قیمت کاشی‌ کاری و نصب کاشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کاشی‌ کاری و نصب کاشی " با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (به ازای هر مترمربع)
 • 30,000 تومان
 • 460,000 تومان
 • 2,165,000 تومان

شما در کدام شهر به کاشی‌ کاری و نصب کاشی نیاز دارید؟

کاشی‌ کاری و نصب کاشی را به متخصصش بسپار

کاشی کاری و نصب کاشی از هنرهایی است که از قدیم تاکنون برای زیباتر کردن ساختمان استفاده می‌شود. کاشی کاری بخشی از مراحل بازسازی ساختمان است که به دلیل تأثیر زیادی که در دکوراسیون منزل دارد؛ باید اصولی انجام شود. به عنوان مثال اگر کاشی کاری درست انجام نشود، زیبایی کابینت آشپزخانه شما را خراب می‌کند. کاشی کاری ساختمان به شیوه‌های مختلف مثل کاشی کاری مدرن و کاشی کاری ساده انجام می‌شود. در بازار آنلاین خدمات "خدمت از ما" برای انواع کاشی کاری ساده، نصب کاشی آشپزخانه، کاشی حمام، کاشی سرویس بهداشتی و ... به متخصصین حرفه‌ای و باتجربه دسترسی دارید. نکته‌ای که در بهتر دیده شدن کاشی کاری و نصب کاشی تأثیر دارد؛ ظرافت و تمیزی کار نصاب کاشی است. اگر شما هم به دنبال متخصص حرفه‌ای برای کاشی کاری هستید "خدمت از ما" ماهرترین افراد را به شما معرفی می‌کند. 

 

کاشی کاری /  قیمت کاشی کاری

کاشی کاری کاشی کاری قیمت کاشی کاری نصاب کاشی و سرامیک کاشی کاری مدرن نصاب کاشی قیمت نصب کاشی با چسب سرامیک کار حرفه ای

 

 

عوامل موثر بر قیمت نصب کاشی و کاشی کاری

مواردی مانند مساحت کار، نوع و جنس کاشی، سختی کار کاشی کاری و نصب کاشی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذاری در قیمت کاشی کاری است. قیمت نصب کاشی در این مجموعه پس از این که سفارش نصب کاشی یا کاشی کاری خود را به رایگان ثبت نمودید؛ توسط نصاب کاشی تعیین و اعلام می‌شود.

گاهی می‌خواهید کاشی که شکسته است را ترمیم کنید. در این صورت قیمت کاشی کاری شکسته می‌تواند بسیار جزئی و کم باشد. 

 

متراژ مکان نصب کاشی

بیشتر کاشی کاران حرفه‌ای قیمت نصب کشی و کاشی کار را بر اساس متراژ و متر مربع محاسبه می‌کنند. علاوه بر این مهم است که نصب کاشی برای کدام قسمت انجام می‌شود. مثلا برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام یا تراس. به همین دلیل هنگام ثبت سفارش متراژ (مساحت را این‌گونه حساب کنید: طول در عرض را ضرب کنید) را به صورت دقیق وارد کنید؛ تا هزینه نصب کاشی به صورت شفاف توسط نصاب کاشی اعلام شود. 


 

نوع کاشی موثر در قیمت کاشی کاری

نوع کاشی از آن جهت بر قیمت کاشی کاری و نصب کاشی تاثیر می‌گذارد که قیمت خرید کاشی و سرامیک متناسب با جنس کاشی و نوع متریال به کار رفته است. به همین خاطر خرید کاشی و سرامیک گران‌تر باعث می‌شود هزینه نصب کاشی(قیمت کاشی کاری) و سرامیک بیش‌تر شود.

 

نصاب کاشی و سرامیک / قیمت کاشی کاری

نصب کاشی قیمت کاشی کاری سرویس بهداشتی کاشی کار حرفه ای دستمزد کاشی کاری دستمزد نصب کاشی و سرامیک قیمت کاشی کاری در عراق قیمت کاشیکاری نصب کاشی كاشي كاري

 

تعمیرات و زیرسازی مکان کاشی کاری

گاهی کاشی کار در نظر دارد سطح قسمتی که را که می‌خواهید کاشی نصب کنید؛ به تعمیرات و زیرسازی نیاز دارد. زیرا باید سطح زیر کاشی کاری صاف و عاری از هر گونه عیب و ایراد باشد. مثلا اگر نشتی و سوراخ در دیوارها وجود داشته باشد، باید قبل از کاشی کاری رفع شود؛ یا مثلا نیاز باشد کاشی‌های قدیمی برداشته شوند، به دستمزد کاشی کار و هزینه نصب کاشی افزوده خواهد شد.


 

نحوه ثبت سفارش کاشی کاری

برای درخواست متخصص کاشی کاری، می‌توانید از طریق فرم سفارش خود را ثبت کنید. پس از پاسخ به چند سوال کوتاه به رایگان چند پیشنهاد قیمت برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که قیمت های پیشنهادی و متخصصان مورد تایید شما باشد تایید نهایی را می‌زنید و مناسب ترین متخصص کاشی کاری برایتان ارسال می‌شود. 


 

رایج‌ترین انواع کاشی مورد استفاده در کاشی کاری

 

نصاب کاشی نصاب انواع کاشی و سرامیک نرخ دستمزد کاشی کاری قیمت کاشی کاری ساختمان نصب کاشی و سرامیک تهران کاشیکاری هزینه کاشی کاری نرخ کاشی کاری

 

کاشی کاری با تراورتن، سنگ آهک (سنگ سفید)

تراورتن نوعی سنگ آهک است که یک محصول جانبی از چشمه‌های آرتزی طبیعی، چشمه‌های گرم و غارها از سراسر جهان است. سنگی طبیعی و متخلخلی است که چاله‌های آن و بافت خشن سطح آن به‌وسیله حباب‌های هوا و مواد آلایشی ایجاد می‌شود و این همان چیزی است که کاشی‌های سنگ تراورتن را دارای انواع مختلفی رنگ می‌کند. تراورتن برای داخل ساختمان و خارج استفاده می‌شود، به طور طبیعی مقاوم در برابر لغزش است و انتخاب خوبی برای پیاده روها، استخرها، حمام‌ها و قسمت‌های دیگری که در آن آب ممکن است باعث لغزندگی شود است. بنابراین تراورتن نیز یکی از عوامل موثر در قیمت کاشی کاری می باشد.


 

سنگ مرمر در کاشی کاری

سنگ مرمر سنگ بسیار بادوامی است که تقریباً در هر رنگ به علت تغییرپذیری مواد معدنی وجود دارد. کاشی‌های سنگ مرمر دارای چندین تکمیل از لحیم کاری تا خم شدن و شستشو هستند و باعث می‌شود که سنگ مرمر انتخاب ایده آل برای هر مکان در خانه شما باشد.

کاشی‌های سنگ مرمر به عنوان یک سنگ طبیعی، ارزش زیبایی شناسی بالایی را به همراه می‌آورند و یکی از نمادهای زیبایی و ارزش را به خانه می‌افزایند. با این حال، هزینه کاشی مرمر زیادی است و مراقبت از کاشی‌های سنگ مرمر می‌تواند وقت گیر باشد. طبیعت جاذب آن‌ها باعث می‌شود که آن‌ها مستعد به لکه شدن باشند و به طور کلی معماران برای خارج از منزل و یا در محوطه سازی استفاده از مرمر را برای کاشی کاری توصیه نمی‌کنند.


 

تخته سنگ در کاشی کاری

کاشی سنگ لاشه یک سنگ دگرگونی است که می‌توان آن‌ها را در ذخایر بزرگ در سراسر جهان یافت. سنگ برای قرن‌ها در کفپوش استفاده می شود و در رنگ‌های مختلف از قبیل آبی، خاکستری، سبز، قرمز، نارنجی، قهوه‌ای و ... موجود می‌باشد. اغلب رگه‌های رنگی در سراسر کاشی سنگ وجود دارد و جلوه زیبایی به کاشی کاری شما می‌دهد.

تخته سنگ به طور طبیعی در مقابل لغزش مقاوم است، حتی زمانی که مرطوب یا چرب است و معماران آن را یک ماده ایده آل برای آشپزخانه، حمام، و یا در اطراف استخر می‌دانند. همچنین سنگ با دوام است. سنگ را می‌توان مورد استفاده همجا قرار داد ولی برای گرمایش بهتر پیشنهاد معماران استفاده از سیستم گرمایش کف می‌باشد. در محل‌هایی که دارای رفت و آمد زیاد است، تخته سنگ باید به صورت دوره‌ای تمیز شود و تمیز کردن منظم با آب ساده ضروری است.

 

کاشی کاری مدرن

قیمت نصب کاشی قیمت نصب کاشی و سرامیک قیمت سرامیک کاری قیمت نصب سرامیک در کرج دستمزد کاشی کاری در عراق کاشی کاری ساده قیمت کاشی کاری در تهران قیمت کاشی قیمت نصب کاشی

 

کاشی چوب مصنوعی در کاشی کاری

کاشی چوب مصنوعی یکی از پر طرفدارترین متریال جدید در کاشی کاری است، که زیبایی طبیعی چوب را با دوام کاشی ارائه می‌دهد. در حالی که کاشی‌ها به عنوان چوب استفاده می‌شوند، آنها در واقع نوعی سرامیک نیز هستند و از مزایای داشتن دوام بیشتری نسبت به چوب جنگلی، مقاوم در برابر آب و بدون خطر موریانه برخوردارند. کاشی چوب مصنوعی نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد و امکانات طراحی نامحدود را ارائه می‌دهد.


 

نصب کاشی با کاشی گرانیت

گرانیت یک نوع سنگ آذرین است که بسیار متراکم و سخت است. ظاهر متمایز آن به علت مواد معدنی خرد شده موجود در سنگ است و رگه‌های منحصر به فرد آن باعث می‌شود که هر کدام از قطعات این کاشی سنگ متفاوت به نظر برسند.

گرانیت زمانی که برش داده شده و صیقل خورده باشد، به خوبی در مقابل خراش‌هامقاوم می‌شود، و معماران آن را انتخاب ایده آل برای آشپزخانه و دیگر مناطق پر رفتو آمد می‌دانند.


 

نصب کاشی با کاشی عقیق

سنگ عقیق یک سنگ شفاف و سنگی است که همراه سنگ مرمر به کار می‌رود. از آنجایی که عقیق یکی از سنگ‌های شکننده است، اغلب با مش، رزین و یا پشتی فایبرگلاس تولید می‌شود تا به عنوان یک کاشی به آن قدرت داده شود.

عقیق یک انتخاب محبوب برای سطوح داخلی، با بازتاب نورانی خوب و یا صفحات ضد آب است، و هر کاشی عقیق رنگ‌هایی متفاوت دارد، و استفاده از آن کاملاً منحصر به فرد است. برای اطمینان از طرح خنثی کاشی، قبل از نصب، باید طراح با چیدمان انجام شود. مهم است که رنگ‌ها داخل کاشی را با هم ترکیب کنید تا تنوع رنگ به خوبی دیده شود.

 

نصاب کاشی /  قیمت نصب کاشی با چسب

نصب کاشی کاری اجرت کاشی کاری هزینه کاشی کاری متری کاشی کاری متری چنده قیمت دستمزد کاشی کاری قیمت نصب سرامیک کاشی کاری منزل

 

نصب کاشی با کاشی کوارتزیت

کوارتزیت یک سنگ با دوام، غیر لغزنده و جذاب است که یکی از محبوب‌ترین کاشی‌ها برای کاشی کاری خانه است. کوارتزیت می‌تواند یک جایگزین با کیفیت بالا برای پوشش دادن در اطراف اطراف استخر، راه‌های پر عبور و ... باشد. کاشی‌های کوارتزیت علاوه بر زیبا بخشی عالی به آشپزخانه می‌توانند با یک سایه تیره‌تر، رنگ بسیار جذابی برای رسیدن به شروع یک سنگ مرمر باشد.


 

موزاییک در کاشی کاری

کاشی‌های موزاییک یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها بین کاشی‌های تزئینی و یا برای ایجاد یک ویژگی بصری جذاب هستند. کاشی‌ها در اندازه‌های مختلف و اغلب مربع هستند. کاشی‌های موزاییک برای ایجاد یک اثر زیبای بزرگتر و تأثیر بصری بالا طراحی شده‌اند. کاشی‌های موزاییک را می‌توان از مواد مختلف ساخته شده با سنگ، شیشه، و سرامیک خریداری کرد.


 

نکات خرید کاشی برای کاشی کاری

 • حتما قبل از زمان خرید کاشی از کاشی کار خود مقدار مورد نیاز کاشی را بپرسید.
 • سیمان و ماسه مناسبی برای کاشی کاری انتخاب بکنید تا ملات شما بتواند به محکمی کاشی شما را به سطح بچسباند. 
 • در زمان خرید، یک بسته کاشی بیشتر تهیه نمایید زیرا ممکن است در هنگام کاشی کاری تعدادی کاشی شکسته شود و نیاز به کاشی جدید باشد.
 • حتما از فروشگاه های معتبر خرید کرده و در زمان خرید به جنس و کیفیت توجه بکنید زیرا تعویض و بازسازی کاشی کاری سخت و پر هزینه است.

 

سرامیک کار حرفه ای

 کاشی کاری کاشی کاری ساده کاشی کاری مدرن آموزش کاشی کاری دوغابی کاشی کاری سنتی ایران ابزار جدید کاشی کاری کاشی کاری شکسته نحوه کاشی کاری سرویس بهداشتی طرز تهیه ملات برای کاشی کاری

 

کاشی کاری مدرن

کاشی کاری مدرن به کاشی کاری گفته می‌شود که مشتریان با انتخاب یک طراحی داخلی به اجرای طرح‌هایی خاص می‌پردازد. طرح‌های سه بعدی یا استفاده از متریال های ترکیبی دو نمونه از کاشی کاری مدرن می‌باشد.


 

کاشی کاری سنتی ایران

در برخی رستوران‌ها نیاز به دیزاینی خاص برای جلب توجه مشتری است. کاشی کاری سنتی ایران یکی از آن موارد است که رستوران دارند بسیار به آن توجه می‌کنند. کاشی کاری سنتی ایران هم جذابیت زیاد برای ایرانیان دارد و هم زیبایی خاصی برای توریست‌ها.

کاشی کاری های سنتی ایران در خانه و بخصوص آشپزخانه می‌تواند فضا را بسیار زیبا و جذاب بکند. البته امروزه کاشی کاری سنتی ایران مانند قدیم طرفدارهای خاص خودش را دارد.


 

چگونه بهترین نصاب کاشی را انتخاب کنیم؟

شاید مهم‌ترین سوالی که هنگام کاشی کاری و نصب کاشی برایتان پیش می‌آید این است که نصاب کاشی را چگونه انتخاب کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم؟ شما در بازار "خدمت از ما" می‌توانید با مشاهده پروفایل متخصصان کاشی کاری در شهر خودتان و خواندن نظرات دیگر مشتریان فرد مناسب را انتخاب کنید. پس همین الان سفارش خود را ثبت کنید و قیمت نصب کاشی را از متخصصان بگیرید.

 

نکات کاشی کاری و اشتباهات کاشی کاری

 • ارتفاع کاشی از لبه درها را جوری تنظیم کنید که اندازه قطر یک فرش فضای خالی وجود داشته باشد.
 • پس از پایان کاشی کاری مدت 24 ساعت تا 48 ساعت به کاشی استراحت بدهید و سپس اقدام به بندکشی بکنید.
 • در زمان کاشی کاری از ترکیب دقیق ملات آگاه باشید میزان ترکیبات ملات ممکن است بر اسا اندازه و نوع کاشی تغییر کند.
 • قبل از هر کار باید زیر سازی کار کاشی کاری را آماده کرده و در صورت نیاز ابتدا یک لایه سیمان برای صاف کردن سطح مورد نظر بکشید.
 • در زمان کاشی کاری از ابزار جدا کننده بین بندها استفاده کنید زیرا در زمان عایق بندی و بندکشی نیاز است که حتماً ملات به درستی و به مقدار مساوی بین بندها قرار بگیرد تا هم کار تمیزتر و زیبا باشد و هم بین کاشی‌ها به خوبی عایق شود. 
 • اگر یک طرح خاص و گران قیمت برای کاشی کاری انتخاب کرده‌اید حتماً کاشی کاری را به یک کاشی کار خوب بدهید و همچنین از او بخواهید یک نمونه اولیه از اجرا طرح را به شما نشان دهد تا در صورت نیاز به تغییر طرح بتوان تغییرات را قبل از نصب انجام داد تا رضایت پس از کار برای شما افزایش یابد.
 • اگر نیاز به عایق‌هایی مانند ایزوگام می‌باشد باید پس از نصب ایزوگام برای جلوگیری از آسیب به سطح ایزوگام و همچنین محکم‌تر شدن کاشی‌ها یک لایه 3 تا 5 میلی‌متری از ملات ماسه و سیمان به میزان ترکیب 6 به 1 روی آن پاشیده شود. این کار باید حد اقل 24 ساعت قبل از کاشی کاری صورت گیرد.
امتیاز دهید

4.26 امتیاز از 33 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کاشی‌ کاری و نصب کاشی

نظرات

محمد علی محمدزاده
محمد علی محمدزاده
4.9
18 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
علی طباطبایی

از کارشان خیلی راضی بودم و خیلی منصف بودن کار بسیار تمیز و علی تحویل دادند بسیار ادم با تجربه و خبره در کارشان هستن

حسین بادرش
حسین بادرش
4.5
83 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
اس خیرخواه

۱۰۰ ٪ توصیه میکنم. عالی هستند. درجه یک. تیم خوب، حرفه ای، محترم و خوش قول. کار من ۳۰ متر کاشی و سرامیک حمام بود، ظرف ۴ روز تجهیزات را باز کردند، تخریب کردند، لوله کشی را بردند توی کار، ایزوگام و بعدش کاشی و سرامیک کردند. قیمت هم با توجه به کار خوبشان بسیار مناسب بود.

محمد جوام فر
محمد جوام فر
4.3
8 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
احمد حسنی

ضمن تشکر از ایشان به اطلاع دوستان میرسانم بنده از وقت شناسی برخورد بسیار بسیار محترمانه تعهد انجام کار و اضافه کاریهایی که حین انجام کار بنده برای ایشان بوجود آوردم و ایشان در کمال خضوع و احترام پذیرفتند و همچنین کیفیت مناسب کار این عزیز بسیار بسیار راضی هستم و امیدوارم خداوند روزی ایشان را هر روز بیشتر از روز قبل کند . دوستان گرامی خدا را گواه میگیرم من اولین بار بود ایشان را میدیدم و آشنا شدم الحق که بسیار مرد شریف و با خدایی بودند و بسیار تمیز. اجرکم عندالله... باز هم مراتب سپاس خود را از ایشان و سایت خدمت از ما اعلام مینمایم.

loading