قیمت تعمیر کولر گازی و اسپلیت در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه تعمیر کولر گازی و اسپلیت" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
 • 120,000 تومان
 • 200,000 تومان
 • 300,000 تومان
 • 400,000 تومان

شما در کدام شهر به تعمیر کولر گازی و اسپلیت نیاز دارید؟

تعمیر کولر گازی و اسپلیت را به متخصصش بسپار

تعمیر کولر گازی و اسپلیت، از حساسیت بالایی برخوردار است و به نیروی متخصص و ماهر نیاز دارد. با انتخاب یک تعمیرکار حرفه‌ای، مطمئن خواهید بود که از قطعات اورجینال برای تعمیر استفاده خواهد شد. تعمیر کولرگازی و تعمیر کولر اسپلیت از سرویس‌های سرمایشی پر متقاضی، به خصوص در فصول گرم سال و شهرهای شرجی است.

برای تعمیرات کولر گازی، طبعا بهتر است که به صورت شخصی به آن اقدام نکنید. زیرا تعمیرات کولر اسپلیت، یک کار تخصصی است که در صورت نداشتن مهارت و تجربه کافی، علاوه بر آسیب به کولر، ممکن است به خود نیز آسیب برسانید. خدمت از ما، پلتفرمی است که می‌توانید در آن به بهترین متخصصین تعمیر کولر گازی، با مناسب‌ترین قیمت در محدوده جغرافیایی خود دسترسی پیدا کنید.

در این مطلب به نکاتی پیرامون تعمیر کولر اسپلیت اشاره می‌کنیم. خدماتی که یک تعمیرکار کولر گازی و اسپیلت ارائه می‌کند را بررسی می‌کنیم و همین‌طور عوامل تاثیرگزار بر قیمت تعمیر کولر گازی را با هم خواهیم دید. اگرچه تعمیر این کولرها را معمولا به طور شخصی انجام نمی‌دهیم ولی دانستن این اطلاعات کمک می‌کند تا در انتخاب یک تعمیر کار مطمئن کولر گازی، هوشمندانه عمل کنیم.

 

تعمیر کندانسور کولر گازی

 

 

جدول قیمت خدمات تعمیر کولر گازی

نوع خدمات قیمت خدمات ( به روز رسانی سال 1401)
هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی 400.000 تا 1.500.000 تومان
هزینه تعویض خازن کولر گازی 300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعمیر برد کولر گازی 1.500.000 تا 2.000.000 تومان
هزینه تعویض برد 3.500.000 تا 4.000.000 تومان
هزینه تعویض فیلترهای کولر گازی 300.000 تا 400.000 تومان
قیمت شارژ گاز کولر گازی 700.000 تا 1.000.000 تومان
هزینه تعویض و نصب کمپرسور 300.000 تا 500.000 تومان
هزینه تعمیر ترانس کولر گازی 400.000 تا 700.000 تومان
هزینه تعویض شیر برقی 300.000 تا 700.000 تومان
هزینه تعویض کامل روغن کمپرسور 500.000 تا 550.000 تومان
هزینه تعویض لوله مویی کولرگازی 300.000 تا 350.000 تومان
قیمت رفع نشتی گاز و وکیوم کامل 400.000 تا 700.000 تومان
قیمت تعویض بلوور یونیت داخلی اسپلیت 300.000 تا 450.000 تومان
قیمت  رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی 100.000 تا 700.000 تومان
هزینه تعویض کنتاکتور اسپلیت 350.000 تا 400.000 تومان

 

تعمیر انواع کولر گازی در منزل

مزیت تعمیر کولر اسپلیت در منزل این است که شما بدون خروج از منزل و صرفا از طریق ارتباط گرفتن با تعمیرکار کولر گازی، می‌توانید دستگاه خود را با کمترین دردسر تعمیر کنید. البته پیش از اقدام به خبر کردن تعمیرکار، بهتر است بررسی‌های اولیه را انجام دهید؛ چرا که ممکن است مشکل کولر، ساده و قابل رفع باشد.

(محتوای پیشنهادی: تعمیر و سرویس داکت اسپلیت)

 

مشکل باد گرم و تهویه نامطبوع

اگر اسپلیت باد گرم تولید می‌کند، در وهله اول دمای مانیتور شده دستگاه را چک کنید. شاید کولر گازی به اشتباه روی حالت هیتر و گرم کننده قرار گرفته باشد و یا روی دمای بالایی تنظیم شده باشد. به عنوان قدم دوم چک کنید تمام درها و پنجره‌ها بسته باشند؛ زیرا فشار اضافی به موتور و کار کردن بیش از حد کولر گازی، راندمان آن را کاهش می‌دهد.

اگر در دو مرحله قبل مشکلی وجود نداشت، تمیز بودن فیلترها را بررسی کنید. کثیف بودن فیلترهای درون دستگاه می‌تواند از خنک شدن باد کولر گازی جلوگیری کند. در غیر این صورت مشکل یا مربوط به فن دستگاه است و یا مشکلات دیگری که رفع آن‌ها به متخصص نیاز دارد و شما برای تعمیر کولر گازی باید از تعمیرکار کمک بگیرید. درنظر داشته باشید نشنیدن صدا از کولر ممکن است به دلیل سوختگی فن باشد.

 

علت نشتی آب از کولر گازی

شایع‌ترین علت این اتفاق، مسدود بودن راه خروج آب است. رسوبات، گرد و غبار و دیگر گرفتگی‌ها باعث بسته شدن مسیر خروج آب می‌شوند؛ پس در قدم اول، این مورد را چک کنید. مورد بعدی که باید بررسی شود، فرم و شرایط قرارگیری شلنگ تخلیه است. گاهی شلنگ تخلیه آب دچار پیچ خوردگی و تاب‌ خوردگی می‌شود و خروج آب را با مشکل مواجه می‌کند.

در موارد دیگر، مشکلاتی مثل عایق نبودن لوله‌های آب، کمبود گاز کولر و ... نیز ممکن است باعث چکه کردن آب در کولر گازی شوند. این موارد، فنی و تخصصی هستند و برای تعمیر کولرگازی و اسپلیت در این شرایط، باید از تعمیرکار کولر گازی کمک بگیرید.

 

تعمیرکار کولر گازی

 

قیمت تعمیر کولر گازی در 1401

قیمت تعمیر کولر گازی به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت یکسانی برای آن مشخص کرد. بسته به این که مشکل کولر گازی ناشی از چه عاملی است، آیا به تعمیر قطعه نیاز دارد یا به تعویض آن و یا حتی این که برند کولر گازی شما چیست، رنج قیمتی متفاوتی برای هزینه تعمیر کولر گازی می‌توان معین کرد.

مثلا تعمیر مشکلی که منجر به لرزش اضافه یونیت کولر گازی می‌شود با تعمیر مشکلی که منجر به صدای اضافه دستگاه می‌شود، قطعا قیمت یکسانی نخواهد داشت. نوع برند کولر گازی نیز، طبق مصوبه اتحادیه کولر گازی و تعرفه خدمات آن، از عوامل تاثیرگذار بر نرخ تعمیر کولر گازی است.

در مورد تفاوت قیمتی که برند‌های مختلف ایجاد می‌کنند، می‌توان گفت که مثلا اگر دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، قطعه‌ای که برای کولر گازی ال جی یا کولر گازی سامسونگ خریداری می‌شود با قطعه‌ای که برای یک برند داخلی خریداری می‌شود، قطعا تفاوت قیمت دارد. تفاوت ساختار هرچند اندک، در برندهای مختلف نیز منجر به تغییر نرخ و هزینه تعمیر کولر گازی خواهد شد.

اگر به دنبال یک جمع بندی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعمیر کولر گازی هستید، فهرست زیر به شما کمک خواهد کرد:

 • هزینه ایاب و ذهاب
 • نوع برند دستگاه
 • مزد متخصص تعمیر کولر گازی
 • جغرافیایی و شهر محل سکونت شما
 • قیمت تعویض یا تعمیر قطعاتی مثل برد، کمپرسور، سنسور یونیت داخلی، ترانس کولر گازی و ...

تعرفه تعمیر کولر گازی 1401 با توجه به مواردی که ذکر شد تعیین می‌گردد و بهتر است برای آگاهی دقیق درمورد هزینه، از بازار آنلاین خدمات خدمت از ما به رایگان کمک بگیرید. با توجه به مشکل کولر گازی، هزینه و تعرفه تعمیر آن در سال 1401، عددی بین 50 هزار تومان تا 350 هزار تومان خواهد بود.

در نظر داشته باشید نوع کولر گازی (ایستاده، زمینی، پنجره‌ای، مولتی پنل، سقفی کانالی و...) دارای سختی‌ها مختلفی به هنگام تعمیرات هستند؛ که در اجرت تعمیرکار اثر می‌گذارد؛ و می‌توانید خدمات دیگری مانند نصب سایبان کولر، کانال سازی، تعمیر داکت و نظافت داکت را در خدمت از ما به همراه درخواست تعمیر کولر خود، ثبت کنید.

 

 تعمیر کولر گازی اجنرال، تعمیر کولر گازی ال جی، تعمیر اسپلیت سامسونگ، تعمیر اسپلیت گری

 

انتخاب تعمیرکار کولر گازی

اگر سابقه یا سررشته ای در تعمیر کولر گازی و تعمیر کولر اسپلیت ندارید، بهتر است از اقدام شخصی جهت تعمیر آن، صرف نظر کنید. این کار جز در پی داشتن خسارات بیشتر مالی، چیزی عاید شما نمی‌کند. امروزه با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و فضای وب، راهی وجود دارد که بتوانید بر اساس تجربه دیگران، یک تعمیرکار حرفه‌ای و مطمئن برای تعمیر کولرگازی خود انتخاب کنید.

در خدمت از ما امکانی فراهم شده که بتوانید به رایگان درخواست خود را برای تعمیر کولر گازی ثبت کنید و ظرف 30 تا 40 دقیقه، از چند تعمیرکار استعلام قیمت بگیرید. همچنین می‌توانید بر حسب نظرات کاربران قبلی و ثبت امتیاز آن‌ها، یک تعمیرکار با مهارت انتخاب کنید. با انتخاب نوع سرویس، امکان مشخص کردن تاریخ و ساعت دریافت خدمات مربوط به تعمیر و سرویس کولر گازی تهران و سایر شهرهای دیگر را نیز خواهید داشت.

 

انتخاب تعمیرکار کولر گازی برای تعمیر کولر در منزل

استفاده از امکانات موجود و انتخاب تعمیر کار کولر گازی از خانه، به طبع مزایایی برای شما در بر دارد. در صورت ثبت درخواست، نیازی نیست از منزل خود خارج شوید و خود را درگیر ترافیک گرما و آلودگی هوا کنید. همچنین در وقت با ارزش خود، صرفه جویی می‌کنید و کل فرایند را با آرامش بیشتری پیش خواهید برد. 

انتخاب تعمیرکار کولر گازی در خدمت از ما و دریافت سرویس تعمیرات اسپلیت در منزل، به شما امکان انتخاب هوشمندانه‌تری می‌دهد. زیرا در این بستر می‌توانید از تجربیات دیگران و نظرات آن‌ها در مورد هر تعمیرکار مطلع شوید. همچنین می‌توانید قیمت تعمیر کولر گازی را در مورد متخصصین مختلف با هم مقایسه کنید.

انتخاب خوب و مطمئن، قطعا نتیجه باکیفیت‌تری نیز در پی دارد. تعمیرکاری که دارای صلاحیت و شایستگی کافی نباشد، صرفا وقت و هزینه شما را تلف می‌کند. از نکات مثبت دیگر این زمینه، این است که شما می‌توانید درخواست گارانتی تعمیر نیز از تعمیرکار خود داشته باشید و در این مورد با وی به توافق برسید.

 

تعمیرات اسپلیت توسط تعمیرکار

 

شرایط لزوم تعمیر کولر گازی

کولر گازی یا اسپیلت یک وسیله سرمایشی محبوب برای تهویه مطبوع هوای محیط است. این وسیله، مثل هر وسیله برقی دیگر به مرور زمان ممکن است بر اثر استفاده زیاد، نوسانات برق، استهلاک قطعات، ضربه و ... دچار مشکلاتی شود. این مشکلات شامل مواردی مثل: 

برای شناسایی دقیق مشکل و علت آن، باید با یک تعمیرکار مطمئن کولر گازی مشورت کرد. برای مثال اگر کولر گازی شما روشن نمی‌شود یا فن آن کار نمی‌کند ممکن است به چند دلیل مختلف باشد که تشخیص و تعمیر آن یک کار تخصصی است. به هرحال کولر گازی، به عنوان یک وسیله برقی پرکاربرد، هر چند سال یک بار، نیازمند سرویس و بازبینی است.

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در روند عادی کار کولر گازی و اسپلیت، بهتر است در اسرع وقت جهت رفع آن و تعمیر کولرگازی اقدام نمایید. زیرا مشکلات به ظاهر کوچک، ممکن است بر اثر علتی جدی‌تر باشد و به مرور زمان خرابی جدی‌تر و غیر قابل تعمیر برای کولر شما ایجاد کند. با توجه به نوسانات اقتصادی این روزها، تعمیر به هنگام، بسیار ارزان‌تر از خرید یک کولر گازی جدید خواهد بود. 

 

تعمیر کار کولر گازی چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

تعمیرات کولر گازی شامل خدمات مختلفی می‌شود که توسط یک تعمیرکار و به تشخیص او ارائه خواهد شد. می‌توانید سرویس‌های مختلفی که در تعمیرات کولر اسپلیت ارائه می‌شود را در فهرست زیر مشاهده نمایید:

 

تعمیر کولر گازی

 

در مورد گارانتی تعمیر چه می‌دانید؟

شاید جالب باشد که بدانید، گارانتی فقط شامل خدمات پس از فروش شرکت یا نمایندگی‌ای که کولر گازی خود را از آن خریداری کرده‌اید نمی‌شود. بعضی از تعمیرکاران و شرکت‌های تعمیر کولر گازی، برای تعمیرات خود نیز گارانتی قائل می‌شوند.

به این معنی که هرگاه قسمتی از کولر که قبلا توسط تعمیرکار اسپلیت تعمیر شده بود، مجددا دچار مشکل شود، تعمیرکار یا شرکت موظف است که دوباره و به رایگان مشکل دستگاه را رفع و رجوع کند. البته گارانتی تعمیر نیز درست مثل گارانتی معمولی، تا مدت معینی پس از دریافت خدمات اعتبار دارد و نه بیشتر از آن. همچنین چارچوب و شرایط مشخصی لازم است تا تحت پوشش گارانتی تعمیر قرار بگیرید.

بنابرین یکی از سوالاتی که پیش از اقدام به درخواست قطعی می‌توانید از تعمیرکار خود بپرسید، این است که آیا خدمات وی شامل گارانتی تعمیر می‌شود و یا خیر. پاسخ این پرسش قطعا در انتخاب شما تاثیر می‌گذارد. وجود تضمین برای خدمات تعمیر، مسلما آن را مورد اعتمادتر جلوه می‌دهد.

 

برندهای تحت پوشش برای تعمیرات کولر گازی

می‌توان گفت همه برند‌های تولید کننده کولر گازی، تحت پوشش تعمیرکاران برای تعمیرات اسپلیت قرار می‌گیرند. توجه کنید که اگر کولر شما دارای گارانتی است، بهتر است برای تعمیر آن، از طریق شرکت و نمایندگی آن اقدام کنید. زیرا تعمیر توسط تعمیرکار متفرقه، دستگاه شما را از گارانتی خارج می‌کند. در غیر این صورت می‌توانید از هر متخصص و تعمیرکار کولر گازی، به صلاح‌دید خود کمک بگیرید.

به هرحال برندهای مطرحی که تحت پوشش تعمیرات کولر گازی قرار می‌گیرند، از قرار زیراند:

 • کولر گازی سامسونگ
 • کولر گازی ال جی
 • کولر گازی میتسوبیشی
 • کولر گازی زیمنس
 • کولر گازی جنرال الکتریک
 • کولر گازی پاناسونیک
 • کولر گازی هیتاچی
 • کولر گازی بوش

از دیگر خدماتی که در خدمت از ما می‌توانید درخواست آن‌ها را دهید، تعمیر چیلر و تعمیر فن کویل است.

 

سخن پایانی

تعمیر کولر گازی و تعمیر کولر اسپلیت در خدمات حوزه سرمایشی، جز سرویس‌های پر طرفدار به حساب می‌آید. در این مطلب به مشکلات رایج کولر گازی و خدماتی که تعمیرکار کولر گازی ارائه می‌کند پرداخته شد. در تعیین قیمت تعمیر کولر گازی و تعرفه تعمیر کولر گازی 1401، عوامل مختلفی دخیل هستند که به آن‌ها نیز اشاره شد. 

همچنین طریقه ثبت سفارش برای سرویس تعمیر کولرگازی و انتخاب تعمیر کار کولر گازی در خدمت از ما نیز آموزش داده شد. برندهایی که تحت پوشش تعمیرات کولر گازی قرار می‌گیریند، به صورت فهرست‌وار بیان شد. مفهوم گارانتی تعمیر کولر اسپلیت، که مبحثی متفاوت از گارانتی معمولی و خدمات پس از فروش است نیز توضیح داده شد.

امتیاز دهید

4.15 امتیاز از 626 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
تعمیر کولر گازی و اسپلیت

نظرات

امیرحسین خزایی
امیرحسین خزایی
4.6
25 خدمت موفق
تعمیر کولر گازی و اسپلیت
هادی رضایی

کیفیت کار عالی و از نظر عیب یابی عالی و دست به آچار و برخورد محترمانه با عیب بایی درست هزینه من به حداقل رسوندند کیفیت جنس هاشون تو این بازار خراب عالی سر وقت در محل حاضر شدند و زودتر از وقت اعلام شده کار تموم کردند خلاصه بگم از همه نظر عالی عالی عالی عالی عالی

امیرحسین خزایی
امیرحسین خزایی
4.6
25 خدمت موفق
تعمیر کولر گازی و اسپلیت
علی بایرامی

کیفت کار بسیار عالی اخلاق خوب وقت شناس سرعت عمل بالا

پویا میرزائی اصل
پویا میرزائی اصل
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
تعمیر کولر گازی و اسپلیت
سمیرا رضایی

حرفه ایی و مسلط به کار کلی ابزار باهاشون بود . در کل راضیم آدم خوبی بودن

در این شهرها می توانید سفارش تعمیر کولر گازی و اسپلیت را ثبت کنید:

 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت تهران
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت کرج
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت اصفهان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت مشهد
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت شیراز
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت تبریز
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت اهواز
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت یزد
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت قم
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت پردیس
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت بابل
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت ارومیه
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت کاشان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت ورامین
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت بندرعباس
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت بابلسر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت اندیشه
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت هشتگرد
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت دزفول
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت شهر قدس
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت گرگان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت نوشهر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت قزوین
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت قشم
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت آبادان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت فردیس
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت بوشهر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت لاهیجان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت محمدشهر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت زاهدان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت شهریار
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت رباط کریم
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت رشت
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت پاکدشت
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت همدان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت اراک
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت کیش
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت ساری
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت قائم شهر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت کرمانشاه
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت ملارد
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت ری
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت کرمان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت رودهن
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت آمل
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت شاهین شهر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت اسلامشهر
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت پرند
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت زنجان
 • تعمیر کولر گازی و اسپلیت قرچک
loading