قیمت نصب سایبان کولر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب سایبان کولر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
  • 190,000 تومان
  • 230,000 تومان
  • 290,000 تومان
  • 350,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب سایبان کولر نیاز دارید؟

نصب سایبان کولر را به متخصصش بسپار

نصب سایبان کولر از دسته خدماتی است، که در کنار سرویس کردن کولر آبی بر روی مصرف بهینه کولر تاثیر مستقیم دارد. با نزدیک شدن به ماه‌های گرم سال، نیاز به استفاده از وسایل سرمایشی مثل انواع کولر بیشتر حس می‌شود. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که قبل از روشن کردن کولر آبی باید مورد توجه قرار گیرد؛ نصب سایبان کولر بر روی کولرهای قرار گرفته در معرض مستقیم نور خورشید، در جایی مثل پشت بام است.

برای نصب سایبان کولر در "خدمت از ما" امکان ایجاد ارتباط با افراد متخصص و کاربلد در این زمینه با ثبت سفارش در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" وجود دارد. استعلام رایگان قیمت نصب سایبان کولر نیز در این حالت برای مشتریان و کاربرانی که ثبت سفارش کرده اند ایجاد شده و می‌توانند با شرح خدمات در خواستی برای افراد متخصص در این زمینه، بهترین فرد را برای نصب سایبان کولر انتخاب کنند. 

"خدمت از ما" به منظور ارتباط آسان و سریع بین متخصصین نصب سایبان کولر و مشتریانی که برای دریافت این نوع خدمات ثبت سفارش کرده‌اند، یک بستر مناسب را فراهم کرده است. 

 

نصب سایبان کولر، آفتاب گیر کولر

 

 

قیمت نصب سایبان کولر چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب سایبان کولر تا حد زیادی به محل قرارگیری کولر آبی، ابعاد کولر، نوع سایبان، تجهیزات لازم برای انجام کار و همین طور مدت زمان صرف شده برای نصب سایبان کولر آبی بستگی دارد. هزینه انجام این کار وابسته به موارد گفته شده، در مکان‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

برای داشتن اطلاعات لازم درباره میزان هزینه‌ای که هگام نصب سایبان کولر پرداخت کنید، پس از ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" امکان برقراری ارتباط با افراد متخصص در این زمینه برای شما ایجاد شده که به راحتی با شرح شرایط خود می‌توانید استعلام قیمت را بصوت رایگان از کارشناسان نصب سایبان کولر انجام دهید.

 

 

مزایای نصب سایبان کولر چیست؟

نصب سایبان کولر یا آفتاب گیر کولر شاید در نظر اول یک کار غیر ضروری برای آماده کردن کولر جهت استفاده باشد. اما خوب است بدانید نصب آفتاب گیر کولر در دسته مواردی قرار دارد که در نحوه عملکرد کولر در ظهر‌های تابستان تاثیر فراوانی دارد. اگر تصمیم دارید که کولر آبی ساختمان یا کولر گازی را مجهز به نصب سایبان کولر کنید، برای انتخاب یک فرد متخصص در این زمینه بهتر است از افراد مطلع کمک بگیرید.

علاوه بر این موارد، امکان انتخاب یک متخصص برای نصب سایبان کولر در "خدمت از ما" با مشاهده سوابق کاری قبلی و همین‌طور نظرات و میزان رضایت کاربران درباره نحوه‌ عملکردشان، شما را در انتخاب یک فرد کاربلد برای نصب سایبان کولر کمک می‌کند.

 

آفتاب گیر کولر

 

استعلام قیمت رایگان و همین‌طور داشتن ارتباط با کارشناسان مختلف در زمینه نصب سایبان در "خدمت از ما" دست شما را برای انتخاب یک فرد متناسب با شرایطتتان باز نگه داشته از هرگونه خسارت و ضرر مالی احتمالی تا حد ممکن جلوگیری می‌کند.

 

خدمات مشابه نصب سایبان کولر در "خدمت از ما"

"خدمت از ما" فراهم آورنده‌ی یک فضای کاربردی برای ایجاد ارتباط بین مشتریان و متخصصان در زمینه‌های مختلف کاری است. شرایط انجام خدماتی مثل نصب سایبان کولر و دیگر اقدامات مشابه این کار، برای رفع هرچه سریعتر نیاز کاربران با انتخاب یک متخصص بر اساس کار خواسته شده در سریعترین زمان ممکن در خدمت از ما شده است.

در این قسمت به تعدادی از این خدمات اشاره می‌کنیم:

  • نصب کولر آبی
  • سرویس کولر آبی
  • تعمیر کولر آبی
  • نظافت داکت و کانال کولر
  • نصب کولر گازی و اسپیلت
  • سرویس کولر گازی و اسپیلت

 

روکش کولر سایه بان

 

آشنایی با نصب انواع سایبان کولر

نصب سایبان کولر یکی از عوامل مهم در بهینه‌سازی مصرف کولر آبی است. نداشتن سایبان به خصوص در کولر‌های آبی که بر روی پشت بام و در معرض تابش مستقیم خورشید قرار دارند، مانع خنک کنندگی درست آب کولر و در نتیجه جریان باد خنک در دریچه کولر و ساختمان می‌شود. در بیشتر شهر‌های گرمسیر نصب سایبان کولر برای کولرهای آبی و گازی در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی برق و آب پیشنهاد می‌شود.

 

سایبان کولر آبی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟

نصب سایبان کولر در شهر‌های مختلف متناسب با نیاز افراد به وسایل سرمایشی در فصول گرم سال صورت می‌گیرد. نصب سایبان کولر پایتخت، سایبان کولر گازی قم، سایبان کولر یزد و ... عباراتی هستند که میزان استقبال و اهمیت نصب سایبان کولر را در شهر‌های گوناگون نشان می‌دهد. شما می‌توانید با یک ثبت سفارش رایگان بصورت آنلاین در "خدمت از ما" نسبت به اعزام یک کارشناس نصب سایبان کولر در شهر‌هایی مثلتهران، شیراز، اصفهان و... اقدام کنید.

 

سایبان حصیری کولر

 

نصب سایبان حصیری کولر

سایبان حصیری کولر یکی از انواع مختلف سایبان برای نصب بر روی کولر‌های مختلف است. جنس چوبی حصیر در خنک نگهداشتن کولر و همین طور ممانعت در نفوذ نور خورشید بر روی کولر تاثیر زیادی دارد. علاوه بر این به دلیل سبک بودن فشاری بر روی بدنه کولر وارد نمی‌کند. سایبان حصیری کولر تا حد زیادی نقش یک آفتاب گیر کولر را مخصوصا در روی پشت بام ایفا می‌کند.

 

تاثیر نصب سایبان برای کولر آبی

همان طور که در قسمت‌های قبلی اشاره کردیم، نصب سایبان بر روی کولر تا حد زیادی در بهینه‌سازی مصرف انرژی در کولر موثر است. نصب سایبان بر روی کولر انتقال باد خنک به ساختمان را بهبود بخشیده و نیاز افراد به قرار دادن کولر در دور تند و بالا رفتن هزینه مصرف برق و آب کاهش را می‌دهد.

 

تاثیر سایبان برای کولر آبی

 

 علاوه بر این تاثیر سایبان بر روی کولر آبی باعث بالا رفتن کیفیت جریان باد خنک در ساختمان است. با قرار گرفتن سایبان بر روی کولر و جلوگیری از تابش مستقیم بر روی کولر بدنه و تجهیزات کولر دیرتر فرسوده می‌شود.

 

نحوه ثبت سفارش نصب سایبان کولر در "خدمت از ما"

با ثبت سفارش رایگان در "خدمت از ما" بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت، در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌ای با متخصصین نصب سایبان کولر در ارتباط باشید و با شرح سفارش خود، از آن‌ها قیمت بگیرید. سپس باتوجه به سوابق متخصص و نظرات سایر کاربران، بهترین نصاب سایبان کولر را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.78 امتیاز از 63 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب سایبان کولر

نظرات

غلامرضا کامکار
غلامرضا کامکار
4.5
65 خدمت موفق
نصب سایبان کولر
سید سعید موسایی

رفتار و کیفیت وخوش قولی خوب بود به نظر بنده دستمزد غیر منصفانه‌بود

loading