قیمت حمل نخاله ساختمانی در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه حمل نخاله ساختمانی" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به حمل نخاله ساختمانی نیاز دارید؟

حمل نخاله ساختمانی را به متخصصش بسپار

حمل نخاله ساختمانی یکی از اقدامات مهم در پروسه خاکبرداری و گودبرداری ساختمان بوده که از اصول خاصی برخوردار است. در حالت کلی جمع آوری و حمل نخاله ساختمانی شامل مراحلی است که در راستای جمع آوری نخاله و  ضایعات به جای مانده از خاکبرداری یک پروژه عمرانی صورت می‌گیرد.

بنابراین هر پروژه عمرانی در آغاز نیاز به بهره مندی از خدمات حمل نخاله ساختمانی (با وانت، کمپرسی، کامیون یا خاور) پس از اجرای گودبرداری و خاکبرداری است. توجه به اصول و انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای حمل نخاله ساختمانی از جمله مواردی بوده که باید به درستی رعایت شود.

 

 

امروزه بازار آنلاین "خدمت از ما" یک فضای ارتباطی مناسب را برای شرکت‌های ساختمانی مناسب در زمینه حمل و جمع آوری نخاله ساختمانی و افراد شاغل در فضای ساخت و ساز فراهم آورده است. با یک ثبت سفارش رایگان با صرف کمترین زمان در خواست خود را با برای دسترسی به شرکت‌های فعال ساختمانی در این زمینه از طریق "خدمت از ما" در میان بگذارید.

 

قیمت حمل نخاله ساختمانی

 

اهمیت حمل نخاله ساختمانی و مراحل آن

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره داشتیم بازیافت و حمل نخاله ساختمانی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در محیط است که در پروسه خاکبرداری و گودبرداری باید به آن توجه ویژه داشت. عواملی مثل انتخاب ماشین حمل نخاله تا نحوه بازیافت آن باید زیر نظر یک کارشناس صورت گرفته تا با کمترین آسیب به محیط زیست همراه باشد.

 

انواع ماشین حمل نخاله ساختمانی

در حالت کلی با توجه به نوع نخاله ساختمانی نحوه جمع آوری و بازیافت آن‌ها متغییر است. پروژه‌های عمرانی با توجه به محیط اجرایی، وسعت زمین و همین طور نحوه خاکبرداری با روند و ابزار خاصی برای انجام و حمل نخاله‌ و ضایعات ساختمانی رو به رو هستند.

 

حمل نخاله ساختمانی دیوار

 

یکی از عوامل مهم در این شرایط انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای حمل نخاله است که به شرح ذیل می‌توان پرکاربردترین موارد را دسته بندی کرد.

 • حمل نخاله ساختمانی با خاور
 • کامیون حمل نخاله ساختمانی
 • نیسان برای حمل نخاله ساختمانی
 • بردن نخاله ساختمانی با بادسان (یک نمونه کامیون حمل بار)
 • حمل نخاله با کمپرسور
 • وانت حمل نخاله ساختمانی

 

دسته بندی انواع نخاله ساختمانی برای بازیافت

حمل نخاله ساختمانی وابسته به نوع آن با نحوه جمع آوری منحصر به فرد و همین طور شرایط بازیافت خاصی همراه است. متناسب با موارد معرفی شده در این قسمت می‌توان حمل نخاله‌های ساختمانی را در دسته‌های خاصی بصورت اصولی انجام داد.

 • بتن، شیشه، فلزات آهنی، فلزات غیر آهنی، آجر و کاشی، مواد قیری، ضایعات گچ و متفرقه.
 • عایق، میخ، سیم برق، میلگرد به عنوان ضایعات مصالح ساختمانی و مصالح لایروبی، کنده درختان و قلوه سنگ‌ ها به عنوان ضایعات حاصل از فرایند آماده‌ سازی یک پروژه ساختمانی.
 • آجر، بتن و چوب، عمده‌ ترین پسماندهایی ساختمانی است.
 • خاک، شیشه، گچ، بتن، سرامیک، سیمان، چوب، قیرگونی و مواردی از این قبیل.
 • آجر، بتن، سنگ ساختماني، قطعات گچي، چوب، پلاستيک و فلزات.
 • گاها مصالح مختلف مانند سنگ‌، آجر، بلوک، گچ‌، فولاد، شیشه، الوار، مصالح حاصل از لوله‌ کشی و برق‌ کشی، پوشش آسفالت بام و… را نیز شامل می‌ شود.

 

قیمت حمل نخاله ساختمانی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت حمل نخاله با توجه به موارد بیان شده در خصوص نوع آن و همین طور وسیله نقلیه مورد نیاز برای حمل و حجم آن متغییر است. در یک پروژه عمرانی شرکت‌های مخصوص با برآورد هزینه‌های لازم قیمت نهایی را با پیمانکار در میان می‌گذارند.

در صورتی که نسبت به برآورد هزینه حمل نخاله ساختمانی با سوالاتی مواجه هستید می‌توانید، در اپلیکیشن و سایت "خدمت از ما" ثبت سفارش کرده و از شرکت های متخصص در این زمینه استعلام قیمت رایگان بگیرید.

 

مزایا و نحوه ثبت سفارش حمل نخاله ساختمانی در "خدمت از ما"

حمل نخاله ساختمانی مستلزم رعایت یک سری اوصول در حین جمع آوری ضایعات و بازیافت آن‌ها در امتداد انجام کار خاکبرداری و گودبرداری برای دریافت یک خروجی مطلوب است. بنابراین مهارت و اطلاعات کافی در حمل نخاله ساختمانی برای انجام کار در یک بستر اوصولی و هماهنگ با ساختار ساختمان بسیار اهمیت دارد. تمامی نکات ذکر شده ضرورت انتخاب یک تیم متخصص برای حمل و بازیافت نخاله ساختمانی را بیان می‌کند.

از آنجایی که دسترسی به شرکت‌های ساختمانی فعال در حمل نخاله ساختمانی و هماهنگ با موازین تعیین شده برای انجام این کار برای همه افراد یکسان نیست. همین موضوع امکان به هدر رفتن سرمایه و وقت افراد متقاضی و نداشتن کیفیت مطلوب خروجی کار را افزایش می‌دهد.

 

حمل نخاله ساختماني شمال تهران

 

بنابراین نیاز به یک راهنما برای به کارگیری افراد متخصص برای انجام اقدامات مربوط به یک شروع یک پروژه عمرانی مثل حمل نخاله ساختمانی را افزایش می‌دهد. بازار آنلاین"خدمت از ما" همانند یک رابط کاربری بسیار معتمد بین مشتریان متقاضی حمل نخاله ساختمانی و افراد متخصص فعال در این زمینه اقدام می‌کند.

امتیاز دهید

5.00 امتیاز از 5 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
حمل نخاله ساختمانی

نظرات

رضا سیاهوشی
رضا سیاهوشی
5.0
کمتر از 3 خدمت موفق
حمل نخاله ساختمانی
محمدرضا ابری

کارشان را خیلی خوب انجام دادند وخیلی خوش برخورد و وقت شناس بودند.

مصطفی مهرنژاد
مصطفی مهرنژاد
4.8
9 خدمت موفق
حمل نخاله ساختمانی
شکوری

با تشکر و سپاس از اقای مهرنژاد و همکارشون ، دیوار کشی هم داشتیم راضی هستم از ایشون ، از حضور سر وقت و تحویل بموقع کار و اخلاق خوبشون ..

مسیح اله یاری
مسیح اله یاری
5.0
8 خدمت موفق
حمل نخاله ساختمانی
محنتی

با تشکر از آقای یاری؛ در سریعترین زمان ممکن مراجعه و کار را بنحواحسن انجام دادند.

در این شهرها می توانید سفارش حمل نخاله ساختمانی را ثبت کنید:

مجله "خدمت از ما"

محلی برای حل چالش های روزمره
مشاهده مجله
مجله خدمت از ما
loading