عکس قبل و بعد از بازسازی خانه

دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
عکس قبل و بعد از بازسازی خانه

زمانی که اقدام به تغییر و مرمت خانه کنید، از تصویری که قبل و بعد بازسازی خانه می‌بینید به طرز عجیبی شگفت‌زده خواهید شد. به همین دلیل است که بسیاری از معماران برای نشان دادن هنر خود، عکس قبل و بعد از بازسازی را تهیه کرده و به شما نشان می‌دهند.

در واقع شما بر اساس این عکس‌ها علاوه بر اینکه می‌توانید کیفیت کار متخصص را بررسی کنید، به راحتی می‌توانید برای بازسازی و تغییر فضای خود ایده بگیرید. در ادامه موارد و نکات مهم پیش از تغییرات را بررسی و نمونه عکس قبل و بعد از بازسازی بخش‌های مختلف یک ساختمان را آورده ایم. 

 

چه مواردی در قبل و بعد از بازسازی خانه قدیمی ایجاد می‌شود؟

بازسازی منازل، یک اقدام زمان‌بر و پرهزینه است؛ اما بسیاری از افراد به آن تمایل دارند. چراکه قبل و بعد از بازسازی خانه ظاهر و استحکام آن دچار تغییرات زیادی می‌شود. علاوه بر این موارد، گاهی اوقات لازم است برای افزایش طول عمر ساختمان این کار را انجام داد، مهم‌ترین تاثیرات پس از بازسازی در خانه‌های قدیمی و حتی نوساز، عبارتند از:

 

بهبود استحکام ساختمان

همه خانه‌ها و سازه‌های مختلف، پس از چند سال استحکام اولیه خود را از دست داده و فرسوده می‌شوند. در چنین مواقعی برای اینکه سازه موردنظر قابل سکونت شود و کیفیت کافی داشته باشد، باید اقدام به بازسازی یا تغییر دکوراسیون داخلی آن نمود.

 

عکس قبل و بعد از بازسازی خانه

 

کاهش فضاهای بی‌استفاده

در طراحی خانه‌های قدیمی، فضاهای پرت و بی‌استفاده زیادی وجود دارد که از طریق بازسازی خانه می‌توان این فضاها را برطرف کرده و از آن‌ها به صورت بهینه‌تری استفاده نمود. همین امر باعث می‌شود تا در بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد تفاوت‌های بسیار زیادی وجود داشته باشد که موردپسند شما واقع می‌شود.

 

اقدامات مهم قبل از بازسازی خانه

برای اینکه نتیجه به دست آمده قبل و بعد بازسازی منزل دلچسب و راضی‌کننده باشد، نیاز است که یک سری نکات را رعایت کنید.

 

1. تعیین هدف

به صورت کلی بازسازی در دو شاخه زیرساخت ساختمان و بازسازی دکوراسیون بنا انجام می‌شود. شما باید قبل از شروع کار هدفتان و بودجه موردنظرتان را مشخص کنید تا تمام اقدامات آتی، دقیقا متناسب با آن‌ها صورت بگیرند.

 

2. برآورد هزینه                                       

برای اینکه در طول بازسازی دچار مشکلات مالی نشوید، باید یک برآورد هزینه نسبی از فرآیند بازسازی داشته باشید. بهتر است یک فهرست جامع از اقداماتی که در نظر دارید، تهیه کرده و سپس مطابق با آن پیش بروید. برای اینکه بتوانید برآورد هزینه درست و نسبتا دقیق داشته باشید، باید از یک کارشناس در این زمینه سؤال کرده و مشاوره بگیرید. کارشناس می‌تواند اقدامات ضروری را از غیرضروری جدا کرده و در کاهش قیمت بازسازی خانه به شما کمک کند.

 

عکس قبل و بعد بازسازی خانه

 

تغییرات مربوط به قبل و بعد از بازسازی خانه به قدری چشمگیر و فاحش است که شما هیچ‌گاه از هزینه‌های صرف شده برای این کار پشیمان نمی‌شوید، بلکه فقط از آن لذت خواهید برد.

 

3. انتخاب روش بازسازی

بعد از اینکه نیازهایتان را مشخص کرده و یک برآورد هزینه نسبی به دست آوردید، نوبت به مشخص کردن روش بازسازی می‌رسد. به صورت کلی بازسازی به روش حفاظتی و سبکی انجام می‌شود. در روش حفاظتی معمولا کلیات یک بنا مورد هدف بازسازی قرار می‌گیرند؛ اما در روش سبکی معمولا فقط تکه‌های فرسوده شناسایی شده و تکه‌های جدید جایگزین آن‌ها می‌شوند. تغییرات قبل و بعد بازسازی آپارتمان و خانه‌های ویلایی در روش حفاظتی، به مراتب فاحش‌تر از روش سبکی است.

 

بازسازی منزل قبل و بعد

 

4. انتخاب تیم کارشناس و طراح

بعد از اینکه روش و نحوه بازسازی را انتخاب کرده و تصمیم خود را برای تغییرات اعمال‌شده گرفتید باید به سراغ نیروهای کار بروید. برای داشتن یک بازسازی خوب و اصولی، بهتر است از یک پیمانکار یا شرکت کاربلد و باسابقه کمک بگیرد، برای دسترسی سریع به متخصصین مجرب در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید و نمونه کارهای هر فرد را ببینید.

مجریان طرح باید به خوبی به تمام سفارشات شما عمل کرده و یک خانه بازسازی‌شده کامل و بسیار شیک و کاربردی به شما تحویل می‌دهند.

 

تغییرات ایجادشده در قبل و بعد از بازسازی منزل 

برای اینکه تصمیم نهایی خود را برای بازسازی خانه بگیرید، لازم است تا اطلاعات خود را در این زمینه گسترش دهید. شما باید به صورت دقیق بدانید که بازسازی منزل قبل و بعد شامل چه مواردی می‌شوند و در چه قسمت‌هایی از خانه امکان اعمال تغییرات وجود دارد. اصلی‌ترین بخش‌هایی که با بازسازی داخل خانه تغییر می‌کنند، عبارت‌اند از:

  • تغییر متریال سقف با کناف، سقف کاذب و ...
  • کف سازی با سرامیک، پارکت و ...
  • تیغه بندی برای تفکیک فضا در داخل ساختمان
  • بازسازی آشپزخانه با تعویض کابینت، سرامیک‌ها، شیرآلات، کاشی و ...
  • تعویض بام آشپزخانه
  • تغییر قسمت‌های مختلف ساختمان مانند دستشویی و حمام، اتاق‌خواب، آشپزخانه و ...
  • تعویض درب و پنجره‌های قدیمی و فرسوده
  • رنگ‌آمیزی دیوارها یا کاغذدیواری
  • تعویض و ترمیم تأسیسات
  • تغییر دکوراسیون منزل با خرید و چیدمان لوازم و تجهیزات جدید

 

قبل و بعد بازسازی منزل

 

برای دریافت خدمات بازسازی ساختمان در تهران و بازسازی خانه در مشهد ، روی لینک مورد نظر کلیک کنید

 

با اعمال کردن چند نمونه از تغییرات ذکرشده در این قسمت، شما می‌توانید به تغییر کلی خانه خود پرداخته و از بازسازی خانه قدیمی قبل و بعد بهترین و مطلوب‌ترین نتیجه را کسب کنید.

 

نحوه گرفتن عکس قبل و بعد از بازسازی منزل

برای اینکه تغییرات قبل و بعد بازسازی خانه به خوبی قابل مشاهده باشند، باید عکسی از آن تهیه کنید. این عکس‌ها باید حتما از یک زاویه و در یک زمان یکسان گرفته شوند تا کارهای انجام شده به خوبی قابل مشاهده باشند و بتوان خانه های بازسازی شده قبل و بعد را به خوبی مقایسه کرد. همچنین سعی کنید که تصاویر را قبل از انجام کارهایی مانند تخریب بگیرید تا نخاله‌های ساختمانی و سیم‌کشی‌ها شکل عکس‌های قبل را خراب نکنند.

 

تغییرات قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از پرهزینه‌‎ترین قسمت‌ها برای بازسازی است؛ اما بازسازی خانه قبل و بعد از انجام این کارها تفاوت‌های فاحشی را ایجاد می‌کند. در عکس زیر به کابینت‌های جدید، دیوارها و استفاده بهینه از فضا تئجه کنید؛ در پیش و پس تعمیرات آشپزخانه، کابینت‌ها نقش اساسی دارند.

برای مثال جایگزینی کابینت‌های فلزی با ام دی اف می‌تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون آشپزخانه بگذارد. علاوه بر این برداشتن دیوارها و طراحی آشپزخانه به صورت جزیره‌ای هم می‌تواند تغییرات زیادی را در فضای خانه به وجود آورد.

 

خانه های بازسازی شده قبل و بعد

 

نمونه عکس قبل و بعد از بازسازی آشپزخانه

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد

 

تغییرات پیش و پس از بازسازی اتاق خواب

به طور معمول تغییر در شیوه نورپردازی اصلی‌ترین راه برای ایجاد تغییرات در اتاق خواب است؛ به همین دلیل برای این کار معمولا کناف بر روی سقف نصب می‌شود یا اینکه انواع چراغ‌های آویز مورداستفاده قرار می‌گیرند. به جز این، عوض کردن چهره کمد دیواری هم می‌تواند منجر به ایجاد تغییرات اساسی قبل و بعد از بازسازی منزل شود.

 

قبل و بعد از بازسازی اتاق خواب

 

برای مثال می‌توان درهای معمولی را که به سمت بیرون باز می‌شوند، با درب‌های کشویی جایگزین کرده و یا آینه‌هایی را بر روی آن‌ها نصب کنید. علاوه بر این تغییر رنگ هم می‎تواند بر روی فضای اتاق خواب تاثیر به سزایی گذاشته و یک اتاق ساده را تبدیل به محلی دنج برای کار، مطالعه و استراحت کند.

 

تغییرات قبل و بعد از بازسازی سرویس بهداشتی

اگر می‌خواهید چهره خانه شما به طور کلی قبل و بعد از بازسازی عوض شود، یک راه بسیار خوب تغییر سرویس بهداشتی است. برای مثال تغییر رنگ سرامیک‌ها در این فضا، سینک دستشویی و آیینه می‌توانند هماهنگی خوبی را ایجاد کرده و در عین حال امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم کند.

همچنین اگر وان حمام داشته باشید، می‌توانید از یک پارتیشن شیشه‌ای به جای پرده، برای جداسازی آن استفاده کنید. از سوی دیگر برای بهبود کارایی فضا، استفاده از تایل‌های ریز در کف باعث کاهش آلودگی‌ها خواهد شد.

 

ایده‌هایی برای قبل و بعد از بازسازی نمای منزل

از دیگر قسمت‌هایی که عوض کردن آن می‌تواند تغییرات زیادی را قبل و بعد از بازسازی خانه به وجود آورد، بازسازی نمای ساختمان است. برای این کار می‌توانید به جای آجر از سنگ استفاده کرده یا حتی نما را رنگ آمیزی کنید. به علاوه نورپردازی نمای ساختمان هم یک ایده خوب برای تغییر قبل و بعد بازسازی خانه است که بیشتر برای ساختمان‌های بلند استفاده می‌شود.

 

بازسازی خانه قدیمی قبل و بعد

 

جمع‌بندی

به صورت معمول خانه‌های قدیمی استحکام خود را به مرور زمان از دست می‌دهند و امکان سکونت در آن‌ها کمتر می‌شود. با شرایط کنونی قیمت مسکن، تعویض خانه نیاز به هزینه بالایی دارد و بسیاری از افراد نمی‌توانند این کار را انجام دهند؛ پس در این حالت بهترین انتخاب، بازسازی خانه است. تجربه نشان داده که اغلب افراد از نتیجه به‌دست‌آمده از قبل و بعد بازسازی خانه نهایت رضایت را داشته‌اند.

شما می‌توانید از نمونه عکس های قبل و بعد از بازسازی خانه که در این محتوا آمده است ایده بگیرید و پیش از اعمال تغییرات تصویری واضح از فضای خود بعد از بازسازی داشته باشید.

4.1 امتیاز از 957 رای


تعمیر و بازسازی ساختمان
برای سرویس تعمیر و بازسازی ساختمان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین