قیمت گچبری و گچ کاری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه گچبری و گچ کاری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 20,000 تومان
 • 25,000 تومان
 • 35,000 تومان
 • 40,000 تومان

شما در کدام شهر به گچبری و گچ کاری نیاز دارید؟

گچبری و گچ کاری را به متخصصش بسپار

شاید بتوان گفت گچبری و گچ کاری یکی از مراحل مهم در ساختمان سازی است. در واقع این هنر گچبر و گچ کار است که زیبایی یک خانه و سازه را چند برابر می‌کند. مناسب بودن قیمت گچ کاری و گچبری و آسان بودن کار با گچ باعث رواج این هنر در ساختمان سازی شده است. مثلا از گچ برای گچبری سقف و گچ کاری سقف، گچبری دیوار، گچبری دور لامپ، راویزکاری استفاده می‌شود.

 

گچ کاری ساختمان عکس

قیمت گچبری قیمت گچ قیمت گچ کاری اتحادیه 98 قیمت گچ کاری قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۸ عکس گچ کاری سقف گچبری مدرن

 

قیمت گچ کاری و گچ بری در بازار وابسته به نوع و حجم کار متفاوت است. شما در بازار "خدمت از ما" می‌توانید از گچ کاران و گچبران ماهر در شهر خودتان به رایگان قیمت بگیرید. کافی است همین الان سفارش گچبری و گچکاری خود را ثبت کنید. یکی از موثرین عوامل در  قیمت گچبری را می‌توان قیمت گچ اعلام کرد. هرچه قیمت گچ افزایش پیدا کند قیمت گچبری به طبع افزایش پیدا می‌کند. 

 

قیمت گچبری |  قیمت گچ

گچبری سقف قیمت گچبری قیمت گچ قیمت گچ کاری اتحادیه 98

 

قیمت گچ کاری و گچبری ساختمان چگونه محاسبه می‌شود؟

دستمزد گچ کاری بر اساس قیمت اتحادیه گچ کاری محاسبه می‌شود و به این گونه است که قیمت پایه‌ای را به عنوان نرخ گچ کاری مشخص است و در کنار آن قیمت عوامل تاثیرگذار بر اجرت گچ کاری را نیز مشخص می‌کند. البته باید به این نکته توجه کرد که قیمت گچ کاری اتحادیه 98 نسبت به قیمت گچ کاری در سال‌های قبل متفاوت است و ما می‌بایست از قیمت‌های به روز باخبر باشیم تا بتوانیم دقیق‌ترین هزینه را برآورد کنیم. در بازار "خدمت از ما" شما می‌توانید قیمت گچبری و گچکاری را به رایگان بگیرید.

 

ابزار گچ کاری داخل ساختمان

قیمت گچکاری نورمخفی قیمت گچکاری سال ۹۸ قیمت گچبری دستی قیمت گچ کاری اتحادیه تهران

 

عوامل موثر بر هزینه گچبری و گچ کاری

جهت برآورد قیمت گچ کاری ساختمان پارامترهایی از جمله متراژ کار، موقعیت پروژه، نوع مصالح مصرفی و ارتفاع کار در نرخ گچ کار ساختمان مؤثر است. 

 • ارتفاع پروژه 
 • موقعیت پروژه
 • میزان ساعت کار
 • متراژ و حجم کار
 • نوع گچ کاری و گچبری

 

قیمت گچ کاری اتحادیه 98 |  قیمت گچ کاری

گچ کاری دیوار قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۸ قیمت گچکاری نورمخفی قیمت گچکاری سال ۹۸ قیمت گچبری دستی

 

بهترین زمان برای انجام خدمات گچ کاری و گچ بری چه موقع است؟

خدمات گچکاری جز خدماتی است که در بازار ساختمانی ارائه می‌شود. بهتر است گچبری و گچ کاری پس از مراحل سفت کاری انجام شوند. در واقع بعد از رفع نم و رطوبت دیوار، سیم کشی و لوله گذاری برق، گرفتن ترک دیوار که در اثر نشست ساختمان رخ داده است و ... نوبت به مرحله سفید کاری(گچبری و گچ کاری) می‌رسد.

 

چه خدماتی به عنوان خدمات گچبری و گچ کاری ساختمان ارائه می‌شود؟

 • سفیدکاری
 • گچبری دستی
 • گچ کاری نور مخفی
 • گچبری سقف و دیوار
 • گچ بری آرک آشپزخانه
 • گچ کاری دور لامپ و لوستر
 • گچ کاری روی رابیتس یا راویزکاری

 

نحوه ثبت سفارش گچبری و گچکاری و دریافت قیمت گچبری

شما می‌توانید برای درخواست خدمات گچ کاری و گچبری و یا اطلاع از قیمت گچ کاری روی رابیتس، قیمت گچبری دستی، قیمت گچ کاری ساختمان جزییات سفارش خود را در سایت و یا اپلیکیشن "خدمت از ما" ثبت نمایید و منتظر اعلام قیمت متخصصان باشید. پس از دریافت قیمت از سمت گچکار می‌توانید به پروفایل هر یک مراجعه نموده و از میزان تخصص هر یک اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با مطالعه نظرات مشتریان قبلی از میزان رضایت و یا عدم رضایت مشتریان قبلی مطلع شوید. سپس از میان گچکاران بهترین گچکار را برای گچبری خود انتخاب نمایید.

 

قیمت گچکاری روی رابیتس

قیمت گچبری قیمت گچبری دستی قیمت گچ کاری اتحادیه تهران قیمت گچکاری روی رابیتس گچ کار قیمت گچکاری قیمت گچ کاری نور مخفی

 

عوامل موثر بر قیمت گچبری و گچکاری

در صورتی که کار توسط یک بنای ماهر انجام نشود و نکات زیر رعایت نشود دیوار گچ کاری شده پس از مدتی ترک می‌خورد و شما باید گچکاری را دوباره انجام دهید. که خود باعث بالا رفتن هزینه گچ کاری می‌شود.

 • اگر که مقداری آبی که برای ملات تهیه شده بیشتر از حد موردنیاز باشد باعث می‌شود گچ قرار گرفته بر روی دیوار بعد از خشک شدن و تبخیر آب و رطوبتش ترک بخورد.
 • در صورتی که ضخامت گچی که بر روی دیوار می‌زنیم بیش از حد باشد چون لایه‌ی رویی گچ زود خشک می‌شود اما لایه‌های زیری دیرتر خشک می‌شوند گچ ترک می‌خورد.
 • در دیوارهایی که رابیتس بندی شده است حتماً باید چفت و بست‌ها به طور صحیح انجام شده باشد زیرا در صورت محکم نبودن، سطح دیوار و یا اجزای مجاور دیوار حرکت می‌کنند و گچ ترک می‌خورد.
 • حتماً هنگام اجرای گچ کاری باید به دمای هوا توجه شود زیرا اگر در دمای زیر صفر درجه گچ کاری انجام شود آبی که در ملات موجود است یخ میزند و پس از بالا رفتن دما این یخ‌ها ذوب می‌شوند و باعث می‌شوند که گچ فاسد شود و گچ دیوار ترک بخورد.

 

قیمت گچبری سقف پذیرایی

قیمت گچکاری روی رابیتس گچ کار قیمت گچکاری قیمت گچ کاری نور مخفی قیمت گچکاری در تهران

 

نکات مهمی در رابطه با گچ کاری

 • در قرار داد حتماً می‌بایست متراژ، مدت زمان لازم برای اجرای کار و ... ذکر شود.
 • برای تمیز و با دقت انجام شدن کار حتماً نیروهای باتجربه و زبردست را استخدام کنید.
 • در صورتی که طرح خاصی برای اجرا مد نظر دارید آن را به گچ کار نشان دهید تا در صورت داشتن قابلیت اجرا آن را برای شما اجرا کند.
 • همیشه قبل از تهیه مصالح از بنا مقدار دقیق مصالح مورد نیاز را بپرسید تا در هنگام اجرای کار با کمبود مصالح و یا مصالح اضافی مواجه نشوید.
 • اگر نمی‌خواهید قیمت گچ کاری بالا برود از اجرای طرح‌های پیچیده جلوگیری کنید زیرا هرچه طرح پیچیده‌تر باشد زمان بیشتری برای اجرا می‌خواهد و هزینه گچ کاری بیشتر می‌شود.

 

نحوه محاسبه دستمزد گچ کاری

قیمت گچ کاری

 

با گچکاری بیشتر آشنا شوید

گچ کاری به دلیل داشتن مزایایی مانند عایق سرما و گرما، قابلیت رنگ پذیری، ایجاد سطوح صاف و هموار، قابلیت ترکیب با پودرهای رنگی، قابلیت ضد حریق کاری است که در ساخت تمام ساختمان‌ها انجام می‌شود اما با توجه به کیفیت کار در مراحل مختلف اجرا، اجرت گچ کاری تفاوت‌هایی دارد. مراحل اجرای کار گچکاری و گچبری به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 1. زیرسازی با گچ خاک
 2. روسازی با گچ سفید

 

مرحله اول گچبری برای ایجاد لایه‌ی عایق و پوشش دیوار می‌باشد تا سطحی صاف و یکدست به دست بیاید اما از آنجایی که رنگ گچ خاک تیره می‌باشد مرحله دوم یعنی روسازی با گچ سفید انجام می‌شود. حال مراحل اجرای گچکاری به صورت زیر می‌باشد:

 1. مقداری آب ریخته و درصد مشخصی گچ را به آن اضافه کرده و مخلوط می‌کنیم.
 2. ر صورتی که سطح دیوار صاف نشد باید با تکرار مرحله قبل سطح دیوار و یا سقف را هم سطح و یکدست کنیم.
 3. در اولین مرحله می‌بایست طراز بندی صورت بگیرد که نیازمند دقت بالایی است تا فرورفتگی‌ها و کجی دیوار و یا سقف را به درستی تشخیص دهد.
 4. بعد از زدن گچ به دیوار باید به کمک ماله گچ را با دقت و ظرافت تمام از پایین به بالا بکشیم به طوری که سطح دیوار و گچ کاملاً صاف و طراز باشد.
 5. در این مرحله سرعت عمل و مهارت نقش بسیار مهمی دارد زیرا می‌بایست هنگامی که گچ شروع به سفت شدن می‌کند در عرض چند دقیقه و قبل از سفت شدن کامل گچ، گچکاری انجام بشود.

 

گچبری ساختمان |  نرخ گچ کاری |  قیمت دستمزد گچ و خاک

گچ بری دیوار ابزار گچ کاری سقف گچبری گلویی سقف طرح ابزار گچ کاری

 

گچبری دستی

گچبری دستی یا گچبری کلاسیک یا سنتی یکی از شیوه‌های زیبا همراه با هنرمندی کچ کاری ساختمان است. ایجاد انواع ستون‌های گچ کاری شده و سقف‌های نقش برجسته گچی نمونه‌ای از گچبری دستی با ابزار گچبری دستی است. آماده سازی گچ در شیوه دستی توسط گچبر انجام می‌شود. 

اجرای گچبری دستی بیشتر از سایر روش‌های گچبری و گچ بری پیش ساخته زمان می‌برد. به همین علت قیمت گچبری دستی بیشتر خواهد بود. اما لازم است بدانید که قیمت گچبری دستی همیشه گران‌تر نخواهد بود. متناسب با ظرافت و نوع کار گچبر تعیین می‌شود که در مواردی می‌تواند از قیمت گچبری پیش ساخته کمتر باشد.

 

چگونه بهترین گچکار و گچبر را انتخاب کنیم؟

شاید مهم‌ترین سوالی که هنگام گچکاری و گچبری برایتان پیش می‌آید این است که چگونه مناسب‌ترین گچ کاری و گچبر را انتخاب کنیم؟ شما در بازار "خدمت از ما" می‌توانید با مشاهده پروفایل گچ کاران شهر خودتان و خواندن نظرات دیگر مشتریان فرد مناسب را انتخاب کنید. پس همین الان سفارش خود را ثبت کنید و قیمت گچبری و گچ کاری را از متخصصان بگیرید.

امتیاز دهید

4.07 امتیاز از 33 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
گچبری و گچ کاری

نظرات

محسن قربانی
محسن قربانی
4.8
کمتر از 3 خدمت موفق
گچبری و گچ کاری
محسن قربانی

با بهترین کیفیت و سریعترین نیرو های با مهارت های مختلف تیک ابی و گواهی گچکاری

محمد منصور
محمد منصور
5
6 خدمت موفق
گچبری و گچ کاری
امیرمحمد اربابی

کار را با کیفیت مطلوب بدون هیچ حاشیه ای انجام دادند و کاملا راضی هستم.

علی میرزایی
علی میرزایی
4.4
4 خدمت موفق
گچبری و گچ کاری
حمید حاجی میرزایی

بسیار کار دقیق و تمیزی تحویل دادن و از نظر قیمت هم منصف بودن و بسیار خوش برخورد و خوش قول .واقعا راضی بودم.

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading