قیمت بنایی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه بنایی " با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به بنایی نیاز دارید؟

بنایی را به متخصصش بسپار

بنایی ساختمان از جمله کارهایی است که اکثر ساختمان‌ها پس از گذشت چندین سال به آن نیاز پیدا می‌کنند. زمانی که سرویس بهداشتی نیاز به بازسازی دارد؛ زمانی که می‌خواهیم تغییراتی در آشپزخانه یا جاهای دیگر منزل ایجاد کنیم. هم‌چنین وقت‌هایی که مشکلی در ساختمان ایجاد می‌شود در واقع باید کار تعمیرات و بنایی را شروع کرد.

اکنون اگر برای بنایی، تعمیرات جزئی ساختمان و خرده کاری بنایی ساختمان به دنبال بهترین استادکاران می‌گردید؛ پس روی ما حساب کنید. به محض درخواست برای بنایی ساختمان، شما در کوتاه‌ترین زمان به چندین بنای مجرب دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید کارتان را از صفر تا صد به او بسپارید.

 

بنایی ساختمان

 


بنایی ساختمان دقیقا به چه کار‌هایی گفته می‌شود؟

بنایی ساختمان دارای شاخه‌های مختلفی از جمله آنها گچ کاری، سیمان کاری، کاشی کاری، دیوار چینی، سنگ کاری و … است. هر کدام از این شاخه‌ها مهارت خاص خودش را می‌طلبد، و افراد برای یادگیری این مهارت‌ها، باید نزد یک بنای مجرب (به قول معروف، اوساکار) آموزش بنایی ساختمان ببینند. 

شغل بنایی ساختمان بسیار پر زحمت و مشکل است؛ البته دستمزد کارهای بنایی به همان نسبت خوب است، مخصوصا اگر چند هنر را با هم دارا باشد. این شغل به دلیل سر و کار داشتن بنایان با خاک و ابزارهای خطرناک و همچنین حضور بر سر ساختمان‌های نیمه کاره که محیط امنی نیست باید تجهیزات ایمن و لباس‌های مناسب بپوشند.قیمت بنایی ساختمان چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بنایی ساختمان به عوامل زیادی از جمله تعداد خدمات مورد نیاز، نوع و جنس مواد و وسایل، محل تعمیرات و ... وابسته است. عواملی هم که روی دستمزد بنای ساختمان اثر می‌گذارد کاملا به خدمات مورد نیاز، میزان حجم کار یا همان تعداد روزهایی که مشغول کار است؛ بستگی دارد. به طور مثال تعمیر سرویس بهداشتی به تخریب، کاشی کاری، نقاشی نیاز دارد که ممکن است 3 روز الی یک هفته طول بکشد و یا در مثالی دیگر ممکن است تعمیر آشپزخانه همراه با سرامیک کاری، سنگ کاری، گچکاری، نقاشی و ... نیاز داشته باشه که در این صورت بیشتر از یک هفته طول می‌کشد و در نهایت باعث ایجاد تفاوت در قیمت گذاری می‌شود.

به طور کلی میزان دستمزد به بنایی ساختمان روزمزدی است که نرخ مشخصی دارد. اکنون اگر می‌خواهید از هزینه‌ها و دستمزد برای کار بنایی مطلع شوید؛ پس همین حالا قیمت بگیرید.

 

بنایی


خدماتی که در سرویس بنایی ساختمان قابل ارائه شدن است؟

  • تخریب و بازسازی ساختمان‌ها
  • گچ کاری، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری
  • سرامیک کاری، کاشی کاری، سنگ کاری 
  • تعمیر دیوار، کف، پله و نمای ساختمان
  • خدمات دیوار کشی، آجر چینی و کف سازی
  • تعمیرات جزئی ساختمان
  • خرده کاری بنایی ساختمان

 

از ویژگی‌های یک بنا مجرب:

بنای ساختمان باید خوش‌قول باشد: یعنی در سریع‌ترین زمان ممکن کار را شروع کند و همچنین کار را در کمترین زمان و بهترین کیفیت به پایان برساند.

بنای ساختمان باید دقیق و کار آزموده باشد: کیفیت کار یک بنا از آنجایی که کار آنها در معرض دید است بسیار مهم است. اگر بنا دقیق نباشد یک اشتباه و عدم دقت کوچک، باعث می‌شود نمای نهایی کار آنچنان بد جلوه کند که گاهی کارفرما حاضر می‌شود کار را دوباره به یک استادکار دیگر بسپارد. در این زمان است که وقت، هزینه و انرژی فراوانی صرف شده بی آنکه نتیجه مطلوب حاصل شده باشد.

بنای ساختمان باید کار را تمیز انجام دهد: یعنی زمانی که یک بنا قرار است در یک منزل در حال سکونت کار کند، کار را تمیز انجام دهد و به اصطلاح عامیانه بتواند کار را جارو شده تحویل دهد. در این صورت است که پس از پایان کار نیازی به تمیز کاری و رفت و روب اضافی نخواهد بود.

امتیاز دهید

4.13 امتیاز از 41 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
بنایی

نظرات

احمد کاظمی طرهانی
احمد کاظمی طرهانی
4.6
8 خدمت موفق
بنایی
آرش گوهری

کیفیت کارشون حرف نداشت، سر وقت اومدن ،کار رو به نحو احسنت انجام دادن، تشکر از آقای کاظمی بسیار مرد شریف و کاربلدی هستن و همچنین تشکر از برنامه خدمت از ما

حسین برزگر
حسین برزگر
5
10 خدمت موفق
بنایی
دا رابي

سرعت عالي كيفيت عالي دقت عالي مودب و با اخلاق كاملا راضي بودم

شاهپور قدمی
شاهپور قدمی
4.9
10 خدمت موفق
بنایی
سیدمصطفی جعفری پابندی

بسیار خوش قول و کاربلد و منصف و باشخصیت و خوش برخورد.من از ایشان و اکیپشان بسیارراضی هستم.ان شاالله که خداوند به کسب و کارشان برکت دهد.

loading