر و بازسازی ساختمان

نظرات

سید محمد حسینی
سید محمد حسینی
5.0
6 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
علیرضا شریف

در دریافت حق الرحمن منصف آرین بودند به نسبت بقیه پیشنهادات اخلاق خوبی داشتند دلسوزانه کار کردند شریف

مهدی باقری نژاد
مهدی باقری نژاد
5.0
10 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
مرتضی میرزانژاد

بسیار خوش برخورد سریع کار رو تموم کرد کارشون بسیار خوب بود کارشون پر رونق🙏

محمد جواد عبادی
محمد جواد عبادی
4.9
30 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
ن فلاح

برای بازسازی مراجعه و همکاری شد.با تشکر و آرزوی موفقییت

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر و بازسازی ساختمان را ثبت کنید:

loading