قیمت گچبری و گچ کاری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه گچبری و گچ کاری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 35,000 تومان
 • 60,000 تومان
 • 80,000 تومان
 • 150,000 تومان
(به روز رسانی در مهر 1402)

شما در کدام شهر به گچبری و گچ کاری نیاز دارید؟

گچبری و گچ کاری را به متخصصش بسپار

یکی از مهم‌ترین مراحل ساخت ساختمان، گچ کاری و گچبری آن است. این دو تاثیر زیادی در ظاهر نهایی خانه شما دارند و اگر به خوبی کار نشده باشند، آب در هاون کوفته‌اید. عوامل بسیار زیادی در قیمت گچبری و گچ کاری تاثیر گذار هستند که از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به حجم کار، کیفیت زیرساز گچ کاری، مهارت گچ کار و .. اشاره کرد. برای بازسازی خانه اولین اقدامی که به ذهن افراد می‌رسد، لکه گیری یا گچ کاری کل منزل است.

معمولا افراد برای تخمین قیمت گچ کاری با مشکل روبه‌رو هستند و نمی‌دانند که چه مقدار هزینه در انتظارشان است. تیم "خدمت از ما" این امکان را برای این افراد فراهم کرده است که شما به راحتی و بسته به نیازی که دارید، بتوانید هزینه‌های گچبری را تخمین بزنید. برای آشنایی با قیمت گچکاری و گچبری کافیست تا 5 دقیقه وقت خود را به ما بدهید، بعد از آن می‌توانید به راحتی تمامی هزینه‌های گچ کاری و گچبری را تخمین و محاسبه کنید.

 

لیست قیمت گچ کاری اتحادیه ۱۴۰۲

نوع خدمات گچ‌کاری قیمت خدمات (به روز رسانی اردیبهشت 1402)
قیمت آسترکشی (زیرکاری)  30.000 تا 45.000 تومان
قیمت سفیدکاری (روکاری)  30.000 تا 45.000 تومان
قیمت گچ کاری زیر و رو  65.000 تا 85.000 تومان
قیمت گچ‌کاری رابیتس  140.000 تا 200.000 تومان
قیمت گچ‌کاری نورمخفی  80.000 تا 200.000 تومان
دقت داشته باشید که تمامی قیمت ها بر اساس "متر مربع " می‌باشد

 

قیمت گچبری در سال 1402

نوع خدمات گچبری قیمت خدمات (به روز رسانی اردیبهشت 1402)
قیمت گچ‌بری ابزار ساده 40.000 تا 700.000 تومان
قیمت گچ‌بری ابزار قاشقی 100.000 تا 150.000تومان
قیمت گچ‌بری ابزار گلویی 40.000 تا 700.000 تومان
قیمت گچ‌بری ابزار رابیتس 70.000 تا 200.000 تومان
قیمت گچ‌بری نورمخفی 70.000 تا 200.000 تومان
نصب گچبری پیش ساخته  به صورت کنتراتی بعد از دیدن پروژه تعیین می‌شود.
هزینه گچبری قاب دیوار 200.000 تا 300.000 تومان
هزینه گچبری قاب سقف 80.000 تا 200.000 تومان
دقت داشته باشید که تمامی قیمت ها بر اساس "متر مربع " می باشد.

 

 

گچ کاری و گچبری ساختمان و انواع آن

یکی از مراحل مهم نازک کاری ساختمان، مرحله گچ کاری است که هم می‌توان در فضای داخل استفاده کرد و هم در فضای بیرونی پروژه، اما گچکاری در فضای داخل بسیار مرسوم‌تر است. این کار برای ایجاد یک سطح صاف و زیبا بر روی سایر مصالح ساختمانی انجام می‌شود.

از طرف دیگر، اگر بخواهید برای تزئین سقف یا دیوارها از طرح‌های تزئینی استفاده کنید به این عمل گچبری گفته می‌شود. گچبری از حساسیت بسیار بیشتری نسبت به گچ کاری برخوردار است و معمولا هر متخصص قادر به انجام آن نیست. به سبب زیبایی گچبری و قیمت تقریبا مناسب آن در حال حاضر بسیاری از خانه‌های ایرانی از این گچبری برای تزئین خانه‌های خود استفاده می‌کنند.

به‌طور کلی گچکاری به دو صورت انجام می‌شود، زیر کار گچکاری و روکار گچکاری که در ادامه توضیحات مختصری در خصوص هر کدام از آن‌ها ارائه شده است.

 

گچ کاری

 

زیر کار گچکاری

زیر کار گچ کاری به لایه‌ای از گچ گفته می‌شود که مستقیما بر روی دیوار سفالی و یا سیمانی کشیده می‌شود. معمولا برای زیر کار گچکاری بهتر است گچ به تنهای مورد استفاده قرار نگیرد و از ترکیب گچ و خاک برای اینکار استفاده شود. ترکیب گچ و خاک از ترک خوردن لایه نهایی گچ بعد از اتمام کار جلوگیری می‌کند.

استفاده از مخلوط گچ و خاک رس از لحاظ قیمتی هم بسیار به‌صرفه‌تر است. به یاد داشته باشید که زیر کار گچ کاری باید صاف و یکدست باشد، هر گونه ناهمواری در زیر کار بر روی کیفیت و قیمت کار کردن روکار توسط استادکار تاثیر دارد. پس از گچ کار بخواهید که زیر کار را کاملا شمشه کند و هیچ گرده یا فرو رفتگی بر جای نگذارد.

 

روکار گچ کاری

به لایه نهایی گچ کاری که ما آن را می‌بینم، روکار گچبری می‌گویند. این لایه ضخامتی نزدیک به دو سانتی‌متر دارد و پرداخت نهایی گچکاری به حساب می‌آید. این لایه باید کاملا صاف، یکدست و شیشه‌ای باشد و به هیچ عنوان نباید ناهمواری، رد شمشه و ماله، خراش و .. بر روی آن وجود داشته باشد. گچی که برای قسمت روکار استفاده می‌شود، باید از نوع ریز دانه باشد و کاملا متفاوت از گچی است که در قسمت زیر کار از آن استفاده می‌شود.

 

قیمت گچبری سقف پذیرایی

 

یکی از نکاتی که در روکار گچ کاری باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، گونیا بدون کنج‌های خانه است. این قسمت‌ها نباید هیچ گونه موج، تاب و ... داشته باشند.

*‌ در گذشته سقف خانه‌ها را با آجر طاق می‌زدند و مراحل گچکاری سقف هم دقیقا مانند دیوارها بود (زیر کار و روکار)، اما بهتر است سقف خانه‌های امروزی که معمولا از یونولیت ساخته می‌شود، برای پرداخت و سفید کردن آن فقط از یک لایه گچ  استفاده شود. مخلوط گچ و خاک چسبندگی زیادی بر روی یونولیت ندارد و وزن بسیار زیادی هم دارد.

این موضوع سبب می‌شود تا وزن سقف ساختمان افزایش پیدا کند. در هنگام بروز زلزله این مسئله در ایمنی جان افرادی که در خانه مشغول زندگی هستند، بسیار موثر است. برای گچکاری سقف این خانه‌ها از بهترین گچ بازار استفاده کنید تا کیفیت نهایی کار شما بالا رود.

 

 عوامل موثر بر قیمت گچ ‌کاری 1402

همان‌طور که در بالا گفته شد، تعیین قیمت گچ کاری به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و نمی‌توان به‌طور قطع گفت که هزینه دستمزد گچ کاری برای هر متر این مقدار است. معمولا برای تخمین قیمت، لیستی که اتحادیه منتشر کرده است را، به عنوان قیمت پایه در نظر می‌گیرند و در کنار آن سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی اضافه می‌شود. این دلیل اختلاف قیمت گچ کاری اعلام شده در سایت‌های مختلف است.

در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی از نکات که در قیمت گچ کاری تاثیر دارند، آشنا کنیم.

 • قیمت مصالح ساختمانی: هر چقدر که قیمت گچ افزایش پیدا کند، هزینه کار کردن آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • موقعیتی که استاد کار باید در آن کار کند: اگر بخش اعظمی از کار شما در ارتفاع باشد، دستمزد گچ کاری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • متراژ و اندازه دیوارها: کار کردن یک دیوار صاف و بزرگ بسیار راحت‌تر از دیوارهای کوچک است. اگر متراژ فضای شما بزرگ باشد و دیوارهای یک دست و بزرگی هم داشته باشید، هزینه‌های گچ کاری برای شما کم خواهد شد.
 • تعداد پنجره یا به اصطلاح نبش: تعداد نبش‌ها و پنجره‌ها بر قیمت گچکاری تاثیر بسیار زیادی است. اگر تعداد نبش‌ فضای شما بیش از حد انتظار باشد، احتمالا 15 تا 20 درصد دستمزد گچ کاری شما افزایش پیدا خواهد کرد.

 

نحوه محاسبه دستمزد گچ کاری

 

لازم به ذکر است، تمامی قیمت‌های که متخصصین "خدمت از ما" به شما پیشنهاد می‌دهند بر اساس قیمت گچ کاری اتحادیه ۱۴۰۲ است. برای دریافت هزینه خدمات طبق متراژ مورد نظرتان، کافی است یک ثبت سفارش رایگان در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" انجام دهید. 

 

نسبت اختلاط گچ و آب برای گچکاری

 اولین قدم برای گچکاری مخلوط کردن گچ و آب است. در ظاهر این قضیه کاملا ساده به نظر می‌رسد و حتما شما هم میگویید: "کاری نداره، آب رو میریزیم تو گچ و مخلوط می‌کنیم". مخلوط کردن گچ و آب فرایند و ترفندهای خود را دارد و برای اینکه شما یک گچکاری خوب داشته باشید، باید این کار را اصولی انجام دهید.

در ادامه چند ترفند اختلاط گچ و آب به شما آموزش می‌دهیم.

 • شما به یک استانبولی تمیز برای گچ کاری نیاز دارید. چرا تمیز؟ وجود هرگونه زنگ یا آشغال باعث می‌شود تا در هنگام ماله‌کشی روی دیوار خط بیندازد که عملا کار را متوقف خواهد کرد. پس شما باید از قبل از ساخت گچ، گچ خشک شده در استانبولی را به وسیله یک کاردک از استانبولی خارج کنید.
 • حتما باید از آب شیرین برای ساخت گچ استفاده کنید.
 • به یاد داشته باشید که حتما گچ را به آب اضافه کنید در این حالت شما تمرکز بیشتری بر روی فرایند ساخت خواهید داشت.
 • گچ را به‌صورت یکجا و تپه‌ای به درون آب نیاندازید. گچ را به آرامی و در نقاط مختلف به‌صورت یکجا پخش کنید.
 • اکنون دست خود را به آرامی درون مخلوط گچ و آب ببرید و خوب هم زنید تا گچ گلوله‌ای نشود و حبابی هم درون آن ایجاد نشود.
 • به یاد داشته باشید که گچ به یکباره و بسیار سریع خشک می‌شود، پس به هیچ عنوان همزمان چند استانبولی گچ را با هم نسازید چرا که همه با هم می‌گیرند و کار کردن آن‌ها غیر ممکن خواهد بود.

 

گچکاری دیواری که به تعمیر نیاز دارد

در برخی از مواقع به جای تعمیر و گچ کاری کل دیوار نیاز است تا تنها قسمت‌های خاص و بخش‌های کوچکی از دیوار و سقف ترمیم شود. اصطلاحا به این کار لکه گیری می‌گویند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بالااست. برای لکه گیری باید ابتدا قسمت آسیب دیده شده را بازرسی کنید. برای مثال در نظر بگیرید که یک لکه نم بر روی یک دیوار را می‌خواهید از بین ببرید.

اولین کاری که می‌کنید با استفاده از تیشه شروع به کنده کاری و بلند کردن گچ زرد شده از روی دیوار می‌کنید. بهتر است تا قسمت زیر کار هم مورد لطف قرار گیرد و چند خراب عمیق بر روی ان ایجاد کنید.

با ایجاد خراش در قسمت زیرین، گچ کاری قدیم و جدید در هم تنیده می‌شوند و نتیجه کار به مراتب بالاتر خواهد بود. اکنون شروع به ماله کشی کنید. اگر فردی هستید که علاقه خاصی به گچ کاری دارید، می‌توانید از لکه گیری‌های کوچک شروع کنید و مهارت‌های مانند نحوه گرفتن ماله به دست، نحوه ماله کشی، نحوه ساخت گچ و .. را تمرین کنید.

 

قیمت گچ کاری

 

نکات مهمی که در هنگام کچ کاری باید به آن توجه داشت

در هنگام گچکاری باید به نکات زیادی توجه داشته باشید در ادامه به برخی از مهمترین نکاتی که در هنگام گچ کاری باید به آن توجه داشت اشاره کرد.

 • گچکاری باید کاملا صیقلی، صاف و تراز باشند، این نکات در هنگام اجرای رنگ بسیار مهم هستند.
 • بعد از اینکه گچکاری خشک شد، کاملا باید سفید باشد. هر گونه تیرگی یا زرد شدگی نشان دهند رطوبت یا بی کیفیت بودن کار است.
 • بعد از خشک شدن گچ باید کاملا سفت شده باشد و در اثر فشار نشکند یا به اصطلاح پوک نباشد.
 • گچکاری را می‌توان آخرین مرحله از ساختمان سازی دانست به هیچ عنوان این کار را در ابتدای کار ساختمانی خود انجام ندهید.
 • به یاد داشته باشید که گچ کاری در دمای زیر صفر امکان پذیر نیست.
 • اگر تیر آهن‌های سقف ضد زنگ نخورده باشند، امکان گچ کاری بر روی آن‌ها وجود ندارد.
 • برای گچ کردن ستون‌ها باید از توری  استفاده کنید.
 • گچی که شما برای گچکاری استفاده می‌کنید باید یکنواخت باشد. استفاده از چند مدل گچ برای گچکاری می‌تواند در نتیجه نهایی کار تاثیر منفی بگذارد. علاوه بر این شما باید گچی که می‌سازید، نیز یکنواخت باشد. هر گونه شل و سفت ساختن گچ باعث ترک خوردن گچ بعد از سفت شدن می‌شود.

 

تعرفه گچکاری 1402

 

 • سرعت اجرای کار نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت گچ کاری خواهد بود.
 • قیمت گچبری سقف پذیرایی متفاوت از دیوارهای جانبی است. در هنگام برآورد هزینه‌های گچکاری باید، متراژ سقف با قیمت متفاوت محاسبه شود.
 • تعداد روزهای که شما برای گچ کاری محیط خود در نظر می‌گیرید نیز در دستمزد تاثیر گذار است. برای مثال اگر برای انجام خدمات گچ کاری خود عجله دارید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

 

(برای دریافت قیمت گچ کاری در شیراز و همچنین قیمت گچ کاری در اصفهان روی لینک مورد نظر کلیک کنید)

 

قیمت گچبری به چه صورت است؟

به‌طور کلی قیمت گچبری، دقیقا مشابه قیمت گچ کاری به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و نمی‌توان برای این خدمت، قیمت مشخص و ثابتی معرفی کرد. برای مثال شاید منزل شما به گچبری کمتری به نسبت سایر منازل نیاز داشته باشد، آیا شما باید هزینه مشابه پرداخت کنید؟ حتما نه. اجازه دهید تا در ابتدا به لیست قیمت گچبری اشاره کنیم و در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر قیمت گچکاری اشاره کنیم.

بعد از اینکه گچ کاری منزل شما انجام شد، در صورت تمایل می‌توانید، منزل خود را با گچبری زینت دهید. گچبری ظاهری زیبا به منزل شما می‌دهد و بیشتر در دکوراسیون داخلی کاربرد دارد. معمولا برای اجرای گچبری چندین راه مانند استفاده از گچبری پیش ساخته، اجرای گچبری به صورت دستی و ابزار پیش روی شما قرار دارد. این روش‌ها هر کدام قیمت متفاوتی دارند و شما بسته به بودجه‌ای که برای گچبری منزل خود در نظر گرفته‌اید، می‌توانید یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت گچکاری

 

عوامل موثر بر قیمت گچبری

در ادامه به برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت گچبری اشاره شده است.

 • وضعیت زیرساختی دیوارها: گچبری باید بر روی یک سطح تمیز کار شود. اگر منزل شما نیاز به لکه گیری و خرده کاری نازک کاری دارد، باید قبل از انجام گچبری لکه گیری را در دکوراسیون منزل انجام دهید. هر چه زیرساز شما تمیزتر باشد، قیمت گچبری کمتر خواهد بود.
 • نوع گچبری: همان‌طور که اشاره شد، قیمت گچبری پیش ساخته، ابزار و دستی با یکدیگر متفاوت است.
 • نوع نقش و طرح انتخابی شما: این مورد تاثیر زیادی در قیمت گچبری دارد. هر میزانی که طرح انتخابی شما پیچیده‌تر باشد، قیمت انجام آن نیز بیشتر خواهد شد.
 • استفاده از نورپردازی: نورپردازی هزینه‌های گچبری را افزایش خواهد داد.
 • هر چقدر که مساحت و متراژ خانه شما بیشتر باشد به گچبری بیشتری نیاز خواهید داشت و این موضوع طبیعی است که برای این خدمات شما هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید.
 • کیفیت کار استادکار: میزان مهارت استادکار با قیمت گچبری رابطه مستقیم دارد و هر چه میزان مهارت استادکار بیشتر باشد، باید هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید.
 • اینکه شما برای کدام قسمت از منزل خود می‌خواهید، گچبری انجام دهید؛ برای مثال گچبری سقف آشپزخانه با قیمت سقف پذیرایی و سایر قسمت‌های منزل با یکدیگر متفاوت خواهد بود.
 • ارتفاع دیوار: برای مثال شما برای یک طرح مشخص که توسط یک استادکار کار می‌شود، در ارتفاع‌های مشخص باید هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید.

 

قیمت گچبری

 

گچبری و تکنیک‌های آن

یکی از تکنیک‌های زیباسازی فضای داخلی و نمای ساختمان گچ بری است. گچ بری در طول زمان و با پیشرفت تکنولوژی روز به روز پیشرفت کرده است و در حال حاضر برای گچ بری یک ساختمان از ابزار مختلفی استفاده می‌شود که باعث بالا رفتن کیفیت نهایی کار هم شده است. البته این تنها ابزار نبودند که باعث پیشرفت و حرکت رو به جلوی گچبری بوده‌اند، هنرمندان ایرانی نقش به‌ سزایی در این پیشرفت داشته‌اند. 

همان‌طور که اشاره کردیم، گچ بری هم در فضای بیرونی استفاده می‌شود و هم در فضای بیرونی، اما آیا گچی که در فضای داخلی استفاده می‌شود، برای فضای بیرونی هم مناسب است؟ حتما پاسخ ما به شما خیر است.

همان‌طور که می‌دانید گچ بری داخلی تنها به منظور زیبایی است، اما استفاده از آن در فضای بیرونی می‌تواند در وضعیت پایداری نمای ساختمان موثر باشد. پس استفاده از گچ بری در فضای بیرون باید با رعایت نکات معماری باشد و نمی‌توان از هر شکل و طرحی برای انجام اینکار استفاده کرد. نکته دومی که باید به آن توجه کرد، تعداد لایه‌های گچ به کار رفته شده در فضای داخل و بیرون است.

در فضای داخلی گچ بری باید تا حد امکان سبک باشد تا آسیبی به سقف دیوار و .. وارد نکند به همین دلیل است که بیشتر نماهای داخلی بین یک تا سه سانتی‌متر ضخامت دارند. در گچبری خارج موضوع کمی متفاوت خواهد بود و بسته به طرح ضخامت گچبری‌های خارج ساختمان می‌توانند بین 3 تا 20 سانتی‌متر متغیر باشند. دلیل این ضخامت زیاد افزایش استحکام در برابر عوامل خارجی مانند باد، باران، تگرگ و .. است.

 

قیمت گچ کاری در سال 1402

 

چرا بازار آنلاین "خدمت از ما" را انتخاب کنید؟

بازار آنلاین "خدمت از ما" علاوه بر ارائه خدمات آنلاین، مزایای دیگری هم دارد که در ادامه بررسی می کنیم:

 • دسترسی آسان به گچ کارهای ماهر و امکان انجام مشاوره با هر کدام از این گچ کارها به صورت جداگانه
 • امکان مشاهده و مراجعه به پروفایل هر یک از استاد کارها و گچ کارها وجود دارد و شما می‌توانید از میزان تخصص، امتیازی که کاربران قبلی به این افراد داده‌اند، نمونه کارها و .. اطلاعات دقیقی کسب کنید.
 • افرادی که در سایت خدمت از ما مشغول به کار هستند از نظر مهارت و کیفیت انجام کار در سطح بالایی هستند. پس شما با خیال راحت می‌توانید، کارهای خود را به این افراد متخصص بسپارید و خیالتان از نتیجه راحت باشد.
 • تیم پشتیبانی خدمت از ما هر لحظه در کنار شما است و نحوه کار گچ کار را مورد بررسی قرار می‌دهد. چنانچه شما از کیفیت و نحوه ارائه خدمات گچ کار راضی نباشید، امکان شکایت و ثبت موضوع به راحتی برای شما وجود دارد.
 • شما هر روز از هفته و هر کجای ایران که باشید، می‌توانید از خدمات سایت خدمت از ما استفاده کنید.
 • همان‌طور که اشاره شد با ثبت هر سفارش، پنج نفر استادکار به شما درخواست می‌دهند. شما با بررسی این پیشنهادها می‌توانید، مقرون به‌صرفه‌ترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

 

نحوه دریافت خدمات گچبری و گچ کاری در "خدمت از ما"

سایت خدمت از ما به‌صورت آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت آنلاین به چندین متخصص در شهر خود متصل شوید و قیمت گچ کاری و گچبری را پیش از ثبت سفارش دریافت کنید.

در ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن خدمت از ما شده، شهر و نوع خدمت را انتخاب می‌کنید ،بعد از مشخص کردن نوع خدمات، به سوالات ابتدایی پیرامون متراژ فضا، زمانی که نیاز دارید که گچ کار به محل مورد نظر مراجعه کند، پاسخ می دهید. بعد از انتخاب این گزینه‌ها و ثبت درخواست باید صبر کنید تا 5 گچ کار هزینه پیشنهادی خود را ارسال کنند.

شما بعد از دریافت پیشنهاد می‌توانید به سراغ رزومه گچ کارها بروید و از میزان رضایت مشتری‌های قبلی اطلاعات دقیق کسب کنید.

4.5 امتیاز از 2054 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
گچبری و گچ کاری

نظرات

بازرگان مطیعی
بازرگان مطیعی
5.0 (از 78 نظر)
81 خدمت موفق
گچبری و گچ کاری
حمیدرضا نوروزی

آقای مطیعی بسیار با اخلاق بودن و سریع هم کارشون رو با دقت و نظافت انجام دادن و خیلی ازشون راضی بودم. بسیار هم با انصاف و شریف بودن.

جمشید کاکاوند
جمشید کاکاوند
5.0 (از 30 نظر)
40 خدمت موفق
گچبری و گچ کاری
عباس رسولی

باسلام خدمت دوستان از کار آقای کاکاوند راضی بوده و ایشان تمام تلاششان رابرای اجرای خوب کار انجام دادند به موقع سرکار حاضر شده و سریع کار را جمع کردند خدا قوت وممنون از از برنامه خوب خدمت از ما

امیر نجفی
امیر نجفی
5.0 (از 1 نظر)
1 خدمت موفق
گچبری و گچ کاری
حسن میرزاخانی

درود..بنده گچکار زیاد دیدم..واقعا کارشون حرف نداشت..امروز باهاشون آشنا شدم در انتخاب ایشان شک نکنید..ظریف کار و ماهر..با سپاس از ایشان

در این شهرها می توانید سفارش گچبری و گچ کاری را ثبت کنید:

 • گچبری و گچ کاری تهران
 • گچبری و گچ کاری کرج
 • گچبری و گچ کاری اصفهان
 • گچبری و گچ کاری مشهد
 • گچبری و گچ کاری شیراز
 • گچبری و گچ کاری تبریز
 • گچبری و گچ کاری اهواز
 • گچبری و گچ کاری شاهین شهر
 • گچبری و گچ کاری همدان
 • گچبری و گچ کاری بوشهر
 • گچبری و گچ کاری بندرعباس
 • گچبری و گچ کاری دماوند
 • گچبری و گچ کاری آبسرد
 • گچبری و گچ کاری رودهن
 • گچبری و گچ کاری لواسان
 • گچبری و گچ کاری ورامین
 • گچبری و گچ کاری شهریار
 • گچبری و گچ کاری پرند
 • گچبری و گچ کاری بومهن
 • گچبری و گچ کاری پردیس
 • گچبری و گچ کاری قرچک
 • گچبری و گچ کاری قم
 • گچبری و گچ کاری قزوین
 • گچبری و گچ کاری محمدشهر
 • گچبری و گچ کاری کمال شهر
 • گچبری و گچ کاری فردیس
 • گچبری و گچ کاری مشکین دشت
 • گچبری و گچ کاری کرمان
 • گچبری و گچ کاری ری
 • گچبری و گچ کاری اسلامشهر
 • گچبری و گچ کاری اندیشه
 • گچبری و گچ کاری شهر قدس
 • گچبری و گچ کاری شهر گلستان
 • گچبری و گچ کاری هشتگرد
 • گچبری و گچ کاری ملارد
 • گچبری و گچ کاری رباط کریم
 • گچبری و گچ کاری پاکدشت
 • گچبری و گچ کاری اراک
 • گچبری و گچ کاری رشت
 • گچبری و گچ کاری ساری
 • گچبری و گچ کاری ارومیه
 • گچبری و گچ کاری کرمانشاه
 • گچبری و گچ کاری باغستان