قیمت کانال سازی و دریچه کولر در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کانال سازی و دریچه کولر" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به کانال سازی و دریچه کولر نیاز دارید؟

کانال سازی و دریچه کولر را به متخصصش بسپار

ساخت اصولی کانال کولر و نصب استاندارد آن، مکمل قدرتِ دستگاه تهویه مطبوع شماست. همان‌قدر که کولر باید از نظر ظرفیت و بازدهی با محیط تناسب داشته باشد، کانال سازی کولر هم باید طوری انجام شود که باعث کاهش بازدهی دستگاه نشود، جلوی هدررفت انرژی را بگیرد و روی زیبایی داخلی ساختمان تاثیر منفی نگذارد. پس انتخاب یک متخصص کاربلد و حرفه‌ای، حرف اول را می‌زند!

همین حالا روی دکمه «استعلام قیمت» در بالای صفحه بزنید، از چند متخصص قیمت کانال کولر را به رایگان دریافت و بهترین فرد را استخدام کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات این زمینه و شهرهای تحت پوشش، گزینه‌هایی که برای ساخت و اجرای کانال کولر دارید، عوامل موثر بر هزینه و نحوه ثبت سفارش، بخش‌های بعد را ببینید.

 

لیست قیمت اجرای کانال کولر

نوع خدمات قیمت خدمات (به روز رسانی فروردین 1402)
عایق‌کاری کانال ( بر اساس متر مربع) 80.000 تا 150.000 تومان
عایق‌کاری کانال ( بر اساس متر مربع) 25.000 تا 35.000 تومان
ساخت و نصب دریچه (هر عدد)  180.000 تا 5.000.000 تومان
نصب دمپر (هر عدد) 100.000 تا 200.000 تومان
ساخت و نصب بند کشویی 40.000 تا 50.000 تومان
اجرای ساپورت 50.000 تا 80.000 تومان
خرده‌کاری 700.000 تا 2.500.000 تومان

 

 

نحوه محاسبه قیمت کانال کولر به چه صورت است؟

به طور کلی متخصصین برای محاسبه قیمت ساخت و نصب کانال کولر دو حالت را در نظر میگیرند:

 • خرده کاری (یعنی متراژهای زیر 40-50 متر مربع) :این کانال‌ها عموماً برای توزیع هوا در فضاهای کوچکتر مانند اتاق‌ها، اتاقک‌ها، واحدهای مسکونی کوچک و مکان‌های محدودتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. هزینه اجرای کانالسازی با متراژ به طور متوسط 20 درصد بیشتر از متراژ های بزرگ است.
 • متراژ های زیاد: درست است که به دلیل زیاد بودن متراژ، قیمت کانال کولر بیشتر می‌شود اما اگر بخواهیم بر اساس متر مربع، هزینه‌ها را در نظر بگیریم، قیمت متری برای پروژه ها با متراژ بیشتر کمتر است.

اما به طور کلی، محاسبه قیمت ساخت و نصب کانال کولر به این صورت است که معمولاً طول کانال و دهانه محیط کانال را در هزینه واحد (که یک هزینه مشخص است) ضرب می‌کنند.

در جدول بالا حدود هزینه مهمترین خدمات کانال سازی کولر را ملاحظه کردید. اگر مایل‌اید بدانید این هزینه‌ها چطور محاسبه می‌شوند، و چه عواملی آنها را کاهش یا افزایش می‌دهند، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

فاکتورهای موثر بر قیمت کانال کولر چیست؟

همانطور که گفتیم فاکتورهای زیادی هنگام محاسبه قیمت کانال کولر در نظر گرفته می‌شود، به همین دلیل هزینه نهایی برای هر مشتری با مشتری دیگر فرق دارد. از مهمترین فاکتورهای موثر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

وضعیت فعلی سازه

اگر سازه کلا کانال ندارد و اکنون برای اولین بار قصد اجرای کانال را دارید، از این مورد رد شوید. اما اگر به خاطر وجود مشکلی در کانال کشی فعلی قصد تعمیر و در واقع جایگزین کردن آن را دارید، باید علاوه بر قیمت کانال کولر، هزینه‌ای را برای تخریب سقف و سپس تعمیر آن هم کنار بگذارید.

 

متراژ و نوع کانال کشی

این یکی از واضح‌ترین عواملی است که روی هزینه ساخت و نصب کانال کولر تاثیر می‌گذارد. متراژ بیشتر به معنای نیاز به متریال بیشتر (از ورق کانال بگیرید تا اتصالات زانویی و ...) و افزایش حجم کار متخصص است.

در ذهن داشته باشید که کانال سازی کولر به دو شکل گرد و یا چهارگوش امکان‌پذیر است. این موضوع هم روی حجم کار برای ساخت کانال‌ها، اتصالات مورد نیاز شامل فلنج آهنی یا بند کشویی، تبدیل‌ها و ... و نهایتا هزینه کانال کولر تاثیرگذار است.

 

نوع ورق کانال کولر

ورق‌ها و متریال گوناگونی برای کانال سازی کولر وجود دارد، از جمله گالوانیزه، فلکسیبل، پارچه، پیش عایق و ... (در ادامه این ورق‌ها و مهمترین ویژگی‌هایشان را بررسی کرده‌ایم). مشخصا هریک از این گزینه‌ها هزینه خاص خود را دارد. البته یک مدل ورق هم می‌تواند هزینه متغیری داشته باشد.

مثلا ورق‌های گالوانیزه را در نظر بگیرید. این ورق‌ها در ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شوند. قیمت کانال کولر با ورق‌های ضخیم‌تر بیشتر است. ورق‌های نازک هم سروصدای زیادی تولید می‌کنند، هم مشکلاتی مانند سوراخ شدن در کمین‌شان است.

 

ساخت و اجرای کانال کولر

 

اجرت کانال ساز کولر

هزینه‌ای که نهایتا به قیمت متریال خام اضافه می‌شود، اجرت متخصص برای طراحی، ساخت و اجرای کانال‌هاست.

در حالت ایده‌آل، تفات‌هایی که در اجرت‌های اعلام‌شده برای کانال سازی کولر می‌بینید، به سابقه و مهارت آنها بر می‌گردد. در «خدمت از ما» با مشاهده پروفایل هرمتخصص و نظر مشتریان قبلی او می‌توانید از این موضوع مطمئن شوید.

البته یک احتمال دیگر هم وجود دارد، ممکن است محلی که برای اجرای کانال‌ها در نظر گرفته شده است، اصلا دسترسی خوبی نداشته باشد و کار متخصص را به طور خاص دشوار کند. این عامل در محاسبه هزینه یکسری خدمات دیگر مثل هزینه سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی هم خودی نشان می‌دهد.

نکته: طراحی و نصب به کنار، مراحل ساخت می‌تواند تماما به دست نیروی انسانی انجام شود یا اینکه بخشی از آن را دستگاه‌های نیمه‌اتوماتیک به عهده بگیرند. این موضوع هم می‌تواند تاثیر خود روی هزینه کانال سازی کولر نشان دهد.

 

هزینه های جانبی در تعیین هزینه کانال کشی کولر

 • هزینه عایق‌کاری: عایق کردن کانال‌ها با عایق‌های الاستومری، پشم سنگ و پشم شیشه برای جلوگیری از هدررفت انرژی هم روی قیمت کانال کولر موثر است. بین گزینه‌های یادشده، پشم شیشه به دلیل اجرای ساده و هزینه پایین بیشترین کاربرد را دارد.
 • هزینه ساخت دریچه‌ کولر: دریچه‌هایی که نهایتا روی کانال‌های گرد یا چهارگوش قرار می‌گیرند هم هزینه خود را به فاکتور اضافه می‌کنند. این دریچه‌ها در انواع مدل‌ها (از نمونه‌های پلاستیکیِ ساده و تا نمونه‌های دکوراتیوِ فلزی و چوبی) در بازار موجود هستند.
 • هزینه پوشش ضد زنگ: پوشش ضد زنگ در واقع روی فلنج و ساپورت اجرا شده، و هزینه آن (برای هرمتر) به هزینه نصب کانال کولر اضافه می‌شود.
 • هزینه ایاب و ذهاب: بسته به سیاست کاری متخصص، ممکن است این هزینه اصلا به فاکتور شما اضافه نشود، اما بد نیست آن را گوشه ذهن‌تان داشته باشید.

 

ساخت و نصب کانال کولر شامل چه خدماتی است؟

متخصصان فعال در بازار آنلاین «خدمت از ما»، سرویس‌های بسیار متنوعی را در زمینه کانال سازی و کانال کشی به مشتریان در شهرهای مختلف ارائه می‌دهند، از جمله:

 • ساخت و اجرای کانال‌ برای کلیه دستگاه‌های تهویه مطبوع شامل کولرهای آبی و گازی، هواساز، چیلر و غیره
 • کانال کشی در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی
 • ساخت و پیاده‌سازی کانال با انواع ورق‌های گالوانیزه، آلومینیومی، فلکسیبل و ... به صورت گرد و چهارگوش به همراه برزنت و دمپر کانال کولر
 • طراحی، ساخت و نصب انواع کانال برای تهویه هوا
 • ساخت و نصب انواع دریچه کولر
 • اجرای خدمات نظافت داکت و کانال 
 • ارائه خدمات مربوط به تعمیر داکت 
 • طراحی و ساخت کانال برای دودکش و هواکش، شوتینگ زباله و فلاشینگ نما
 • عایق‌کاری انواع کانال‌ها و اعمال پوشش ضد زنگ

بسته به امکانات متخصص‌ها و درخواست کارفرما، صفر تا صد تعدادی از این خدمات در محل قابل انجام است. همچنین، تا به حال این خدمات در 20 شهر از جمله تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز و ... ارائه می‌شود.

لیست کامل شهرهای تحت پوشش را می‌توانید در پایین صفحه ببینید. این لیست در حال به روز رسانی است، و همواره شهرهای جدیدی به آن اضافه می‌شود.

 

کانال سازی کولر

 

چرا «خدمت از ما» را برای کانال سازی کولر انتخاب کنید؟

«خدمت از ما» بستری برای وصل کردن شما به متخصصانی است که روزانه به دانش و مهارت آنها احتیاج پیدا می‌کنید. علاوه بر دسترسی به خدمات حرفه‌ای و متنوعِ این حوزه ضمن صرفه‌جویی در زمان و انرژی، ما امکانات دیگری را هم در اختیار کاربران‌مان قرار می‌دهیم؛ از جمله:

 • دسترسی سریع به بهترین متخصصانِ شهرتان؛ افرادی که احراز هویت شده‌اند و سوابق آنها موجود است. ما هم نزدیک‌ترین و قابل اعتمادترین‌شان را (با توجه به امتیاز و موقعیت‌شان) معرفی می‌کنیم.
 • ثبت سفارش و استعلام قیمت بدون پرداخت هزینه؛ امکان توضیح دقیق هم به شما اجازه می‌دهد تا دقیق‌ترین برآورد را از قیمت کانال کولر داشته باشید.
 • تعیین زمان حضور متخصص توسط شما؛ زمان و مکان حضور نصاب در محل برای بازدید و اجرای را خود شما مشخص می‌کنید.
 • امکان بررسی نمونه کارهای هر متخصص؛ و میزان رضایت مشتریانی که پیش‌تر از خدمات آنها استفاده کرده‌اند.
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ در صورت بروز مشکل، تیم پشتیبانی «خدمت از ما» به سرعت موضوع را پیگیری خواهد کرد.

 

قیمت کانال کولر

 

مراحل استعلام هزینه و ثبت سفارش کانال کشی کولر در «خدمت از ما»

همان‌طور که اشاره کردیم، با ثبت رایگان سفارش‌تان در اپلیکیشن «خدمت از ما» یا همین‌جا در وبسایت می‌توانید هزینه ساخت و کانال کشی کولر را از چندمتخصص استعلام کنید؛ بدون اینکه لازم باشد سفارش‌تان را نهایی کنید.

روی دکمه «استعلام قیمت» بزنید، شهرتان را انتخاب کنید و در ادامه:

 1. ابتدا سرویسی که به آن احتیاج دارید را از بین گزینه‌ها انتخاب کنید. خدمت مدنظرتان را بین موارد از پیش مشخص‌شده نمی‌بینید؟ هیچ مشکلی نیست؛ آن را در قسمت "سایر" برای ما بنویسید.
 2. در مرحله بعد باید مشخص کنید که برای چه فضا و واحدی به اجرای کانال احتیاج دارید، منزل مسکونی، آپارتمان، اداره یا ...؟ (اینجا هم گزینه "سایر" موجود است). متراژ حدودی را هم از شما می‌پرسیم.
 3. در مرحله بعد تاریخ و زمان حضور متخصص در محل برای بازدید و باقی کارها را انتخاب می‌کنید. در کنار آن، محله هم مشخص می‌شود تا نزدیک‌ترین افراد واجد شرایط برای کانال سازی کولر به شما معرفی شوند.
 4. اینجا، اگر مایل باشید، می‌توانید توضیحاتی را در قالب عکس و فایل صوتی آپلود کنید تا نصاب‌ها بتوانند قیمت کانال کولر را دقیق‌تر اعلام کنند. در عرض چنددقیقه، 5 متخصص درخواست شما را بررسی و قیمت پیشنهادی‌شان ارسال می‌کنند.

حالا می‌توانید فرد دلخواه را برای پروژه‌تان استخدام کنید، یا اینکه ابتدا به پروفایل‌اش در «خدمت از ما» سر بزنید. آن‌جا می‌توانید درباره هر متخصص و کارش اطلاعات بیشتری کسب کنید و از همه مهم‌تر، نظر افرادی که قبلا با او همکاری کرده‌اند را بررسی کنید.

 

مزایای کانال سازی کولر (به شکل صحیح) چیست؟

می‌دانیم که کانال، یه به طور دقیق‌تر: کانال هوا، کار انتقال هوای سرد/گرم را در سیستم‌های تهویه مطبوع انجام می‌دهد. کانال‌ها در مراحل پایانی ساخت و ساز، یعنی هنگام نازک‌کاری و پیش از اجرای سقف کاذب یا کناف نصب می‌شوند.

ساخت کانال با متریال مناسب به شکل ایده‌آل و اجرای اصولی آن، علاوه بر کاهش هزینه‌ای که باید بپردازید، از بروز چنین مشکلاتی هم جلوگیری می‌کند:

 • جای‌گذاری اشتباه دریچه‌ها: پیدا نکردن بهترین محل برای دریچه‌ها یعنی نرسیدن باد به برخی فضاها یا بیش از حد سرد شدن آنها به خاطر تنظیم نبودن زاویه. به همین خاطر، متخصص کانال کشی کولر باید پیش از آغاز کار ابتدا نقشه ساختمان را بررسی کند.
 • کاهش راندمان کولر: وقتی مورد قبلی رعایت نشود، با وجود روشن بودن کولر (حتی با درجه بالا) هوا از نظر خنکی و طراوت مطلوب نخواهد بود. در نتیجه بخش قابل توجهی از راندمان کولر از دست می‌رود، بدون اینکه دستگاه مشکلی داشته باشد.
 • هدررفت انرژی: در نهایت، ایراداتی مثل کانال کشی بدون توجه به نقشه سازه، نصب دریچه‌ها در محل نادرست و انتخاب متریال اشتباه منجر به هدررفت انرژی می‌شود، حتی اگر دستگاه مورد بحث به سادگیِ کولر آبی باشد.
 • تهویه نامطبوع: سیستم کانال‌ها و دریچه‌ها باید از نقاط خاصی در ساختمان مثل فاضلاب، آشپزخانه (و دود و بوی طبخ غذا در آن)، گازهای متعفن و گرد و خاک دور باشد تا آسایش ساکنان را از بین نبرد.
 • تاثیر منفی روی زیبایی و نما: طراحی و نصب کانال کولر، چه در فضای داخلی و چه در فضای بیرونی ساختمان، باید طوری باشد که نما را بیهوده تحت تاثیر قرار ندهند.

به همین خاطر، کانال سازی کولر را باید به کسی سپرد که اصطلاحا آن را به صورت "عمری" انجام دهد. چون تعمیر و اصلاح کانال‌ها هزینه‌های دیگری (علاوه بر مبلغ خود تعمیرات) را به شما تحمیل می‌کند.

 

کانال سازی کولر

 

چه روش‌هایی برای کانال کشی کولر وجود دارد؟

کانال‌ها را از نظر شکل هندسی به دو روش می‌توان اجرا کرد: چهارگوش و گرد (اسپیرال). در ادامه کاربرد، مزایا و معایب هریک از این کانال کشی‌ها را کوتاه مرور کرده‌ایم:

 

کانال کولر چهارگوش

طراحی ساده، اجرای سریع و عدم نیاز به تجهیزات گران از مهمترین مزایای کانال‌های چهارگوش (به شکل مربع یا مستطیل) است، که نهایتا به کاهش حدودی قیمت کانال کولر هم کمک می‌کند. البته این کانال‌ها مشکلاتی هم دارند، از جمله:

 • وزن و حجم بالا
 • افت فشار بیشتر
 • اشغال فضای زیاد
 • آلودگی صوتی هنگام بهره‌برداری
 • انباشته شدن گرد و غبار داخل کانال

چنین کانال‌هایی نسبت به مدل‌های گرد انعطاف‌پذیرتر هستند، و در محیط‌هایی با عرض کم فوق‌العاده رایج‌اند، مانند واحدهای مسکونی.

 

کانال کولر گرد (اسپیرال)

اگر امکان اجرای این کانال‌ها باشد، متخصصان نصب آن را پیشنهاد خواهند کرد. چرا؟ به دلیل مزایای زیر:

 • کاهش صدا
 • وزن و حجم کم
 • ظاهر زیبا و مستحکم
 • محدودیت فضا داخل سقف کاذب
 • سرعت بالا در انتقال هوا و افت فشار پایین
 • امکان از پیش ساختن کانال‌ها برای انبار کردن
 • نیاز کمتر از بست و آویز (که به کاهش قیمت کانال کولر کمک می‌کند)

کانال‌های گرد کمتر انعطاف‌پذیر هستند، و بیشتر در محیط‌های بزرگ با عرض زیاد مانند سوله‌های صنعتی نصب می‌شوند.

 

کانال کولر متری چند

 

بهترین جایگزین برای کانال های کولر چیست؟

هنگام بررسی هزینه‌ها توضیح دادیم که جنس ورق و متریال روی قیمت کانال کولر تاثیر زیادی دارد. محبوب‌ترین مواد و جایگزین مناسب برای کانال های کولر را در ادامه معرفی کرده‌ایم. برای انتخاب بهترین متریال با توجه به کاربری و بودجه‌ای که دارید، متخصصی که انتخاب می‌کنید شما را راهنمایی خواهد کرد.

 

کانال کولر گالوانیزه

قدیمی‌ترین و رایج‌ترین متریال برای ساخت و نصب کانال کولر ورق‌های گالوانیزه هستند. مهمترین ویژگی این ورق‌ها عبارت‌اند از:

 • سرعت پایین نصب به دلیل وزن بالا (مخصوصا وقتی ضخامت ورق بالاست)
 • مقاومت مناسب در برابر رطوبت و خوردگی
 • نیاز به بست‌ها و آویزهای متعدد برای نصب
 • هدررفت انرژی به خاطر درزهای زیاد
 • ضروری بودن عایق‌کاری به دلیل رسانا بودن آن

 

ورق‌های پیش عایق

این گزینه‌های به نسبت مدرن‌تر (که تنها به صورت چهارگوش قابل اجرا هستند) از ورقه آلومینیومی و عایق فوم پلی اورتان تشکیل شده‌اند. مهمترین مزایای این کانال‌ها عبارت‌اند از:

 • مقاومت در برابر آتش‌سوزی، اشعه یو وی، نفوذ آب و زنگ‌زدگی
 • بدون لرزش و سروصدا
 • نصب سریع و ساده با نیاز کم به اتصال‌دهنده‌ها و نگهدارنده‌ها
 • سبک، بادوام، دوست‌دار محیط زیست، قابل شست‌وشو و آنتی باکتریال
 • انتشار یکنواخت جریان هوا با ضریب انتقال حرارت و نشت هوای ناچیز
 • امکان اجرا در انواع آب و هوا برای تمام نیازهای تاسیساتی بدون محدودیت در سایز

این متریال یک مشکل مهم هم دارد: استحکام پایین در برابر ضربه و فشار. البته در صورت نصب اصولی در محل مناسب، جای نگرانی نیست.

 

قیمت هر متر کانال کولر

 

کانال کولر فلکسیبل (فلکسی)

برای کانال سازی کولر، نمونه‌های فلکسیبل (در مدل‌های مختلف آلومینیومی، برزنتی، پیش عایق و ...) یک جایگزین عالی برای ورق‌های گالوانیزه هستند، به دلایل زیر:

 • مقاومت در برابر حرارت (و تغییرات ناگهانی دما در کانال)، صوت و اشعه یو وی
 • وزن سبک، انعطاف بالا و نصب راحت در زوایای مختلف
 • بدون لرزش و هوابندی کامل به دلیل نبود درز
 • کاهش قیمت کانال کولر و هزینه نصب به دلیل عدم نیاز به بست و آویز زیاد
 • قابل اجرا در مناطق شرجی و مرطوب
 • مناسب‎ترین گزینه برای استفاده در داکت اسپلیت

اگر امکان کانال کشی کولر به صورت چهرگوش وجود نداشته باشد، فلکسیبل از اولین گزینه‌هایی است که در نظر گرفته می‌شود.

 

کانال پارچه‌ای (برزنتی)

این کانال‌ها را می‌توان در انواع طرح‌ها، سطح مقطع‌ها (چهارگوش، دایره‌ای، بیضی و نیم‌دایره) و اندازه‌ها تولید کرد. مهمترین ویژگی‌های آن هم عبارت است از:

 • سرعت نصب بسیار بالا (بالاتر از تمام گزینه‌های موجود برای نصب کانال کولر)
 • مقاوم بالای برزنت در برابر رطوبت و پوسیدگی

 

کانال کولر پلاستیکی

این گزینه از خیلی جهات شبیه به کانال کشی کولر با پارچه‌های برزنتی است، به ویژه از نظر وزن کم، حمل و نقل ساده و امکان نصب با سرعت بالا. سایر ویژگی‌های کانال‌های پلاستیکی اینهاست:

 • تنوع بالا در رنگ‌بندی
 • عایق حرارتی بالا
 • ضد پوسیدگی و زنگ‌زدگی
 • کاهش افت سرعت و فشار داخل کانال
 • کاهش قیمت کانال کولر در مقایسه با کانال‌های گالوانیزه
 • کاهش صدا در زمان نصب و همچنین بهره‌برداری

 

عکس کانال کولر

 

مراحل کار کانال ساز کولر حرفه‌ای

پس از بازدید از ساختمان، اندازه‌گیری‌ها و انتخاب متریال مناسب، متخصص چنین مراحلی را برای اجرای کانال‌ها در محل طی می‌کند:

 1. طراحی و ساخت کانال‌ها بر اساس معماری ساختمان و انتخاب بهترین نقاط برای نصب دریچه‌ها اولین مرحله است. همان‌طور که اشاره کردیم، اینکار با هدف جلوگیری از هدررفت انرژی، عدم اختلال در جریان باد و افت فشار هوا، و همچنین موارد مربوط به زیبایی‌شناسی انجام می‌شود.
 2. کانال کشی و ساخت آن با توجه به جریان باد و قدرت آن هم انجام می‌شود. سرعت و فشار باد کولر در هر دستگاه متفاوت است؛ و برای بهترین بهره‌وری، طول و ابعاد کانال باید با این موضوع همخوانی داشته باشد.
 3. عایق‌کاری کانال‌ها مرحله بعدی‌ست. عایق نکردن کانال‌ها در محلی که به یکدیگر وصل می‌شوند، زانویی‌ها، محل نصب دریچه‌ها و ... از خنکای باد می‌کاهد. اکثرا به اشتباه فکر می‌کنند این مشکل ناشی از عملکرد دستگاه تهویه مطبوع است؛ اما در اصل نحوه نصب کانال کولر مشکل دارد.
 4. نصب دریچه‌ها، دمپرها، برزنت کولر و ... هم سایر ریزه‌کاری‌هایی‌ست که انجام می‌شود.

 

کانال کشی کولر در ساختمان با «خدمت از ما»

امیدواریم با مطالعه این راهنما پاسخ سوالات‌تان درباره خدمات حوزه کانال سازی کولر، متریال و روش‌هایی که برای اینکار وجود دارد، قیمت کانال کولر و نحوه ثبت درخواست و استعلام هزینه در «خدمت از ما» را گرفته باشید.

سفارش‌تان را رایگان در اپ یا وب‌سایت ما ثبت کنید؛ مبالغ پیشنهادی متخصصان را ببینید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید؛ سوابق هرمتخصص را بررسی کنید؛ امتیازات و نظرات ثبت‌شده برای آنها را بسنجید و با بهترین گزینه ارتباط بگیرید.

4.5 امتیاز از 1888 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کانال سازی و دریچه کولر

نظرات

محمد حسنی
محمد حسنی
5.0 (از 104 نظر)
133 خدمت موفق
کانال سازی و دریچه کولر
قاسمی

سلام کار ما جابجایی کانال کولر بود که آقای حسنی بصورت حرفه ای این کار رو انجام داد ، ایشون ضمن منصف بودن فوق العاده متعهد و خوش قول هستن ، واقعا ازشون ممنونم و حقیقتن هر کاری که مربوط به کانال کشی و کولر داشته باشم حتما مجدد مزاحمشون میشم .

مهدی محمدبا
مهدی محمدبا
5.0 (از 6 نظر)
13 خدمت موفق
کانال سازی و دریچه کولر
افشین خسروی

حسن انجام کار ، منصف بودن ، با احترام رفتار کردن، در اسرع وقت پاسخ گو بودن و خیلی مزایای دیکر . با تشکر

صنایع فلزی مقدم
صنایع فلزی مقدم
5.0 (از 7 نظر)
2 خدمت موفق
کانال سازی و دریچه کولر
فاطمه مالدار

با سلام ایشون تعامل خوبی داشتند بعد بازدید و مشورت با مالک، کار رو قبول کردن و به موقع آماده و جهت نصب اومدن و ما از کارشون راضی بودیم.در کل خوش اخلاق و خوش برخورد، مسئولیت پذیر هستن و به نظر شما اهمیت می دهند.

در این شهرها می توانید سفارش کانال سازی و دریچه کولر را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله "خدمت از ما"