قیمت نظافت داکت و کانال کولر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نظافت داکت و کانال کولر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نظافت داکت و کانال کولر نیاز دارید؟

نظافت داکت و کانال کولر را به متخصصش بسپار

نظافت داکت و کانال کولر تضمین کننده تولید هوای پاکیزه و مطبوع در خانه، محل کار، یا هر جای دیگری­ست. اهمیت و تاثیر نظافت داکت و کانال کولر روی سلامت افراد، و همچنین کارکرد بهتر داکت اسپلیت‌­ها و کلرها باورنکردنی است. شما با کمک متخصصین فعال در "خدمت از ما"، در کوتاه‌­ترین زمان از خدمات شستشوی داکت و کانال کولر در محل بهره­‌مند شوید.

اگر مطمئن نیستید که آیا نظافت داکت و کانال کولر توسط یک متخصص ضروری است یا خیر، این نوشته را از دست ندهید. در ادامه اهمیت نظافت داکت و نظافت کانال کولر را توضیح داده‌ایم؛ و به موارد پیرامون آن، از جمله هزینه نظافت داکت اسپلیت، خواهیم پرداخت.

 

نظافت داکت نظافت کانال کولر

 

قیمت نظافت داکت و کانال کولر چگونه تعیین می­‌شود؟

اینکه شما از چه سیستم تهویه هوا یا خنک­ کننده، و در چه مکانی از آن استفاده می­‌کنید، بسیار مهم است. مسلما نظافت داکت و کانال کولر درصورت استفاده خانگی و اندازه و متراژ پایین‌­تر، هزینه کمتری از موارد استفاده شده در کارخانه­‌ها و یا حتی ادارات و سازمان­‌ها دارد.

اگر به دنبال قیمت دقیق برای هزینه شستشوی داکت و نظافت کانال کولر هستید، می­‌توانید درخواست خدمت مورد نیاز خود را به رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید، و قیمت­‌های پیشنهادی بهترین  متخصصین برای نظافت داکت و کانال کولر را مشاهده کنید.

 

چرا باید نظافت داکت و کانال کولر را به متخصص سپرد؟

در ادامه 3 دلیل مهم برای شستشوی داکت و کانال کولر توسط بهترین متخصصین را ارائه می­‌کنیم:

 

1. بهبود کیفیت هوا

داکت­‌ها و کانال‌­های کولر، تنها راه ورودی سیستم تهویه شما هستند. کانال‌­های هوای کثیف و مسدودشده، ورود هوای آلوده و ناسالم به فضای داخلی را در پی دارند. در صورت عدم نظافت کانال کولر و داکت، افراد در معرض هوای آلوده، گرد و غبار، و ریزذرات قرار می­‌گیرد. این مسئله می‌­تواند منجر به تضعیف سیستم ایمنی بدن، و افزایش شانس ابتلا به عفونت‌های ویروسی و بیماری‌هایی مانند آنفولانزا شود.

بنابراین، مخصوصا اگر داکت و کانال کولر چندین ماه بلا استفاده مانده، بهتر است متخصصین آن را بررسی کنند. علاوه بر این، با نظافت داکت و تمیز کردن کانال کولر، توان عملیاتی سیستم­‌های تهویه، گرمایشی یا سرمایشی شما مانند روز اول خواهد شد.

 

2. رفع آلرژی

اکثر آلرژی­‌ها اگر ناشی از مواد غذایی نباشند، به خاطر هوا به وجود آمده­‌اند. بنابراین، عدم شستشوی داکت و کانال کولر می‌تواند شما و خانواده­‌تان را در معرض آلرژن­‌ها و مواد محرک قرار دهد، و منجر به ایجاد حساسیت شود. اگر دچار آلرژی می­‌شوید و تاکنون دلیل آن را پیدا نکرده­‌اید، عامل آلرژی­‌زا احتمالا در هواکش­‌های شما وجود دارد.

در داکت و کانال کولر که مدت‌­ها نظافت نشده باشند محرک­‌هایی وجود دارند که می‌توانند موجب حساسیت‌ها یا حتی بیماری‌های جدید شوند. اگر به سلامت خود و اطرافیان­تان اهمیت می‌دهید، تردید نکنید و نظافت داکت و کانال کولر را به طور مرتب انجام دهید.

در برخی از سیستم‌های سرمایشی مانند کولر گازی و آبی، امکان نصب فیلتر هپا نیز هست.

 

3. کاهش مصرف انرژی

آزمایش‌ها نشان می‌دهند نظافت داکت و کانال کولر طبق یک برنامه منظم موجب­ بهینه سازی مصرف انرژی می‌شود. هرچه داکت و کانال کولر تمیزتر باشد، شما می‌توانید از توان سیستم گرمایشی و سرمایشی خود بیشتر بهره ببرید. با جریان راحت هوا در سیستم، فعالیت کمتری نیاز بوده و این باعث کاهش مصرف و هزینه برق مصرفی خواهد شد. علاوه بر این، نظافت داکت و کانال کولر به افزایش طول عمر سیستم‌­ها کمک کرده، که صرفه‌­جویی در هزینه‌های تعمیر داکت و نگهداری را نیز در پی خواهد داشت.

از آنجایی که هنگام نصب کولر آبی و داکت اسپلیت کانالسازی و نصب داکت انجام می‌شود، پس در بازه‌های زمانی مختلف از خدمات نظافت کانال و داکت برای افزایش راندمان دستگاه خود استفاده کنید. 

در نهایت، تمیز کردن و شستشوی داکت و کانال کولر نه تنها به سلامت افراد کمک می­‌کند، بلکه برای محیط زیست هم مفید خواهد بود. به همین علت است که این کار به شدت توسط موسسات معتبر طرفدار محیط زیست توصیه و حمایت می‌شود.

از جمله خدمات مرتبط به نظافت داکت در خدمت از ما، کانال سازی کولر است.

 

قیمت نظافت داکت و هزینه تمیز کردن کانال کولر

 

داکت اسپلیت چیست؟

به احتمال زیاد با کانال کولر و مباحث مربوط به آن کاملا آشنا هستید. اما داکت اسپلیت دقیقا چیست؟

در میان انواع سیستم‌های مختلف برای تهویه مطبوع، سیستم‌های تهویه مطبوع اسپلیت‌ها و داکت اسپلیت بسیار رایج هستند. هر دوی این سیستم‌ها برای ایجاد هوای مطبوع در فضا به خوبی عمل می‌کنند، اما اسپلیت با داکت اسپلیت تفاوت دارد. البته بیشتر اکثر تفاوت‌های میان سیستم‌های اسپلیت و داکت اسپلیت در ظاهر قابل تشخیص نیست؛ زیرا هر دو وظیفه تهویه مطبوع هوا را بر عهده دارند، تا هوایی با دمای دلخواه را از راه­های مختلف به فضای مورد نظر هدایت کنند.

سیستم‌های داکت اسپلیت بیشتر در محل کار، مراکز خرید، فروشگاه‌ها و دیگر مناطق با مساحت زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ هرچند در برخی از منازل نیز داکت اسپلیت نصب می‌کنند. این دستگاه­ها شامل یک سیستم مرکزی هستند که در آن هوا خنک شده و سپس توسط پروانه‌های بادبزن از طریق کانال­ها به هر اتاق فرستاده می‌شود. به همین دلیل داکت اسپلیت‌ها برای یکسان­سازی دمای تمامی اتاق‌ها بسیار مناسب هستند.

داکت اسپلیت­ها از اسپلیت­های معمولی گران­تر هستند و به فضای خاصی برای نصب احتیاج دارند. با این وجود مزایای متعدد آنها از جمله نصب نشدن به دیوار و پنهان بودن، عالی بودن برای یکسان سازی دمای تمامی فضاهای یک خانه یا فضای اداری، کم صدا بودن، طول عمر بالا؛ حذف رطوبت موجود در فضا، امکان تصفیه هوا با قرار دادن فیلتر تصفیه هوا و کمک به کاهش آلودگی محیط و...، بسیاری را به استفاده از داکت اسپلیت­ها سوق می­دهد.

 

زمان مناسب نظافت داکت و کانال کولر

 

زمان مناسب نظافت داکت و کانال کولر

زمان مناسب برای شستشوی داکت و کانال کولر و تجهیزات مربوط ممکن است با برخی علائم مشخص شود. برای مثال، در صورت مشاهده رطوبت در بخش­‌های مختلف تجهیزات یا وجود گرد و غبار در اطراف دریچه‌­ها، نظافت داکت و کانال کولر اهمیت پیدا می­‌کند. عمیق بودن سطح آلودگی‌­ها نیز به معنای ضرورت نظافت داکت و کانال کولر و شستشوی گرد و غبار کانال کولر است. به طور کلی، قبل از شروع فصل استفاده از دستگاه‌­های تهویه و خنک­ کننده هوا، بهترین زمان برای شستشوی تجهیزات و نظافت داکت و کانال کولر است.

 

نحوه انتخاب بهترین متخصص نظافت داکت و کانال کولر

جهت ثبت سفارش برای استفاده از شستشوی داکت و کانال کولر در شهر خود، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصین قیمت نظافت داکت و کانال کولر را بپرسید؛ پروفایل آن‌ها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آن‌ها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای پاکسازی کانال­ کولر و نظافت داکت در خانه یا محل کار خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1462 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نظافت داکت و کانال کولر

نظرات

زکریا احمدی یله قارشو
زکریا احمدی یله قارشو
5.0 (از 15 نظر)
12 خدمت موفق
نظافت داکت و کانال کولر
معصومه میری

خیلی ممنون بسیار پیگیر و به موقع تشریف آوردن و سریع کار ما رو راه انداختن و قیمتشون خیلی مناسب بود نسبت به جاهای دیگه متشکرم

حمید منصورزاده
حمید منصورزاده
5.0 (از 14 نظر)
18 خدمت موفق
نظافت داکت و کانال کولر
عبدالحسین سمیعیان

سلام با تشکر و سپاس از زحمات جناب آقای منصور زاده کارایشان بسیار عالی و قابل قبول بوده است و از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم یاحق

حمید منصورزاده
حمید منصورزاده
5.0 (از 14 نظر)
18 خدمت موفق
نظافت داکت و کانال کولر
کامبیز داداش زاده

کارشون عالیه، دقت و کیفیت بالا، قیمت منصفانه و بسیار خوش قول و خوش اخلاق . کار سرویس و پاکسازی کولر ایشون بی‌نقصه

در این شهرها می توانید سفارش نظافت داکت و کانال کولر را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"