قیمت شیشه بری در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه شیشه بری" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به شیشه بری نیاز دارید؟

شیشه بری را به متخصصش بسپار

امروزه مراکز شیشه بری دیگر در نقاط مختلف شهر نیستند، و لازم نیست برای دریافت خدمات‌شان به جایی غیر از تلفن همراه‌تان مراجعه کنید. این روزها می‌توانید به کمک شیشه بری آنلاین یا شیشه بری سیار، کلیه خدمات موردنیازتان در زمینه شیشه بری را دریافت کنید. پس از ثبت سفارش در «خدمت از ما» چند متخصص شیشه بری به شما معرفی می‌شوند.

شیشه بری سیار در بازار «خدمت از ما» خدمتی نوین برای آسایش متخصیان این خدمات است. خدمات شیشه بری سیار سرویسی جدید برای سهولت دسترسی شما به انواع خدمات شیشه بری با مناسب‌ترین قیمت شیشه بری است. شغل شیشه بری به دلیل سروکار داشتن با شیشه حساس است و فردی که در این زمینه فعالیت می‌کند، باید باتجربه بوده و در حین کار آرامش داشته باشد. پس در انتخاب شیشه بر سیار دقت فراوان به خرج دهید.

جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات شیشه بری، این روزها درخواست در این مناطق رو به افزایش است: شیشه بری سیار شرق تهران، شیشه بری سیار کرج، شیشه بری سیار غرب تهران، شیشه بری در شمال تهران و غیره.

در ادامه مطلب به بررسی انواع شیشه و کاربرد آن، معرفی خدمات شیشه بری و آینه کاری، معرفی بهترین مرکز شیشه بری سیار، و البته بررسی هزینه شیشه بری می‌پردازیم.

 

شیشه بری سیار

 

 

قیمت شیشه بری سیار چگونه تعیین می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید، خدمات مربوط به شیشه بری و حتی شیشه بری سیار بسیار گسترده است، و به سادگی نمی‌توان هزینه متوسط شیشه بری را به‌دست آورد. قیمت شیشه بری در بازار متناسب با نوع شیشه، متراژ کار و دیگر موارد تعیین می‌شود. در واقع متناسب با کار و نوع سفارش شما، هزینه‌ها می‌تواند متفاوت باشد.

از طرفی نیازی نیست تا شما بابت سیار بودن و در محل بودن هزینه اضافی پرداخت کنید. پس از ثبت سفارش شیشه بری، تمامی هزینه‌های مورد نیاز به صورت شفاف به شما داده خواهد شد.

 

خدمات شیشه بری آنلاین شامل چه مواردی می‌شود؟

مهارت‌های خاص یک شیشه بر و آینه کار، به او کمک می‌کند تا بتواند به خوبی از انجام کارهای مرتبط با شیشه و آینه و کلیه امور مربوط به شیشه بری بربیاید؛ ازجمله:

 • نصب شیشه‌های دو جداره و معمولی در و پنجره
 • نصب، تعویض و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره)
 • تعویض شیشه‌های در و پنجره دوجداره، شیشه سکوریت در ویترین مغازه‌ها
 • برش و نصب شیشه آینه، میز شیشه ای در اندازه دلخواه و در شکل‌های مختلف
 • برش، تعویض و نصب شیشه رومیزی (میز عسلی، میز نهارخوری و میز کنفرانس)
 • تعویض و یا نصب شیشه‌های درب و پنجره‌ها، لمینت، آینه کاری و شیشه‌های رومیزی و شیشه‌های دکوراتیو
 • اندازه‌گیری دقیق و تهیه شیشه‌ برای میز عسلی، میز نهارخوری، میز کار در اداره‌ها، کتابخانه‌ها و انواع میزهای دیگر

 

شیشه بری انلاین

 

چه ویژگی‌هایی شیشه بری «خدمت از ما» را محبوب کرده است؟

 • دسترسی به برترین شیشه برهای ماهر و باتجربه
 • امکان گرفتن قیمت شیشه بری و خدمات مرتبط با آن به صورت رایگان
 • امکان ثبت سفارش شیشه بری سیار در هر زمان و هر مکان 

 

بهترین شیشه بری سیار را چگونه انتخاب کنیم؟

مانند خدمات دیگر در دنیای دیجیتال امروز، شیشه بری سیار و شیشه بری آنلاین نیز تغییراتی به خود دیده است تا بتواند راحتی و آسایش متقاضیان را بهتر فراهم کند. به لطف خدمات شیشه بری سیار و شیشه بری آنلاین، دیگر نیازی به مراجعه به مغازه‌های شیشه بری نیست، و شما به راحتی می‌توانید با چند کلیک پروژه‌تان را به به متخصصان شیشه بری بسپارید.

شما می‌توانید خدمات شیشه بری سیار شامل نصب و یا تعویض شیشه دو جداره و تک جداره، نصب شیشه سکوریت برای در و پنجره منازل، ادارات و ویترین مغازه‌ها را در محل مدنظرتان دریافت کنید. اگر هنگام انتخاب مردد بودید، با مشاهده پروفایل متخصصان در «خدمت از ما» و نظرات دیگر مشتریان می‌توانید فرد مناسب را برای پروژه‌های خود بیابید.

 

قیمت شیشه رومیزی

 

هزینه شیشه بری و عوامل موثر بر آن

عوامل متعددی بر قیمت شیشه و دستمزد شیشه بری و آینه کاری تأثیر می‌گذارد. در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

 

جنس شیشه

جنس شیشه مستقیما روی هزینه شیشه بری تاثیر می‌گذارد. هرچه شیشه‌ای که انتخاب می‌کنید کیفیت بیشتری داشته باشد، قیمت شیشه بری هم بیشتر می‌شود. برای نمونه، هزینه شیشه بری با شیشه دوجداره، رفلکس یا مشجر، از کار با شیشه‌های معمولی بیشتر تمام می‌شود.

استفاده از گاز آرگون یا اسپیسر در شیشه‌های دوجداره نیز به نوبه خود مجددا قیمت شیشه بری را افزایش می‌دهد. برای اطلاع از قیمت‌ها درخواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید.

 

رنگ شیشه رومیزی

یکی دیگر از موارد موثر بر قیمت شیشه، مخصوصا شیشه رومیزی، رنگ آن است. این که رنگ مدنظر شما برای شیشه بری چه باشد، به شما بستگی دارد و سلیقه‌ایست. اما نظر متخصصان این است رنگ شیشه با دکور داخلی، و همچنین مدل و رنگ میز همخوانی داشته باشد. قیمت شیشه رومیزی دودی یا برنز از شیشه فلوت ساده بیشتر است.

 

ابعاد و قطر یا ضخامت شیشه

مشخصا نیاز به شیشه‌های ضخیم‌تر و یا با ابعاد بزرگتر در پروژه شما، قیمت شیشه بری را افزایش می‌دهد. به‌طور کلی، انواع مختلف شیشه با ضخامت 6 تا 20 میلی‌متر در بازار موجود است. انتخاب ضخامت به نوع کاربری شیشه بستگی دارد؛ برای نمونه، در شیشه بری میزهای رستوران‌ها و کافه‌ها باید از ضخیم‌ترین شیشه‌ها استفاده شود، زیرا محیط پر رفت و آمد است، فرکانس استفاده بالاست، و شیشه باید استحکام بالایی داشته باشد.

 

نوع خدمت شیشه بری سیار

بسته به درخواست شما، شیشه بری شامل مراحلی معین (مانند اندازه‌گیری، برش، آماده‌سازی، نصب یا تعویض) شده، و هرکدام از این مراحل هزینه‌ای دارند. پس از انتخاب خدمت مورد نظر، هزینه شیشه بری سیار توسط متخصص شیشه بری اعلام می‌شود.

مرسوم است که برای انواع شیشه رومیزی نهارخوری، شیشه میز اداری، شیشه میز رستوران و کافه از ابزار برای لبه شیشه استفاده شود. استفاده از هر نوع ابزار برای لبه شیشه‌ها نیز بر قیمت شیشه رومیزی تأثیر می‌گذارد.

 

قیمت شیشه بری

 

شیشه بر سیار چه وظایفی دارد؟

شیشه بر سیار فردی است که تمامی خدمات شیشه بری را به صورت سیار انجام می‎دهد. شیشه بر سیار آماده ارائه خدمات شیشه بری در محل شما و به صورت سیار است. برای دسترسی به برترین شیشه بر سیار کافی است درخواست خود را با عنوان خدمات شیشه بری را به ثبت برسانید.

 

شیشه و انواع آن در شیشه بری

شیشه یکی از خاص‌ترین و پرکاربردترین ماده‌ها در زنذگی ماست. شیشه نور را از خود عبور می‌دهد، اما عایق گرما و سرماست؛ برای تزئین هر مکانی عالی است، و حتی می‌تواند ضد گلوله باشد و جان افراد را نجات دهد. شیشه انواع و همچنین کارایی‌های مختلفی دارد. در این بخش به معرفی انواع شیشه و کارایی هریک می‌پردازیم:

 

شیشه معمولی

همان‌طور که از نام آن نیز پیداست، شیشه معمولی ساده‌ترین نوع شیشه است. از این شیشه بیشتر در قاب عکس‌ها، کمدها، ویترین‌های داخلی مغازه‌ها و ... استفاده می‌شود. شیشه معمولی استحکام بالایی ندارد و اگر به آن ضربه‌ای وارد شود، به تکه‌های بزرگ و برنده شکسته می‌شود. در خدمات شیشه بری، این شیشه را می‌توان در اندازه‌های مختلف (حتی بعد از سفارش شما) برش داد.

 

شیشه سکوریت

با فشرده کردن و افزایش تراکم شیشه‌های معمولی، شیشه سکوریت تولید می‌شود. مقاومت این شیشه محبوب در خدمات شیشه بری سیار، 4 برابر از مدل‌های معمولی بیشتر است. این شیشه اگر هم بشکنند، به تکه‌های ریزی تنبدیل می‌شوند که خطر قطعات بزرگ را اصلا ندارند.

شفافیت و خلوص شیشه سکوریت با شیشه خام تفاوتی ندارد. این شیشه علاوه بر تصور افراد، حتی سنگین‌تر از شیشه معمولی نبوده، و با آن هم‌وزن است. با این حال، شیشه سکوریت قابلیت برش مجدد ندارد و قبل از سفارش شیشه بری سیار باید دقیق اندازه‌گیری شود.

 

شیشه لمینت

برای تهیه شیشه لمینت، دو یا چند لایه شیشه تخت با لایه‌های میانی پی وی بی به هم متصل می‌شوند. این لایه‌های میانی پیوستگی شیشه لمینت را در صورت ضربه و یا شکستن حفظ می‌کنند؛ و عملا اجازه نمی‌دهند تکه‌های شیشه به اطراف پخش شود. خدمات شیشه بری سیار برای امنیت ساختمان‌ها بیشتر با این شیشه انجام می‌شود.

 

شیشه دوجداره و یک جداره

شیشه دوجداره از دو لایه شیشه معمولی که با فاصله‌های مساوی از یکدیگر قرار گرفته‌ و توسط اسپیسر از یکدیگر جدا شده‌اند، تشکیل می‌شود. در فضای بین این لایه‌ها، هوا یا یک گاز بی‎اثر مانند آرگون یا کریپتون با فشاری معادل هوای خارج وجود دارد. همین فضای مملو از هوا اساس تشکیل شیشه دوجداره (عایق) است.

در ساخت و شیشه بری این شیشه‌ها بنا بر سلیقه و کاربرد از انواع شیشه‌های معمولی، رنگی و ... استفاده می‌شود.

 

شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله در ظاهر هیچ تفاوتی با یک شیشه معمولی ندارد، اما مقاومت آن اصلا قابل مقایسه نیست. وقتی به شیشه‌های معمولی شلیک شود، آنها کاملا خورد خواهند شد. اما نمونه ضد گلوله از عبور چندین گلوله جلوگیری می‌کنند. در ساخت شیشه ضد گلوله از نوعی پلاستیک سخت برای لایه‌سازی استفاده می‌شود. ضخیم‌تر بودن آنها از شیشه‌های معمولی نیز به همین دلیل است.

 

سفارش آنلاین شیشه بری

 

مهارت‌های لازم در شیشه بری سیار

عواملی که یک متخصص شیشه بری سیار را از سایز همکارانش متمایز می‌کند، به شرح زیر است:

 • آشنایی و در اختیار داشتن ابزارآلات مدرن اندازه‌گیری و شیشه بری سیار
 • آشنایی با انواع شیشه‌های سکوریت، دوجداره، ضد گلوله، شیشه لمینت و غیره
 • آشنایی با تجهیزات و روش‌های نصب شیشه، تعویض شیشه و کارگذاری شیشه‌های مختلف
 • آشنایی با نحوه استفاده بهینه از دستگاه‌های مختلف شیشه بری مانند انواع الماس شیشه بری، گردبر شیشه، مته و سنگ لول
 • شناخت اصول کار، استانداردها و نکات فنی و ایمنی
 • توانایی خواندن نقشه‌ها و کار در ارتفاع مانند نمای ساختمان و ...

 

ابزار و تجهیزات مورد نیاز در کارگاه شیشه بری

شیشه بری سیار نیز مانند حرفه‌های دیگر تجهیزات مخصوص به خود را دارد. مهمترین ابزارهای یک شیشه بر را می‌توانیم در دو دسته کلی قرار دهیم:

 • ابزار شیشه بری؛ شامل متر و خط کش‌های مدرج، صفحه برش شیشه، الماس شیشه بری و الماس برش تی (T)، ابزارهای عمومی مانند پیچ گوشتی، چکش، انبردست، کاتر و ...
 • تجهیزات ایمنی؛ شامل دستکش مناسب شیشه بری، کفش ایمنی، لباس کار و جعبه کمک‌های اولیه.

 

امیدواریم نکات کلی که پیرامون شیشه بری سیار و انواع شیشه گردآوری کرده‌ایم، برایتان مفید بوده باشد. اگر برای انتخاب و برش شیشه رومیزی، نصب شیشه دوجداره، نصب شیشه رفلکس و یا هر خدمت شیشه بری دیگر، به کمک و راهنمایی یک شیشه بر ماهر نیاز دارید، توصیه می‌کنیم در وب‌سایت یا اپلیکیشن «خدمت از ما» سفارش خود را ثبت کنید، و از چندین شیشه بر ماهر و خوش‌سابقه راهنمایی‌های لازم را به همراه قیمت شیشه بری دریافت کنید.

4.5 امتیاز از 2053 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
شیشه بری

نظرات

امین نصیری
امین نصیری
5.0 (از 50 نظر)
57 خدمت موفق
شیشه بری
پویا زارع فرد

بسیار حرفه ای و کار بلد ، خوش اخلاق و مهمتر از همه خوش قول هستند و کار را مطابق با سلیقه بنده انجام دادند، از ایشان و سایت خدمت از ما سپاسگزارم .

مهدی عبدالرحیمی
مهدی عبدالرحیمی
5.0 (از 3 نظر)
5 خدمت موفق
شیشه بری
حسن خاکبیز

سلام کار شیشه برای چندپنجره رابرای بنده به نحو احسن انجام دادند ایشان واقعا کاربلد وحرفه ای بودند کیفت کار عالی بودو خیلی سریع وبادقت بالا بدون کار اضافی وخرج اضافه کاررا انجام دادند من واقعا ممنونم ازاقای عبدالرحیمی وبه هرکسی که کار شیشه بری داره ایشان را پیشنهاد میدم‌

امیر نصیری
امیر نصیری
5.0 (از 876 نظر)
1204 خدمت موفق
شیشه بری
ندا یوسفیان

من دیشب ساعت 9 اخر وقت باهاشون تماس گرفتم و چون کارم خیلی اضطراری بود و مراسم داشتم فکر نمیکردم که ایشون قبول زحمت کنن و انقدر سر وقت صبح زود امروز به دستم برسونن واقعا خوش قول و حرفه ای هستن شیشه ی میزم تمیز و فوقالعاده بدون کوچکترین ایرادی برام ساختن ازشون کمال تشکر دارم امیدوارم همه ی متخصصا مثل ایشون با درایت و حرفه ای و خوش قول باشن و باشخصیت بسیار راضی بودم 🙏🏽

در این شهرها می توانید سفارش شیشه بری را ثبت کنید: