قیمت نصب سایبان کولر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب سایبان کولر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب سایبان کولر نیاز دارید؟

نصب سایبان کولر را به متخصصش بسپار

نصب سایبان کولر از دسته خدماتی است، که در کنار سرویس کردن کولر آبی بر روی مصرف بهینه کولر تاثیر مستقیم دارد. با نزدیک شدن به ماه‌های گرم سال، نیاز به استفاده از وسایل سرمایشی مثل انواع کولر بیشتر حس می‌شود. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که قبل از روشن کردن کولر آبی باید مورد توجه قرار گیرد؛ نصب سایبان کولر بر روی کولرهای قرار گرفته در معرض مستقیم نور خورشید، در جایی مثل پشت بام است.

برای نصب سایبان کولر آبی در "خدمت از ما" امکان ایجاد ارتباط با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه با ثبت سفارش در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" وجود دارد. استعلام رایگان قیمت نصب سایبان کولر آبی نیز در این حالت برای مشتریان و کاربرانی که ثبت سفارش کرده اند ایجاد شده و می‌توانند با شرح خدمات در خواستی برای افراد متخصص در این زمینه، بهترین فرد را برای نصب سایه بان کولر انتخاب کنند. 

"خدمت از ما" به منظور ارتباط آسان و سریع بین متخصصین نصب سایبان کولر و مشتریانی که برای دریافت این نوع خدمات ثبت سفارش کرده‌اند، یک بستر مناسب را فراهم کرده است. 

 

نصب سایبان کولر

 

 

قیمت نصب سایبان کولر آبی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی از جمله، محل قرارگیری کولر آبی، ابعاد کولر، نوع سایه بان کولر آبی که انتخاب می‌کنید، تجهیزات لازم برای انجام کار و همین طور مدت زمان صرف شده برای نصب سایبان کولر آبی بستگی دارد. هزینه انجام این کار وابسته به موارد گفته شده، در مکان‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

برای داشتن اطلاعات لازم درباره میزان هزینه‌ای که هگام نصب سایبان کولر پرداخت کنید، پس از ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" امکان برقراری ارتباط با افراد متخصص در این زمینه برای شما ایجاد شده که به راحتی با شرح شرایط خود می‌توانید استعلام قیمت را بصوت رایگان از کارشناسان نصب سایبان کولر انجام دهید.

 

نصب سایبان کولر آبی

 

مزایای نصب سایه بان کولر چیست؟

نصب سایبان کولر یا آفتاب گیر کولر شاید در نظر اول یک کار غیر ضروری برای آماده کردن کولر جهت استفاده باشد. اما خوب است بدانید نصب سایبان کولر آبی در دسته مواردی قرار دارد که در نحوه عملکرد کولر در ظهر‌های تابستان تاثیر فراوانی دارد. اگر تصمیم دارید که کولر آبی ساختمان یا کولر گازی را مجهز به نصب سایبان کولر کنید، برای انتخاب یک فرد متخصص در این زمینه بهتر است از افراد مطلع کمک بگیرید.

علاوه بر این موارد، امکان انتخاب یک متخصص برای نصب سایبان کولر در "خدمت از ما" با مشاهده سوابق کاری قبلی و همین‌طور نظرات و میزان رضایت کاربران درباره نحوه‌ عملکردشان، شما را در انتخاب یک فرد کاربلد برای نصب سایبان کولر کمک می‌کند.

 

انواع سایبان کولر

 

استعلام قیمت رایگان و همین‌طور داشتن ارتباط با کارشناسان مختلف در زمینه نصب سایبان کولر در "خدمت از ما" دست شما را برای انتخاب یک فرد متناسب با شرایطتتان باز نگه داشته و از هرگونه خسارت و ضرر مالی احتمالی تا حد ممکن جلوگیری می‌کند.

 

خدمات مشابه نصب سایبان کولر در "خدمت از ما"

"خدمت از ما" فراهم آورنده‌ی یک فضای کاربردی برای ایجاد ارتباط بین مشتریان و متخصصان در زمینه‌های مختلف کاری است. شرایط انجام خدماتی مثل نصب سایبان کولر آبی، نصب سایبان کولر گازی و دیگر اقدامات مشابه این کار، برای رفع هرچه سریعتر نیاز کاربران با انتخاب یک متخصص بر اساس کار خواسته شده در سریعترین زمان ممکن در خدمت از ما شده است.

در این قسمت به تعدادی از این خدمات اشاره می‌کنیم:

 

روکش کولر سایه بان

 

آشنایی با نصب انواع سایبان کولر

نصب سایبان کولر یکی از عوامل مهم در بهینه‌سازی مصرف کولر آبی است. نداشتن سایه بان کولر، به خصوص در کولر‌های آبی که بر روی پشت بام و در معرض تابش مستقیم خورشید قرار دارند، مانع خنک کنندگی درست آب کولر و در نتیجه جریان باد خنک در دریچه کولر و ساختمان می‌شود. در بیشتر شهر‌های گرمسیر نصب سایبان کولر گازی و آبی در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی برق و آب پیشنهاد می‌شود. سایه بان کولر از نظر جنسی انواع متفاوتی دارد؛ از جمله سایه بان کولر برزنتی، پلاستیکی، حصیری و آهنی.

 

سایبان حصیری کولر

سایبان حصیری کولر یکی از انواع مختلف سایبان برای نصب بر روی کولر‌های مختلف است. جنس چوبی حصیر در خنک نگهداشتن کولر و همین طور ممانعت در نفوذ نور خورشید بر روی کولر تاثیر زیادی دارد. علاوه بر این به دلیل سبک بودن فشاری بر روی بدنه کولر وارد نمی‌کند. سایبان حصیری کولر تا حد زیادی نقش یک آفتاب گیر کولر را مخصوصا در روی پشت بام ایفا می‌کند.

 

نصب سایبان کولر آبی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟

نصب سایبان کولر در شهر‌های مختلف متناسب با نیاز افراد به وسایل سرمایشی در فصول گرم سال صورت می‌گیرد. نصب سایه بان کولر پایتخت، سایبان کولر گازی قم، سایبان کولر یزد و ... عباراتی هستند که میزان استقبال و اهمیت نصب سایبان کولر را در شهر‌های گوناگون نشان می‌دهد. شما می‌توانید با یک ثبت سفارش رایگان بصورت آنلاین در "خدمت از ما" نسبت به اعزام یک کارشناس نصب سایه بان کولر در شهر‌هایی مثل تهران، شیراز، اصفهان و... اقدام کنید.

 

سایبان حصیری کولر

 

تاثیر نصب سایبان برای کولر آبی

همان طور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، نصب سایبان بر روی کولر تا حد زیادی در بهینه‌سازی مصرف انرژی در کولر موثر است. اما سایه بان کولر در موارد دیگری هم موثر است که در زیر به شرح آنها می‌پردازیم.

  • نصب سایبان بر روی کولر انتقال باد خنک به ساختمان را بهبود بخشیده و نیاز افراد به قرار دادن کولر در دور تند و بالا رفتن هزینه مصرف برق را کاهش میدهد.
  • از آنجایی که تابش مستقیم آفتاب بر روی کولر باعث تبخیر سریع آب می‌شود، پس نصب سایه بان کولر در کاهش مصرف آب هم موثر است.
  • هنگام استفاده از سایه بان کولر، شما دیگر نیازی به استفاده از دور تند کولر ندارید، پس فرسایش کولر هم به میزان قابل توجهی کم می‌شود.
  • استفاده از سایبان کولر آبی، از فرسایش و از بین رفتن قطعات و اجزای کولر جلوگیری می‌کند، به خصوص مانع از خرابی و زنگ زدگی بدنه کولر می‌شود.
  • سایبان کولر مانع از نشستن برف و باران روی آن شده در نتیجه بدنه آن سالم خواهد ماند.

 

تاثیر سایبان کولر گازی و آبی

 

نحوه ثبت سفارش نصب سایبان کولر در "خدمت از ما"

با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت، در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با متخصصین نصب سایبان کولر آبی و گازی در ارتباط باشید و با شرح سفارش خود، از آن‌ها قیمت بگیرید. سپس باتوجه به سوابق متخصص و نظرات سایر کاربران، بهترین نصاب سایه بان کولر را انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1462 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب سایبان کولر

نظرات

فرهاد ملایی
فرهاد ملایی
5.0 (از 23 نظر)
29 خدمت موفق
نصب سایبان کولر
علی مقدسی

با سلام آقای ملایی سر موقع مراجعه کردند بسیار با دقت و فنی هستند خیلی سریع کار منو به بهترین شکل انجام دادند و قطعا برای کارهای بعدی ایشان را انتخاب میکنم قیمت بسیار عالی و کار بسیار عالی ممنونم از ایشان و حتما توصیه میکنم کار خودتون رو به ایشان بسپارید و خیالتان راحت باشد با تشکر 🌹🙏

علی اصغر محمد ناصری
علی اصغر محمد ناصری
5.0 (از 10 نظر)
14 خدمت موفق
نصب سایبان کولر
مهدی علینژاد

دستشون درد نکنه به موقع تشریف اوردن و کار به خوبی انجام دادن و منصفانه حساب کردن .تشکر از برنامه خوب خدمت از ما

محمد عابد
محمد عابد
5.0 (از 20 نظر)
22 خدمت موفق
نصب سایبان کولر
رضا یوسفی

با سلام عرض ادب بسیار بسیار حرفه ای و مهارت برای کار مربوطه رو داشتن فردی متعهد و محترم خدا خیر شون بده راس ساعت تشریف آوردن همه تجهیزات کارشون اوکی بود و ازهمه مهم تر جوانی فهیم وبا اخلاق اجرت کارم منصفانه بود

در این شهرها می توانید سفارش نصب سایبان کولر را ثبت کنید: