شما در کدام شهر به سرویس کولر گازی و اسپلیت نیاز دارید؟

سرویس کولر گازی و اسپلیت را به متخصصش بسپار

سرویس کولر گازی و سرویس اسپلیت خدمتی است که در صورت انجام توسط سرویسکار کولر گازی مجرب و متخصص، علاوه بر افزایش طول عمر کولر گازی، موجب بهبود عملکرد کولر گازی در فصول گرم سال نیز می‌شود. برای سرویس کولر گازی، پیشنهاد می‌شود زمانی مشخص در سال تعیین شود تا به صورت دوره‌ای سرویس اسپلیت انجام شود؛ البته در صورتی که از گرمایش کولر گازی نیز بهره می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم، هر سال دو مرتبه سرویس کولر گازی را انجام دهید. با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر آشنایی با نحوه ثبت سفارش در «خدمت از ما» به موارد دیگری از جمله سرویس کولر گازی شامل چیست؟ هزینه سرویس کولر گازی (ال جی، پاناسونیک، اجنرال، سامسونگ) بپردازیم. زمان سرویس کولر گازی

 

سرویس کولر گازی هزینه سرویس کولر گازی آموزش سرویس کولر گازی ال جی آموزش سرویس کولر گازی سامسونگ سرویس کولر گازی شامل چیست

 

 

هزینه سرویس کولر گازی و اسپلیت چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟ آیا هزینه سرویس کولر گازی ال جی یا سرویس کولر گازی اجنرال با یکدیگر تفاوت دارند؟ معمولا این‌ها سوالاتی هستند که مشتریان در این مورد می‌پرسند. قیمت سرویس کولر گازی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. گاهی سرویس کار کولر گازی در محل حضور می‌یابد و متوجه می‌شود شرایط کولر گازی به شکلی است که هزینه‌ای بیش از هزینه اعلام شده خواهد بود. طبق نرخ اتحادیه سرویس کولر گازی تعیین می‌شود.

در مواردی نیز تعمیرکار کولر گازی یا سرویسکار کولر گازی در محل حضور می‌یابند و متوجه خواهد شد که کولر گازی نیازمند یک سرویس ساده است؛ و به عنوان مثال نیازی به شارژ کولر گازی نیست، به تبع هزینه سرویس کولر گاز کاهش پیدا می‌کند.

 

بهترین زمان سرویس کولر گازی و اسپلیت

به گفته کارشناسان و متخصصین بازار کولر گازی و اسپلیت، بهترین زمان سرویس کولر گازی در فصل بهار است. البته متناسب با محل زندگی و شرایط آب و هوایی این زمان متغیر است. بری شهرهای جنوبی کشور سرویس کولر گازی در اسفندماه آغاز می‌شود. اما در شهرهای معتدل ایران مانند تهران، شیراز، کرج، اصفهان بهترین زمان اردیبهشت است.

 

ضرورت سرویس سالیانه کولر گازی

سرویس کولر گازی یکی از مواردی است که قبل از شروع فصول گرم سال، هر کولر گازی‌ای نیازمند آن است. یکی از مهم‌ترین دلایل این امر جلوگیری از ایجاد خرابی در کولر گازی و پیشگیری از آن است. شما عزیزان با سرویس کولر گازی خود می‌توانید در صورت وجود هرگونه مشکل در کولر گازی خود از آن آگاه شوید؛ و پیش از آن که نیاز به سرویس عمیق کولر گازی شود از آن پیشگیری کنید.

 

هزینه سرویس کولر گازی، بیمه‌ای برای عملکرد بهتر کولر گازی شماست.

هزینه سرویس کولر گازی هزینه سرویس کولر گازی ال جی سرویس کولر گازی اجنرال اموزش تصویری سرویس کولر اسپیلت سرویس کولر گازی پاناسونیک

 

سرویس کولر گازی شامل چیست؟

در ادامه برای شما عزیزان به خدماتی که ذیل خدمت سرویس کولر گازی توسط سرویس کار کولر گازی ارائه می‌شود پرداخته‌ایم.

 • شستشوی پنل خارجی
 • شستشوی پنل داخلی
 • شستشوی فیلترها
 • شارژ گاز کولر گازی
 • تست آمپر کولر گازی
 • سرویس سالیانه اسپیلت و کولر گازی
 • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
 • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
 • نشت‌یابی و شارژ گاز
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی

 

شستشوی پنل داخلی کولر گازی در سرویس کولر گازی و اسپلیت

شستشوی پنل داخلی کولر گازی در سرویس کولر گازی و اسپلیت

 

سرویس کولر گازی برای کدام برندها انجام می‌شود؟

 • سرویس کولر گازی اجنرال
 • سرویس کولر گازی پاناسونیک
 • سرویس کولر گازی سامسونگ
 • سرویس کولر گازی ال جی

 

سرویس کولر گاز اجنرال

سرویس کولر گازی اجنرال یا سرویس کولر گازی سامسونگ، دارای تفاوت‌های چشمگیری با سرویس کولر گازی دیگر برندها نیستند. “خدمت از ما” به شما عزیزان سرویس کولر گازی های برندهای متفاوت از جمله اجنرال (سرویس کولر گازی اجنرال)، سامسونگ (سرویس کولر گازی سامسونگ) و … را ارائه می‌دهد.

 

سرویس کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک از برندها محبوب کولر گازی در ایران است. به همین دلیل در تابستان یا قبل از شروع آن، روزانه درخواست‌های متعددی را برای سرویس به همراه دارد. سرویس کولر گازی پاناسونیک در «خدمت از ما» توسط سرویسکار کولر گازی متخصصش انجام می‌شود.

 

بهترین سرویسکار کولر گازی را در «خدمت از ما» بیابید.

آموزش سرویس کولر گازی سامسونگ

 

چگونه بهترین سرویس کار کولر گازی و اسپلیت را پیدا کنیم؟

قبل از هر چیز لازم است بدانید که ثبت سفارش در «خدمت از ما» رایگان است. در هنگام ثبت سفارش خدمات سرویس کولر گازی و اسپلیت چند سوال ساده از شما پرسیده می‌شود. نوع و برند کولر خود را مشخص می‌کنید و در گام بعدی می‌توانید در صورت رویارویی با مشکلات کولر گازی و اسپلیت، نوع مشکلتان را در توضیحات تکمیلی بنویسید. درنهایت با تعیین تاریخ و بازه زمانی مدنظرتان برای دریافت خدمات، سفارش شما نهایی می‌شود و می‌توانید منتظر اعلام قیمت پیشنهادی چند سرویسکار کولر گازی بمانید. 

 

سخن پایانی

امیدواریم این مقاله که پیرامون سرویس کولر گازی (سرویس اسپلیتسرویسکار کولر گازی، هزینه سرویس کولر گازی، نحوه ثبت درخواست سرویس کولر گازی در خدمت از ما بود، برای شما مفید واقع  شده باشد. اگر می‌خواهید کولر گازی خود را سرویس کنید، می‌توانید درخواست خود را به رایگان در «خدمت از ما» ثبت کنید و بهترین سرویسکار کولر گازی و اسپیلت را بیابید.