قیمت کاشی‌ کاری و نصب کاشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کاشی‌ کاری و نصب کاشی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 50,000 تومان
 • 55,000 تومان
 • 70,000 تومان
 • 80,000 تومان

شما در کدام شهر به کاشی‌ کاری و نصب کاشی نیاز دارید؟

کاشی‌ کاری و نصب کاشی را به متخصصش بسپار

برای دسترسی به بهترین متخصصین کاشی کاری، می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن "خدمت از ما" یک ثبت سفارش رایگان انجام دهید و در کمترین زمان و به صورت آنلاین به 5 متخصص متصل شده و قیمت کاشی کاری را بر اساس متراژ فضای خود دریافت کنید. 

 

لیست قیمت کاشی کاری در سال 1401

نوع خدمات  قیمت خدمات (به روز رسانی سال 1401)
اجرت نصب کاشی بدنه (هر متر مربع) 85.000 تا 120.000 تومان
هزینه نصب کاشی بین کابینتی (هر متر مربع) 110.000 تا 150.000 تومان
قیمت کاشی کاری راه پله و مشاعات (هر متر مربع) 110.000 تا 170.000 تومان
اجرت نصب کاشی طرحدار (هر متر مربع) 120.000 تا 170.000 تومان
اجرت ترمیم کاشی یا سرامیک 1.000.000 تا 2.000.000 تومان
اجرت نصب کاشی کف آجری ( هر متر مربع) 100.000 تا 130.000 تومان
نصب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی 3.500.000 تا 10.000.000 تومان
قیمت کاشی کاری استخر ساده (هر متر مربع) 130.000 تا 160.000 تومان
اجرت نصب کاشی استخر طرحدار (هر متر مربع) 160.000 تا 250.000 تومان

 

کاشی کاری ساختمان به شیوه‌های مختلفی مثل نصب کاشی مدرن و ساده انجام می‌شود. نکته‌ای که در بهتر دیده شدن کاشی کاری منزل تأثیر دارد؛ ظرافت و تمیزی کار نصاب کاشی است.

 

 

کاشی کاری بخشی از مرحله نازک کاری در بازسازی ساختمان است که مانند سایر کارهای بنایی باید طبق اصولش انجام شود. متخصصین فعال در "خدمت از ما" دانش و تخصص لازم برای اجرای انواع کاشی ساده، نصب کاشی در آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و... را دارند. در ادامه بیشتر درباره خدمات و نرخ دستمزد کاشی کاری 1401توضیح خواهیم داد.

 

خدمات قابل ارائه کاشی کاری در "خدمت از ما"

متخصصین ماهر و کاربلد "خدمت از ما" پس از حضور در محل، تمامی خدمات زیر را پیرامون کاشی کاری انجام می‌دهند:

 • نصب انواع کاشی، موزائیک و سرامیک به کمک دوغاب.
 • نصب انواع کاشی، موزائیک و سرامیک با چسب مخصوص.
 • نصب انواع کاشی بین کابینتی
 • کاشی کاری کف، دیوار آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ و...
 • نصب کاشی برای کف و دیواره‌های استخر.
 • خدمات مربوط به تعمیر و لق‌گیری انواع کاشی و سرامیک.

 

کاشی کاری

 

دریافت خدمات قیمت کاشی کاری در شیراز و قیمت کاشی کاری در تبریز با بازار آنلاین "خدمت از ما"

 

چرا تجربه کاشی کاری منزل با "خدمت از ما"؟

 • مهمترین مزیت دریافت خدمات از "خدمت از ما" دسترسی سریع و آنلاین شما به متخصصین است.
 • امکان دسترسی همزمان به 5 متخصص در شهر خود و انتخاب از بین آنها.
 • امکان دریافت هزینه خدمات بر اساس شرایط شما از متخصصین، پیش از نهایی کردن ثبت سفارش.
 • در صورت ناراضی بودن از متخصص و خدمات، تیم پشتیبانی ما آماده بررسی و پیگیری موارد است.
 • این امکان برای شما وجود دارد که نمونه کار متخصص، امتیاز فعلی و نظرات کامل کاربران قبلی را در پروفایل هر فرد مطالعه کنید.

 

قیمت کاشی کاری در 1401 چگونه تعیین می‌شود؟

 در بازار آنلاین "خدمت از ما"، پس از این که سفارش نصب کاشی را به رایگان ثبت نمودید؛ 5 نصاب کاشی قیمت خدمات را تعیین و قبل از نهایی کردن ثبت سفارش، برایتان ارسال می‌کنند.قیمت کاشی کاری، به عوامل زیادی بستگی دارد، به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت دقیق و مشخص برای آن بیان کرد.

گاهی می‌خواهید کاشی که شکسته است را ترمیم کنید. در این صورت قیمت کاشی کاری شکسته می‌تواند بسیار جزئی و کم باشد. این موارد در پروسه ثبت سفارش کاشی کاری از شما پرسیده می‌شود، به همین دلیل متخصص برآورد دقیق‌تری از هزینه کاشیکاری به شما اعلام کند.

 

(در نظر داشته باشید که سایر خدمات بنایی را هم، می‌توانید در «خدمت از ما» بیابید)

 

عوامل موثر بر نرخ دستمزد کاشی کاری

مواردی مانند مساحت کار، نوع و جنس کاشی و سختی کار از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاشی کاری است. در ادامه 6 عامل موثر در نحوه محاسبه نرخ دستمزد کاشی کاری را بررسی می کنیم:

 

عمودی یا افقی بودن محل نصب

اساسی ترین عامل مؤثر بر نرخ دستمزد کاشی کاری، مکان نصب کاشی است، اینکه خدمات مربوط به دیوار است یا کف. با توجه به اینکه نصب کردن کاشی و موزاییک بر روی سطوح عمودی دیوارها مشکل تر است، نرخ دستمزد کاشی کاری دیوار بین 5000 تا 15000 تومان بیشتر از قیمت نصب کاشی کف به ازای هر مترمربع می‌باشد.

 

متراژ محل نصب کاشی

بیشتر کاشی کاران حرفه‌ای قیمت نصب کاشی و دستمزد کاشی کار را بر اساس متراژ و متر مربع فضا محاسبه می‌کنند. علاوه بر این، مهم است که نصب کاشی برای کدام قسمت انجام می‌شود. مثلا برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام یا تراس؟

به همین دلیل هنگام ثبت سفارش، متراژ (مساحت را این‌گونه حساب کنید: طول در عرض را ضرب کنید) را به صورت دقیق وارد کنید؛ تا قیمت نصب کاشی به صورت شفاف توسط نصاب کاشی اعلام شود.

 

دستمزد کاشیکار و نصاب ماهر

مرسوم است که نصاب کاشی ماهر و باتجربه، اجرت بیشتری در مقایسه با کاشیکار تازه کار مطالبه کند. بنابراین اگر خواهان این هستید که کار کاشیکاری منزلتان بی عیب و نقص باشد و می خواهید کار را به یک متخصص با سابقه تر بسپارید، طبیعیست که هزینه نصب کاشی بیشتری هم بپردازید.

 

کاشی کاری منزل

 

جنس و ابعاد کاشی

نوع کاشی از آن جهت بر قیمت کاشی کاری ساختمان و نصب کاشی تاثیر می‌گذارد که قیمت خرید کاشی و سرامیک متناسب با جنس و نوع متریال به کار رفته است. به همین خاطر خرید کاشی و سرامیک گران‌تر باعث می‌شود، قیمت کاشی کاری و سرامیک بیش‌تر شود.

علاوه بر این، اندازه و ابعاد کاشی هم بر اجرت نصب کاشی تأثیر گذار است؛ چرا که تراز کردن شیب کاشی و موزاییک بزرگتر سخت تر است. گاهی اوقات نصب کاشی های بزرگ به ابزارهای ویژه برای تنظیم تراز نیاز دارد.

 

نیاز به تعمیرات و زیرسازی مکان

گاهی اوقات، سطح قسمتی که را که می‌خواهید کاشی نصب کنید؛ به تعمیرات و زیرسازی نیاز دارد. زیرا لازم است که قبل از نصب کردن کاشی‌ها، سطح زیرین صاف و عاری از هر گونه عیب و ایراد باشد. مثلا اگر نشتی و سوراخ در دیوارها وجود داشته باشد، باید قبل از کاشی کاری رفع شود؛ یا مثلا نیاز باشد کاشی‌های قدیمی برداشته شوند.

 

نوع روش کاشیکاری

بطور کلی، نصب کاشی به دو روش انجام می شود: نصب کاشی با چسب و نصب کاشی به روش دوغابی. در روش کاشیکاری دوغابی، تراز بودن سطح بسیار مهم است و اگر پروژه نوسازی در حال انجام باشد، باید کاشی قدیمی جدا شود و بعد کار نصب کاشی جدید شروع شود. به همین دلیل این روش به مدت زمان بیشتری نیاز دارد و در نتیجه دستمزد نصاب کاشی بیشتر می شود.

چسباندن کاشی روی کاشی، کار را سرعت می بخشد و نیازی به تخریب ندارد. البته در محاسبه قیمت کاشی کاری با این روش باید به هزینه چسب مخصوص چسباندن کاشی و سرامیک هم توجه کرد.

 

قیمت کاشی کاری

 

کاشی کاری ساختمان شامل چه مراحلی است؟

کاشی کاری ساختمان، یک امر تخصصی و حرفه‌ای به شمار می‌آید. آشنایی تئوریک با مراحل این کار، می‌تواند برای علاقه‌مندان مفید واقع شود، اما در نظر داشته باشید که تجربه و مهارت در انجام این کار، بسیار مهم است.

در این بخش، اصلی‌ترین مراحل کاشی کاری منزل را به ترتیب توضیح خواهیم داد.

 

1. زیر سازی و مقاوم سازی محل

اولین بخش برای شروع کاشی کاری، زیرسازی محل نصب است، زیرسازی بخشی مهم از کار به شمار می‌آید و اگر به درستی انجام نشود، کیفیت نصب کاشی را با مشکل مواجه خواهد کرد. برای زیرسازی باید از سیمان استفاده کرد. سیمان متریال مناسبی برای استحکام سطوح و جلوگیری از نفوذ رطوبت است.

نکته ای که در مورد زیرسازی بسیار هائز اهمیت است، تراز بودن آن است. نصاب باید اطمینان حاصل کند که سطح زیرسازی کاملا صاف و بدون پستی بلندی است. ناهموار بودن سطح، فشار نامتقارنی بر هر قطعه کاشی وارد می‌کند و در آینده به کاشی‌ها آسیب می‌رساند.

مهمترین بخش مرحله زیرسازی، ایجاد خطوط راهنما برای نصب کاشی است. اغلب فضاهای منزل معمولا به صورت دقیق مضرب صحیحی از ابعاد کاشی نیستند و شما در نهایت نیاز به برش بعضی کاشی‌ها خواهید داشت. پس بهتر است پیش از شروع به نصب کاشی با استفاده از نوار فیبر، خطوط راهنما برای نصب هر کاشی را مشخص کنید.

 

2. ساخت ملات و ملات ریزی

پس از تهیه پودر ملات از بازار، با توجه به دستورالعمل‌های موجود و رایج، آب را کم کم به آن اضافه کنید و مواد را به خوبی با هم مخلوط نمایید. توجه کنید که اضافه کردن آب به پودر، باید تدریجی و مرحله به مرحله باشد. به این طریق می‌توانید اضافه کردن آب را قبل از رقیق شدن بیش از اندازه ملات، متوقف کنید. غلظت ملات باید در حدی باشد که شره نکند.

 

کاشی کاری منزل

 

سپس، باید با استفاده از ابزار مناسب، ملات را در سطح به خوبی پخش کنید. مابین خطوط راهنمایی که از قبل ترسیم شده، به اندازه کافی ملات ریزی کنید. توجه داشته باشید که ضخامت ملات باید چیزی حدود نیم تا یک سانتی‌متر باشد.

 

3. قرار دادن کاشی روی ملات

این قسمت، مرحله اصلی کاشی کاری است که باید با دقت زیادی انجام شود. خطوط راهنما را از قبل مشخص کرده اید، کاشی‌ها را باید مابین این خطوط نصب کنید. در نظر داشته باشید که هنگام نصب کاشی‌ها باید فاصله ای بین سه تا پنج میلی‌متر بین آن‌ها برای ریختن دوغاب خالی بگذارید. بهتر است برای دقیق‌تر شدن نتیجه، از ابزار صلیبی شکل مخصوص این کار استفاده کنید.

در این مرحله از نصب، باید به تراز بودن سطح هر کاشی با کاشی‌های دیگر توجه کنید. پستی و بلندی در سطح، جلوه ظاهری نامناسبی خواهد داشت. برای گوشه‌هایی از سطوح که احیانا نمی‌توانید یک قطعه کامل کاشی استفاده کنید، پس از اندازه‌گیری دقیق، با ابزار مناسب کاشی‌ها را برش بزنید. در هنگام استفاده از ابزار، مسائل ایمنی را رعایت کنید.

 

5. بندکشی و ریختن دوغاب

دوغاب ریزی برای بندکشی و آب‌بندی فاصله بین کاشی‌ها انجام می‌شود. دوغاب را به صورت پودری می‌توان از بازار تهیه کرد. آب را مرحله به مرحله به پودر اضافه و مخلوط کنید. هنگامی که دوغاب به غلظت مناسب رسید آن را به آرامی در فواصل مابین کاشی‌ها بریزید و با یک تی در سطح پخش کنید. سپس بین 20 تا 30 دقیقه صبر کنید و زمان بدهید که خشک شود.

بعد از خشک شدن، با یک دستمال مناسب و مرطوب یا اسفنج نرم، اضافه مواد دوغاب را از سطح کاشی‌ها پاک کنید. در صورت نیاز می‌توانید فرایند دوغاب ریزی را مجددا تکرار کنید. البته برای تکرار این پروسه، باید سه یا چهار ساعت از دوغاب ریزی اول گذشته باشد.

 

قیمت اتحادیه کاشی کاری

 

( برای دریافت قیمت کاشی کاری در کرج، کاشی کاری اصفهان و قیمت کاشی کاری در مشهد، روی لینک مورد نظر کلیک کنید)

 

نکات خرید کاشی برای کاشی کاری در منزل

وقتی که قصد نصب کاشی در منزل جدید را دارید، مهمترین مرحله پس از پیدا کردن یک کاشی کار، انتخاب کاشی مناسب است.

 • حتما قبل از زمان خرید کاشی از کاشی کار خود مقدار مورد نیاز کاشی را بپرسید.
 • سیمان و ماسه مناسبی انتخاب کنید تا ملات شما بتواند به محکمی کاشی شما را به سطح بچسباند. 
 • در زمان خرید، یک بسته کاشی بیشتر تهیه نمایید زیرا ممکن است در هنگام نصب، تعدادی از آنها شکسته شود و نیاز به کاشی جدید باشد.
 • حتما از فروشگاه های معتبر خرید کرده و در زمان خرید به جنس و کیفیت توجه بکنید زیرا تعویض و بازسازی مجدد کاشی، سخت و پر هزینه است.

 

نحوه محاسبه دستمزد کاشی کاری

در بخش قبلی عواملی که در هزینه تمام شده کاشیکاری تأثیر داشتند را فهرست کردیم. البته معمولاً یک نرخ دستمزد کاشی کاری در هر سال به ازای مترمربع کاشیکاری با مصالح مختلف و برای محیطهای متفاوت اعلام می شود. مثلا دستمزد نصب کاشی دیواری چسبی بیشتر از اجرت نصب کاشی کف سرویس بهداشتی است.

در نهایت، لازمست که براساس شرایط کار و زمان تحویل، کارفرما و نصاب کاشی با هم توافق کنند و در پروژه های بزرگ بهتر است که یک قرداد امضا کنند.

 

نرخ دستمزد کاشی کاری 1401

 

انواع روش‌های کاشی کاری مورد استفاده

کاشی کاری منزل و ساختمان با سه روش اصلی انجام می‌شود. رایج‌ترین روش از بین این سه راه، روش ملات و دوغاب است که در مرحله پیش توضیح دادیم. در این بخش به معرفی دو روش دیگر نیز می‌پردازیم. سه روش اصلی کاشی کاری، به شرح زیراند:

 • روش ملات و دوغاب (توضیح داده شده در مرحله قبل)
 • نصب کاشی با چسب 
 • روش کاشی کاری خشکه

 

استفاده از چسب

مراحل زیرسازی در این روش، درست مشابه روش نصب کاشی با ملات سیمان و دوغاب است. تفاوت این روش این است که به جای ملات برای چسباندن کاشی‌ها از نوعی چسب به خصوص استفاده می‌شود. این چسب‌های صنعتی غالبا بر پایه رزین هستند و مقاومت بالایی دارند. چسب کاشی به صورت پودری در بازار موجود است و باید آن را با آب و همزن برقی مخلوط کرد تا به صورت ملات با غلظتی مناسب درآید. 
ضخامت چسب در این روش باید حدودا یک سانتی‌متر باشد. از مزایای کاشی کاری چسبی این است که بدون نیاز به ملات ماسه سیمان و دوغاب، بسیار تمیزتر و سریع‌تر انجام می‌شود.

 

روش کاشی کاری خشکه

از این روش، برای نصب کاشی در سطوح عمودی استفاده می‌شود. به کارگیری این روش چندان مرسوم نیست ولی برای کاشی کاری نمای ساختمان بسیار مناسب است؛ زیرا اتصالات کاشی را بسیار محکم‌تر و امن‌تر برقرار می‌کند.

در این سبک از کاشی کاری ساختمان، یک فریم بندی و شاسی کشی اجرا می‌شود و کاشی‌ها به وسیله گیره‌های مخصوص و بدون استفاده از ملات، به چارچوب‌ها متصل می‌شود. این اتصالات بسیار محکم و با ثبات هستند از این‌رو برای کاشی کاری نمای ساختمان کاملا مناسب و کاربردی‌اند.

 

اندازه زنی برای کاشی کاری

 

نحوه انتخاب متخصص برای نصب کاشی

برای کاشی کاری منزل، انتخاب یک نصاب مجرب بسیار مهم است. نصب نامناسب کاشی علاوه بر مشکلات ظاهری، ممکن است باعث ایجاد مشکلات فنی و تاسیساتی مثل نشت آب و رطوبت نیز شود. برای انجام کاشی کاری به بهترین روش، می‌توانید از بازار آنلاین خدمت از ما کمک بگیرید.

ابتدا یک ثبت سفارش رایگان در خدمت از ما را شروع کنید؛ شهرتان را انتخاب و به چندین سوال (سوالاتی پیرامون متراژ فضا و نوع خدمات مورد نیازتان) کوتاه ابتدایی پاسخ دهید، پس از چند دقیقه 5 متخصص، نرخ دستمزد کاشی کاری را برای شما ارسال می‌کنند.

در این مرحله مهم است که پروفایل هر متخصص رفته، میزان تخصص و سابقه کار، امتیازات و نظرات کاربران قبلی از نحوه ارائه خدمات را مطالعه کنید و با مقایسه قیمت‌ها و اطلاعات گفته شده، بهترین فرد را انتخاب کنید. 

 

نکات نصب کاشی و اشتباهات کاشی کاری

اگر یک کاشی کار حرفه ای برای نصب کاشی انتخاب کنید، مطمئن باشید که به نکاتی که در ادامه بیان می شود دقت لازم را دارد. اما برای اینکه خودتان هم بر اجرای درست کاشی کاری نظارت داشته باشید، این نکات را مرور کنید.

 • ارتفاع کاشی از لبه درها را جوری تنظیم کنید که اندازه قطر یک فرش فضای خالی وجود داشته باشد.
 • پس از نصب کامل کاشی، به مدت 24 ساعت تا 48 ساعت به آنها استراحت دهید و سپس اقدام به بندکشی کنید.
 • در زمان کاشی کاری از ترکیب دقیق ملات آگاه باشید میزان ترکیبات ملات ممکن است بر اسا اندازه و نوع کاشی تغییر کند.
 • قبل از هر کار باید زیر سازی کار کاشی کاری را آماده کرده و در صورت نیاز ابتدا یک لایه سیمان برای صاف کردن سطح مورد نظر بکشید.
 • از ابزار جدا کننده بین بندها استفاده کنید زیرا در زمان عایق بندی و بندکشی نیاز است که حتماً ملات به درستی و به مقدار مساوی بین بندها قرار بگیرد تا هم کار تمیزتر و زیبا باشد و هم بین کاشی‌ها به خوبی عایق شود. 
 • اگر یک طرح خاص و گران قیمت برای کاشیکاری انتخاب کرده‌اید حتماً کاشی کاری را به یک کاشی کار خوب بدهید و همچنین از او بخواهید یک نمونه اولیه از اجرا طرح را به شما نشان دهد تا در صورت نیاز به تغییر طرح بتوان تغییرات را قبل از نصب انجام داد تا رضایت پس از کار برای شما افزایش یابد.
 • اگر نیاز به عایق‌هایی مانند ایزوگام می‌باشد باید پس از نصب ایزوگام برای جلوگیری از آسیب به سطح ایزوگام و همچنین محکم‌تر شدن کاشی‌ها یک لایه 3 تا 5 میلی‌متری از ملات ماسه و سیمان به میزان ترکیب 6 به 1 روی آن پاشیده شود. این کار باید حد اقل 24 ساعت قبل از کاشی کاری صورت گیرد.

 

کاشیکاری آنلاین را از "خدمت از ما" دریافت کن

امیدواریم که مطالب کلی و مختصری که درباره کاشی کاری ساختمان گردآوری کردیم، به شما در انتخاب بهترین نصاب کاشی کمک کند. دانستن عواملی که قیمت  کاشی کاری را مشخص می کند (از جمله نرخ دستمزد کاشی کاری) باعث می شود تا علاوه بر مدیریت هزینه هایتان، یک کاشیکار با انصاف را به کار بگیرید.

برای دریافت خدمات نصب کاشی در "خدمت از ما" می‌توانید به راحتی سفارش خود را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن ثبت کنید و در کوتاهترین زمان ممکن از چندین نصاب کاشی و موزاییک، دستمزد کاشی کاری منزل را بپرسید، در ادامه با مقایسه قیمت های پیشنهادی و سوابق اجرای هر متخصص، بهترین نصاب کاشی را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.67 امتیاز از 163 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کاشی‌ کاری و نصب کاشی

نظرات

صادق نعمتی مراد آبادی
صادق نعمتی مراد آبادی
5.0
3 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
حمزه گودرزی

بسیار کاربلد و خوش اخلاق بودن. کار رو به نحو احسنت با قیمت منصفانه انجام دادن. خدا بهشون برکت بده.

علی ابوالفتحی
علی ابوالفتحی
4.9
64 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
سعید دوستی فر

سرموقع رسیدن باحوصله کارروانجام دادن باانصاف وخوش برخوردبودن

محمدرضا بهروزی بهروزی
محمدرضا بهروزی بهروزی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
سمیه بروجردی

سروقت تو محل حاضر شدن و کارشون رو به موقع و تمیز تموم کردن

در این شهرها می توانید سفارش کاشی‌ کاری و نصب کاشی را ثبت کنید:

 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی تهران
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی کرج
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی اصفهان
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی مشهد
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی شیراز
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی تبریز
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی اهواز
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی پردیس
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی دماوند
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی قم
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی ارومیه
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی چهارباغ
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی بندرعباس
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی وحیدیه
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی ورامین
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی هشتگرد
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی خاوران شرقی
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی اندیشه
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی مشکین دشت
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی شهر قدس
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی قائم شهر
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی قزوین
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی نظرآباد
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی فردیس
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی گرگان
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی محمدشهر
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی گلبهار
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی شهریار
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی اراک
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی رشت
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی همدان
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی ری
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی پاکدشت
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی ساری
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی لواسان
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی بومهن
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی ملارد
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی پرند
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی باغستان
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی رودهن
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی کمال شهر
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی کرمانشاه
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی اسلامشهر
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی شاهین شهر
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی کرمان
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی قرچک
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی رباط کریم
 • کاشی‌ کاری و نصب کاشی زنجان
loading