در تعویض برزنت کولر آبی باید به چه نکاتی توجه داشت؟

ثبت درخواست " نصب سایبان کولر "
دسترسی به نزدیک‌ترین متخصصین
در تعویض برزنت کولر آبی باید به چه نکاتی توجه داشت؟

برزنت کولر و نحوه تعویض پرزنت کولر آبی از سری نکات مهم و موثر در نگهداری و سرویس این قبیل وسایل سرمایشی در ساختمان است. نصب برزنت کولر آبی در هدایت هوای خنک و مطبوع به مسیر کانال کشی شده برای جریان در محیط داخلی صورت می‌گیرد.

قیمت برزنت کولر آبی، آموزش نصب برزنت کولر آبی در کنار معرفی مراحل طریقه نصب برزنت کولر آبی از سری نکات مهم در هنگام تعویض این تجهیزات به شمار می‌آید. نحوه تعویض پرزنت کولر آبی همانند دیگر مراحل سرویس و نگهداری کولر آبی با نکات و اصول خاصی همراه است. 

برزنت رابط کولر، برزنت کولر کشی، پارچه برزنتی کولر، قیمت بست برزنت کولر، نصاب برزنت، محل نصب کولر آبی، لیست قیمت برزنت و آموزش راه اندازی کولر آبی بیشترین میزان بررسی را در بین کاربران برای نحوه تعویض برزنت کولر آبی به خود اختصاص داده‌اند. در این مطلب با آموزش نصب برزنت کولر آبی با شما همراه خواهیم بود. 

 

برزنت کولر آبی چیست؟

یکی از تجهیزات مورد نیاز برای نصب کولر آبی پارچه برزنت کولر برای هدایت مناسب هوای خنک به کانال کشی انجام شده است. همین طور از مواردی که در سرویس کولر آبی انجام می‌شود، می‌توان به تعویض برزنت کولر آبی و نصب سایبان کولر اشاره داشت. کولر آبی از نظر قدمت، قدیمی‌تر از سایر سرویس های سرمایشی بوده و هنوز هم در میان مردم، جایگاه خاص خود را دارد. این کولرها برای مناطقی مناسب هستند که هوا در تابستان گرم و خشک است. 

 

برزنت کولر چیست

 

کیفیت برزنت کولر، تعویض برزنت کولر آبی در مواقع ضروری و در صورت خرابی در جریان هوای خنک از دریچه این وسیله سرمایشی نقش پر رنگی دارد. در صورت عدم توجه کافی به برند برزنت کولر آبی و نصب برزنت کولر آبی بر اساس اصول تعیین شده به مرور زمان با افت کیفیت و کارایی عملکردی کولر مواجه می‌شوید. 

 

آموزش نصب برزنت کولر

نصب برزنت کولر آبی همانند تهیه و جایگذاری پوشال‌ و دیگر تجهیزات جانبی کولر با اصول و روش خاصی همراه است. در هنگاک سرویس و نصب کولر گازی تعویض یا نصب برزنت کولر از مراحل مهم و تاثیرگذار بوده که نباید فراموش شود. 

 

طریقه نصب برزنت کولر آبی

 

برزنت کولر با چسب، تسمه، پرچ یا پیچ به خروجی به کولر متصل می‌شود. نصب و تعویض برزنت باید در نهایت دقت و حوصله انجام شود بنابراین بهترین انتخاب سپردن نصب برزنت کولر به افراد متخصص است. 

 

نحوه تعویض برزنت کولر آبی

همان اندازه که تعویض پوشال‌های سلولزی و معمولی کولر آبی در سرویس و نگهداری آن اهمیت داشته باید به تعویض برزنت کولر آبی هر مدت یکبار نیز توجه ویژه داشت. رعایت اصول نصب پرزنت کولر آبی در هر مرتبه تعویض این قبیل تجهیزات در کیفیت مطلوب عملکرد برزنت کولر تاثیر مستقیم دارد. در این بخش به معرفی یک سری نکات مهم در خصوص نحوه تعویض پرزنت کولر اشاره شده است. 

 

1- اندازه برزنت کولر آبی با اندازه کولر متناسب باشد.

قبل از این که برزنت کولر آبی را بخرید، حتما ابعاد کولر را اندازه گیری کنید. البته نیازی نیست که خودتان برای اندازه گیری ابعاد کولر اقدام نمایید، بلکه توجه کنید که بر روی بدنه آن، برچسب کاغذی و یا فلزی وجود دارد یا ندارد. این برچسب نشان دهنده اطلاعات و مشخصات فنی و ظاهری کولر آبی است.

 

نحوه تعویض پرزنت کولرآبی

 

2- نصب برزنت کولر آبی را اصولی انجام دهید.

مهمترین نکته در تعویض برزنت کولر آبی این است که نصب برزنت جدید، به صورت اصولی و دقیق انجام گیرد. برای این منظور باید به نحوه اتصال برزنت به کولر توجه داشت.

  •  برخی از این پارچه ها، با پیچ و مهره به بدنه کولر نصب می‌شوند که بعد از این مرحله، باید با چسب نواری، تعویض برزنت کولر آبی را تضمین نمود.
  •  در برخی دیگر از کولرهای آبی باید برزنت کولر آبی را با تسمه پلاستیکی انجام داد. با توجه به این که تسمه پلاستیکی کمک می‌کند تا برزنت کولر محکم به بدنه وصل شود، در نتیجه در این روش نیازی نیست که از چسب نواری استفاده شود.
  • نکته مهم در تعویض برزنت کولر آبی این است که توسط یک متخصص انجام گیرد تا این عمل بدون عیب باشد.
  •  می‌توان تعویض برزنت کولر آبی را با کمک گیره انجام داد. در این روش باید برزنت را با کمک چند گیره به هر ضلع کولر وصل نمود. فقط دقت داشته باشید که اگر چه این روش ساده و سریع تر است ولی مقاومت زیادی در برابر باد ندارد.

 

3- تعویض برزنت کولر آبی را در زمان مناسب انجام دهید

سوالی که معمولا مشتریان از ما می‌پرسند این است که چه زمانی باید تعویض برزنت کولر آبی را انجام داد. همان گونه که بیان کردیم، برزنت کولر تضمین کننده کارایی کولر خواهد بود. تفاوتی نمی‌کند که شما چه مدل از کولر را از کدام برند خریداری می‌کنید زیرا تا زمانی که برزنت کولر آبی شما کیفیت مناسبی نداشته باشد، پتانسیل کارایی وسیله را شاهد نخواهید بود.

توصیه می‌کنیم که به محض نیاز به تعویض برزنت کولر از یک متخصص برای این منظور کمک بگیرید. چند فاکتور به شما کمک می‌کند تا زمان دقیق تعویض برزنت کولر آبی را تخمین بزنید:

  • ابتدا به برزنت در کولر آبی دقت کنید و در صورتی که پارگی فرسودگی در آن مشاهده کردید، باید سریعا آن را تعویض نمایید.
  • اتصال برزنت به بدنه کولر آبی نیز خیلی اهمیت دارد. هر زمان که متوجه شدید نصب آن مشکل پیدا کرده است، باید آن را تعویض کنید. حتی کوچکترین عیب در این قسمت،کارایی کولر را به شدت کم می‌نماید.

 

در تعویض برزنت کولر آبی باید به چه نکاتی توجه داشت

 

4- بهترین جنس برزنت کولر آبی را خریداری نمایید

اگر در بازار جست و جو کنید با انواع برزنت کولر آبی روبرو می‌شوید که از نظر متریال به کار رفته در آن، با هم تفاوت دارند. قبل از این که خرید خود را انجام دهید، ابتدا تحقیق کرده و بهترین جنس را انتخاب نمایید.اولین فاکتور در خرید، توجه به دما و میزان تابش نور خورشید در منطقه شما است. هر چه که شدت نور بیشتر باشد، باید از برزنت کولر آبی سخت تر استفاده نمود تا مقاومت بیشتری داشته باشد.

دو راهکار وجود دارد که کمک می‌کند تا شما بتوانید درجه سختی را تست کنید:

  • در ابتدا برزنت کولر آبی را با دست بکشید. هر چه پارچه سخت تر باشد، کشیدگی آن سخت تر می‌شود.
  • می‌توانید بخشی از برزنت کولر آبی را مچاله کنید. هر چه بیشتر چروکیده شود، نشان دهنده نازک تر بودن پارچه است.

همچنین شما باید نحوه دوخت برزنت کولر آبی را به دقت بررسی نمایید تا از کیفیت و استحکام آن اطمینان پیدا کنید. دوخت محکم، منظم و یک اندازه نشان دهنده دوام آن است. اتصال برزنت به کولر آبی با استفاده از تسمه‌ پلاستیکی معمولا برای برزنت‌هایی استفاده می‌شود که بافت نرمی‌ دارند.

قیمت برزنت کولر در انواع مختلف 

قیمت برزنت کولر آبی وابسته با نوع پارچه، ضخامت، اندازه و تجهیزات مورد نیاز برای برقراری اتصالات با کولر آبی تعیین می‌شود. بنابراین در هنگام تهیه انواع برزنت کولر آبی به خصوصیات و همین طور تناسب این تجهیزات با کولر آبی نصب شده در ساختمان دقت داشته و بهترین نوع را خریداری کنید. 

 

قیمت برزنت کولر

 

توجه داشته باشید که بهترین زمان برای تعویض برزنت هر کولر آبی قبل از رسیدن فصل تابستان و زمان استفاده از کولر آبی است. با توجه به این که ممکن است تعویض برزنت کولر آبی دچار مشکل شود، لذا بهتر است مدتی قبل از راه اندازی کولر آبی حتما این عمل را انجام دهید تا فرصت کافی برای این منظور داشته باشید.در تهیه برزنت کولر آبی دقت به منطقه سکونت خود و جهت تابش خورشید داشته باشید، زیرا درجه خنکی کولر آبی به درجه ضخامت برزنت استفاده شده، بسیار بستگی دارد.

شما می توانید برای نصب برزنت و سایبان کولر تهران و سایر شهرهای دیگر از سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" کمک بگیرید.

4.5 امتیاز از 3473 رای


نصب سایبان کولر
برای سرویس نصب سایبان کولر از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

"خدمت از ما" بازار آنلاین خدمات است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

logo درخواست و پشتیبانی خدمات آنلاین