قیمت نصب شیشه رفلکس در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب شیشه رفلکس" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب شیشه رفلکس نیاز دارید؟

نصب شیشه رفلکس را به متخصصش بسپار

نصب شیشه رفلکس از انواع شیشه‌های رنگی، یکی از پرتقاضاترین خدمات ساختمانی و دکوراسیون است. در اصل شیشه انعکاسی، شیشه‌ای با طرح آینه است که در ساخت آن از آلیاژ فلزات استفاده شده است. نصب شیشه رفلکس به دنبال خواص متفاوت آن بایک شیشه معمولی با استقبال بیشتری مواجه است. سطح این سبک شیشه با یک پوشش منعکس کننده حرارت و نور پوشیده شده است.

بازار آنلاین "خدمت از ما" فضای امن و آسانی را برای ایجاد ارتباط بین کاربران و متخصصین نصب شیشه رفلکس ایجاد کرده است. نصب شیشه رفلکس از دسته فعالیت‌هایی است که در صورت نداشتن تخصص افراد در این زمینه ممکن است موجب نارضایتی شما شود. بنابراین حرفه‌ای بودن نصاب شیشه رفلکس در خروجی کار تاثیر مستقیم دارد.

 

 

نصب شیشه رفلکس چه مزایایی دارد؟

امروزه تاثیر مصرف بهینه انرژی، تمایل افراد را به استفاده از لوازم مجهز به کاهش مصرف انرژی بیشتر کرده است. شیشه‌های دوجداره و تک‌جداره رفلکس از جمله مواردی است که با نصب در نمای ساختمان، استفاده در نصب درب و پنجره یا خانه در جلوگیری از نفوذ گرما در تابستان و سرما در زمستان و همین طور تاثیر نور آفتاب در گرم شدن ساختمان تاثیر مثبتی داشته و در بهینه سازی مصرف انرژی نقش دارد.

علاوه بر این، زیبایی نمای ساختمان با نصب شیشه رفلکس تمایل افراد را به استفاده از این محصول بیشتر کرده است. در تمامی نکات بیان شده نیاز به حضور یک فرد متخصص برای نصب شیشه رفلکس با رعایت نکات اصولی حس می‌شود. بازار آنلاین "خدمت از ما" با ایجاد یک بستر راحت این امکان را برای مشتری به وجود آورده است برای نصب شیشه رفلکس افراد متخصص را به کار گیرد.

 

قیمت نصب شیشه رفلکس بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

قیمت نصب شیشه رفلکس به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از بارزترین آنها متراژ شیشه به متر مربع و نوع شیشه رفلکس است. به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد این سبک شیشه، قیمت خرید و نصب شیشه رفلکس روز به روز در حال تغییر است. در واقع تعیین قیمت نهای نصب شیشه رفلکس باید از طرف یک کارشناس در این زمینه پس از مشاهده سفارش و درخواست افراد صورت گیرد.

پس از ثبت سفارش رایگان از طریق اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" امکان استعلام قیمت رایگان از افراد متخصص معرفی شده برای نصب شیشه رفلکس فراهم می‌شود.با ارائه اطلاعات دقیق درباره نوع سفارش، تجهیزات و نوع شیشه رفلکس نصبی مشتری می‌تواند از افراد کارشناس در نصب شیشه رفلکس استعلام قیمت حدودی را بگیرند و سپس برای ثبت نهایی سفارش اقدام کنند.

 

مزایای ثبت سفارش برای نصب شیشه رفلکس در "خدمت از ما"

نصب شیشه رفلکس از جمله فعالیت‌هایی است که سهل‌انگاری و یا بی‌تجربگی افراد در هنگام کار تحویل یک نتیجه بی‌کیفیت را به دنبال دارد. یافتن و سفارش کار به افراد متخصص در زمینه نصب شیشه رفلکس برای همه‌ی افراد به یک نسبت آسان نیست. علاوه بر این مورد برون‌سپاری کار نصب شیشه رفلکس به افراد نامطلع و غیرمتخصص ممکن است ضرر و زیان مالی را برای افراد همین طور خراب شدن خروجی کار نیز به همراه داشته باشد.

با توجه به نکات بیان شده بهترین راهکار  ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن یا سایت "خدمت از ما" برای به کار گیری افراد متخصص در نصب شیشه رفلکس است. امکان استعلام قیمت رایگان نیز پس از ثبت سفارش برای افراد ایجاد شده و می‌توانند وابسته به نوع درخواستشان در باب نصب شیشه رفلکس از کارشناس مربوط قیمت نصبی را دریافت کنند.

 

مزیت دیگر این سبک سفارش آنلاین امکان مشاهده پروفایل و تجربه کاری قبلی افراد در نصب شیشه رفلکس است. کاربران با ملاحظه نظرات مشتریان قبلی نسبت به عملکرد افراد مدنظرشان می‌توانند مناسب ترین فرد را انتخاب کنند.

 

آشنایی با شیشه رفلکس و جایگاه آن در ساخت و ساز

شیشه‌های رفلکس دارای انواع دوجداره و تک جداره هستند. این نوع شیشه‌ها با تغییرات خاصی در فرمول ساخت شیشه با کاربرد آلیاژ‌های فلز بوده که نقش شگفت انگیزی در بهینه سازی انرژی و کاهش آلودگی صوتی در محیط را دارند.

نوع دوجداره شیشه رفلکس از ترکیب یک شیشه ساده و یک شیشه رفلکس ایجاد شده است. جداره‌ی رفلکس شیشه رو به بیرون و جداره شیشه رو به داخل است. این امر برای ممانعت از هدر رفتن انرژی انجام می‌گیرد.

 

طریقه نصب شیشه رفلکس

این نوع شیشه‌ها متناسب با نوعشان که تک جداره و دو جداره هستند، محل قرارگیری‌شان می‌توانند با طریقه‌ی نصب متفاوتی همراه باشند. عمل نصب شیشه رفلکس اصولا توسط افراد متخصص برای یک ساختمان به رعایت اصول نصب صورت می‌گیرد.

 

مزایای نصب شیشه رفلکس

از جمله مزایای نصب شیشه رفلکس می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • حفاظت از حریم منزل و ساختمان در روز
  • جلوگیری از ورود اشعه رادیو اکتیو
  • کاهش ورود گرما در تابستان
  • تنوع رنگ در انواع شیشه و زیبایی آن

 

انواع شیشه رفلکس بر اساس تنوع رنگ و محل قرار گیری 

محل نصب شیشه رفلکس و انواع رنگ آن در ایجاد تنوع و تفاوت کاربردی این نوع شیشه نقش داشته است، در این قسمت برای معرفی چند نمونه را به اشتراک گذاشته‌ایم.

 

شیشه رفلکس برنز

افراد علاقمند به کاربرد رنگ برنز و یا ایجاد توازن بین رنگ‌های دیگر ساختمان، شیشه رفلکس برنز را برای نصب انتخاب می‌کنند.

 

شیشه رفلکس قهوه ای

این تم رنگ برای نصب شیشه رفلکس بر اساس سلیقه افراد و برای هماهنگی با نمای بیرونی ساختمان انتخاب می‌شود.

 

شیشه رفلکس طلایی

در دسته پر هزینه‌ترین نوع نصب شیشه رفلکس قرار داشته به دلیل نمای آن در روز و شب بیشتر مورد انتخاب افراد قرار می‌گیرد.

 

شیشه رفلکس برای گیاه

بعضی افراد برای سقف گلخانه‌ی خودر در منزل یا گلخانه‌های دیگر از شیشه رفلکس برای گیاهان استفاده می‌کنند.

 

شیشه رفلکس بالکن

این سبک شیشه اصولا بر روی نرده نصبی به فضای بالکن برای ایجاد یک فضای آرام کاربرد دارد.

 

نحوه ثبت سفارش نصب شیشه رفلکس از طریق "خدمت از ما"

با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با کارشناسان فعال در زمینه نصب شیشه رفلکس در ارتباط باشید. پس از شرح درخواست و شرح وضعیت ساختمان و متراژ نصبی شیشه رفلکس برای نصب از کارشناسان مربوطه در نصب شیشه رفلکس به رایگان استعلام قیمت بگیرید. و بدون نگرانی از کیفیت خروجی کار سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

4.5 امتیاز از 1488 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب شیشه رفلکس

نظرات

احمد هوایی
احمد هوایی
5.0 (از 17 نظر)
34 خدمت موفق
نصب شیشه رفلکس
محسن پناهی بروجنی

کلا از مرحله ابتدای سفارش تا انتها بسیار عالی بود ومن رضایت کامل دارم ،در فرصت کوتاه کار به موفق انجام شد.

ابوالفضل شورج
ابوالفضل شورج
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
نصب شیشه رفلکس
شرکت طراحی و بازسازی و دکوراتیو نو اندیشان بهساز

ضمن تشکر از برنامه خوب خدمت از ما🙏 تشکر ویژه از جناب آقای استاد شورج عزیز ایشون تو کارشون بسیار دقیق و خبره هستن ضمنآ خیلی خوش قول و شریف و خیلی هم منصف بودن

امید بهمن پور
امید بهمن پور
5.0 (از 2 نظر)
3 خدمت موفق
نصب شیشه رفلکس
شهریار پاسیار

بسیار خوش قول بودند و در روز تعطیل نوروز تشریف اوردند و کار را انجام دادند، قیمت هم منصفانه بود و کار به خوبی و ظرافت انجام شد

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"