قیمت نصب جک آرام بند در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه نصب جک آرام بند" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به نصب جک آرام بند نیاز دارید؟

نصب جک آرام بند را به متخصصش بسپار

هدف از نصب جک آرام­ بند، بسته شدن درب به صورت خودکار با یک سرعت مشخص است. نصب جک آرام­ بند درب و نصب جک آرام­ بند کابینت، برخلاف ظاهر کوچک آن، نقش مهمی در افزایش کارایی درب‌­ها و راحتی ما دارد. جک آرام ­بند با نام جک هیدرولیکی درب نیز در بازار شناخته می­‌شود.

در صورتی که به دنبال افراد متبحر در نصب جک آرام­ بند، شامل نصب جک آرام بند کابینت، نصب آرام­بند NHN، تنظیم آرام­بند CISA، و حتی تعویض روغن آرام­بند و تنظیم سرعت آرام­بند هستید، با "خدمت از ما" آنها را به راحتی پیدا کنید. برای نصب جک آرام­ بند، درخواست خود را رایگان در "خدمت از ما" ثبت کنید، از متخصصین قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای نصب جک آرام­ بند انتخاب کنید.

 

نصب جک آرام بند درب (Door damper installation)

 

 

قیمت نصب جک آرام­ بند چگونه تعیین می‌­شود؟

نصب جک آرام­ بند 2 مرحله کلی دارد. این وسیله دو بازوی ثابت و متحرک دارد. بخش ثابت بر روی چهارچوب در، و بازوی متحرک بر روی خود درب نصب می­‌شود. نصب جک آرام­ بند درب ورودی در آپارتمان‌­ها، اداره‌­ها و هر ساختمان دیگری، علاوه بر ایجاد اطمینان از بسته شدن در و افزایش امنیت، از بهم خوردن در و ایجاد صدا نیز جلوگیری می­‌کند. اما چه عوملی در هزینه نصب جک آرام­ بند موثر است؟

 

1. نوع درب در نصب جک آرام­ بند درب

نصب جک آرام­ بند بر روی انواع درب­‌‌های داخلی، درب­‌‌های ورودی، درب­‌‌های چوبی، درب­‌‌های فلزی، درب‌­‌های PVC و یا ترکیبی از این درب­‌ها قابل انجام است. هزینه نصب جک آرام­ بند با توجه به نوع و وزن در و اینکه جک آرام بند بر روی در پارکینگ و اتومبیل رو یا نفر رو نصب می‌شود، متفاوت است.

برای مثال، نصب جک آرام­ بند درب روی درب­‌‌های دولنگه که معمولا در ورودی ساختمان­‌‌های بزرگ نصب می‌شود، یا درب­‌های پارکینگ، نیاز به جک‌­‌های آرام‌بند قوی­تری دارد که هزینه نصب­شان بالاتر است. به همین ترتیب، قیمت نصب جک آرام­ بند کابینت از مدل‌­‌های مناسب برای درب‌­ها پایین‌­تر است.

 

2. برند محصول در نصب جک آرام­ بند

یک جستجوی کوچک در اینترنت گستردگی برند‌های جک­‌‌های هیدرولیکی درب را به شما نشان خواهد داد. هزینه نهایی نصب جک آرام­ بند در نصب آرام ­بند ریوبی، نصب آرام­ بند ریوبی، آرام بند یال و سایر برندها تفاوت­‌‌هایی (گاهی ناچیز) با یکدیگر دارد. البته این مورد درصورتی حائز اهمیت است که خودتان به صورت مستقیم قصد خریداری آرام­ بند را نداشته باشید.

درصورتی که محصول موردنظر گارانتی داشته باشد نیز، هزینه نصب جک آرام­ بند بیشتر خواهد شد.

 

نصب جک آرام بند کابینت

 

3. تعمیرات جک هیدرولیکی درب

ممکن است جک آرام بندی که نصب کرده‌اید دچار مشکلاتی شود، و یا به خدماتی مانند تعویض روغن آرام­بند و یا تنظیم جک درب (تنظیم مجدد سرعت) احتیاج داشته باشد. متخصصین در بازار آنلاین "خدمت از ما" خدمات مربوط به تعمیر و تنظیم را نیز انجام می‌دهند. هزینه کار در چنین شرایطی بسته به نوع تعمیرات مورد نیاز متفاوت خواهد بود.

اگر تمایل دارید پیش از انجام کار، هزینه نصب جک آرام­ بند درب را به­ طور دقیق ارزیابی کنید، کافیست درخواست خود را در اپلیکشن "خدمت از ما" نصب کنید. شما می‌­توانید بدون نهایی کردن سفارش، از هزینه بازسازی آشپزخانه که توسط متخصصین پیشنهاد می­‌شود، مطلع شوید.

 

مزایای نصب جک آرام­ بند چیست؟

اشاره کردیم که نصب جک آرام­ بند درب ورودی در آپارتمان­‌ها، اداره‌­ها و سایر ساختمان‌‌­ها، علاوه بر ایجاد اطمینان از بسته شدن در و افزایش امنیت، از بهم خوردن در و ایجاد صدا نیز جلوگیری می­‌کند.

شما با استفاده از خدمات نصب جک آرام­ بند درب، نصب جک آرام­ بند کابینت، تعویض روغن آرام ­بند و...، به چندین فرد مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می­‌توانید مشخصات و سوابق کاری هر یک از متخصصین را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌‌های قبلی آن‌ها مشاهده کنید؛ و از هزینه نصب و تنظیم جک درب قبل از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای کار را نیز به این موارد اضافه کنید.

در صورتی که هم اینک در حال نصب درب ضد سرقت هستید و یا اقدام به بازسازی ساختمان خود کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم جک درب را هم نصب کنید تا دیگر نیازی تغییرات در چارچوب درب و هزینه ایاب و ذهاب متخصص نباشد.

نصب آرام بند nhn

 

نصب جک آرام­ بند چگونه انجام می­‌شود؟

نحوه نصب جک آرام­ بند به نوع آن (که با توجه به مدل در انتخاب می­‌شود) بستگی دارد. در درب­‌‌های سنگین، بهتر است از سطح روبه بالای آرام­بند، و در درب­‌‌های ساده و سبک ­می­‌توانیم از سطح سبک و رو به پایین آرام­ بند استفاده کنیم. میزان تردد در درب­‌های نفررو آپارتمانی نیز اهمیت بالایی دارد.

در این حالت باید از آرام­ بند‌های باکیفیت استفاده کنیم تا مدت بیشتری قابل استفاده باشد. نصب به هر یک از این روش­‌ها را در ادامه به ­صورت خلاصه توضیح داده­‌ایم:

 

نصب جک آرام­ بند (باز شو درب از داخل)

در ادامه، مراحل نصب جک آرام بند را مشاهده می‌کنید.

  1. متخصص۴ سوراخ روی درب برای آرام­بند و ٢ سوراخ بر روی چارچوب درب برای پاشنه بازویی ایجاد می­‌کند.
  2. او در ادامه سوراخ­‌های اصلی برای تمام پیچ­‌های آرام­بند را با مته مناسب روی درب و قاب آن ایجاد می­‌کند.
  3. در مرحله بعدی از نصب جک آرام­ بند، پاشنه بازویی قابل تنظیم را با پیچ­‌های در نظر گرفته شده روی قاب درب نصب می­‌کند.
  4. سپس، آرام­ بند در قسمت بالای درب با پیچ­‌های نصب شده، و پیچ (سوپاپ) تنظیم سرعت مقابل و در راستای لولا قرار می­‌گیرد.
  5. بازوی اصلی روی شفت پره‌­دار در قسمت بالای آرام ­بند به صورت عمود بر درب سوار شده، و بازوی آرام­بند با واشر یا پیچ محکم می‌شود.
  6. پس از اتصال ساعد بازویی به بازوی اصلی، طول ساعد بازویی طوری تنظیم می‌شود که ساعد بر قاب درب عمود باشد.
  7. در آخر، نحوه تنظیم سرعت آرام­بند و سرعت بسته شدن درب تنظیم می‌شود. توجه داشته باشید که در فصول تابستان و زمستان، روغن موجود در بدنه آرام­بند منبسط و منجمد می‌شود. این امر موجب اختلال در سرعت باز و بسته شدن درب شده و برای رفع آن تنها کافیست پیچ تنظیم سرعت را سفت و یا شل کنید.

 

نصب جک آرام­ بند (باز شو درب به بیرون)

مراحل نصب جک آرام­ بند درب در این حالت نیز تقریبا مانند مدل قبل است.

 

تنظیم آرام بند cisa

 

نحوه انتخاب بهتربن متخصص نصب جک آرام­ بند

همان­طور که ملاحظه کردید، طریقه نصب آرام­ بند ریوبی و سایر برندها به تخصص و تجهیزات نیاز دارد. اگر به دنبال استفاده از خدمات نصب جک آرام­ بند درب، تعویض روغن آرام­ بند و ... در شهر خود هستید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین متخصصین نصب و تنظیم جک درب پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص را برای نصب جک آرام­ بند انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1479 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
نصب جک آرام بند

نظرات

مصطفی ژیان مهر
مصطفی ژیان مهر
5.0 (از 2 نظر)
2 خدمت موفق
نصب جک آرام بند
الهه فراهانی

آقای ژیان مهر بسیار کارشناس خوش قول و کاربلدی هستند و کاررو به بهترین وجه ممکن انجام دادن و همچنین بسیار مودب و با اخلاق.

علی گنجی
علی گنجی
5.0 (از 16 نظر)
24 خدمت موفق
نصب جک آرام بند
مسعود خدابخش

سلام سپاس فراوان از جناب گنجی، علی آقای گل، گنجی بود که به دست ما رسید. هم کار بلد و حرفه ای، هم منصف، هم خوش قول.

مهدی نصیری
مهدی نصیری
5.0 (از 102 نظر)
138 خدمت موفق
نصب جک آرام بند
سامان سختکوش

اپلیکیشن خوبی هست کارهای سااختمان و تعمیراتش رو در طول چند روز انجام دادن و واحدها زود آماده شد تو بخش های مختلف و کارای مختلف که انجام میدادن لوازم و ابزار مخصوصش رو داشتند و کوله بار تجربه شون عالی بود جای تشکر داره از این متخصص

در این شهرها می توانید سفارش نصب جک آرام بند را ثبت کنید: