قیمت نصب کولر آبی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب کولر آبی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 90,000 تومان
 • 100,000 تومان
 • 150,000 تومان
 • 200,000 تومان

شما در کدام شهر به نصب کولر آبی نیاز دارید؟

نصب کولر آبی را به متخصصش بسپار

با شروع فصول گرم سال، نصب کولر آبی، یکی از پردرخواست‌ترین و محبوب‌ترین خدمات سرمایشی می‌شود. اگر در مناطق گرمسیری جنوب کشور ساکن هستید، زودتر از سایر هموطنانمان به این خدمت نیاز پیدا می‌کنید. البته نصب کولر ابی، یکی از مؤثرترین راه‌های کاهش دمای محیط در اکثر نقاط آب و هوایی ایران است. در اینجا به رایج ترین سوالات مربوط به طریقه و نحوه نصب کولر آبی آبسال، جنرال و غیره و همچنین سوالات پیرامون پیدا کردن بهترین نصاب کولر آبی پاسخ داده‌ایم.

شاید برایتان پیش آمده باشد که نصاب کولر آبی کار نصب را به درستی انجام نداده باشد و مشکلات و خساراتی را متحمل شده باشید. "خدمت از ما" شرایطی را فراهم کرده تا شما به راحتی بتوانید درخواست نصب کولر آبی را ثبت کنید و از چندین نصاب کولر آبی فعال در خدمت از ما، قیمت نصب کولر ابی را بپرسید. با ما در ادامه همراه شوید تا علاوه بر راهنمای نصب، عوامل موثر بر هزینه نصب کولر آبی را هم بررسی کنیم.

 

نصب کولر آبی

 

 

جدول قیمت خدمات نصب کولر آبی

نوع خدمات  قیمت خدمات ( به روز رسانی سال 1401)
هزینه  نصب کولر آبی جدید 550.000 تا 1.500.000 تومان
هزینه نصب پایه کولر  150.000 تا 400.000 تومان
هزینه نصب کلید کولر 150.000 تا 300.000 تومان
قیمت سیم کشی کولر آبی جهت نصب 30.000 تا 40.000 تومان (به ازای هر متر)
قیمت نصب سایبان کولر 200.000 تا 250.000 تومان
هزینه تعویض ونصب برزنت و پیچ 150.000 تا 200.000 تومان

 

زمان مناسب نصب کولر آبی

یکی از اشتباهات رایج افراد این است که نصب کولر آبی را برای دقیقه 90 می‌گذارند؛ باید گفت که سرویس و نصب کولر آبی را باید چند هفته قبل از گرم شدن هوا انجام داد. مثلا نصب کولر آبی تهران در فروردین ماه مناسب‌تر است، چون این کار هم به نفع شما و هم به نفع نصاب کولر آبی تمام می‌شود.

پس بهترین زمان برای نصب کولر آبی، سه تا چهار هفته قبل از شروع گرما در شهرتان است. اگر کارهای بنایی و برق کشی مانند نصب کلید کولر توکار (نصب کلید کولر جدید) یا نصب پایه کولر آبی دارید، بهتر است زودتر دست به کار شوید، تا به گرما نخورید.

 

راهنمای طریقه نصب کولر آبی

در ادامه محتوا، به بررسی مراحل نصب کولر آبی پرداخته ایم، لازم به ذکر است که کار نصب کولر ابی یک کار تخصصی است و بهتر است توسط یک نصاب کاربلد انجام شود، اما اگر شما فردی فنی هستید و تمایل دارید که نصب کولر آبی را خودتان انجام دهید، با دقت و رعایت کامل نکات ایمنی به ترتیب زیر عمل کنید. به طور کلی، مراحل نصب کولر آبی به دو بخش عمده تقسیم می‌شود:

 • تراز کردن کولر و اجرای سیستم آب کولر: این مرحله، شامل حمل و تراز کردن کولر در محل مناسب، تامین آب کولر، اتصال کولر به کانال و نصب تمامی بخش های لازم است.
 • نصب اتصالات برق کولر : این بخش شامل سیم کشی، نصب برق و کلیدهای لازم برای راه اندازی کولر آبی می‌باشد.

در ادامه تمامی مراحل نصب کولر آبی را با شرح جزئیات بیان کرده ایم. عکس زیر تمامی قسمت های کولر آبی را به شما نشان می‌دهد. آشنایی با بخش های مختلف کولر آبی به شما در نصب آن کمک می‌کند.

 

نحوه نصب کولر آبی

 

ساخت شاسی برای نصب کولر آبی

یکی از مراحل مهم در هنگام نصب کولر ابی، ساخت شاسی است. به هیچ عنوان نمی توان کولر آبی را روی زمین نصب کرد و از شاسی استفاده نکرد، چرا که قطعه ای به نام سرریز در تشتک کولر قرار می‌گیرد و آب به درستی تخلیه نمی‌شود.

بعد از مشخص شدن محل قرارگیری کولر، باید بر اساس فاصله بین محل نصب و ورودی کانال، اقدام به ساخت شاسی کولر کنید. در نظر داشته باشید که شاسی کولر به دلیل موارد گفته شده، به صورت آماده در بازار موجود نمی‌باشد و باید توسط یک متخصص بر اساس شرایط مکانی نصب کولر ساخته شود.

 

تراز کردن کولر ابی هنگام نصب

بعد از ساخت شاسی و انتقال کولر آبی به محل مورد نظر، لازم است که آن را به درستی بر روی شاسی قرار دهید و تراز کنید. بهتر است برای انجام این کار از یک تراز کمک بگیرید و به چشمانتان اعتماد نکنید. توجه به تراز بودن کولر در مراحل نصب کولر آبی، از آن جهت اهمیت دارد که کوچکترین ایراد در شاسی و تراز نبودن کولر، باعث نشت آب و کاهش کارایی کولر آبی می‌شود.

 

مرحله اتصال کولر آبی به کانال

در نظر داشته باشید که هنگام مشخص کردن محل نصب کولر آبی، باید به این نکته توجه کنید که فاصله خروجی کولر تا کانال کولر حدودا 30 سانتی متر باشد و دقیقا در راستای یکدیگر قرار داشته باشند. برای نصب کولر به کانال، بهتر است از یک برزنت استفاده کنید و آن را به کمک چسب، گیره های پلاستیکی و یا تسمه به دهانه کولر متصل کنید و سپس دورتادور برزنت را با کمک دریل و پیچ محکم کنید.

اتصال درست و صحیح کولر به کانال، باعث کاهش لرزش و صدا هنگام روشن کردن کولر می‌شود و باعث می‌شود که هوای تولید شده در دستگاه مستقیما وارد کانال کولر شود.

 

نصب کولر ابی

 

مرحله نصب برق و سیم کشی در نصب کولر ابی

یک از مراحل مهم در نصب کولر آبی، مرحل سیم کشی و نصب برق است. هنگام مشخص کردن محل قرار گیری کولر آبی لازم است که به این مورد هم توجه کنید. در این مرحله باید از کنتر برق تا محل نصب کولر سیم کشیده شود. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سیم ها و در تماس نبودن با آب از جعبه تقسیم استفاده می کنیم.

پیش از شروع به کار، لازم است که برق اصلی ساختمان را قطع کنید. کل مراحل سیم کشی کولر و کلید کولر را می توانید در محتوای "سیم کشی کولر آبی" که به صورت جامع و کامل به آن پرداخته ایم، مطالعه کنید.

 

مرحله انتقال آب در نصب کولر آبی

بعد از قرار دادن و نصب کولر آبی در محل مورد نظر، حالا نوبت انتقال آب از کنتر به محل قرار گیری کولر است. اصولا برای ساختمان های قدیمی از تانکر برای تامین آب کولر استفاده می‌کنند ولی در ساختمان های جدید، برای هر واحد ساختمانی، یک شاخه جدا در نظر گرفته می‌شود.

حالا لازم است که لوله کشی آب را تا نزدیکترین محل به کولر انتقال دهید، برای این کار کافی است از لوله های مخصوصی که به آنها لوله کولر می‌گویند استفاده کنید و لوله مورد نظر را به خروجی شناور کولر متصل کنید تا آب مورد نیاز کولر تامین شود.

 

مراحل نصب کولر ابی

 

مرحله نصب کلید کولر آبی

از دیگر مراحل نصب کولر آبی، مرحله نصب کلید است که پس از نصب کولر انجام می‌شود و لازم است که سیم کشی های لازم از قبل انجام شده باشد. کلید کولر شامل سه دکمه است که از راست به شرح زیر می‌باشد:

 • دکمه اول که معمولا آبی ررنگ است، مربوط به پمپ آب کولر است.
 • دکمه دوم که معمولا قرمز رنگ است، برای موتور کولر آبی است.
 • دکمه سوم که رنگ سبز دارد مربوط به دور تند و دور کند کولر آبی می‌باشد.

البته این رنگ ها می‌تواند متفاوت باشد. همچنین برای نصب کلید کولر، می‌توان از کلیدهای مختلفی مثل، کلید سه پل، چهار پل و... استفاده کرد که در محتوای "نصب کلید کولر" به کمک عکس به شرح کامل نصب انواع کلید پرداخته ایم.

 

مرحله نصب شیر شناور کولر آبی

همانطور که گفتیم، آب از لوله آب به کمک شیر شناور وارد تشتک کولر می‌شود. وظیفه شناور کولر، کنترل حجم آب ورودی به کولر است و مانع سر ریز شدن و نشتی آب می‌شود. برای اینکه شناور به درستی کار کند، لازم است که کولر به درستی تراز شده باشد.

هنگام نصب شیر شناور، توجه کنید که شیر کمی به صورت قائم باشد تا در صورت زیاد شدن آب، آن را قطع کند. اگر سر شیر شناور رو به پایین باشد، ورودی آب به کولر هم بیشتر است. برای تنظیم شناور کولر، می توانید به محتوای مربوطه مراجعه کنید.

 

مراحل نصب کولر آبی

 

مرحله نصب موتور کولر آبی و برق آن

بعد از وصل کردن و انجام تمام مراحل بالا، حالا نوبت به نصب موتور کولر آبی و اتصال سیم برق به موتور است، که لازم است برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، سیم ها از جعبه تقسیم عبور کند، از آنجایی که مراحل نصب موتور کولر آبی، نیاز به توضیحات کامل و بیشتری دارد، ما در یک محتوای "نصب موتور کولر آبی" به صورت جدا و با کمک تصاویر به شرح کامل و جامع آن پرداخته ایم.

 

مرحله نهایی نصب کولر آبی

بعد از انجام تمامی مراحل بالا، زمان قرار دادن پوشال مناسب با کولر جهت تولید باد خنک است که به صورت زیر باید این کار را انجام دهید:

 • پوشال مناسب با ظرفیت کولرتان را خریداری کنید.
 •  دریچه های شبکه مانند روی بدنه کولر را باز کنید.
 • پوشال ها را خیس کنید و در جای مناسب قرار دهید و مجدد دریچه ها را ببندید.

لازم است که هر سال و بعد از هر بار سرویس کردن کولر خود، برای بازدهی بیشتر و دریافت باد خنک، پوشال ها را عوض کنید.

(بیشتر بخوانید: نحوه سرویس کولر آبی)

 

مهم‎ترین نکات در نصب کولر آبی

کولر آبی چون هم اتصال به برق دارد و هم آب در آن جریان دارد بنابراین خطر برق گرفتگی دوچندان می‌شود پس ضروری می‌شود که در هنگام نصب کولر آبی حتما به نکات ایمنی و رعایت اصول ایمنی توجه کرد تا از بروز حوادث ناخواسته جلوگیری شود.

 • قبل از نصب کولر آبی، نسبت به برق دار نبودن کولر آبی اطمینان حاصل نمایید.
 • قبل از نصب کولر آبی حتما کلید و فیوز را قطع نمایید و در هنگام اتصال برق کنتور به تابلو فیوز حتما به محل دقیق فاز و نول دقت نمایید.
 • هنگام عایق کاری کولر در برابر آفتاب، دریچه‌های کولر را به طور کامل نپوشانید، زیرا این کار باعث می‌شود هوا به داخل کولر وارد نشود.
 • قبل از نصب کولر آبی مسیر آبی که به کولر وارد می‌شود را طوری تنظیم نمایید که در معرض نور خورشید قرار نداشته باشد زیرا به طور قطع هر چه آبی که به کولر وارد می‌شود خنک تر باشد؛ کولر باد خنک تری به محیط داخل می‌دهد.
 • قبل از نصب کولر آبی حتما از سالم بودن کف کولر آبی اطمینان حاصل نمایید
 • حتما کف کولر را ایزوگام نمایید ولی نباید درپوش کولر را با ایزوگام مسدود ننمایید چون قیر مانع از بستن واشر آب بند می‌شود.
 • در هنگام نصب کولر آبی حتما باید توجه داشته باشید که کولر را در محلی نصب نمایید که تراز باشد و آب داخل کولر به یک سمت جمع نشود
 • پیش ار نصب کولر آبی حتما کانال سازی انجام شده است. کولر آبی را مستقیما به دهانه کانال متصل نمایید. در زیر کولر آبی حتما پایه قرار دهید که بهتر است ارتفاع پایه از سطح زمین حداقل ۳۰ سانتی متر باشد.
 • مناسبترین محل قرارگیری برای نصب کولر آبی می‌تواند بالکن و بهارخواب خانه و یا روی پشت بام باشد.

 

اجرت نصاب کولر آبی

 

عوامل تاثیرگذار در کاهش راندمان کولر آبی؟

از جمله مواردی که روی راندمان و کارایی خوب کورل تاثیر می‌گذارد و باعث کاهش آن می‌شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دمای هوای خشک در بیرون از ساختمان تاثیر دارد.
 • مورد تاثیرگذار بعدی، دمای هوا در داخل ساختمان است.
 • همچنین میزان رطوبت نسبی هوای ورودی کولر به داخل ساختمان.

 

محل نصب کولر ابی

معمولاً کولر آبی در بهار خواب خانه، بالکن یا پشت بام نصب می‌شود. بعضی اوقات محدودیت‌ها باعث می‌شود تا کولر آبی را پشت پنجره نصب کنند که کمی کار را سخت می‌کند. در هر صورت و هر جا، مهمترین نکات در مورد جای مناسب نصب کولر ابی عبارتند از:

 • تراز بودن محل نصب 
 • وجود فضای کافی اطراف کولر جهت گردش هوا
 • حتی المقدور دور از آفتاب
 • دسترسی راحت جهت نصب و سرویس کولر
 • داشتن فاصله از کف جهت تخلیه آب (معمولاً از پایه فلزی استفاده می‌شود)

دقت کنید که برای نصب کولر آبی روی پشت بام، بایستی از یک سایه بان استفاده کنید. همچنین برای نصب کولر پشت پنجره باید با نصاب کولر یا یک جوشکار مشورت کنید تا امکان جوش قاب فلزی نگهدارنده کولر آبی را بررسی کند.

 

نصاب کولر آبی

 

هزینه نصب کولر آبی

هزینه نصب کولر آبی که نصابان به شما پیشنهاد می‌دهند؛ دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه و کاملا شفاف است. چرا می‌گوییم شفاف! به این دلیل که شما قبل از نهایی کردن درخواست خود می‌توانید از هزینه نصب کولر آبی یا همان قیمتی که نصابان، مطابق با خواسته شما پیشنهاد می‌دهند را یک جا به رایگان، مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید، به طوری که در آخر هیچ مبلغی افزوده نشود.

اگر می‌خواهید از هزینه دستمزد نصاب کولر آبی مطلع شوید؛ پس همین حالا با ثبت سفارش در اپلیکیشن یا سایت "خدمت از ما" هزینه نصب کولر آبی را بپرسید، تا چندین متخصصین باتجربه نصب کولر آبی مبلغ پیشنهادی خود را به شما اعلام کنند. شما علاوه بر نصب می توانید از هزینه سرویس کولر آبی و تعمیر آن مطلع شوید.


 

عوامل مؤثر بر قیمت نصب کولر آبی

همه ساله با آغاز شدن فصل گرما موجی از خرید، تعویض و نصب کولر آبی شروع می‌شود و نصابان کولر آبی، هوای خنک و دلچسب خانه ها را تامین می‌کنند. حال باید قبل از شروع این کار، هزینه‌های خرید و نصب کولر آبی و دستمزد نصاب کولر آبی را در نظر گرفت. عواملی که بر روی هزینه نصب کولر آبی تاثیر می‌گذارد، مشمول محل نصب کولر آبی، تعداد خدمات، سیم کشی برق کولر آبی، جا به جایی کولر، نصب کلید کولر توکار، نصب کلید کولر جدید و... است. 

نکته: در بعضی مناطق بالا آوردن کولر آبی از پله‌های ساختمان‌های قدیمی به دلیل تنگ بودن راه پله مقدور نیست و نصاب کولر آبی برای رساندن کولر به بالکن خانه از قرقره‌های بالابر استفاده می‌کند. این امر باعث بالا رفتن هزینه نصب کولر و دستمزد نصاب کولر آبی می‌شود.

 

هزینه نصب کولر آبی

 

توانایی‌ها و خدمات نصاب کولر آبی 

انتظار می‌رود که یک نصاب کولر آبی کارهای زیر را به خوبی انجام دهد:

 • جا به جایی کولر به محل نصب کولر ابی
 • نصب کلید کولر آبی
 • تعویض و نصب مجدد کولر آبی
 • سیم کشی برق کولر آبی با خازن
 • نصب پمپ کولر آبی
 • توانایی و آشنایی با نحوه نصب پمپ کولر آبی
 • توانایی نصب کلید کولر توکار
 • توانایی نصب موتور کولر آبی
 • آشنایی با نقشه سیم کشی کولر آبی
 • یک نصاب ماهر کولر آبی به تمام فوت و فن‌های برقکاری نصب کولر و پمپ آب و ... تسلط دارد.

 

چگونه می‌توان به "خدمت از ما" برای نصب کولر آبی اعتماد کرد؟

"خدمت از ما" به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه ارائه خدمات سرمایشی از جمله نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی و دیگر سیستم‌ها، مجرب‌ترین سرویسکارها و نصاب کولر را دور هم جمع کرده است تا بتواند نیاز مشتریان را در هر لحظه رفع کند. شایان ذکر است که تمامی متخصصین با توانایی خود توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب و ماندگار کنند.

علاوه بر این، تیم پشتیبانی "خدمت از ما" در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا ۱۷ و پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح تا 13 (به جز روزهای تعطیل) آماده بررسی و پیگیری خواسته‌های شما پیرامون خدمت نصب و راه اندازی کولر آبی و سایر خدمات هستند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا شما تجربه شیرینی از درخواست آنلاین خدمات داشته باشید.


 

انتخاب بهترین نصاب کولر ابی

به محض ثبت درخواست شما برای نصب کولر آبی، به راحتی، به چندین نصاب کولر ابی دسترسی پیدا می‌کنید. در "خدمت از ما" این امکان را فراهم کرده‌ایم تا با مشاهده اطلاعات نصاب، سوابق و حتی نظر مشتریان سابق در مورد خدمات راه اندازی کولر آبی توسط آن‌ها، بتوانید بهترین نصاب کولر آبی را انتخاب کنید. 

با مشاهده پروفایل هر نصاب و مقایسه قیمت های پیشنهادی، بهترین فرد را برای نصب کولر ابی انتخاب کنید.

 

نصب کولر ابی

 

بعد از نصب کولر ابی، آن را سرویس کنید.

اکثر افراد فکر می‌کنند کار نصب کولر آبی یعنی اینکه نصاب کار برق رسانی و تعبیه کولر را انجام دهد ولی بهتر است که بعد از نصب، سرویس کولر آبی را هم انجام دهد، که شامل روغن کاری کولر آبی، بررسی پوشال ها و زدودن گرد و غبار از کولر و مهم تر از همه سرویس موتور کولر آبی می باشد. زیرا که کولر یکباره قرار است روشن شود و امکان دارد فشار زیادی به موتور آن وارد شود و با همان استارت اول موتور کولر به شدت آسیب ببیند. پس در هنگام نصب کولر به موتور و پمپ آب آن دقت بیشتری داشته باشید.

شما می‌توانید برای سرویس کولر آبی تهران و هر شهر دیگری که در آن زندگی می کنید، از متخصصین حرفه ای و فعال "خدمت از ما" کمک بگیرید و یا اگر فردی فنی هستید، خودتان تمامی بررسی های لازم را انجام دهید.

 

آشنایی با مکانیزم کولر آبی

کولر آبی از اجزایی چون موتور ، پمپ کولر ، پوشال ، پروانه و تشتک تشکیل می‌شود در واقع مکانیزم کار کولر آبی به این شکل است که تشتک با آب پر می‌شود زمانی که آب تشتک به حد مجاز برسد توسط شناور قطع می‌شود. کف تشتک برای تمیز کردن تشتک پیچ اهرم داری تعبیه شده است که با دست باز و بسته می‌شود در سه طرف آن سه دریچه دارد که روی هرکدام پوشال نصب می‌شود سمت دیگر محل اتصال به کانال کولر ساختمان است.

 

آشنایی با موتور کولر آبی

می‌توان گفت مهمترین و گرانترین قسمت کولر آبی موتور آن است. موتور کولر آبی توسط سیم آلومینیومی یا مسی سیم پیچی شده است. برق موتور کولر توسط سیم نول و دو عدد سیم بر گشت فاز از کلید کولر تامین می‌شود. سیم کشی کولر آبی یا خازن اگر اشتباه انجام شود باعث سوختن موتور کولر خواهد شد.

از جمله موارد خراب شدن موتور کولر ریختن آب بر روی سیم پیچ آن، سفت بودن تسمه کولر، روغن نزدن یاتاقان‌ها و زنگ زدگی آن ها، سیم‌های ضعیف و اتصال اشتباه، روغن نزدن بلبرینگ‌های موتور، خراب شدن پلاتین‌های داخل کولر و در آخر کارکرد بالا آن نام برد.

 

امیدواریم مطالبی که پیرامون مراحل و طریقه نصب کولر ابی، یافتن نصاب کولر آبی و عوامل تأثیرگذار بر هزینه نصب کولر آبی، برایتان گردآوری کرده‌ایم، مفید و راه گشا باشد. همانطور که اشاره شد، با ثبت سفارش رایگان خدمت نصب کولر می‌توانید در کمترین زمان ممکن، از چند متخصص این فن قیمت بگیرید و درمورد شرایط محل نصب کولر آبی با آن‌ها مشورت کنید. شاید لازم باشد تا مقدماتی برای نصب کولر آبی فراهم شود. سپس با مقایسه قیمت پیشنهادی و سوابق هر نصاب کولر آبی، بهترین را انتخاب کنید.

علاوه بر نصب کولر آبی برای موارد مشابه مثل نصب کولر گازی، نصب چیلر و نصب سایبان کولر هم می توانید از سایت "خدمت از ما" ثبت سفارش کنید و در کوتاهترین زمان به چندن متخصص متصل شوید.

امتیاز دهید

4.94 امتیاز از 320 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب کولر آبی

نظرات

جمال رضایی
جمال رضایی
4.9
9 خدمت موفق
نصب کولر آبی
کامبیز خیرآبادی

کارشون حرف نداره من چند بار کار به ایشون وگذارکردم واز کارشون راضیم وبه دوستانم دیگر هم معرفیش کردم اچار فرانس هستم خیالتون راحت 👍👍👍

اسلام حاجی میرزایی
اسلام حاجی میرزایی
4.3
215 خدمت موفق
نصب کولر آبی
آرش کریمی

بسیار مرد محترم و کار بلد و توانایی بیشترین کارها را دارد

مصطفی محمدزاده
مصطفی محمدزاده
3.9
61 خدمت موفق
نصب کولر آبی
پارسا راد

شخصیت و ادب مهم ترین عامل در کار هست.که اقای محمدزاده قبل از ورود به منزل از رزومه و مدارک توی سایت مشخص بود .بعد از اولین برخورد هم همین طور بود .و کارشون هم به درستی بود و منصفانه و نهایت سعی تلاش خود رو برای عرضه بهتر کار انجام دادن با تشکر .

در این شهرها می توانید سفارش نصب کولر آبی را ثبت کنید:

 • نصب کولر آبی تهران
 • نصب کولر آبی کرج
 • نصب کولر آبی اصفهان
 • نصب کولر آبی مشهد
 • نصب کولر آبی شیراز
 • نصب کولر آبی تبریز
 • نصب کولر آبی اهواز
 • نصب کولر آبی قرچک
 • نصب کولر آبی کاشان
 • نصب کولر آبی پردیس
 • نصب کولر آبی خاوران شرقی
 • نصب کولر آبی ورامین
 • نصب کولر آبی ارومیه
 • نصب کولر آبی ماهدشت
 • نصب کولر آبی نسیم شهر
 • نصب کولر آبی بندرعباس
 • نصب کولر آبی دماوند
 • نصب کولر آبی اندیشه
 • نصب کولر آبی هشتگرد
 • نصب کولر آبی گلبهار
 • نصب کولر آبی شهر قدس
 • نصب کولر آبی شهر گلستان
 • نصب کولر آبی قزوین
 • نصب کولر آبی زاهدان
 • نصب کولر آبی فردیس
 • نصب کولر آبی رباط کریم
 • نصب کولر آبی محمدشهر
 • نصب کولر آبی پاکدشت
 • نصب کولر آبی شهریار
 • نصب کولر آبی بومهن
 • نصب کولر آبی رشت
 • نصب کولر آبی باغستان
 • نصب کولر آبی همدان
 • نصب کولر آبی اراک
 • نصب کولر آبی کرمانشاه
 • نصب کولر آبی ساری
 • نصب کولر آبی پرند
 • نصب کولر آبی کرمان
 • نصب کولر آبی ملارد
 • نصب کولر آبی ری
 • نصب کولر آبی شاهین شهر
 • نصب کولر آبی رودهن
 • نصب کولر آبی یزد
 • نصب کولر آبی زنجان
 • نصب کولر آبی اسلامشهر
 • نصب کولر آبی کمال شهر
 • نصب کولر آبی قم
loading