قیمت کاشی‌ کاری و نصب کاشی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه کاشی‌ کاری و نصب کاشی " با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (هر متر مربع)
 • 35,000 تومان
 • 40,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • 60,000 تومان

شما در کدام شهر به کاشی‌ کاری و نصب کاشی نیاز دارید؟

کاشی‌ کاری و نصب کاشی را به متخصصش بسپار

کاشی کاری و نصب کاشی از هنرهایی است که از قدیم تاکنون برای زیباتر کردن ساختمان استفاده می‌شود. کاشی کاری بخشی از مراحل بازسازی ساختمان است که به دلیل تأثیر زیادی که در دکوراسیون منزل دارد؛ باید اصولی انجام شود. به عنوان مثال اگر کاشی کاری درست انجام نشود، زیبایی کابینت آشپزخانه شما را خراب می‌کند. کاشی کاری ساختمان به شیوه‌های مختلف مثل کاشی کاری مدرن و کاشی کاری ساده انجام می‌شود. نکته‌ای که در بهتر دیده شدن کاشی کاری و نصب کاشی تأثیر دارد؛ ظرافت و تمیزی کار نصاب کاشی است.

در بازار آنلاین خدمات "خدمت از ما" برای انواع کاشی کاری ساده، نصب کاشی آشپزخانه، کاشی کاری حمام، نصب کاشی سرویس بهداشتی و ... به متخصصین حرفه‌ای و باتجربه دسترسی دارید. اگر شما هم به دنبال متخصص حرفه‌ای برای کاشی کاری هستید "خدمت از ما" ماهرترین افراد را به شما معرفی می‌کند. 

 

نصاب کاشی و سرامیک قیمت نصب کاشی با چسب سرامیک کار حرفه ای

 

 

عوامل موثر بر قیمت نصب کاشی و کاشی کاری

مواردی مانند مساحت کار، نوع و جنس کاشی، سختی کار کاشی کاری و نصب کاشی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذاری در قیمت کاشی کاری است. قیمت نصب کاشی در این مجموعه پس از این که سفارش نصب کاشی یا کاشی کاری خود را به رایگان ثبت نمودید؛ توسط نصاب کاشی تعیین و اعلام می‌شود.

گاهی می‌خواهید کاشی که شکسته است را ترمیم کنید. در این صورت قیمت کاشی کاری شکسته می‌تواند بسیار جزئی و کم باشد. این موارد را می‌توانید در شرایط ثبت سفارش کاشی کاری عنوان کنید تا نصاب کاشی و سرامیک کار برآورد دقیق تری از هزینه ها به شما اعلام کند.

 

قیمت کاشی کاری کف و دیوار

اساسی ترین عامل مؤثر بر دستمزد کاشی کاری، مکان نصب کاشی روی دیوار یا کف است. با توجه به اینکه نصب کردن کاشی و موزاییک بر روی سطوح عمودی دیوارها مشکل تر است، نرخ دستمزد کاشی کاری دیوار بین 5000 تا 15000 تومان بیشتر از قیمت نصب کاشی کف به ازای هر مترمربع می‌باشد.

 

قیمت نصب کاشی براساس متراژ

بیشتر کاشی کاران حرفه‌ای قیمت نصب کشی و کاشی کار را بر اساس متراژ و متر مربع محاسبه می‌کنند. علاوه بر این مهم است که نصب کاشی برای کدام قسمت انجام می‌شود. مثلا برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام یا تراس. به همین دلیل هنگام ثبت سفارش متراژ (مساحت را این‌گونه حساب کنید: طول در عرض را ضرب کنید) را به صورت دقیق وارد کنید؛ تا قیمت نصب کاشی به صورت شفاف توسط نصاب کاشی اعلام شود. 

 

نوع کاشی موثر در قیمت کاشی کاری

نوع کاشی از آن جهت بر قیمت کاشی کاری ساختمان و نصب کاشی تاثیر می‌گذارد که قیمت خرید کاشی و سرامیک متناسب با جنس کاشی و نوع متریال به کار رفته است. به همین خاطر خرید کاشی و سرامیک گران‌تر باعث می‌شود هزینه نصب کاشی(قیمت کاشی کاری) و سرامیک بیش‌تر شود.

علاوه بر این، اندازه و ابعاد کاشی هم بر اجرت نصب کاشی تأثیر گذار است؛ چرا که تراز کردن شیب کاشی و موزاییک بزرگتر سخت تر است. گاهی اوقات نصب کاشی های بزرگ به ابزارهای ویژه برای تنظیم تراز نیاز دارد.

 

کاشی کاری

 

تعمیرات و زیرسازی مکان کاشی کاری

گاهی کاشی کار در نظر دارد سطح قسمتی که را که می‌خواهید کاشی نصب کنید؛ به تعمیرات و زیرسازی نیاز دارد. زیرا باید سطح زیر کاشی کاری صاف و عاری از هر گونه عیب و ایراد باشد. مثلا اگر نشتی و سوراخ در دیوارها وجود داشته باشد، باید قبل از کاشی کاری رفع شود؛ یا مثلا نیاز باشد کاشی‌های قدیمی برداشته شوند، به دستمزد کاشی کار و هزینه نصب کاشی افزوده خواهد شد.

 

قیمت نصب کاشی با چسب

بطور کلی کاشی و سرامیک دیوار یا سرامیک کف را می‌توان با مصالح مختلفی نصب کرد. نصب سرامیک دیوار با چسب در بین کابینت آشپزخانه مرسوم است چرا که نتیجه کار بسیار تمیز و قابل قبول خواهد بود. برای سرامیک کاری کف هم از چسب برای چسباندن موزاییک و سرامیک استفاده می‌شود. نرخ دستمزد کاشی کاری با چسب در سال 99 از 35000 تومان و برای سرامیک کاری با چسب از 40000 تومان شروع می شود.

 

نحوه ثبت سفارش کاشی کاری

برای درخواست متخصص کاشی کاری، می‌توانید از طریق فرم سفارش خود را ثبت کنید. پس از پاسخ به چند سوال کوتاه به رایگان چند پیشنهاد قیمت برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که قیمت های پیشنهادی و متخصصان مورد تایید شما باشد تایید نهایی را می‌زنید و مناسب ترین متخصص کاشی کاری برایتان ارسال می‌شود. 


 

رایج‌ترین انواع کاشی مورد استفاده در کاشی کاری

کاربری محیطی که قرار است در آن کاشی کاری انجام شود، مهمترین عامل تعیین کننده نوع کاشی برای نصب است. علاوه بر این، در شرایطی که نصب کاشی یا سرامیک های مختلف ممکن باشد، سلیقه مصرف کنندگان هم در انتخاب کاشی دخیل است.

 

قیمت کاشی کاری

 

کاشی کاری با تراورتن، سنگ آهک (سنگ سفید)

تراورتن نوعی سنگ آهک است که یک محصول جانبی از چشمه‌های آرتزی طبیعی، چشمه‌های گرم و غارها از سراسر جهان است. سنگی طبیعی و متخلخلی است که چاله‌های آن و بافت خشن سطح آن به‌وسیله حباب‌های هوا و مواد آلایشی ایجاد می‌شود و این همان چیزی است که کاشی‌های سنگ تراورتن را دارای انواع مختلفی رنگ می‌کند. تراورتن برای داخل ساختمان و خارج استفاده می‌شود، به طور طبیعی مقاوم در برابر لغزش است و انتخاب خوبی برای پیاده روها، استخرها، حمام‌ها و قسمت‌های دیگری که در آن آب ممکن است باعث لغزندگی شود است. بنابراین تراورتن نیز یکی از عوامل موثر در قیمت کاشی کاری می باشد.


 

سنگ مرمر در کاشی کاری

سنگ مرمر سنگ بسیار بادوامی است که تقریباً در هر رنگ به علت تغییرپذیری مواد معدنی وجود دارد. کاشی‌های سنگ مرمر دارای چندین تکمیل از لحیم کاری تا خم شدن و شستشو هستند و باعث می‌شود که سنگ مرمر انتخاب ایده آل برای هر مکان در خانه شما باشد.

کاشی‌های سنگ مرمر به عنوان یک سنگ طبیعی، ارزش زیبایی شناسی بالایی را به همراه می‌آورند و یکی از نمادهای زیبایی و ارزش را به خانه می‌افزایند. با این حال، هزینه کاشی مرمر زیادی است و مراقبت از کاشی‌های سنگ مرمر می‌تواند وقت گیر باشد. طبیعت جاذب آن‌ها باعث می‌شود که آن‌ها مستعد به لکه شدن باشند و به طور کلی معماران برای خارج از منزل و یا در محوطه سازی استفاده از مرمر را برای کاشی کاری توصیه نمی‌کنند.


 

تخته سنگ در کاشی کاری

کاشی سنگ لاشه یک سنگ دگرگونی است که می‌توان آن‌ها را در ذخایر بزرگ در سراسر جهان یافت. سنگ برای قرن‌ها در کفپوش استفاده می شود و در رنگ‌های مختلف از قبیل آبی، خاکستری، سبز، قرمز، نارنجی، قهوه‌ای و ... موجود می‌باشد. اغلب رگه‌های رنگی در سراسر کاشی سنگ وجود دارد و جلوه زیبایی به کاشی کاری شما می‌دهد.

تخته سنگ به طور طبیعی در مقابل لغزش مقاوم است، حتی زمانی که مرطوب یا چرب است و معماران آن را یک ماده ایده آل برای آشپزخانه، حمام، و یا در اطراف استخر می‌دانند. همچنین سنگ با دوام است. سنگ را می‌توان مورد استفاده همجا قرار داد ولی برای گرمایش بهتر پیشنهاد معماران استفاده از سیستم گرمایش کف می‌باشد. در محل‌هایی که دارای رفت و آمد زیاد است، تخته سنگ باید به صورت دوره‌ای تمیز شود و تمیز کردن منظم با آب ساده ضروری است.

 

کاشی کاری ساختمان

 

کاشی چوب مصنوعی در کاشی کاری

کاشی چوب مصنوعی یکی از پر طرفدارترین متریال جدید در کاشی کاری است، که زیبایی طبیعی چوب را با دوام کاشی ارائه می‌دهد. در حالی که کاشی‌ها به عنوان چوب استفاده می‌شوند، آنها در واقع نوعی سرامیک نیز هستند و از مزایای داشتن دوام بیشتری نسبت به چوب جنگلی، مقاوم در برابر آب و بدون خطر موریانه برخوردارند. کاشی چوب مصنوعی نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد و امکانات طراحی نامحدود را ارائه می‌دهد.


 

نصب کاشی با کاشی گرانیت

گرانیت یک نوع سنگ آذرین است که بسیار متراکم و سخت است. ظاهر متمایز آن به علت مواد معدنی خرد شده موجود در سنگ است و رگه‌های منحصر به فرد آن باعث می‌شود که هر کدام از قطعات این کاشی سنگ متفاوت به نظر برسند.

گرانیت زمانی که برش داده شده و صیقل خورده باشد، به خوبی در مقابل خراش‌هامقاوم می‌شود، و معماران آن را انتخاب ایده آل برای آشپزخانه و دیگر مناطق پر رفت و آمد می‌دانند.


 

نصب کاشی با کاشی عقیق

سنگ عقیق یک سنگ شفاف و سنگی است که همراه سنگ مرمر به کار می‌رود. از آنجایی که عقیق یکی از سنگ‌های شکننده است، اغلب با مش، رزین و یا پشتی فایبرگلاس تولید می‌شود تا به عنوان یک کاشی به آن قدرت داده شود.

عقیق یک انتخاب محبوب برای سطوح داخلی، با بازتاب نورانی خوب و یا صفحات ضد آب است، و هر کاشی عقیق رنگ‌هایی متفاوت دارد، و استفاده از آن کاملاً منحصر به فرد است. برای اطمینان از طرح خنثی کاشی، قبل از نصب، باید طراح با چیدمان انجام شود. مهم است که رنگ‌ها داخل کاشی را با هم ترکیب کنید تا تنوع رنگ به خوبی دیده شود.

 

کاشی کاری منزل

 

نصب کاشی با کاشی کوارتزیت

کوارتزیت یک سنگ با دوام، غیر لغزنده و جذاب است که یکی از محبوب‌ترین کاشی‌ها برای کاشی کاری خانه است. کوارتزیت می‌تواند یک جایگزین با کیفیت بالا برای پوشش دادن در اطراف اطراف استخر، راه‌های پر عبور و ... باشد. کاشی‌های کوارتزیت علاوه بر زیبا بخشی عالی به آشپزخانه می‌توانند با یک سایه تیره‌تر، رنگ بسیار جذابی برای رسیدن به شروع یک سنگ مرمر باشد.


 

موزاییک در کاشی کاری

کاشی‌های موزاییک یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها بین کاشی‌های تزئینی و یا برای ایجاد یک ویژگی بصری جذاب، هستند. کاشی‌ها در اندازه‌های مختلف و اغلب مربع هستند. کاشی‌های موزاییک برای ایجاد یک اثر زیبای بزرگتر و تأثیر بصری بالا طراحی شده‌اند. کاشی‌های موزاییک را می‌توان از مواد مختلف ساخته شده با سنگ، شیشه، و سرامیک خریداری کرد.


 

نکات خرید کاشی برای کاشی کاری منزل

 • حتما قبل از زمان خرید کاشی از کاشی کار خود مقدار مورد نیاز کاشی را بپرسید.
 • سیمان و ماسه مناسبی برای کاشی کاری انتخاب بکنید تا ملات شما بتواند به محکمی کاشی شما را به سطح بچسباند. 
 • در زمان خرید، یک بسته کاشی بیشتر تهیه نمایید زیرا ممکن است در هنگام کاشی کاری تعدادی کاشی شکسته شود و نیاز به کاشی جدید باشد.
 • حتما از فروشگاه های معتبر خرید کرده و در زمان خرید به جنس و کیفیت توجه بکنید زیرا تعویض و بازسازی کاشی کاری سخت و پر هزینه است.

 

نرخ دستمزد کاشی کاری

 

کاشی کاری مدرن

کاشی کاری مدرن به کاشی کاری گفته می‌شود که مشتریان با انتخاب یک طراحی داخلی به اجرای طرح‌هایی خاص می‌پردازد. طرح‌های سه بعدی یا استفاده از متریال های ترکیبی دو نمونه از کاشی کاری مدرن می‌باشد.


 

کاشی کاری سنتی ایران

در برخی رستوران‌ها نیاز به دیزاینی خاص برای جلب توجه مشتری است. کاشی کاری سنتی ایران یکی از آن موارد است که رستوران دارند بسیار به آن توجه می‌کنند. کاشی کاری سنتی ایران هم جذابیت زیاد برای ایرانیان دارد و هم زیبایی خاصی برای توریست‌ها.

کاشی کاری های سنتی ایران در خانه و بخصوص آشپزخانه می‌تواند فضا را بسیار زیبا و جذاب بکند. البته امروزه کاشی کاری سنتی ایران مانند قدیم طرفدارهای خاص خودش را دارد.


 

پیدا کردن نصاب کاشی ماهر و حرفه ای

شاید مهم‌ترین سوالی که هنگام کاشی کاری و نصب کاشی برایتان پیش می‌آید این است که نصاب کاشی را چگونه انتخاب کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم؟ شما در بازار "خدمت از ما" می‌توانید با مشاهده پروفایل متخصصان کاشی کاری در شهر خودتان و خواندن نظرات دیگر مشتریان فرد مناسب را انتخاب کنید. پس همین الان سفارش خود را ثبت کنید و قیمت کاشی کاری را از متخصصان بگیرید.

 

نکات نصب کاشی و اشتباهات کاشی کاری

اگر یک کاشی کار حرفه ای برای نصب کاشی انتخاب کنید، مطمئن باشید که به نکاتی که در ادامه بیان می شود دقت لازم را دارد. اما برای اینکه خودتان هم بر اجرای درست کاشی کاری نظارت داشته باشید، این نکات را مرور کنید.

 • ارتفاع کاشی از لبه درها را جوری تنظیم کنید که اندازه قطر یک فرش فضای خالی وجود داشته باشد.
 • پس از پایان کاشی کاری مدت 24 ساعت تا 48 ساعت به کاشی استراحت بدهید و سپس اقدام به بندکشی بکنید.
 • در زمان کاشی کاری از ترکیب دقیق ملات آگاه باشید میزان ترکیبات ملات ممکن است بر اسا اندازه و نوع کاشی تغییر کند.
 • قبل از هر کار باید زیر سازی کار کاشی کاری را آماده کرده و در صورت نیاز ابتدا یک لایه سیمان برای صاف کردن سطح مورد نظر بکشید.
 • در زمان کاشی کاری از ابزار جدا کننده بین بندها استفاده کنید زیرا در زمان عایق بندی و بندکشی نیاز است که حتماً ملات به درستی و به مقدار مساوی بین بندها قرار بگیرد تا هم کار تمیزتر و زیبا باشد و هم بین کاشی‌ها به خوبی عایق شود. 
 • اگر یک طرح خاص و گران قیمت برای کاشی کاری انتخاب کرده‌اید حتماً کاشی کاری را به یک کاشی کار خوب بدهید و همچنین از او بخواهید یک نمونه اولیه از اجرا طرح را به شما نشان دهد تا در صورت نیاز به تغییر طرح بتوان تغییرات را قبل از نصب انجام داد تا رضایت پس از کار برای شما افزایش یابد.
 • اگر نیاز به عایق‌هایی مانند ایزوگام می‌باشد باید پس از نصب ایزوگام برای جلوگیری از آسیب به سطح ایزوگام و همچنین محکم‌تر شدن کاشی‌ها یک لایه 3 تا 5 میلی‌متری از ملات ماسه و سیمان به میزان ترکیب 6 به 1 روی آن پاشیده شود. این کار باید حد اقل 24 ساعت قبل از کاشی کاری صورت گیرد.

 

دستمزد کاشی کاری ، قیمت نصب کاشی

 

امیدواریم که مطالب کلی و مختصری که درباره کاشی کاری ساختمان گردآوری کردیم، به شما در انتخاب بهترین نصاب کاشی کمک کند. برای دریافت خدمات نصب کاشی در "خدمت از ما" می‌توانید به راحتی سفارش خود را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن ثبت کنید و در کوتاهترین زمان ممکن از چندین نصاب کاشی و موزاییک، دستمزد کاشی کاری را بپرسید. در ادامه با مقایسه قیمت های پیشنهادی و سوابق اجرای کاشی کاری هر متخصص، بهترین نصاب کاشی را انتخاب کنید.

امتیاز دهید

4.80 امتیاز از 89 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
کاشی‌ کاری و نصب کاشی

نظرات

مرتضی بیرامی
مرتضی بیرامی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
محمدرضا محمدي

نحوه برخورد /كار تميز و دقيق /قيمت مناسب/خوش قول وسر وقت كار رو انجام دادن/

مجتبی فصیحی
مجتبی فصیحی
4.8
4 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
محمود ابوعلی

متعهد و خوش قول. انسان شزیف و پاکدست. بنده به خاطر کاری ایشان را تنها گذاشتم و رفتم وقتی غروب برگشتم همه چی سرجای خودش . استاد کاری ماهر بدور از غرور و خود بینی. واقعا از ایشان تشکر میکنم. غیر از نصب کاشی کار دیگه ای هم برایم انجام داد (برش چهارچوب فلزی در و نصب و جایگزین پادری سنگی بدون دریافت اجرت

محمدحسین ولی اللهی
محمدحسین ولی اللهی
4.9
4 خدمت موفق
کاشی‌ کاری و نصب کاشی
ناصر صفایی

از کازشون راضی هستم و سرعت عمل خوبی در انجام کار داشتند

loading