قیمت شیشه بری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شیشه بری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 70,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان
 • 250,000 تومان

شما در کدام شهر به شیشه بری نیاز دارید؟

شیشه بری را به متخصصش بسپار

رفتن به مرکز شیشه بری و ساعت‌ها ماندن در ترافیک‌های طولانی راه حل مناسبی برای دریافت خدمات شیشه بری نیست. بهترین گزینه دریافت خدمت از مرکز شیشه بری آنلاین یا شیشه بری سیار است که همه خدمات مورد نیاز شما را در محل ارائه دهد.

شیشه بری سیار در بازار "خدمت از ما" خدمتی نوین و با کیفیت برای رفاه و آسایش حال مشتریان در نظر گرفته شده است. پس از ثبت سفارش در "خدمت از ما" چندین متخصص شیشه بر به شما معرفی می‌شوند. خدمات شیشه بری سرویسی جدید برای سهولت دسترسی شما به انواع خدمات شیشه بری سیار با مناسب‌ترین قیمت شیشه بری است. شغل شیشه بری به دلیل سر و کار داشتن با شیشه، خیلی حساس است و فردی که در این زمینه فعالیت می‌کند باید فردی با تجربه باشد و در حین کار آرامش داشته باشد. پس در انتخاب شیشه بر سیار دقت فراوان به خرج دهید.

جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات شیشه بری این روزها درخواست‌ها در این مناطق رو به افزایش است: شیشه بری سیار شرق تهران، شیشه بری سیار کرج، شیشه بری سیار غرب تهران، شیشه بری در شمال تهران و ... .

در ادامه مطلب به بررسی انواع شیشه و کاربرد آن و معرفی خدمات شیشه بری و آینه کاری و معرفی بهترین مرکز شیشه بری سیار همراه با بررسی هزینه شیشه بری می‌پردازیم.

 

شیشه بری

 

قیمت شیشه بری سیار چگونه تعیین می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید، خدمات مربوط به شیشه بری بسیار گسترده است و به سادگی نمی‌توان هزینه متوسط شیشه بری را به دست آورد. قیمت شیشه بری در بازار متناسب با نوع شیشه، متراژ کار و دیگر موارد تعیین می‌شود. در واقع متناسب با کار و نوع سفارش شما، هزینه‌ها می‌تواند متفاوت باشد. از طرفی شما نیازی نیست تا بابت سیار بودن و در محل بودن هزینه اضافی پرداخت کنید. پس از ثبت سفارش شیشه بری، تمامی هزینه‌های مورد نیاز به صورت شفاف به شما داده خواهد شد.


 

خدمات شیشه بری آنلاین شامل چه مواردی می‌شود؟

مهارت هایی که یک شیشه بر و آینه کار دارد، کمک می کند تا بتواند یک سری کارهای مرتبط با شیشه و آینه را به خوبی انجام دهد:

 • نصب، تعویض و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره)
 • برش و نصب شیشه آینه، میز شیشه ای در اندازه دلخواه و در شکل های مختلف
 • برش، تعویض و نصب شیشه رومیزی (میز عسلی، میز ناهار خوری و میز کنفرانس)
 • نصب شیشه های دو جداره و معمولی در و پنجره
 • تعویض شیشه های در و پنجره دوجداره، شیشه سکوریتدر ویترین مغازه ها
 • تعویض و یا نصب شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آینه کاری و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو
 • اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه ها برای میز عسلی، میز ناهار خوری، میز کار در اداره ها، کتابخانه ها و سایر انواع میز ها

 

شیشه بری سیار ؛ قیمت شیشه رومیزی

 

چه ویژگی‌هایی شیشه بری "خدمت از ما" را پردرخواست کرده است؟

 • دسترسی به برترین شیشه برهای ماهر و کاربلد
 • امکان گرفتن قیمت شیشه بری و خدمات مرتبط با آن به صورت رایگان
 • امکان ثبت سفارش شیشه بری در هر زمان و هر مکان 

 

بهترین شیشه بری سیار را چگونه انتخاب کنیم؟

شیشه بری سیار و شیشه بری آنلاین سرویسی نوین در زمینه شیشه بری در دنیای پیشرفته‌ی امروز است؛ که برای راحتی و آسایش هر چه بیشتر شما عزیزان طراحی شده است. با این سرویس شما نیازی به مراجعه به شیشه بری ها ندارید و به راحتی می‌توانید به متخصصین شیشه بری کار بسپارید. خدمات شیشه بری سیار مانند نصب و یا تعویض شیشه‌های دو جداره و تک جداره و سکوریت برای در و پنجره منازل، ادارات و ویترین مغازه‌ها را در محل مورد نظر دریافت کنید. به مشاهده پروفایل متخصصان در "خدمت از ما" و نظرات دیگر مشتریان می‌توانید فرد مناسبی را برای پروژه‌های خود بیابید.

 

شیشه بری آنلاین

 

هزینه شیشه بری و عوامل موثر بر آن

عوامل متعددی بر قیمت شیشه و دستمزد شیشه بری و آینه کاری تأثیر می گذارد. در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

 

جنس شیشه

در این مورد نمودار صعودی کیفیت و قیمت وجود دارد. به این معنا که هر چه کیفیت بالاتر و جنس مرغوب‌تر قیمت هم بالاتر. برای مثال شیشه‌های دوجداره، رفلکس، یا مشجر، گران‌تر از شیشه‌های معمولی و ساده با جنس‌های معمولی هستند. استفاده از گاز آرگون یا اسپیسر در شیشه‌های دوجداره نیز قیمت را بیشتر افزایش می‌دهد. برای اطلاع از قیمت‌ها درخواست خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید.


 

رنگ شیشه رومیزی

یکی از موارد مؤثر بر قیمت شیشه مخصوصاً شیشه رومیزی، رنگ آن است. توجه داشته باشید که رنگ شیشه بایستی با دکوراسیون و رنگ و طرح میزها همخوانی داشته باشد. قیمت شیشه رومیزی دودی یا برنز از شیشه فلوت ساده بیشتر است.


 

قطر و یا ضخامت شیشه و ابعاد مورد نیاز از آن شیشه

به طبع، شیشه های ضخیم تر و یا با ابعاد بزرگتر گران‌تر هستند. بطور کلی انواع مختلف شیشه در ضخامت های 6 تا 20 میل در بازار موجود است. انتخاب ضخامت به نوع کاربری شیشه بستگی دارد؛ به عنوان مثال میز شیشه ای رستوران و کافه بایستی از ضخیمترین نوع شیشه باشد چراکه محیط پر رفت و آمد است و شیشه باید استحکام بالایی داشته باشد.


 

نوع خدمت شیشه بری

بسته به نوع خدمت مورد نیاز مانند اندازه گیری، برش شیشه، آماده سازی و نصب و یا تعویض، هر کدام هزینه‌ای دارند که بعد از انتخاب خدمت مورد نظر توسط متخصص شیشه بری اعلام می‌شود. مرسوم است که برای انواع شیشه رومیزی ناهارخوری، شیشه میز اداری، شیشه میز رستوران و کافه از ابزار برای لبه شیشه استفاده می‌شود. استفاده از هر نوع ابزار برای لبه شیشه ها، بر قیمت شیشه رومیزی تأثیر می‌گذارد.

 

قیمت شیشه بری

 

شیشه بر سیار چه وظایفی دارد؟

شیشه بر سیار فردی است که تمامی خدمات شیشه بری به صورت سیار را انجام می دهد. شیشه بر سیار آماده ارائه خدمات شیشه بری در محل شما و به صورت سیار است. برای دسترسی به برترین شیشه بر سیار کافی است درخواست خود را با عنوان خدمات شیشه بری را به ثبت برسانید.


 

شیشه و انواع آن

شیشه به دلیل ظرافت و کارایی بالایی که دارد امروزه به یکی از اقلام پر مصرف در زندگی بشر تبدیل شده است. عبور دادن نور در عین عایق گرما بودن، همچنین عایق سرما و صدا و حتی ضد گلوله بودن از ویژگی‌های منحصربه‌فرد شیشه است. شیشه انواع و همچنین کارایی‌های مختلفی دارد. در این بخش به معرفی انواع شیشه و کارایی هر کدام می‌پردازیم:

 

شیشه معمولی

نوعی ابتدایی از شیشه است که استفاده‌های بسیاری اعم از قاب عکسها کمد ها ویترین مغازه‌ها و ... دارد. این نوع شیشه مقاومت کمی دارد و در صورت وارد شدن ضربه به آن به تکه‌های بزرگ و برنده و خطرناک تبدیل می‌شود. قابلیت برش در اندازه های مختلف حتی بعد از سفارش دارد.


 

شیشه سکوریت

 شیشه سکوریت نوعی از شیشه است که با فشار و تراکم شیشه معمولی حاصل می شود و همین باعث می شود مقاومتی حدود 4 برابر شیشه معمولی نسبت به ضربه داشته باشد. بهمین دلیل هنگام شکستن به تکه های بسیار ریز و غیر برنده تبدیل می شود.

شیشه سکوریت به شفافی شیشه خام اولیه و همرنگ آن است. این نوع از شیشه علاوه بر تصور افراد سنگین تر از شیشه معمولی نیست بلکه هم وزن هستند. شیشه سکوریت قابلیت برش مجدد ندارد و قبل از سفارش باید دقیق اندازه گیری شود.


 

شیشه لمینت

 یکی از انواع شیشه‌هاست که از روی هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه تخت که توسط لایه میانی پی وی بی به هم متصل شده‌اند، تهیه می‌شود. این لایه‌ی میانی پیوستگی شیشه را در هنگام شکست و آسیب حفظ می‌کند و مانع از پاشیده شدن شیشه می‌شود. این شیشه در ساختمان‌ها برای امنیت به کار می‌رود.


 

شیشه دوجداره و یک جداره

شیشه دوجداره و یا چند جداره شامل دو یا چند لایه شیشه معمولی است که به طور موازی و با فاصله‌های مساوی از یکدیگر قرار گرفته‌اند و توسط اسپیسر از هم جدا شده‌اند. در فضای بین این لایه‌های شیشه هوا یا گاز بی اثر ( آرگون یا کریپتون) با فشاری معادل هوای خارج وجود دارد. همین فضای مملو از هوا اساس تشکیل شیشه دوجداره (عایق) می‌باشد. در ساخت این شیشه‌ها بنا بر سلیقه و کاربرد از انواع شیشه‌های معمولی، رنگی و ... استفاده می‌شود.


 

شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله در نگاه اول کاملاً شبیه به شیشه‌های معمولی است اما در عمل این‌گونه نیست. شیشه‌های معمولی به محض اصابت فشنگ به آنها درهم شکسته و خرد خواهند شد. اما شیشه‌های ضد گلوله همان‌طور که از اسمشان پیداست از عبور گلوله جلوگیری می‌کنند. در ساخت این شیشه از نوعی پلاستیک سخت جهت لایه‌سازی استفاده می‌شود. به همین دلیل معمولاً از شیشه‌های معمولی ضخیم‌تر هستند.

 

سفارش آنلاین شیشه بری

 

مهارت های مورد نیاز در شیشه بری

 • توانایی خواندن نقشه‌ها
 • اندازه گیری با انواع ابزار اندازه گیری
 • آشنایی با تمامی انواع شیشه‌ها اعم از شیشه سکوریت، شیشه دوجداره، شیشه ضدگلوله، شیشه لمینت، شیشه جام و...
 • آشنایی با کلیه‌ی ابزارآلات شیشه بری و تجهیزات نصب شیشه، تعویض شیشه و یا کارگذاری انواع شیشه مانند انواع به ست‌ها، چسب‌ها و غیره
 • آشنایی با انواع دستگاه برش شیشه، انواع الماس شیشه بری، گردبر شیشه، انواع مته، انواع سنگ لول و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها
 • آشنا به اصول کار و نکات فنی و ایمنی
 • توانایی کار در ارتفاع و مناطقی مانند نمای ساختمان و ...

 

ابزار و تجهیزات مورد نیاز در کارگاه شیشه بری

ابزار شیشه بری شامل : متر، الماس شیشه بری مخصوص (شیشه بر)، خط کش چوبی، الماس برش تی (T)، جعبه ابزار عمومی شامل انواع پیچ گوشتی، چکش، انبردست، سیم چین، کاتر و …

تجهیزات ایمنی شامل : دستکش های مناسب شیشه بری، جعبه کمک های اولی، کفش و لباس کار مناسب

 

امیدواریم نکات کلی که پیرامون شیشه بری و انواع شیشه گردآوری کرده‌ایم برایتان مفید باشد. اگر برای انتخاب و برش شیشه رومیزی یا نصب شیشه دوجداره و یا هر نوع خدمت شیشه بری دیگر، به کمک و راهنمایی یک شیشه بر ماهر نیاز دارید، توصیه می‌کنیم در وب سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" سفارش خود را ثبت کنید و از چندین شیشه بر ماهر و خوش سابقه راهنمایی های لازم را به همراه قیمت شیشه بری بپرسید.

امتیاز دهید

4.52 امتیاز از 102 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شیشه بری

نظرات

امیر نصیری
امیر نصیری
4.8
443 خدمت موفق
شیشه بری
محسن قیدی

سروقت حضور پیدا کردن و کارشون خیلی مرتب و تمیز انجام شد

امیر نصیری
امیر نصیری
4.8
443 خدمت موفق
شیشه بری
محسن مرادی

جناب نصیری بسیار خوش برخورد، وقت شناس هستند کیفیت کار مناسب و بسیار رضایت بخش بود همکاران ایشان زحمت حمل درون منزل و نصب کار را کشیدند بسیار سپاسگذارم

امیر اصلانی
امیر اصلانی
4.8
105 خدمت موفق
شیشه بری
فاطمه محمودی

ایشون چند ماه قبل شیشه رومیزی برای ما انجام داده بودن و من چون با کار ایشون آشنا بودم دوباره بهشون زحمت دادم ، رفتار محترمانه و دستمزد منصفانه هم به موارد رضایت ما اضافه میشه . خدا بهشون سلامتی بده .

loading