تعمیر و بازسازی ساختمان تهران

با ثبت جزییات درخواست خود، بهترین شرکت های بازسازی ساختمان تهران را مشاهده کنید.

دسترسی به 4880 شرکت بازسازی ساختمان در تهران

معرفی برترین شرکت های بازسازی ساختمان در تهران

تعمیر و بازسازی ساختمان تهران

بهترین شرکت‌های بازسازی خانه و ساختمان در تهران

با توجه به قیمت مسکن در تهران، تعویض خانه، کار بسیار دشواری بوده و نیاز به هزینه بالایی دارد؛ پس بهترین کار، اقدام به بازسازی ساختمان در تهران است. خانه‌های قدیمی پس از چند سال استحکام خود را از دست داده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. در همین راستا باید آن‌ها را بازسازی کرده تا بتوان استفاده بهتری از این خانه‌ها برد.

خدمات مربوط به تعمیرات ساختمان تهران، فعالیت گسترده‌ای است که می‌تواند بر روی بخش‌های مختلف منزل شما اعمال شود. شما‌ می‌توانید از طریق همین صفحه به چندین پیمانکار و لیست بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان در تهران را مشاهده کنید.

 

بازسازی ساختمان در تهران به چه منظور انجام می‌شود؟

در ابتدا باید یک تعریف کلی از بازسازی ساختمان در ذهن داشته باشید و سپس برای این کار اقدام کنید. بازسازی درواقع مجموعه اقداماتی است که کمک می‌کنند تا طول عمر و ماندگاری خانه و ساختمان‌های فرسوده و قدیمی بیشتر شود.

حین بازسازی عیوب مختلف بنا نیز برطرف می‌شود و شما می‌توانید یک خانه سالم، به‌روز و مطابق با سلیقه خود تحویل بگیرید. بازسازی ساختمان در تهران نیز دقیقا به همین مفهوم بوده و توسط اشخاص یا شرکت‌های معتبر در این زمینه انجام می‌شود.

 

خدمات بازسازی خانه در تهران با "خدمت از ما"

بازسازی خانه در تهران یکی از خدمات پردرخواست در "خدمت از ما" می‌باشد؛ زیرا بیشتر افراد تمایل دارند که با تعمیرات و بازسازی ساختمان، ضمن زیباتر کردن محل زندگی خود، هزینه‌ها را هم کاهش دهند. از سوی دیگر انجام این کار باعث می‌شود تا ساخت‌های مهندسی نشده قدیمی، حالت بهینه‌تری پیدا کرده و در نتیجه از فضای موجود، استفاده مفیدتری شود.

این کار کمک می‌کند تا با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه، تغییرات قابل‌توجهی در خانه خود به وجود آورید، به شرطی که کار را به یک پیمانکار و یا شرکت خوب و کاربلد بسپارید. 

 

بازسازی ساختمان در تهران

 

چگونه بهترین شرکت های بازسازی ساختمان در تهران را پیدا کنید؟

شرکت‌های بسیاری زیادی هستند که خدمات بازسازی را در شهر تهران ارائه می‌دهند. اما بازار آنلاین "خدمت از ما" این امکان را برای شما فراهم کرده است که به یک لیست از پیمانکاران و شرکت های خوب بازسازی متصل شوید و به صورت آنلاین و در منزل خود، این شرکت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. 

در واقع بعد از معرفی شرکت‌ها و پیمانکارها، شما می‌توانید به پروفایل هر متخصص بروید و نمونه کارها، امتیازات، میزان تخصص و نظرات مشتریان قبلی را به طور کامل بررسی و هر شرکت را با دیگری مقایسه کنید. از طرفی دیگر بر اساس شرایط و نوع خدمات درخواستی شما، هر متخصص، قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می کند و امکان مشورت گرفتن نیز می‌باشد.

 

ویژگی‌های بهترین شرکت بازسازی چیست؟

همانطور که گفتیم انتخاب بهترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران، یکی از اصلی‌ترین اقدامات در این راستا می‌باد، در هنگام ثبت سفارش، شما با با یک لیست از بهترین شرکت‌های بازسازی روبرو می‌شوید که ممکن است انتخاب از بی آنها دشوار باشد. 

 در چنین موقعیتی شما باید به‌صورت کاملا هوشمندانه وارد عمل شده تا بعدا دچار پشیمانی نشوید. در این قسمت اصلی‌ترین ویژگی‌ها و مواردی که به شما در انتخاب شرکت یا پیمانکار خوب کمک می کند را شرح میدهیم.

 

داشتن سابقه درخشان

زمانی که یک شرکت را برای این کار در نظر گرفتید، بهتر است تحقیقات لازم را درباره آن انجام دهید. فعالیت این شرکت‌ها بسیار گسترده بوده و کسب رضایت مشتری برای آن‌ها دشوار است. در برخی از مواقع ممکن است مشتری به علت عدم رضایت از کار شرکت، از آن‌ها شکایت کند. پس شما باید درباره سوءپیشینه شرکت موردنظر خود تحقیق کنید (این کار در خدمت از مت با خواندن نظرات مشتریان قبلی به راحتی قابل بررسی است).

 بهترین شرکت باید دارای عدم سوءسابقه پیشینه باشد تا بتواند رضایت شما را به‌صورت کامل جلب کند. تمامی این موارد در پروفایل هر متخصص یا شرکت قبل از نهایی کردن ثبت سفارش خود در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" قابل بررسی و مشاهده است.

 

سابقه کار پیمانکار و شرکت بازسازی

بازسازی و تعمیرات خانه به تجربه و خلاقیت نیاز دارد. پس بهتر است به سراغ شرکتی بروید که در این زمینه سابقه و نمونه کارهای مختلفی داشته باشد. در این صورت شما می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتر ملک خود را به دست طراحان و مجریان شرکت بپردازید. همچنین امکان ایده رفتن از تجربیات قبلی شرکت نیز برای شما وجود دارد.

 

بهترین شرکت بازسازی

 

رضایت و نظر مشتریان قبلی

همان‌طور که اشاره کردیم جلب رضایت مشتری در هنگام بازسازی خانه اهمیت بسیار زیادی داشته و اصلا نباید از آن غافل شد. بهتر است قبل از نهایی کردن انتخابتان، درباره آن در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی تحقیق کرده و نظر مشتریان قبلی را درباره خدمات آن‌ها بدانید.

برای این کار می‌توانید به سایت خدمت از ما و قسمت نظرات کاربران مراجعه کرده و اطلاعات موردنیازتان را به دست آورید. کاربرانی که با شرکت‌های بازسازی همکاری داشته‌اند، در این سایت می‌توانند به شرکت خود امتیاز داده و نظرات خود را نیز درج کنند.

 

هزینه منصفانه

هزینه بازسازی خانه در تهران، برای اکثریت افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. اغلب افراد به دنبال این هستند که بهترین خدمات را با قیمت مناسبی در اختیار داشته باشند. یکی از ویژگی‌های بهترین شرکت های بازسازی، ارائه قیمت منصفانه در ازای خدمات است.

شما می‌توانید با استعلام قیمت از شرکت‌های مختلف در سایت "خدمت از ما" و سپس مقایسه قیمت‌های مختلف، بهترین و مناسب‌ترین شرکت را برای خدمات تعمیرات و بازسازی خود، انتخاب کنید.

 

اقدامات پیش از بازسازی خانه در تهران چیست؟

قبل از اینکه شروع به بازسازی خانه در تهران کنید، لازم است تا اقدامات ویژه‌ای را انجام دهید. شما باید تعمیرات ساختمان تهران را مطابق با برنامه‌ریزی مشخصی پیش ببرید تا حین انجام کار به هیچ‌گونه مشکلی برنخورید. به موارد زیر حتما توجه کنید:

 

 برآورد هزینه بازسازی ساختمان در تهران

توصیه می‌کنیم قبل از شروع کار، یک برآورد کلی از هزینه‌های آتی داشته باشید. این کار باعث می‌شود تا حین بازسازی با مشکل کمبود بودجه مواجه نشوید و تمام انتخاب‌ها و خریدهای خود را دقیقا مطابق با بودجه‌ای که در اختیار دارید پیش ببرید. برای برآورد هزینه بازسازی، باید با اشخاص و یا شرکت‌های فعال در این زمینه مشورت کرده و از آن‌ها استعلام قیمت بگیرید.

در این راستا بازار آنلاین "خدمت از ما" این امکان را برای مشتریان بوجود آورده که بعد از ثبت سفارش، هر کدام از متخصصین و شرکت‌ها، بر اساس نوع درخواست و نیازتان، حدود قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند.

هنگام برآورد هزینه‌ها به خرید مصالح، خرید ابزار و یراق، هزینه مجریان کار، هزینه تخریب و ... توجه داشته باشید.

 

2. انتخاب بهترین شرکت بازسازی آپارتمان در تهران

بازسازی ساختمان ممکن است هر چندین سال یک بار انجام شود؛ پس شما حین انجام کار باید دقت داشته باشید که همه‌چیز همان‌طور که می‌خواهید و مطابق با سلیقه‌تان به‌صورت اصولی انجام شود. اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را کسب کنید، باید به دنبال بهترین شرکت بازسازی خانه در تهران باشید. که در راستای بررسی چندین شرکت و انتخاب بهترین گزینه، بازار آنلاین "خدمت از ما" چندین شرکت کاربلد را به شما معرفی می‌کند.

(در نظر داشته باشید که این امکان در پروسه ثبت سفارش وجود دارد که میزان تخصص، امتیاز، نمونه کار و نظرات کاربران قبلی را بررسی کنید)

 

3. انتخاب سبک، روش و هدف بازسازی

قبل از اینکه کار بازسازی و تعمیرات شروع شود، شما باید دقیقا هدف خود را از انجام این کار مشخص کنید. بازسازی در سبک‌های مختلفی انجام می‌شود و روش‌های مختلفی نیز برای آن وجود دارد؛ بهتر است دقیقا بدانید که از کار بازسازی خانه خود چه انتظاری دارید و درنهایت می‌خواهید چه چیزی تحویل بگیرید. در این راستا می‌توانید با متخصصینی که انتخاب کرده‌اید مشورت کرده و با کمک آن‌ها، یک طرح خوب برای منزل خود در نظر بگیرید.

 

تعمیرات ساختمان تهران

 

مزایای تعمیرات ساختمان تهران

خدمات مربوط به بازسازی و تعمیرات ساختمان، مزایای مختلفی را برای مالک به دنبال دارد که در این قسمت به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • مقرون‌به‌صرفه نسبت به تعویض خانه
 • افزایش طول عمر و ماندگاری ساختمان
 • طراحی مطابق با سلیقه و نیازهای خود
 • ایجاد تنوع در خانه
 • هزینه‌های منعطف و قابل‌تغییر
 • بررسی قسمت‌های مختلف ساختمان و رفع عیوب آن‌ها
 • بهره‌وری بیشتر و بهتر از محیط خانه

 

هزینه بازسازی ساختمان در تهران

میزان هزینه بازسازی ساختمان در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد، زیرا بازسازی خانه، شامل طیف گسترده‌ای از خدمات است. از مهمترین عواملی که نقش مهم تر و بسزایی در تعیین قیمت بازسازی ساختمان تهران توسط تیم بازسازی "خدمت از ما" را دارد به صورت زیر است:

 • هدف شما از بازسازی خانه و ساختمان (تغییرات جزئی یا اساسی)
 • بازسازی کدام بخش از خانه و ساختمان مدنظرتان است
 • نوع پوشش در خواستی برای دیوارها ( رنگ یا کاغذ دیواری)
 • نوع و تعداد وسایل تعویضی در ساختمان
 •  کار تهیه مصالح به عهده شرکت باشد یا خودتان
 • میزان  مصالح مورد نیاز باتوجه به هدف شما از بازسازی ساختمان

 

شما می‌توانید علاوه بر شهر تهران، برای دریافت هزینه بازسازی آپارتمان در مشهد، بازسازی خانه در کرج، بازسازی منزل شیراز، اصفهان و سایر شهرهای دیگر هم از طریق ثبت درخواست در سایت "خدمت از ما"، قیمت خدمات را از متخصصین دریافت کنید.

 

بازسازی خانه در تهران، شامل چه خدماتی است؟

این خدمات، شامل نوسازی و تعمیر ساختمانهای قدیمی و کلنگی و هر گونه تغییری در بنای ساختمان یا نمای داخلی آن می شود. البته بازسازی گاهی مربوط به خانه های نوساز هم میشود که در این صورت مربوط به حوزه طراحی دکوراسیون خواهد بود.

کارهایی که در عمل بازسازی ساختمان انجام می شود به طور کلی مربوط به بخش دیوارها، کف، سقف نورپردازی و... می شود که این موارد در بخشهای مختلف خانه از درب ورودی و لابی گرفته تا اتاق ها و سرویس بهداشتی متفاوت است که ما در زیر به توضیح چند مورد به طور مختصر خواهیم پرداخت.

 

بازسازی درب ورودی و لابی خانه

اولین بخش از یک ساختمان که نیاز به بازسازی دارد لابی و درب ورودی است. عمده تغییرات در این بخش، شامل موارد زیر است:

 • سنگ کاری دیوارها و تعمیر زیرساز
 • بازسازی سقف لابی با کنف
 • پوشش دهی مناسب کف آسانسور با سنگ یا پوشش های pvc
 • نورپردازی لابی از لوستر ، چراغ ، آباژور و...
 • گل کاری یا قراردادن یک یا چند گلدان در لابی و یا حیاط ساختمان
 • استفاده از  یک سری مبل شیک در عین حال جمع و جور در لابی

 

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ساختمان

تغییرات و تعمیرات ساختمان، در این بخش، می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تغییر سنگ و روشویی دستشویی.
 • نصب آینه و کابینت در کنار روشویی 
 • تغییر سرامیک کف و دیوارها
 • بزرگ کردن فضا و یا کوچکتر کردن آن برای اختصاص دادن به بخش های دیگر
 • استفاده از یک نور پردازی مناسب و با نور کافی برای سرویس بهداشتی و حمام

 

بازسازی خانه در تهران

 

بازسازی آشپزخانه در آپارتمان‌ها

 • انتخاب یک پوشش مناسب بر اساس کاربرد آشپزخانه برای تعویض و تعمیر دیوارها و کف آشپزخانه.
 • اگر آشپزخانه شما پنجره ندارد و نورگیر نیست در بخش نورپردازی آن دقت کنید و از چراغ هایی استفاده کنید به اندازه ی کافی آشپزخانه شما را روشن و دل باز کند.
 • تعویض کابینت ها و استفاده از بیشترین فضای ممکن.
 • در صورت امکان تعویض لوازم و وسایل آشپزخانه مانند گاز ، یخچال و ... 

 

بازسازی اتاق های ساختمان تهران

 • تغییر رنگ دیوارها و یا تعویض کاغذهای دیواری
 • ساخت کمد برای استفاده کامل و درست از فضا و ایجاد نظم.
 • از لوستر برای نورپردازی اتاق نشیمن و از چراغ ها با نور کافی برای اتاق خواب استفاده کنید 
 • کف اتاق ها را از پارکت و یا کفپوشهایی که به راحتی بتوان طی کشید و تمیز کرد بپوشانید.
 • نصب پرده هایی با  رنگهای مناسب و سِت با سرویس خواب در اتاق خواب.

 

جمع‌بندی

بازسازی ساختمان در تهران یکی از بهترین اقداماتی است که برای خانه‌های قدیمی و فرسوده می‌توان انجام داد. همچنین به کمک بازسازی می‌توان به مدرن کردن ساختمان و بهره‌وری بیشتر از آن نیز پرداخت. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از بازسازی خانه خود داشته باشید، بعد از برآورد نسبی هزینه‌ها و انتخاب سبک و روش نوبت به پیدا کردن بهترین شرکت بازسازی می‌رسد.

شرکت بازسازی آپارتمان، باید با شناخت نیازها و همچنین سلیقه شما، بهترین طرح‌ها را برایتان پیشنهاد داده و درنهایت رضایت شما را از این کار جلب کند. شما می‌توانید از طریق لینک ثبت سفارش در همین صفحه، با 5 متخصص و شرکت بازسازی خانه در تهران، در ارتباط باشید و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی هر کدام، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

"خدمت از ما" و دسترسی آسان به متخصصین

سفارش خدمت مورد نظر
سفارش خدمت مورد نظر
 • به چند سوال کوتاه پاسخ دهید
 • ما سفارش شما را برای متخصصین ارسال می‌کنیم
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
ارتباط با متخصصین و دریافت رایگان قیمت
 • پیشنهاد متخصصین آماده به کار را مقایسه کنید
 • سوابق حرفه‌ای و نظر مشتریان قبلی آن‌ها را ببینید
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
انتخاب مناسب‌ترین متخصص به دلخواه
 • کارتان را انجام شده تحویل بگیرید
 • نظرتان در مورد متخصص را ثبت کنید

نظرات

فردین لشنی
فردین لشنی
4.9
21 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
احسان بادامی

حضور به موقع، برخورد محترمانه، تعهد به انجام کار، قیمت مناسب، انجام کار خیلی تمیز و خوب، گرفتن ایرادات برخی از جاها که حتی از قبل هماهنگ نسده بود و مبلغی هم بابتش تقاضا نکردند.

حسین کوشکی
حسین کوشکی
4.7
38 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
رضا صالحی

زمان بندی عالی تمیزی کار مهارت در کار برخورد مناسب

محسن اسدی
محسن اسدی
5.0
21 خدمت موفق
تعمیر و بازسازی ساختمان
یاشار فیاضی

برخورد بسیار عالی و محترمانه.کار با سرعت و دقت کامل انجام شد.حتما پیشنهاد میشه.

کسب درآمد خدمت از ما
علاوه بر تعمیر و بازسازی ساختمان، سایر خدمات فعال در تهران را مشاهده کنید.
مشاهده خدمات فعال تهران
امتیاز دهید

4.96 امتیاز از 58 رای

سایر عبارت های جستجو شده برای تعمیر و بازسازی ساختمان تهران

 • بازسازی ساختمان تهران
 • بازسازي ساختمان تهران
 • بازسازی ساختمان اداری تهران
 • تعمیر ساختمان تهران
 • شرکت های بازسازی ساختمان تهران
 • تعمیرات ساختمان تهران
 • هزینه بازسازی ساختمان تهران
 • تعمیر ساختمان قدیمی تهران
 • تعمیر ساختمانهای قدیمی تهران
 • تعمیر ساختمان بتی تهران
 • تعمیر ساختمان کلنگی تهران
 • تعمیرات ساختمانی تهران
 • بازسازی ساختمان در تهران
 • قیمت بازسازی ساختمان تهران
loading