قیمت غرفه سازی و طراحی غرفه در بازار چقدر است؟

برای اطلاع از "هزینه غرفه سازی و طراحی غرفه" با پاسخ به چند سوال کوتاه، از متخصصان به رایگان قیمت بگیرید

متوسط قیمت (اجرت کار)
در حال بروز رسانی قیمت ...

شما در کدام شهر به غرفه سازی و طراحی غرفه نیاز دارید؟

غرفه سازی و طراحی غرفه را به متخصصش بسپار

غرفه سازی و طراحی غرفه حرفه­‌ای حضور یک شرکت در نمایشگاهی داخلی یا بین­ المللی را به ­یادماندنی خواهد کرد. توجه به غرفه سازی و طراحی غرفه برای کسانی که مایلند در محیط نمایشگاه متمایز و موثر باشند، ضروری است. به همین دلیل، توصیه می­‌شود که کار غرفه سازی نمایشگاه را به طراحان و پیمان­کاران ماهر این حوزه سپرد. ساخت غرفه نمایشگاهی

اگر شما نیز برای غرفه سازی و طراحی غرفه شرکت خود در نمایشگاه‌­ها به دنبال شرکت­‌های غرفه سازی هستید، "خدمت از ما" به شما کمک می‌­کند تا آنها را پیدا کنید. با ما همراه باشید تا با اصول طراحی غرفه نمایشگاهی، قیمت غرفه سازی نمایشگاه، و نحوه یافتن متخصصین این حوزه از طریق "خدمت از ما" آشنا شوید.

 

قیمت غرفه سازی نمایشگاه

 

قیمت غرفه سازی و طراحی غرفه چگونه تعیین می­‌شود؟

پیش از پرداختن به اصول طراحی غرفه نمایشگاهی، بهتر است عوامل موثر بر قیمت غرفه سازی نمایشگاه را بررسی کنیم. هر یک از شرکت­‌های غرفه سازی نمایشگاه، با توجه به نوع خدمات خود قیمت‌­های متفاوتی برای غرفه سازی و طراحی غرفه به مشتریان اعلام می‌­کنند. در بسیاری از موارد نیز، شرکت­‌های پکیج­‌های مشخص با قیمت­‌های مشخص برای غرفه سازی و طراحی غرفه دارند. با این وجود، قیمت غرفه سازی نمایشگاه معمولا با توجه موارد زیر تعیین می­‌شود:

 

1. متراژ و قیمت غرفه سازی نمایشگاه

اولین موردی که قیمت غرفه سازی نمایشگاه به آن بستگی دارد، متراژ فضای غرفه سازی و طراحی غرفه شماست. هر چه متراژ غرفه سازی نمایشگاه کتاب یا محصولات دیگر بیشتر باشد، کار طراحی و مصالح مورد نیاز بیشتر خواهد شد. این موارد به نوبه خود، قیمت غرفه سازی نمایشگاه را افزایش و یا کاهش می­‌دهند.

 

2. تعداد اتودها و ایده طراحی غرفه نمایشگاهی

در صورت پرداخت هزینه بیشتر، برخی از شرکت­‌های غرفه سازی نمایشگاه چند طرح (برای مثال 3 طرح) برای ایده طراحی غرفه نمایشگاهی به شما تحویل می­‌دهند. با این کار، دست شما برای انتخاب ایده طراحی غرفه نمایشگاهی بازتر خواهد بود. در صورت استفاده از این گزینه، شاید غرفه سازی ارزان برای شما تمام نشود. اما نتیجه در عین رعایت اصول طراحی غرفه نمایشگاهی، با سلیقه شما نیز مطابقت خواهد داشت.

 

غرفه سازی ارزان

 

3. جنس ساختار غرفه سازی و طراحی غرفه

دیواره­ها و پوشش کف غرفه سازی و طراحی غرفه می­‌تواند از مواد بسیار متفاوتی ساخته شود. برخی از موادی که در غرفه سازی کاربرد دارند عبارت اند از: نئوپان، ام ­دی­ اف خام، المان­‌ها و اشکال تزئینی، پارکت و غیره. البته، هر یک از این محصولات، با رنگ انتخابی شما، رنگ خواهند شد. به همین ترتیب، نوع رنگ نیز (اکرولیک، پلاستیکی و...) در قیمت غرفه سازی نمایشگاه موثر است.

 

4. نورپردازی در طراحی غرفه نمایشگاهی

همه ما با اهمیت نورپردازی در اصول طراحی غرفه نمایشگاهی آشنا هستیم. یک نورپردازی حرفه‌­ای در غرفه سازی و طراحی غرفه، باعث درخشش و جلب توجه کردن فضای شما می­‌شود. بسته به نوع لوازم مصرفی در نورپردازی غرفه سازی و طراحی غرفه، قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی متغیر خواهد بود. برخی از گزینه­‌های شرکت‌­های غرفه ساز نمایشگاه در نورپردازی عبارت اند از: هالوژن، بک لایت، نور مخفی، ال­ای­دی و غیره.

 

5. مبلمان و قیمت غرفه سازی نمایشگاه

کار غرفه سازی و طراحی غرفه با بالا بردن دیوارها و نورپردازی به پایان نمی‌­رسد. فضای داخلی غرفه شما به لوازمی نیز احتیاج دارد. شرکت غرفه سازی آنها را در اختیار شما قرار خواهد داد. برخی از این لوازم عبارت ­اند از: مبلمان، میز، یخچال، آبسردکن و غیره. در صورتی که مایل به استفاده از این سرویس در غرفه سازی و طراحی غرفه نباشید، قیمت غرفه سازی نمایشگاه کاهش می­‌یابد.

همان­طور که دیدید، هزینه غرفه سازی و طراحی غرفه به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی و پکیج­‌های متفاوت هر شرکت غرفه سازی، می­‌توانید از اپلیکیشن "خدمت از ما" کمک بگیرید. برای اینکار، تنها لازم است درخواست غرفه سازی و طراحی غرفه را در اپلیکیشن ثبت کنید. شما می­‌توانید بدون نهایی کردن سفارش، از قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی که توسط شرکت­‌ها پیشنهاد می­‌شود، مطلع شوید.

 

قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی

 

مزایای غرفه سازی و طراحی غرفه چیست؟

هر رویداد با توجه به اهداف خود، ویژگی­‌های منحصر به فردی دارد. غرفه سازی و طراحی غرفه همان چیزی است که مسیر رسیدن شما به هدف رویداد را هموار می‌­کند. چه قصدتان فروش باشد، چه معرفی محصولات یا آموزش، غرفه سازی و طراحی غرفه با رعایت اصول طراحی غرفه نمایشگاهی مشتریان را به سوی شما جذب خواهد کرد.

 شما با استفاده از خدمات غرفه سازی و طراحی غرفه ارائه شده در "خدمت از ما"، به چندین شرکت مجرب در شهر خود دسترسی مستقیم دارید؛ می‌توانید اطلاعات و سوابق کاری هر یک از آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌های قبلی آنها مشاهده کنید؛ و از قیمت طراحی غرفه نمایشگاهی پیش از نهایی کردن سفارش­تان مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی "خدمت از ما" برای بررسی روند اجرای طراحی غرفه نمایشگاهی را نیز به این موارد اضافه کنید.

 

اصول طراحی غرفه نمایشگاهی چیست؟

در ادامه به طور خلاصه، برخی از اصول طراحی غرفه نمایشگاهی را توضیح می‌­دهیم که دانستن­شان خالی از لطف نیست.

  1. در انتخاب محل غرفه‌­تان دقت به خرج دهید. گاهی یک مکان نامناسب می‌­تواند تمام زحمات اجرای اصول طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی و طراحی غرفه را بی ­اثر کند.
  2. غرفه سازی و طراحی غرفه اصولی ترکیبی متعادل از سادگی و پیچیدگی با ارائه صریح پیام شرکت است. در عین حال، بایستی در زمان معقولی اجرا شود و هزینه آن نیز متناسب باشد.
  3. در نظر گرفتن فضای موردنیاز برای مذاکره و نمایش کالا از نکته­‌های مهم اصول طراحی غرفه نمایشگاهی است که باید در روند غرفه سازی و طراحی غرفه مورد توجه قرار بگیرد.
  4. مسایل فنی نیز جایگاه مهمی در ضوابط طراحی غرفه نمایشگاهی دارد. برخی از این مسائل عبارت­اند از نور، رطوبت، حرارت، ارتفاع سقف، سطح دیواره­‌های جانبی، مقاومت کف، مسیر ورود و خروج بازدیدکنندگان­، فاصله بین کانون‌­های تجمع.

 

ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

 

نحوه ثبت سفارش غرفه سازی و طراحی غرفه

اگر به دنبال استفاده از خدمات غرفه سازی و طراحی غرفه در شهر خود هستید، درخواست خود را در "خدمت از ما" به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین طراحان و اجراکنندگان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد پروژه­‌های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین شرکت غرفه سازی را برای غرفه سازی و طراحی غرفه خود انتخاب کنید.

4.5 امتیاز از 1420 رای

بهترین متخصصان نزدیک به خود را پیدا کنید
غرفه سازی و طراحی غرفه

نظرات

مهرداد طهماسبی
مهرداد طهماسبی
5.0 (از 6 نظر)
6 خدمت موفق
غرفه سازی و طراحی غرفه
فریبا نعمت اللهی

بدون اغراق باید گفت ایشون بسیار دقیق،منظم ،مودب و واقعا متعهد به کارشون هستن.بعد از اینکه کار رو تحویل دادن،باز هم پیگیری می کردن که اگه مشکلی وجود داره ،در صدد رفع اون بربیان.من واقعا راضی هستم.کیفیت کار عالی و قیمت هم منصفانه بود