شما در کدام شهر به سرویس کولر گازی و اسپلیت نیاز دارید؟

سرویس کولر گازی و اسپلیت را به متخصصش بسپار

نگهداری و سرویس کولر گازی و اسپلیت به صورت منظم باعث افزایش کارایی، کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر آن می شود. هر سال با شروع فصل تابستان خیلی از مردم احساس گرما می‌کنند و برای خنک شدن از کولر گازی استفاده می کنند. اما کولر گازی با هر برندی به سرویس سالیانه کولر گازی نیاز دارد. اگر هر چند وقت یک‌ بار سرویس نشود خراب‌ می‌شود و احتیاج به تعمیرکار دارد. بنابراین قبل از خراب شدن کولر گازی برای سرویس اقدام کنید. زیرا هزینه سرویس کولر گازی از هزینه تعمیرات آن کمتر است.

در ادامه به بررسی هزینه سرویس کولر گازی ال جی، سرویس کولر گازی اجنرال، نرخ اتحادیه سرویس کولر گازی و ... می‌پردازیم.

 

سرویس کولر گازی

 

 

هزینه سرویس کولر گازی و اسپلیت چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟ آیا هزینه سرویس کولر گازی ال جی یا سرویس کولر گازی اجنرال با یکدیگر تفاوت دارند؟ معمولا این‌ها سوالاتی هستند که مشتریان در موردش می‌پرسند. قیمت سرویس کولر گازی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. گاهی سرویس کار کولر گازی در محل حضور می‌یابد و متوجه می‌شود شرایط کولر گازی به شکلی است که هزینه‌ای بیش از هزینه اعلام شده خواهد برد. طبق نرخ اتحادیه سرویس کولر گازی تعیین می‌شود.

در مواردی نیز تعمیرکار کولر گازی یا سرویسکار کولر گازی در محل حضور می‌یابند و متوجه خواهد شد که کولر گازی نیازمند یک سرویس ساده است؛ و به عنوان مثال نیازی به شارژ کولر گازی نیست، به تبع هزینه سرویس کولر گاز کاهش پیدا می‌کند.


 

ضرورت سرویس سالیانه کولر گازی

سرویس کولر گازی یکی از مواردی است که قبل از شروع فصول گرم سال، هر کولر گازی‌ای نیازمند آن است. یکی از مهم‌ترین دلایل این امر جلوگیری از ایجاد خرابی در کولر گازی و پیشگیری از آن است. شما عزیزان با سرویس کولر گازی خود می‌توانید در صورت وجود هرگونه مشکل در کولر گازی خود از آن آگاه شوید؛ و پیش از آن که نیاز به سرویس عمیق کولر گازی شود از آن پیشگیری کنید.

 

سرویس سالیانه کولر گازی

 

خدمات سرویس کولر گازی

در ادامه برای شما عزیزان به خدماتی که ذیل خدمت سرویس کولر گازی توسط سرویس کار کولر گازی ارائه می‌شود پرداخته‌ایم.

  • شستشوی پنل خارجی
  • شستشوی پنل داخلی
  • شستشوی فیلترها
  • شارژ گاز کولر گازی
  • تست آمپر
  • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
  • نشت‌یابی و شارژ گاز
  • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی

 

سرویس کولر گاز اجنرال

سرویس کولر گازی اجنرال یا سرویس کولر گازی سامسونگ، دارای تفاوت‌های چشمگیری با سرویس کولر گازی دیگر برندها نیستند. “خدمت از ما” به شما عزیزان سرویس کولر گازی های برندهای متفاوت از جمله اجنرال (سرویس کولر گازی اجنرال)، سامسونگ (سرویس کولر گازی سامسونگ) و … را ارائه می‌دهد.

 

سرویس کولرگازی

 

چگونه بهترین سرویس کار کولر گازی و اسپلیت را پیدا کنیم؟

قبل از هر چیز لازم است بدانید که ثبت سفارش در "خدمت از ما" رایگان است. در هنگام ثبت سفارش خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت چند سوال ساده از شما پرسیده می‌شود. نوع و برند کولر خود را مشخص می‌کنید و در گام بعدی می‌توانید در صورت رویارویی با مشکلات کولر گازی و اسپلیت، نوع مشکلتان را در توضیحات تکمیلی بنویسید. درنهایت با تعیین تاریخ و بازه زمانی مدنظرتان برای دریافت خدمات، سفارش شما نهایی می‌شود و می‌توانید منتظر اعلام قیمت پیشنهادی چند سرویسکار کولر گازی بمانید.